כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג חברות ניקיון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

נקי בקליק

9.2
נמרוד - גלעד מאיר
חברות ניקיון
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: אלוף דוד 142, רמת גן

  100%

הגעה בזמן

  90%

מקצועיות

  88%

מחיר הוגן

5 חוות דעת מהימנות

, אוקטובר 2014

דבר ראשון אני רוצה להגיד, שנמרוד מנהל חברה מקצועית ברמה מאוד גבוהה ודבר שני, מבחינה אנושית הוא מקסים אדיב ונאמן - ממליצה!
לפני מספר שבועות סיימנו לבצע שיפוץ גדול בבית ששטחו 200 מ"ר (מדובר בבית פרטי בעל שתי קומות) וכמובן שעם תום השיפוצים, הבית היה נראה קטסטרופה מבחינת הניקיון. היה אבק בכל הבית, כתמי צבע על הרצפה, טיח, רובה וכו'.
חיפשתי באינטרנט חברת ניקיון מקצועית שתעשה את העבודה ומבין כל מי שבדקתי, נמרוד היחיד שהגיע לראות את הבית ואת גודל העבודה על מנת לתת הצעת מחיר, הוא היה הכי רציני ולכן בחרתי לסגור את עבודת הניקיון דווקא אתו.
סיכמנו שהעבודה תתבצע תוך יומיים, נמרוד הגיע בשעה שקבענו עם צוות העובדים (למיטב זיכרוני מדובר בארבעה אנשי צוות), מכונת פוליש וכל הדרוש לעבודת הניקיון כולל מגבים וסמרטוטים - לא ביקשו מאום. הם ניקו וצחצחו כל פינה בבית - ארונות, מטבח ואמבטיה, כלים סניטריים, שיש במטבח, פאנלים, חלונות, תריסים ומסילות, משקופים ודלתות ולסיום הם עשו פוליש ווקס ברצפות והדברה מקצועית נגד ג'וקים ומזיקים. הצוות עשה עבודת ניקיון יסודית ועבדו מכל הלב.
בסיום העבודה נמרוד התקשר שנגיע ועבר איתנו על כל החדרים בבית. מעבר לזה גם השירות היה מצוין, נמרוד היה מאוד נחמד וסבלני. המחיר נשאר כפי שסוכם ואפילו קיבלתי חשבונית - ממליצה מכל הלב.
שלי.

, אוקטובר 2014

הזמנתי את נמרוד לניקוי תריסים וחלונות, נמרוד התגלה כבחור סימפטי וחרוץ, עשה עבודה טובה מאוד, ממליצה בחום.
חיפשתי חברות ניקיון באינטרנט ונעזרתי באתר שלכם וזה היה מצוין כי ככה מצאתי את נמרוד שהיה פשוט מעולה ועשה עבודה מעולה!
דיברתי איתו בטלפון ואמרתי לו שמדובר בניקוי תריסים וחלונות, נמרוד נתן לי הצעה נהדרת והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
קבענו שיגיע עוד באותו היום, הוא היה זמין וכבר נמצא באזור שלי.
נמרוד הגיע בדיוק בשעה שתכננו, עבד מאוד יפה ועשה עבודה מופלאה. נמרוד הוריד את התריסים והחלונות וניקה ביסודיות את התריסים והחלונות, הקפיד על עבודה נקייה והחלונות נראו נהדר. נמרוד היה יסודי ומקצועי, הוא החזיר את התריסים והחלונות למקומם. אומנם יום למחרת שמתי לב שהחלונות הותקנו בסדר הלא נכון וביקשתי מנמרוד להגיע. הוא הבטיח שכשיהיה באזור יגיע.
מעבר לכך הכל היה תקי.ן ואני בהחלט ממליצה עליו.
דליה שור.

, אוגוסט 2014

לאחרונה סיימנו לשפץ את הדירה שלנו (דירת ארבעה חדרים). מדובר בשיפוץ יסודי שתוכנן זמן רב. השיפוץ הושלם בהצלחה רבה וכבר רצינו להיכנס שוב וליהנות מהדירה החדשה. הבעיה הייתה שהשיפוץ למרות שהיה מצוין בכל זאת הותיר לכלוך עצום בבית.
היו ערימות של אבק בכל מקום וכתמי צבע וטיח, בקיצור חגיגה שלמה. חיפשנו חברת ניקיון איכותית שתדאג לניקיון של הבית עבורנו.
את חברת "בית נקי" בבעלותו של נמרוד מצאנו באינטרנט, עשיתי סקר שוק לא קטן ובין השאר גם פניתי אליו. נמרוד עשה עליי רושם טוב, הוא הגיע לראות את מצב הדירה וגם נתן לי מחיר הוגן ומשתלם ביחס לשאר.
סיכמתי אתו על ניקיון כללי ויסודי של הבית בתוספת לפוליש ווקס לרצפה. נמרוד עמד בכל מילה והתחייבות שהייתה לו כלפינו.
נמרוד עצמו ואיש צוות נוסף הגיעו אלינו ביום ובשעה שקבענו, וביצעו עבודת ניקיון יסודית. המרצפות, הארונות מטבח, המשקופים, הדלתות, הפנלים, הכיור, האמבטיה, הכל הכל נוקה היטב, ניקוי יסודי ומבריק. הייתי מאוד מרוצה מהתוצאות. הפוליש בסוף העבודה יצא מדהים והרצפה הבריקה. אני מאוד מודה לנמרוד ומאחלת לו בהצלחה ופרנסה טובה.
דליה.

