כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תריסים וחלונות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

חלונות מתגשמים

9.4
תריסים וחלונות
אזור חדרה והסביבה

הגעה בזמן

100%

מקצועיות

100%

מחיר הוגן

80%

 6 חוות דעת

יניב בעל מקצוע מעולה, מעבר להיותו מקצועי, הוא גם אדם סימפטי, נחמד אדיב ופשוט מקסים. נהניתי לעבוד איתו ואני ממליצה בחום!חיפשתי בעל מקצוע מתחום האלומיניום והזגגות שיהיה אחראי על החלפת מספר חלונות ישנים.
הגעתי ליניב "חלונות מתגשמים" דרך האתר, על ההתחלה הוא מצא חן בעיני, ראיתי שהבן-אדם מקצועי ושהוא יודע על מה הוא מדבר. יניב הגיע אלינו לראות את הבית ולקחת מידות, הוא ישב איתנו באופן מסודר והראה לנו דוגמאות לחלונות וזכוכיות. סגרתי עם יניב מראש את המחיר על הפרויקט וכן לוח זמנים מדויק.
יניב סיפק את החלונות תוך פחות משלושה שבועות מהרגע שסגרנו עניין, הוא התקשר להגיד שהכל מוכן וקבע איתי יום להתקנה.
ביום ההתקנה הוא הגיע עם מספר אנשי צוות שעזרו לו בהתקנה, מדובר בצוות מקצועי ומאורגן, הם עבדו באופן יסודי ותוך יום עבודה אחד סיימו את התקנת כל החלונות, העבודה הייתה מדויקת מאוד, הכל ישב בול לפי המידות, החלונות עצמם מיוחדים מאוד ומושקעים עם אטימה טובה וזכוכית איכותית! בסיום העבודה, יניב עבר איתי על הכל ווידא שאני שבע רצון. אני באמת מרוצה מהתוצאה!
איריס.

אפריל 2015

הייתי מרוצה מההתנהלות שלל יניב - לו"ז מדויק הכל בזמן נקי אסתטי, ובמחיר הוגן!
הגעתי ליניב "חלונות מתגשמים" דרך האתר שלכם "טוב תודה", בנוסף אליו בחנתי עוד כמה בעלי-מקצוע ובסופו של דבר בחרתי לעבוד עם יניב. הבחירה ביניב נבעה גם מהצעת המחיר שהייתה ראלית והגיונית (בניגוד להצעות המחיר המופרזות שנתנו לי) וגם בגלל הרושם שהשאיר - הוא היה מאוד אדיב, סבלני, הסביר בצורה נעימה על סוגי התריסים ונתן לי את המרחב להחליט בקצב שלי על כל דבר ועניין.
מדובר בעבודה של החלפת תריסים, יניב עבד מולי בשקיפות מלאה, הראה לי לפני כל דבר ויידע אותי בכל פרט חיוני הקשור לעבודתו.
לגבי לוחות הזמנים, הוא לא עיכב אותנו, עמד בזמנים, תיאם איתי שעות ועבד בשיתוף פעולה מלא. את ההתקנות וההרכבות הוא ביצע עם אנשי צוות נוספים, הם עבדו מכל הלב, עשו התקנות איכותיות, אני יכול לספר שהכל יושב בול לפי המידות, אני מאוד מרוצה מהתוצאות ומאיכות החומרים ואני ממליצה עליו בחום - היה עשר מכל בחינה אפשרית!
יעל.

אפריל 2015

יניב איש מקצוע רציני. התקשרנו אליו דרך האתר בשביל התקנת זכוכיות בידוד בין משרדים והוא הגיע ביום שקבענו, לקח מידות ונתן לנו מחיר הגיוני ושפוי. קבענו תאריך והוא הגיע בדיוק בתאריך ובשעה שקבענו, הוא המליץ לנו על סוג הזכוכיות ונתן לנו מידע לגבי רמת המחירים, המחיר נשמע לנו הוגן וסגרנו את העבודה.
מבחינת התנהלות העבודה יניב היה בסדר גמור, הוא סיפק את הסחורה בזמן (מדובר בזכוכיות בידוד עם מסגרת אלומיניום שהותקנו בחוץ בין המשרדים), תיאם מולי תאריך לביצוע ההתקנה ובאמת הגיע לבצע את ההתקנה בדיוק ביום שסיכמנו, הוא עשה עבודה מאוד מאוד מקצועית! טרח והשאיר אחריו את המקום נקי ומסודר, אני ממש מרוצה מהכול ומודה לו על השירות.
לסיכום: ההתקנה הייתה מקצועית! המידות מדויקות והעבודה פשוט נהדרת ובמחיר הוגן! מומלץ בחום!
אייל הראל.

