כרטיס עסק זה של המרכיב בשרון מוקפא כרגע באתר ואינו זמין לעבודה. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג דודי שמש וחשמל או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

המרכיב בשרון

9.5
עופר סאסי
דודי שמש וחשמל
אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: יצחק רבין 9, קדימה צורן

  99%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

29 חוות דעת מהימנות

, ינואר 2020

רכשתי מעופר דוד שמש מכיוון והדוד הקודם שהיה לי התפוצץ. הגעתי אליו לאחר שחיפשתי בגוגל רכישה של דוד שמש ומצאתי אותו באתר שלכם. עופר קבע עם בעלי יום ושעה על מנת לקחת את הדוד שמש והוא הגיע עד אליו כדי למסור לו. מדובר על בעל מקצוע אמין ואיכותי שבנוסף לעמידה שלו בזמנים הוא גם דרש את המחיר הכי זול מבין כל בעלי המקצוע שאיתם דיברתי.
אורלי, נתניה

, ינואר 2020

הדוד שמש הקודם התקלקל לי ולכן הייתי צריך להחליף אותו, חיפשתי בגוגל תחת הקטגוריה של מתקין דודי שמש וכך הגעתי לעופר דרך האתר שלכם. עופר עלה לגג והחליף את הדוד ועשה זאת במקצועיות ובזריזות, רואים שהוא מבין בתחום, הוא הגיע בזמן שסיכמנו וסיים להתקין את הדוד תוך 40 דקות לערך. עופר ביצע עבודה טובה, הדוד עובד והכל תקין ולאחר סקר שוק שביצעתי גם המחיר שהוא דרש היה הוגן בהחלט.
שרון, נתניה

, ינואר 2020

עופר החליף עבורי גוף חימום בדוד חשמל משום שלא היו מים חמים, קראתי לו שיבדוק את הבעיה והוא טען שהגוף חימום נשרף. הגעתי אליו דרך האתר שלכם והוא הגיע בזמן שקבענו, השארתי אותו לבד והלכתי ולאחר שחזרתי הכל היה תקין ועבד כמו שצריך. עופר ביצע עבודה נקייה ואומנם לא ביצעתי סקר שוק אבל לדעתי המחיר היה סביר בהחלט.
יוסי, נתניה

, נובמבר 2018

עופר מחברת "המרכיב בשרון" ביצע עבורי התקנת דוד שמש חדש, הוא היה אחלה ואני שמח להמליץ עליו. אני מרוצה מעופר בכל הפרמטרים - עמידה בזמנים, איכות העבודה, השירות האדיב והמחיר ההוגן - מה צריך יותר מזה?? הוא הגיע כפי שקבענו עם כל הציוד הנדרש וישר עלה לגג להתחיל בעבודה, הוא לא מרח את הזמן ולא התמהמה, עופר בחור רציני ומבין עניין ועשה עבודה מהירה ויעילה. הוא פירק את הדוד הישן, התקין את הדוד החדש בזהירות ובסיום ווידא שאין נזילות מהחיבורים והכל עובד כמו שצריך. שירות ישר ולעניין! מומלץ!
שמואל.

, נובמבר 2018

אני מאוד מרוצה מהשירות של עופר מחברת "המרכיב בשרון" וממליצה עליו! את עופר אני מכירה מהיישוב שלי ולכן כשהייתי צריכה תיקון לדוד שלי ידעתי שאפנה רק אליו. יצרתי איתו קשר, הסברתי לו שיש בעיה בדוד ותאמנו מועד להגעתו. עופר הגיע כפי שקבענו, בדק את הדוד ביסודיות והסביר לי שצריך להחליף את התרמוסטט והכל יסתדר ואכן כך היה, הוא ביצע את החלפת התרמוסטט במיומנות ובזהירות וכשסיים הראה לי שהכל חזר לעבוד כשורה. הוא אבחן את התקלה במהירות וביצע עבודה טובה מאוד! המחיר אומנם היה מעט יקר לטעמי אך אין עוררין על השירות האיכותי! מומלץ.
יוכי.

, יוני 2018

העבודה של עופר מקצועית ביותר! הוא נותן שירות מעולה ואני ממליץ עליו מכל הלב! הזמנתי אותו לצורך החלפת דוד-שמש ללא קולט, הצעת המחיר שלו עבור הדוד כולל ההתקנה נשמעה לי הוגנת וקבענו מועד להגעתו. עופר הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש וישר עלה לגג לבצע את ההתקנה. הכל בוצע בצורה מקצועית ומדוייקת ובסיום עופר הראה לי שהכל עובד כשורה! גם המחיר שגבה היה הוגן ותאם למחיר שסיכמנו מראש ואני מאוד מרוצה. הגעתי אליו דרך המלצה ואני שמח להעביר את המלצתי הלאה!
גולן, מושב חרות.

