כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג הובלות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

עידן הובלות

8.6
שמעון סלמה
הובלות
אזור המרכז
כתובת העסק: יבניאל 1,

  88%

הגעה בזמן

  88%

מקצועיות

  82%

מחיר הוגן

6 חוות דעת מהימנות

, יוני 2015

עידן הובלות נתנו לי שירות הובלה מקצועי, הגיע בזמן שקבענו והוביל במקצועיות, בזהירות ובאדיבות. אשמח להשתמש בשירותיו גם בעתיד!!
לפני מספר שבועות חיפשתי שירותי הובלה להובלה קטנה של שולחן. ההובלה הייתה קטנה וחיפשתי מוביל שייקח מחיר שפוי.
נכנסתי לאינטרנט ומפה לשם הגעתי לאתר שלכם, חיפשתי שירותי הובלה באזור מגורי והרמתי טלפונים לקבל הצעות מחיר.
מבין הצעות המחיר שקיבלתי, סגרתי את העבודה עם "עידן הובלות", שנתן לי הצעת מחיר הוגנת וזולה יחסית לשאר.
סגרתי זמן הגעה וכמצופה, הוא הגיע בדיוק בשעה שסיכמנו עם איש צוות נוסף. הם העמיסו את השולחן על המשאית ונסעו ליעד החדש. כשהגיעו פרקו את השולחן בזריזות ובזהירות לתוך החדר לפי ההוראות שנתתי להם.
מבחינת המחיר, הוא היה הוגן מאוד ולקח בדיוק את המחיר שסגרנו עליו בלי לעשות ניסיונות להוציא ממני סכום נוסף.
שמעון.

, יוני 2015

חברת "עידן הובלות" עשה נזק לריהוט, עשה נזק לפרקט בדירה החדשה שבר כמה ארגזים, הבחור הגיע לא מוכן. סגרנו על שירות אריזה והובלה, הוא הביא קרטונים גרועים שחלקם היו קרועים ובלויים, הוא ואשתו בלבד הגיעו - לאריזה.
להובלה עוד בחור הגיע למחרת, הגיעו באיחור של שלוש שעות - משהו נוראי.
שילמתי לו 500 ש"ח פחות,שוחחתי איתו שיסדר את הנזקים, אמר מחר ונעלם.
לא רוצה לראות אותו. הוא עשה לי נזקים חמורים ובגללו אני צריכה להחליף חלק מהפרקט.... שירות גרוע ומאוד לא מקצועי - לדעתי צריך להסיר אותו מהאתר!
אינה

, אוקטובר 2014

חברת ההובלות של שמעון היא חברה מצוינת! הם עשו לנו העברה של תכולת דירה (מעפולה לכפר-יונה) לא מזמן בצורה ממש מקצועית, ובמחיר הכי הוגן שמצאתי בשוק, אני ממליצה עליהם בחום!
הגעתי אליהם מפה לאוזן, הוצאתי הצעות מחיר מכמה חברות במקביל ושמעון מחברת "שמעון הובלות" נתן לי את ההצעה הכי משתלמת לפי הפירוט שנתתי לו בטלפון, הוא עשה עלי רושם אמין מאוד ועוד באותו היום סגרנו איתו תאריך הובלה ושעה ויצאנו לדרך.
ביום של ההובלה שמעון והחבר'ה היו דייקנים והגיעו בזמן ומיד התחילו בעבודה, בלי יותר מידי דיבורים הם עטפו את הציוד שצריך, העמיסו בזריזות את הציוד והריהוט למשאית ובאמת שהקפידו ממש להיזהר עם הציוד, כדי שלא יקרה לו כלום.
אחר כך נסעו לדירה החדשה ופרקו את הציוד לפי ההנחיות שלנו. עשו עבודה טובה עם ההרכבה וסיימו את כל עניין ההובלה תוך שעות ספורות. בסיום ההובלה שמעון לקח את המחיר שסוכם ולא ניסה להוציא מאיתנו כסף מעבר לסכום הראשוני. ההובלה נעשתה באופן יעיל ומאורגן ועברה ממש בקלות! יופי של שירות! ממליצה בחום!
מורן, כפר יונה.

