כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מחשבים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

י. שרותי מחשוב

9.4
יצחק טויטו
טכנאי מחשבים
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: ת.ד 693, קדומים

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

7 חוות דעת מהימנות

, מרץ 2015

טכנאי המחשבים יצחק, נתן מענה מקצועי בפתרון בעיית רשת, לקח מחיר הוגן ולכן אני ממליץ בחום! שירות מצוין!
פניתי ליצחק "י.שרותי מחשוב" לצורך תיקון בעיה הקשורה לגלישה באינטרנט. ליצחק הגעתי דרך חיפוש באינטרנט, ראיתי שיש עליו המלצות טובות אצלכם באתר, שוחחנו בטלפון, הסברתי לו במה מדובר, הצעת המחיר הייתה סבירה בהחלט (ביחס להצעות נוספות שקיבלתי) והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
זמינותו לעבודה הייתה גבוהה, יצחק הגיע אפילו לפני המועד ההתחלתי שנקבע תוך תיאום מראש, הוא הביא איתו את כל הציוד הנדרש, ערך בדיקה יסודית ועלה על הבעיה במהירות - יצחק שיחק עם ההגדרות של האינטרנט וביצע כמה משימות טכניות שאני לא יודע מהם בדיוק ובסופו של דבר האינטרנט חזר לזרום והבעיה נפתרה.
בסיום התיקון, יצחק גבה ממני בדיוק את המחיר שסוכם, הוא באמת היה עשר ובעתיד אשמח להיעזר בו שוב כשאצטרך.
אביאל.

, מרץ 2015

יש לי רק מילים חמות לספר על יצחק טויטו - "י. שרותי מחשוב" !!!
המחשב הביתי שלנו עשה המון בעיות - נכבה, נדלק, ריסטר את עצמו ובקיצור עשה בלאגן ולא תיפקד כמו שצריך. הגעתי ליצחק דרך האתר שלכם, ראיתי שיש המלצות חיוביות וביקשתי שיגיע לטפל בבעיה. יצחק היה מאוד אדיב, קבענו שעה והוא הגיע אלינו במהירות ובזמן.
הסברתי ליצחק במה מדובר והוא ניגש לבדוק את המחשב, כעבור מס' דקות התברר לנו שיצחק יצטרך לעשות פירמוט מחדש למחשב.
הוא הסביר לי שהייתה בעיה במערכת ההפעלה, ולא היה צורך להחליף חלקים במחשב, רק לתכנת אותו מחדש.
לאחר הפירמוט יצחק סידר את האופיס ואת כל מה שנדרש.
לאחר פעולת הפירמוט, המחשב עולה נהדר ועובד מצוין! על העבודה, יצחק לקח בהחלט מחיר סביר.
שמחתי לקבל שירות מקצועי והוגן - ממליץ!
צחי.

, מרץ 2015

הגעתי ליצחק דרך ההמלצות אצלכם באתר - קראתי עליו חוות דעת רק טובות וכאשר המחשב שברשותי הפסיק לעבוד, התקשרתי ליצחק, הסברתי לו בכלליות מה הבעיה והוא אמר לי שיש כמה עניינים שצריך לבדוק ולכן הוא לא יכול לתת לי הצעת מחיר מדויקת.
בכל אופן קבעתי איתו שעה והוא הגיע בדיוק כמו שקבענו, יצחק ערך בדיקה יסודית ותוך כדי היה מאוד נחמד ואדיב והסביר לי מה הוא בודק.
בסיום הבדיקה יצחק בישר לי שיש כמה חלקים תקולים ושהוא צריך לבצע החלפה לחלקים חדשים - הצעת המחיר של יצחק הייתה הגיונית וסבירה, ונתתי לו את האישור שלי לבצע את ההתקנה. יצחק דאג להביא אלי את החלקים לבית, וביצע את ההתקנה שלהם באופן זריז ויעיל ובסיום העבודה בדק שהמחשב חזר לתפעול מלא ושאין לו בעיות אחרות.
באופן כללי השירות שלו פשוט מהיר ומצוין, שמחתי להכיר אותו ואני בטוח שאם אצטרך, אין ספק שאקרא לו שוב.
מיכאל.

, פברואר 2015

המחשב שלנו החל לעשות רעשים נורא חזקים בהפעלתו ולכן חיפשתי בעל מקצוע בתחום המחשבים אצלכם באתר, כך מצאתי את יצחק מ"י. שירותי מחשוב".
יצחק הגיע לבדוק את הבעיה, הזיז את המחשב ופירק אותו לאחר מכן הסביר לי בדיוק מה הבעיה: הוא אמר שיש צורך בהחלפת חלק מסוים, אני מצידי לא הייתי מעוניינת לחכות לחלק וסיכמנו שהוא ישמן את האזור וינסה להפחית מהרעש.
יצחק הסכים, הוא ניקה את המחשב מהאבק, עשה ממש ניקוי יסודי ולאחר מכן שימן בפנים מספר חלקים הגורמים לרעש.
אומנם הרעש לא פסק לחלוטין אבל עכשיו הוא בהחלט נסבל. שילמתי ליצחק את המחיר שסוכם, הוא היה הוגן, לא גבה מחיר גבוה מידי.
סה"כ השירות שלו היה טוב, הוא הגיע בזמן ועשה את עבודתו.
שרה.

