כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג איטום גגות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

חזי פנחס מרכז הזיפות

9.4
איטום גגות
אזור חיפה והקריות

הגעה בזמן

100%

מקצועיות

100%

מחיר הוגן

80%

 3 חוות דעת

הזמנתי את חברת האיטום של חזי פנחס לבצע אצלנו בבניין המגורים עבודת איטום רצינית לאחר נזילות שחווינו בגשמים האחרונים בדירות העליונות. עשיתי סקר שוק דיי נרחב וגדול על סוגי האיטום ועל המחירים ולקחתי מכמה וכמה בעלי-מקצוע הצעות מחיר, אבל אף אחד מהם לא היה נראה לי מספיק אמין.
קיבלתי המלצה על חזי, נפגשנו ובאמת הוא עשה עלי רושם חיובי ביותר - הוא דיבר לעניין, הסביר לי על אופן ביצוע האיטום בזפת חמה וסיד, היה מאוד סבלני וקשוב להערות שלי ובסיום הפגישה קבענו שישלח לי הצעת מחיר מפורטת ונצא לדרך. חתמנו על חוזה עבודה, חזי נתן לי הצעת מחיר טובה, לא זולה מידי באופן מחשיד ולא יקרה מידי ללא הצדקה וסגרנו עניין.
לגבי האיטום, חזי והצוות שלו עשו עבודה מקצועית ביותר, לא חיפפו בשום שלב - ביצעו הכנות לקראת האיטום - ניקוי גג, בדיקת מרזבים, שיפועים וכו' ורק לאחר מכן ביצעו את האיטום עצמו. לאורך כל העבודה חזי היה נוכח, הוא והצוות עבדו ביעילות ובזריזות אבל כמו שאמרתי, בלי לחפף! הכל נעשה במקצועיות ובאיכות עבודה מאוד גבוהה! הוא היה בחירה מוצלחת ואני ממליצה לקחת אותו לעבודה!
יעל.

מרץ 2015

עברתי בחיי כבר כמה עבודות איטום לגג הבית וראיתי כבר כמה וכמה בעלי מקצוע מכל מיני סוגים, חזי פנחס ראוי לציון בצורה יוצאת מהכלל כבעל מקצוע אמין מאוד, מקצועי והוגן.
הגעתי אליו במקרה כשחיפשתי מישהו בתחום האיטום וחיפשתי בעל מקצוע שיחדש את איטום הגג מיד עם סוף הגשם.
מהרגע הראשון שפגשתי את חזי הוא עשה עליי רושם אמין מאוד. הוא הסביר לי כל דבר ודבר, עלה יחד איתי לגג ותיאר לי את כל התהליך של העבודה הנדרשת, ומאחר וכבר היה לי ניסיון עם עבודות איטום הוא נשמע לי מאוד מקצועי ואיכותי, גם המחיר שהוא הציע היה מאוד אטרקטיבי, החלטתי לסגור איתו.
חזי עבד על הגג במקצועיות, הוא עשה קודם ניקוי יסודי של הגג ולאחר מכן הוא אטם את הגג בכמות של חומר שנקרא "פוליגג". התרשמתי מאוד מהעבודה המקצועית והיסודית שלו, מהמחיר ההוגן ומהאדיבות והשקיפות שבה חזי התנהל מולי, הוא הסביר לי כל דבר ועניין והיה חשוב לו שאצא מרוצה ורגוע. על העבודה קיבלתי אחריות לחמש שנים. מאז האיטום שהוא עשה ירדו כבר גשמים כבדים מאוד ואף טיפה לא מחלחלת ואין שום רטיבות באופק, אני מרוצה מאוד.
יואב.

מרץ 2015

אנחנו מאוד מרוצים מהתפקוד של חזי פנחס והצוות המקצועי שלו, מדובר בחברה רצינית מקצועית ואחראית, הם ביצעו יופי של עבודה, הכל לפי התקן ובאיכות טובה - ממליצים בחום!
חיפשנו חברת איטום באחריות שתהיה אחראית על איטום בית יד-שנייה שהיינו עתידים להיכנס אליו, האיטום כלל - איטום גג, קירות, מקלחות וכו'...
לאחר סקר שוק שעשינו, החלטנו לעבוד עם חזי פנחס. מהרגע הראשון הם עשו עלינו רושם אמין מאוד והתרשמנו מהם כחברה רצינית. הזמנו אותם לתת הצעת מחיר, חתמנו על חוזה והמחיר שנקבע היה הוגן ובהתאם למחיר השוק.
חזי והצוות שלו ביצעו את העבודה במקצועיות רבה ודאגו לכל הפרטים הקטנים הנוספים הכלולים באיטום של בית חדש. הם דאגו ליצור פתחי ניקוז, שיפועים נכונים, התקנת מרזבים וכו', עשו עבודה יסודית - אין מילים!!!
במשך ימי העבודה אפשר היה לראות שמדובר בעבודה מקצועית, חזי והצוות שלו דואגים גם לפרטים הקטנים ומבצעים הכל לפי התקן מבלי לחסוך בחומרים ושכבות. בסיום העבודה הם הקפידו להשאיר את השטח נקי משאריות ופסולת.
הם עמדו בלוח הזמנים, היו מדויקים ואמינים והלוואי שכל בעלי המקצוע שאפגוש בעתיד יהיו כמותם!
אני ממליץ עליהם בחום, השירות היה אדיב אמין ומקצועי. בסוף העבודה שילמתי להם את המחיר המפורט בחוזה ויצאתי בהרגשה טובה - ממליץ מכל הלב.
אשר.

מרץ 2015

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור חיפה והקריות

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

תאור העסק

בעל מקצוע אמין ושירותי עושה את כל עבודות האיטום והזפת בחומרים חדשים ומתקדמים ותק של כ30 שנה בתחום. מחירים נוחים.

חזי פנחס מרכז הזיפות


9.4

052-3243267

חזי פנחס מרכז הזיפות

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-3243267 חייג