כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תיקון מכונות כביסה או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

שרות תבור

9.4
יוסי אוחיון
תיקון מכונות כביסה, תיקון מקררים, תיקון תנורים, טכנאי מזגנים, תיקון מייבש כביסה
אזור הגליל והעמקים
כתובת העסק: תבור 19, נצרת עילית

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

5 חוות דעת מהימנות

, אוגוסט 2014

יוסי טכנאי שירות יוצא מן הכלל, אני יכולה לספר שמאז הפעם הראשונה שנעזרתי בשירותיו הטובים, אין מצב שאזמין אלי מישהו אחר חוץ ממנו! גם אם הוא לא זמין באותו רגע, אני תמיד מחכה לו וסומכת רק עליו! עובדת איתו כבר המון שנים!
יוסי תיקן אצלנו בהזדמנויות שונות את כל מוצרי החשמל בבית, מכונת כביסה, מקרר, מדיח מייבש וכו'. בכל פעם שיוסי מגיע אלינו, הוא נותן שירות יוצא דופן, שירות מקצועי מהיר ובמחירים סבירים!
יוסי שלא כמו שאר בעלי המקצוע בתחום, הוא מנומס מאוד, עומד בזמן שנקבע, מתחשב מאוד בי כלקוחה, מאוד נחמד ואדיב והכי חשוב הוא טוב מאוד במה שהוא עושה, יודע לעלות על כל בעיה, לאתר את המקור שלה ולבצע את התיקון הנכון ביותר, אף פעם לא הייתה לי שום בעיה אתו, תמיד הוא עשה עבודה טובה מקצועית ומשביעת רצון ואפילו יצא לו להגיד לי פעם אחת ששווה לי לקנות מוצר חדש ולא לבזבז יותר מידי כסף על תיקון שגם כך יוצא יקר מאוד. המחירים שלו סבירים ונוחים, יש לי רק ניסיונות טובים אתו, מדובר בבן אדם ובבעל מקצוע עדין מאוד אדיב ואמין. אם הייתי צריכה לדרג אותו מאחד עד עשר הייתי נותנת לו בוודאות ציון עשר!
ורדית קורן.

, אוגוסט 2014

אני בהחלט ממליצה על יוסי - מדובר בטכנאי מעולה, בקיא בעבודה שלו ועושה עבודתו נאמנה! לאורך השנים, בכל מה שקשור לתיקון מוצרי חשמל אני קוראת תמיד ליוסי, שיגיע לסדר את התקלה. יוסי עובד איתנו מהרגע שעליתי ארצה, קרוב ל-19 שנים ויש לי רק מילים טובות להגיד עליו!!!
לא קרה לי אפילו מקרה אחד איתו, שיוסי לא ידע לפתור בעיה - הוא תמיד עולה על התקלות במהירות ובזריזות, יודע לאתר אותם ולתקן אותם על הצד הטוב ביותר. תמיד משתדל לפנות את הזמן שלו, להגיע אלי כמה שיותר מהר בעת תקלה, הוא אף פעם לא איחר בלי להודיע וכמובן אף פעם לא הבריז אם קבענו. מבחינת המחירים הוא לוקח סביר בהחלט, בהתאם לשוק, לא יקר מדי ולא זול מדי. תמיד הרגשתי שהוא דובר אמת, מוסר מידע מהימן ומחליף חלקים רק אם הדבר באמת נצרך.
נהניתי ואני ממשיכה ליהנות מהשירות האדיב שלו, ממליצה בחום!
סבטלנה.

, יוני 2014

אני נעזרת בשירותיו המקצועיים של יוסי כבר תקופה די ארוכה, מדובר בבעל-מקצוע רציני, בקיא בכל הקשור לתיקון מוצרי חשמל, איש עניו בעל יושר, בעל ידי זהב ומחירים הוגנים.
באופן כללי יוסי זמין לעבודה, מגיע בזמן, עושה מגוון של תיקונים במחירים סבירים, יש לו גישה מצוינת והוא מאוד נחמד ואדיב. איש מקצוע ותיק וטוב ואפילו עבד אצל אמא שלי מספר פעמים וגם היא הייתה מרוצה ממנו מאוד.
יוסי שלא כמו שאר בעלי המקצוע בתחום, הוא מנומס מאוד, עומד בזמן שנקבע, מתחשב מאוד בלקוחותיו, מאוד נחמד ואדיב והכי חשוב הוא טוב מאוד במה שהוא עושה. הוא יודע לעלות על כל בעיה, לאתר את המקור שלה ולבצע את התיקון הנכון ביותר, אף פעם לא הייתה לי שום בעיה איתו, תמיד הוא עשה עבודה טובה מקצועית ומשביעת רצון ואפילו יצא לו להגיד לי פעם אחת ששווה לי לקנות מוצר חדש ולא לבזבז יותר מידי כסף על תיקון שגם כך יוצא יקר מאוד. המחירים שלו סבירים ונוחים, יש לי רק ניסיונות טובים אתו, מדובר בבן אדם ובבעל מקצוע עדין מאוד אדיב ואמין - ממליץ עליו בחום.
משפחת חן.

