כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מזגנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

טוני סופר - קור

9.2
טוני רייבושקין
טכנאי מזגנים
אזור המרכז
כתובת העסק: תל אביב

  93%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

7 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2014

הייתה לי בעיה עם המזגן ונאלצתי להזמין טכנאי מזגנים. זה היה בשיא הקיץ והייתי חייב להביא בעל מקצוע רציני שיטפל בעניין באופן מיידי. את טוני לא הכרתי קודם לכן, חיפשתי טכנאי מיזוג ובמקרה דרך האתר שלכם, קראתי עליו חוות דעת ממש טובות והחלטתי לפנות ולהתעניין לגבי העלויות.
שוחחתי עם טוני בטלפון, הסברתי לו במה מדובר, טוני הסביר לי שהוא לא יודע מה יהיה סדר הגודל כי הוא לא בדק את המזגן וישנם לפחות שלוש פתרונות לבעיה, תלוי מה הלך. בכל אופן הוא הסכים לתת לי טווח מחירים פחות או יותר ללא התחייבות על כך.
טוני נשמע לי מאוד אמין וקבענו שיבוא למחרת.
טוני הגיע כפי שסוכם, הוא בדק את המזגן וגילה שיש בעיה עם המאוורר. טוני אמר שאין ברירה אלא להחליף ושזה יעלה כך וכך, המחיר נשמע לי סביר ואף עמד בטווח המחירים שסוכם ואישרתי לו לעשות את זה.
טוני החליף את המאוורר ממש במהירות הבזק והמזגן שב לעבוד כמו קודם. טוני היה מקצועי והגון ולקח ממני מחיר סביר בהחלט.
ממליץ בחום - דולב.

, דצמבר 2014

טוני עשה אצלי עבודה מצוינת, מסודרת ונקייה אני מרוצה מאוד וממליץ עליו בחום. פניתי לטוני דרך האתר, קראתי חוות דעת מאוד חיוביות, ובנוסף אליו קיבלתי הצעת מחיר מטכנאי נוסף וזו של טוני הייתה יותר משתלמת. מדובר בהתקנת מזגן עילי שקנינו מראש דרך חנות חיצונית וטוני התבקש לבצע את ההתקנה.
סגרתי איתו יום ושעה והוא הגיע אלי עם הציוד שלו בשעה שקבענו והתחיל את ההתקנה - יש לציין שזאת הייתה התקנה מורכבת מכיוון שבקשתי ממנו להזיז את מיקום המנוע הישן למקום חדש ולשם כך טוני היה צריך לעשות איזה עיקוף לא קל ולהחזיר הכל למקום.
טוני עשה את העבודה בזריזות, לאחר ההתקנה בדקנו שאין נזילות ובאמת למרות המורכבות, לא היו נזילות וההתקנה בוצעה באופן מושלם. בסיום ההתקנה, טוני טרח לנקות ולהשאיר אחריו סביבה נקייה.
אני מרוצה מאוד, גם מהמחיר וגם מהשירות ובטוח איעזר בשירותיו גם בעתיד.
בת-אל.

, ספטמבר 2014

זאת הפעם הראשונה שאני נעזר בשירותיו של "טוני סופר-קור" והוא באמת עשה עבודה טובה במחיר סביר!
לטוני הטכנאי הגעתי דרך חיפוש שעשיתי אצלכם באתר (חיפשתי טכנאי מיזוג אוויר). אני חייב לציין שאצל טוני - מאד התרשמתי הן מהרמה האישית של הבן-אדם והן מהרמה המקצועית.
טוני קבע איתי יום ושעה והגיע בדיוק בזמן, הוא עשה בדיקה מאוד יסודית בכדי לגלות את הבעיה באמת ולא כלאחר-יד, הוא איתר שיש בעיה עם הצינור שמוביל את הגז למזגן, הצינור היה פגום והגז לא עבר טוב. טוני נתן לי הצעת מחיר על החלפת הצינור ואישרתי לו להמשיך את העבודה.
טוני פירק את הצינור הישן והתקין במקומו צינור גז חדש, הוא עשה עבודה זריזה ויעילה ולקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם! אני שמח שבחרתי בו ואני בהחלט מתכוון להזמין אותו אם בעתיד תצוץ בעיה נוספת הקשורה למיזוג.
שלומי, חיפה.

, ספטמבר 2014

טוני "סופר קור" בעל מקצוע יוצא מן הכלל! נהניתי מהשירות שלו ואני ממליץ עליו בחום!
לטוני הגעתי דרך חיפוש שעשיתי באינטרנט, במקרה הגעתי לאתר שלכם וקראתי עליו חוות דעת חיוביות ופניתי אליו לצורך התקנת מזגן עילי שמיועד לחדר מסוים. שוחחתי עם טוני, הסברתי לו במה מדובר והוא קבע איתי פגישה.
טוני הגיע אלינו לבית, ייעץ על סוג המזגן וכ"ס שיתאימו מבחינת גודל החדר - הוא היה מאוד אדיב ומקצועי ונתן הצעת מחיר ממש אטרקטיבית וכמובן שסגרנו איתו את העבודה.
מעבר למקצועיות טוני גם אדם נחמד, איש מקצוע מעולה, ותיק, מקצועי ובעל ניסיון. הוא איש הגון שפועל לפי הספר בלי שטויות ותחמונים.
הוא היה גמיש מאוד מבחינת לו"ז ובא לקראתנו, עשה עבודה מאוד יסודית, ההתקנה סך הכל עברה במהירות והכל נעשה באופן מקצועי ומאורגן - ההתקנה נראית נהדר, המיקום של המזגן והמנוע מעולה והכל עובד פיקס!
לסיכום, טוני נתן לנו שירות מאוד טוב ואני בהחלט ממליץ עליו בחום - טכנאי מיזוג על רמה!
תמיר.