, אוגוסט 2014

לרגל כניסה לביתנו החדש חיפשנו חברת ניקיון מקצועית ואמינה שתעשה ניקוי יסודי של כל הבית.
פנינו למספר חברות ניקיון לקבלת הצעת המחיר, מבין כולם נמרוד מחברת "בית נקי" עשה עלינו רושם מאוד סימפתי ואמין בטלפון והחלטנו באותו רגע לסגור איתו את הניקיון, מסרנו לו תיאור כללי של הדירה, בעלת ארבעה חדרים, סגרנו על מחיר וקבענו שעה ותאריך.
נמרוד הגיע ליום העבודה עם איש צוות נוסף, הם התייצבו בדיוק בזמן והביאו איתם את כל הציוד הנדרש לעבודה.
בטלפון כבר סיכמתי איתם מה אני רוצה שינקו והשארנו אותם לבד שיבצעו את העבודה בראש שקט. העבודה כללה: ניקיון כלים סניטריים, ניקיון ארונות מטבח, משקופים, פאנלים, תריסים וחלונות ואבק בכל הבית.
בתום יום העבודה, נמרוד הרים אלי טלפון וסיכמנו שאגיע על-מנת שנעבור על הדברים ושנראה אם אני מרוצה. הגעתי לדירה, נמרוד היה מאוד נחמד עבר איתי על הדברים ווידא את שביעות רצוני. על פניו נראה שהם ניקו טוב, באמת הייתי מרוצה מהחלונות והתריסים, מהמקלחות ובאופן כללי. אבל לאחר שנפרדנו לשלום ובעלי שקצת יותר גבוה ממני הגיע הביתה, הוא ראה שהם לא נגעו במשקופים מלמעלה, ובארונות המטבח העליונים אז בסה"כ באמת הייתי מרוצה אבל להבא יש להקפיד על הכל.
מילי.

, אוגוסט 2014

השירות של חברת הניקיון "בית נקי" פשוט מעולה! חיפשתי באינטרנט חברת ניקיון שתבצע עבודת ניקיון לדירה שלנו שעברה שיפוץ קל, פנינו לארבעה חמישה בעלי מקצוע ומהרגע הראשון בו דיברנו עם נמרוד הוא נתן לנו תחושה אחרת. קודם כל מדובר באיש מקסים מאוד, נעים הליכות שנתן לנו הצעת מחיר סבירה, ועשה רושם של אדם מקצועי ואחראי.
העבודה עצמה לא הייתה ממש קשה מכיוון שהבית היה לאחר שיפוץ קל, אבל היה מלא באבק.
נמרוד ואיש צוות נוסף הגיעו אלי בדיוק ביום ובשעה שקבענו. הם היו סבלניים, אדיבים ונעימים. בסיום ניקיון של כל אזור בבית הם קראו לי ושאלו מה דעתי ואם יש לי הערות, הם נענו לכל בקשה שלי בשמחה ונתנו לי הרגשה באמת טובה ונעימה. הם ניקו ביסודיות את כל הבית, עשו קירצוף עם מכונה לרצפה, פירקו חלונות, גם אלו שהיו גבוהים מאוד, ניקו את המסילות, לא השאירו אחריהם טיפת צבע קטנה אחת, חיטאו את הקרמיקות במקלחות ובשירותים, ניקו כל פינה ברחבי הבית ביסודיות ולא עזבו עד שהבית כולו הבריק.
נמרוד שוב עבר איתי על הבית ווידא שאני באמת שבעת רצון, בתום העבודה הוא לקח מאיתנו בדיוק את הסכום שסגרנו עליו מראש ואנחנו מצידנו החלטנו לתת להם טיפ נוסף כי באמת שהם עשו עבודה מושקעת! הם הבריקו לי את הבית בצורה מקצועית יוצאת מהכלל, והשירות שלהם, האדיבות, הסבלנות, הנעימות, עושה ברק בעיניים. כיף להיכנס ככה לבית חדש.
שרית, הוד-השרון.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

תאור העסק

ניקיון יסודי חד פעמי לפני כניסה/לאחר שיפוץ. מבצעים את כל עבודות הניקיון ועד לשביעות רצון הלקוח המלאה. ביקור במקום לפני ובחינם. *מחירים נוחים ואטרקטיבים .

נקי בקליק

נקי בקליק

נמרוד - גלעד מאיר


9.2

050-5756443
 

נקי בקליק

נמרוד - גלעד מאיר

9.2

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-5756443 חייג