אפריל 2015

אנחנו מאוד מרוצים מהעבודה המקצועית של יניב והצוות שלו "חלונות מתגשמים", הם באמת הגשימו לנו את הציפיות והתוצאה מעולה!
יניב עשה אצלנו את כל עבודות האלומיניום בבית שלנו שערכנו בו שיפוץ מאוד גדול (מדובר על החלפת מחצית מחלונות הבית), הוא עשה אצלנו עבודה טובה, טובה מאוד אפילו, הוא אדם אמין, מאוד היה נעים לעבוד איתו, כל מה שביקשנו קיבלנו, יש לו ראייה כוללת ואפילו עיצובית, היו לו הצעות שהיו טובות יותר ממה שהציעה האדריכלית, התכנון שלו מאוד מדויק והיישום מוצלח ביותר.
לכל אורך ימי השיפוץ, יניב תמיד הגיע בזמן שנקבע איתו, שואל מתי נוח, אם ביקשתי פתאום לדחות או לשנות משהו בלו"ז הוא בא לקראתי, ובמבחן התוצאה, לא רק שהעבודה שלו ברמה אסתטית גבוהה ומרשימה אלא גם עמידה ואטומה הרמטית באופן מושלם. עוברים עלינו עכשיו יומיים סוערים מאוד ואין אצלנו אפילו נדנוד קל, הכל אטום קומפלט, אין שום חדירה של רוחות ובטח לא רטיבות, אני בטוחה כי כל מי שיעבוד עם יניב יבין על איזו רמה איכותית ומקצועית אני מדברת, בעל מקצוע נדיר!
חגית.

דצמבר 2014

שלום וברכה, שמי יוסי ואני קבלן שיפוצים ובנייה כבר המון שנים ורציתי לתת המלצה על יניב מחברת "חלונות מתגשמים"!
את יניב הכרתי בכלל בלי קשר להיותי קבלן שיפוצים. חיפשתי בעל מקצוע שיודע להתקין חלונות מאלומיניום וקבלתי המלצה מקבלן אחר לגבי יניב.
יניב התגלה כבעל-מקצוע איכותי שמבין במגוון שיפוצים ויודע את מלאכתו. אצלי בבית הוא פירק את החלונות הישנים והרכיב במקום חלונות אלומיניום פלוס תריסים חשמליים. מי שמבין באלומיניום צריך לדעת, שזאת עבודה לא פשוטה, ושבעל המקצוע צריך להיות מאוד מיומן ומדויק כאשר הוא מבצע את ההתקנה. כל עיקום קטן באלומיניום יכול לגרום לבעיות אח"כ. יניב ביצע את ההתקנה בצורה פנטסטית והייתי מאוד מרוצה ממנו ומהמחירים שלו.
בגלל ההתנסות הטובה שהייתה לי אתו, לקחתי את יניב לבצע עבודות אלומיניום אצלי בפרויקטים ועד עכשיו אין לי אפילו תלונה אחת! הכל אצלו פשוט מעולה! יש ליניב צוות פועלים חרוץ ומקצועי ותמיד הוא עומד בלוח הזמנים, יניב תמיד עומד בציפיות ומספק עבודה איכותית!
יוסי.

דצמבר 2014

יניב התקין אצלי את כל החלונות בבית, הוא בעל-מקצוע יוצא מן הכלל, בעל-מקצוע טוב כזה, תמיד עם חיוך, מדבר ישר ולעניין, כבר הרבה שנים בעסק הזה, אני יודע שהוא עובד עם מפעלים ועושה עבודות ברמה מקצועית הכי גבוהה שנדרשת.
ליניב הגעתי בהמלצת קבלן השיפוצים שלנו הוא הגיע אליי לבית, הראה לי קטלוגים ודוגמאות ויעץ לי איזה חלונות לבחור ולהתאים לבית ואחרי שסיכמנו את כל הפרטים והוא לקח מידות והכל סגרנו תאריך לביצוע התקנת החלונות.
יניב הפתיע אותי לטובה ובאמת עמד במילה שלו, עמד בלוח הזמנים שסוכם, כל חלון הוא עשה מדויק, ישר, אטום, ובצורה יפה וטובה. בסיום עבודה הוא והצוות שלו עשו ניקיון ולקח את כל הפסולת והשאריות.
אני יכול לספר שכשסוגרים חלון אז הוא סגור כמו שצריך, אין נידנודים, אין רוחות, הכל טוב ומעולה. אני מקווה ומאמין שגם בעתיד לא תהיה שום בעיה אבל אין לי ספק שאם אצטרך אותו בעתיד הוא יענה בשמחה, בחור ישר ואמין.
איתי מכרכור.

דצמבר 2014

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור חדרה והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תריסים וחלונות

התקנת תריסים
תיקון תריסים
התקנת חלונות אלומיניום
התקנת חלונות
תיקון חלונות

התמחויות

תריסים וחלונות

התקנת תריסים
תיקון תריסים
התקנת חלונות אלומיניום
התקנת חלונות
תיקון חלונות

תאור העסק

מתמחה בעבודות אלומיניום לסוגיהן. - התקנות ותיקונים - חלונות ודלתות בלגיים - תריסים חשמליים - תריסי אור - רשתות - החלפת מנועים לתריסים חשמליים ............... אני מבטיח שירות מקצועי ויחס הגון, אדיב וחייכני :) פעיל בימים א' עד ה' בין השעות 08:00-20:00.

חלונות מתגשמים


9.4

054-3011106

חלונות מתגשמים

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-3011106 חייג