, אוגוסט 2014

אני מאוד מרוצה מטכנאי המיזוג טוני, הוא עשה אצלנו עבודה מקצועית והבעיה נפתרה - ממליץ בחום!
מדובר בתיקון של מזגן עילי, המזגן הפסיק לעבוד והחלטתי להזמין טכנאי לראות במה מדובר. לטוני הגעתי ממש במקרה דרך חיפוש באינטרנט, נתקלתי באתר שלכם והוא הופיע כבעל מקצוע מומלץ עם חוות דעת טובות.
התקשרתי לטוני לקבל הצעת מחיר, טוני הסביר לי שלא ניתן לדעת את מקור הבעיה מבלי לראות את המזגן ונתן לי את הצעת המחיר על הביקור, קבענו שעה וטוני הגיע כפי שסוכם. הוא פתח את המזגן וערך מספר בדיקות שלאחריהן הודיע לי שמדובר גם במילוי גז שחסר וגם בהחלפת הכרטיס של לוח הפיקוד. הצעת המחיר שלו נשמעה לי סבירה, גם לפי מה שבדקתי אצלכם באתר ונתתי לו אישור לרכוש כרטיס חדש ולבצע את העבודה.
טוני חזר אלי עם הכרטיס המתאים, הוא ביצע את ההחלפה ובאמת המזגן חזר לעבוד, לאחר מכן טוני מילא את הגז והמזגן שב לקרר.
אני מרוצה מהשירות המקצועי - ממליץ בחום!
אורן.

, אוגוסט 2014

לפני מספר ימים תכננו מעבר לבית חדש, בבית הקודם היה מזגן שהתקנו בעבר ורצינו להעביר אותו איתנו לבית החדש.
חיפשתי טכנאי מיזוג מומלץ ומאחר ואני לא מכיר מישהו ספציפי נעזרתי באתר שלכם. קראתי חוות דעת על מספר בעלי-מקצוע בתחום. ההמלצות על טוני היו ממש טובות והרמתי טלפון לקבל הצעת מחיר. הצעת המחיר של טוני הייתה הוגנת ולא מופרזת ביחס להצעות נוספות שקיבלתי והחלטתי שאני סוגר איתו את העבודה. קבענו יום ושעה וכך היה!
טוני הגיע בזמן עם איש צוות נוסף, הם פירקו את היחידה הפנימית והחיצונית ונסעו לבית החדש, שם הם ביצעו את ההתקנה באופן מקצועי ומהיר. המנוע הותקן במקום מאוורר, צינור הניקוז הועבר באופן מקצועי בכדי שלא יהיה עובש על הקירות ולמרות הקדיחות בקיר טוני הקפיד לסגור הכל ולהשאיר לנו קירות חלקים - התקנה אסתטית!
מבחינת המחיר, טוני עמד במה שסוכם, לא ניסה להוציא ממני סוכם נוסף והכל התנהל כפי שסגרנו מראש. ממליץ בחום!
תומר, בית-לחם הגלילית.

, אוגוסט 2014

את טוני מחברת סופר-קור, הזמנתי אלי בפעם הראשונה דרך חיפוש שעשיתי אצלכם באתר כשחיפשתי טכנאי מיזוג אוויר.
מאד התרשמתי הן מהרמה האישית של טוני והן מהרמה המקצועית. טוני בעל-מקצוע רציני ואמין ואני ממליץ עליו בחום.
התקלה הייתה בצינור ניקוז המים של המזגן, שהייתה לנו נזילה ממנו לתוך הבית והיינו חייבים לטפל בעניין. שוחחתי איתו והסברתי לו במה מדובר - טוני נתן לי הצעת מחיר משוערת שנשמעה לי מאוד סבירה וקבעתי איתו למחרת.
הוא הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, פירק את הצינור הישן והתקין במקומו צינור ניקוז חדש כולל חומר בידוד, והסביר לי תוך כדי מה הוא עושה. טוני עשה עבודה זריזה ויעילה ולקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם! לא ניסה לבקש יותר והיה הוגן מאוד - אני שמח להמליץ עליו ואשמח להיעזר בו גם בעתיד.
זוהר, טבריה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תאור העסק

טכנאי מיזוג אויר, בתחום מזה כ12 שנים עם ניסיון ומוניטין רב. מכירה והתקנה של כל סוגי המזגנים. שרות אדיב ומהיר.

טוני סופר - קור

טוני סופר - קור

טוני רייבושקין


9.2

052-5857959
 

טוני סופר - קור

טוני רייבושקין

9.2

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-5857959 חייג