, אוגוסט 2014

יצחק טויטו פשוט תענוג של בעל-מקצוע! אני מכיר אותו כבר תקופה דיי ארוכה ולא פעם נעזרתי באופן פרטי ועסקי בשירותיו. אני יכול לספר שהוא טכנאי מחשבים מעולה, בקיא מאוד בעבודה שלו, יודע לזהות כל בעיה ותקלה וכמובן לפתור אותה על הצד הטוב ביותר. מעבר להיותו מקצועי הוא גם אדם נעים ונחמד לשיחה, איש הוגן אמין ולוקח מחירים סבירים ואפילו לדעתי נמוכים באופן משמעותי מטכנאים שיצא לי לעבוד איתם בעבר.
מהפעם הראשונה שיצחק עשה אצלי תיקון, אני לא מוותר עליו ומזמין רק אותו, יצחק תמיד עושה בדיקה מעמיקה ויסודית, עולה על העניין מהר ומסדר את המחשבים כמו שצריך! מעבר לעניינים קטנים, אני תמיד מתייעץ איתו לגבי מפרטים של מחשבים חדשים לעסק שלי והתקנת תוכנות למיניהם. בקיצור אני מרוצה מיצחק, שירות נפלא מקצועי ואדיב.
יוסי הררי.

, אוגוסט 2014

יצחק טויטו טכנאי מחשבים יוצא מן הכלל, נעזרתי בשירותיו ואני בהחלט מרוצה - המחשב שלנו עובד מצוין!
המחשב הביתי שלנו עשה המון בעיות - נכבה, נדלק, ריסטר את עצמו ובקיצור עשה בלאגן ולא תיפקד כמו שצריך. הרמתי בהמלצת חברה שלי טלפון ליצחק ובקשתי שיגיע לטפל בבעיה. יצחק היה מאוד אדיב, קבענו שעה והוא הגיע אלינו במהירות ובזמן.
הסברתי לו במה העניין והוא ניגש לבדוק את המחשב, כעבור מס' דקות התברר לנו שיצחק יצטרך לעשות פירמוט מחדש למחשב.
הוא הסביר לי שהייתה בעיה במערכת ההפעלה, ולא היה צורך להחליף חלקים במחשב, רק לתכנת אותו מחדש.
לאחר הפירמוט יצחק סידר את האופיס ואת כל מה שנדרש.
מבחינת המחיר, הכסף שהוא לקח על העבודה היה לטעמי הוגן, המחשב שלנו עובד מצוין ללא תקלות ובעיות מיותרות.
ממליצה בחום - וורה שישרטאק.

, אוגוסט 2014

אני מכיר את יצחק כבר תקופה דיי ארוכה ולא פעם נעזרתי באופן פרטי ועסקי בשירותיו. אני יכול לספר שהוא טכנאי מחשבים מעולה, בקיא מאוד בעבודה שלו, יודע לזהות כל בעיה ותקלה וכמובן לפתור אותה על הצד הטוב ביותר. מעבר להיותו מקצועי הוא גם אדם נעים ונחמד לשיחה, איש הוגן אמין ולוקח מחירים סבירים עבור שירותיו.
את יצחק הכרנו דרך העבודה, אני עובד בבניין משרדים ולידנו שוכנת החברה שבה יצחק עובד וכל פעם שהיו לנו תקלות במערכת המחשבים והתקשורת במשרד, יצחק העניק לנו שירותי טכנאות מצוינים.
אני יכול לספר שיצחק בקיא מאוד בתחום, הוא יודע לאתר את התקלות במהירות ולתקן אותם כמה שיותר מהר. מעבר לכך הוא זמין כשצריך אותו, מגיב במהירות לכל תקלה ובעיה ואפילו כשאני "מנחית" עליו את הבעיות במחשב האישי שלי, הוא מסדר לי אותו בכיף.
בקיצור אנחנו מאוד מרוצים ממנו וממליצים עליו בחום.
שאול חמישה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מחשבים

תיקוני מחשב כלליים
תיקון מחשבים
טיפולי איתחול מחשב
התקנת רשת מחשב

התמחויות

טכנאי מחשבים

תיקוני מחשב כלליים
תיקון מחשבים
טיפולי איתחול מחשב
התקנת רשת מחשב

תאור העסק

יצחק הינו טכנאי מחשבים בותק של 10 שנות ניסיון. יצחק מבצע את כל סוגי התיקונים, התקנת מערכות הפעלה, תחזוקה והקמת רשתות, שרתים, ייעוץ והדרכת מחשבים (כולל הכנה לבגרות במקצועות המחשב) גיבוי ושחזור נתונים בבית הלקוח. יצחק ידוע כבעל מקצוע אמין ומקצועי בקרב לקוחותיו ומומלץ מאוד.

י. שרותי מחשוב

י. שרותי מחשוב

יצחק טויטו


9.4

050-6918725
 

י. שרותי מחשוב

יצחק טויטו

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-6918725 חייג