, אוקטובר 2014

אני מאוד מאוד מרוצה משמעון והצוות שלו וממליץ עליו באמת מכל הלב!
חיפשתי באינטרנט חברת הובלות מקצועית, לקחתי הצעות מחיר מכמה חברות שונות והצעת המחיר של שמעון הייתה הטובה ביותר, מעבר לכך כששוחחנו בטלפון, הוא היה נשמע לי מאוד הוגן וסיכמנו שאת הצעת המחיר שלנו ישלח אלי למייל, כי מאוד חששתי שבסיום ההובלה הוא יעלה במחיר, מניסיון קודם עם חברות הובלה אחרות. שמעון הפתיע אותי ממש לטובה!
מדובר בהובלת דירה, תכולת הדירה מלאה כולל הכל - מוצרי חשמל כבדים, ארגזי בגדים, כלים, ריהוט, שולחנות ארונות ומיטות.
ביום ההובלה הגיעו אלי צוות מאוד מקצועי, הם היו מאוד נחמדים ומקצועיים, ניגשו ישר להעמיס את הציוד על המשאית ולא נמרחו עם הזמן, בינתיים אחד מאנשי הצוות פירק מספר רהיטים, הוא היה מאוד מקצועי ולא עשה נזקים.
את פריקת הציוד בדירה החדשה, הם עשו לפי ההנחיות שלנו, ולא סתם זרקו בחדרים, הכל נעשה בצורה מאורגנת ומסודרת.
המחיר ששילמתי היה כפי שסוכם עם שמעון וכמובן שנתתי להם טיפ מכובד, כי הם היו באמת מוצלחים.
מוטי.

, ספטמבר 2014

שמעון והצוות היקר שלו, עשו לנו הובלה מצוינת ללא שום בעיה ובלי שום תקלה, הכל זרם חלק, זה היה הפתעה נעימה עבורי אחרי שבהובלות קודמות שעשיתי בעבר היו חברות כאלה שמהרגע הראשון הרגשתי כאילו הם מנסים לברוח, חברות שהסתלקו בלי לפזר אפילו את הקרטונים, זרקו את הדברים בסלון והלכו. לשמחתי עם שמעון ההובלה הייתה פשוט שונה ובלי שהייתי צריכה לבקש או להעיר אפילו הם נתנו עבודה מתוקתקת כמו שצריך.
ההובלה התבצעה בסדר מופתי, הכל היה מאורגן ומסודר, שמעון ראה מה יש בבית ונתן הצעת מחיר מסודרת. כבר אז הרגשתי שיש לי עסק עם מקצוענים שעובדים יסודי ונכון והחלטתי לסגור עם שמעון את ההובלה.
ביום של ההובלה שמעון התייצב עם הצוות שלו בדיוק בשעה שנקבעה, הם תיקתקו את ההובלה, עטפו כל דבר, נזהרו על הציוד, העמיסו למשאית באופן מסודר, הם פרקו את כל הדברים במקום שלהם בלי הבקשות שהיו לי, אפילו את הניילונים מהספות הם הורידו ובנוסף הם גם פינו אחר כך את כל הפסולת של הניילונים והקרטונים יחד איתם. תענוג לעבור ככה דירה, זאת הייתה חוויה מוצלחת, שמעון עמד במילה שלו ובמחיר שסוכם וכמובן שאני ממליצה מכל הלב.
שיר.

, ספטמבר 2014

שמעון הובלות היא חברה יוצאת מן הכלל! הם עשו לנו העברה של תכולת דירה לא מזמן בצורה ממש מקצועית, ובמחיר הכי הוגן שמצאתי בשוק, אני ממליץ עליהם בחום!
הגעתי לשמעון מפה לאוזן, הוצאתי הצעות מחיר מכמה חברות במקביל ושמעון נתן לי את ההצעה הכי משתלמת לפי הפירוט שנתתי להם בטלפון, הוא עשה עלי רושם אמין מאוד ועוד באותו היום סגרנו איתו תאריך הובלה ושעה ויצאנו לדרך. מדובר בהובלה של דירה מקומה שנייה ללא מעלית לקומה ראשונה ללא מעלית, אבל לא היה צורך במנוף.
ביום של ההובלה שמעון והחבר'ה היו דייקנים והגיעו בזמן ומיד התחילו בעבודה, בלי יותר מידי דיבורים הם עטפו את הציוד שצריך, העמיסו בזריזות את הציוד והריהוט למשאית ובאמת שהקפידו ממש להיזהר עם הציוד, כדי שלא יקרה לו כלום.
אחר כך נסעו לדירה החדשה, פרקו את הציוד לפי ההנחיות שלנו. עשו עבודה טובה עם ההרכבה וסיימו את כל עניין ההובלה תוך שעות ספורות. בסיום ההובלה שמעון לקח את המחיר שסוכם ולא ניסה להוציא מאיתנו כסף מעבר לסכום הראשוני. ההובלה נעשתה באופן יעיל ומאורגן ועברה ממש בקלות! יופי של שירות!
רועי.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

תאור העסק

מבצע כל סוגי ההובלות, ניסיון מעל 12 שנים בתחום . שירות אמין אדיב ומקצועי. מבצע שירותי פירוק והרכבה ושירות אריזה.

עידן הובלות

עידן הובלות

שמעון סלמה


8.6

050-3415050
 

עידן הובלות

שמעון סלמה

8.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-3415050 חייג