, יוני 2014

בכל הנוגע ליוסי מ"שרות תבור" מדובר בטכנאי מקצועי מאוד, בעל הרבה שנות ניסיון בתיקון מוצרי חשמל וזה מתבטא בעבודה שלו.
יצא לי להזמין אותו כבר כמה וכמה פעמים לצורך תיקון מוצרי חשמל כגון: מקרר, מכונת כביסה, מייבש וכו'.
דבר ראשון יוסי מקפיד לתת מענה זריז ולהגיע בדיוק בשעה שקובעים איתו, מעבר לכך כשהוא ניגש לטפל בתקלה, יש לו יכולת לאתר את מקור הבעיה מהר ולפתור את העניין על הצד הטוב ביותר.
בפעם האחרונה שנזקקתי לשירותיו של יוסי, זה היה בנוגע למכונת הכביסה שלנו שיום בהיר אחד, הפסיקה להוציא את המים. כמובן שישר הרמתי טלפון ליוסי, הוא הבטיח להגיע עוד באותו היום והגיע בדיוק בשעה שקבענו.
יוסי בדק את המכונה וישר עלה על הבעיה, מדובר במשאבת המים, הוא אמר לי שהמשאבה הלכה והחליף אותה במשאבה חדשה, יוסי תמיד משתדל לתקן את החלק ולא ישר לרוץ להחליף חלקים שעולים הרבה מאוד כסף - הוא מאוד אמין מהבחינה הזאת. אני סומך עליו במאה אחוז ואף פעם לא הרגשתי שהוצאתי כסף מיותר. אני אמשיך להשתמש בשירותיו גם בעתיד וכמובן שממליץ עליו בחום!
משפחת דנינו.

, יוני 2014

אני ממליץ על יוסי - "שרות תבור" מדובר בטכנאי מעולה, בקיא בעבודה שלו ועושה עבודתו נאמנה!
לאורך השנים, בכל מה שקשור לתיקון מוצרי חשמל אנחנו קוראים תמיד ליוסי, שיגיע לסדר את התקלה. יוסי עובד איתנו המון המון שנים ויש לי רק מילים טובות להגיד עליו!!!
ליוסי יש נhסיון רב בכל מה שקשור לתיקון מוצרי חשמל, הוא עובד בתחום למעלה משלושים שנה והניסיון שלו מוכח!
לא קרה לי אפילו מקרה אחד איתו, שיוסי לא ידע לפתור בעיה - הוא תמיד עולה על התקלות במהירות ובזריזות, יודע לאתר אותם ולתקן אותם על הצד הטוב ביותר. מעבר לכך, יוסי תמיד משתדל לפנות את הזמן שלו, להגיע אלי כמה שיותר מהר בעת תקלה, הוא אף פעם לא איחר בלי להודיע וכמובן אף פעם לא הבריז אם קבענו. מבחינת המחירים הוא לוקח סביר בהחלט, בהתאם לשוק, לא יקר מדי ולא זול מדי.
אני מכיר עשרות זוגות חברים ואנשים שנעזרו בשירותיו וכולם ללא יוצא מן הכלל מספרים עליו רק מילים טובות וכמובן מעבירים את המספר שלו לכל מי שמחפש בעל מקצוע בתחום.
אנחנו מאוד מרוצים מהשירות שלו, אני חושב שאם חיים הכט היה בודק אותו בתוכנית " יצאת צדיק" הוא בהחלט היה יוצא צדיק!!!
משפחת ביתן.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הגליל והעמקים

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תאור העסק

מתן שרות בתחום התקנה ותיקון מזגנים,תיקון מקררים לכל הסוגים,מכונות כביסה ,תנורים וכו..

שרות תבור

שרות תבור

יוסי אוחיון


9.4

052-2817082
 

שרות תבור

יוסי אוחיון

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-2817082 חייג