, יוני 2018

עופר ביצע עבורי כבר 2 עבודות ובשתי הפעמים הוא לא אכזב, עופר מבצע עבודה טובה ומקצועית ואני שמח להמליץ עליו! בפעם הראשונה הזמנתי אותו לצורך תיקון דוד, הוא הגיע בשעה שקבענו, בדק את הדוד ביסודיות ותוך זמן קצר עלה על מקור התקלה. עופר הסביר לי שיש צורך בהחלפת המאיץ והכל יחזור לפעול כשורה, ואכן כך היה. הוא ביצע את התיקון והראה לי שהדוד עובד כמו שצריך. לאחרונה הזמנתי אותו שוב מאחר וזכרתי אותו לטובה, הפעם הוא הגיע לצורך החלפת קולט וגם הפעם ביצע עבודה מקצועית, יסודית וזריזה. היחס שלו נהדר, הוא מקצועי והמחירים הוגנים - מומלץ!
רועי, בני דרור.

, אוקטובר 2017

עופר מחברת "המרכיב בשרון" בעל מקצוע משכמו ומעלה! מקצועי, שירותי ואמין! אין דברים כאלה! עופר עמד בכל מה שהבטיח לנו - הן מבחינת השירות והמחיר והן מבחינת לוחות זמנים. הוא הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש לביצוע החלפת דוד שמש (ללא קולטים), העבודה בוצעה במקצועיות רבה ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו. בסיום עופר דאג לפנות את הדוד הישן וגבה בדיוק את המחיר שסיכמנו מראש. מומלץ!
הדס, עמק-חפר.

, אוקטובר 2017

לפני חודשיים בערך נכנסתי לאינטרנט לחפש בעל מקצוע מומלץ לצורך החלפת 2 קולטים, נכנסתי לאתר שלכם "טוב תודה" וכך הגעתי אל עופר מחברת "המרכיב בשרון". אהבתי את מה שקראתי עליו והרמתי אליו טלפון באותו רגע, הוא היה חביב מהרגע הראשון, היה נשמע מקצועי ונתן הצעת מחיר טובה. עופר הגיע במועד שקבענו עם כל הציוד הנדרש, ביצע את התקנת הקולטים החדשים במקצועיות רבה ובסיום אף דאג לפנות את הקולטים הישנים מהגג. עופר לא הלך לפני שווידא שהכל עובד כשורה ואין נזילות מהקולטים. שירות טוב במחיר הוגן! מומלץ!
רונן.

, ספטמבר 2016

אל עופר מחברת המרכיב בשרון הגעתי דרך המלצה מחבר שהיה מאוד מרוצה ממנו ואני חייב לציין שגם אני מאוד מרוצה מבעל המקצוע. עופר הגיע לצורך התקנת שני דוודים שנרכשו ממנו. הוא הגיע בזמן והחל לבצע את העבודה. עבודה מצוינת מא'-ת', יסודית, מקצועית, מסודרת ונקייה, היחס והשירות שלו פשוט מעולים, המחיר שלו גם מאוד סביר ומעכשיו גם אני נכנס לרשימת הממליצים שלו.
מיכאל, רעננה.

, ספטמבר 2016

ממליץ על עופר מ"המרכיב בשרון" ויכול להגיד שמדובר בבעל מקצוע שהוא אמין, עומד בזמנים ועושה את עבודתו נאמנה. עופר הגיע אלי להחלפת קולטים ובעבר גם להחלפת מיכל דוד. הגיע בזמן ובשעה שקבענו ולמרות שהגיע לבד תקתק עבודה, לא מתעצל ומורח את הזמן, הגיע בבוקר כמו שקבענו עבד ביעילות ועשה עבודה טובה. בעל מקצוע שאני משתמש בשירותיו כבר מספר פעמים ואמשיך גם בעתיד.
שרון, קדימה.

, ספטמבר 2016

הייתה לי בעיה עם דוד השמש והקולטים שלא עבדו והזמנתי את עופר מ"המרכיב בשרון" לתיקון הבעיה. עופר הגיע ביום ובשעה שקבענו, עלה לגג והחל בביצוע העבודה. מדובר בבעל מקצוע עם ידע מדהים בתחום והמון מקצועיות שהצליח לפתור בעיה שהאינסטלטור הקודם שלנו לא הצליח לתקן עם הקולטים. עופר חזר פעמיים כדי לתקן את הבעיה ולא גבה סכום גבוה ממה שסכמנו, מאוד שירותי ואדיב עם מוסר עבודה ותודעת שירות גבוהה. אני ללא ספק אמשיך להשתמש בשירותיו בעתיד ואמליץ עליו.
נועם, קדימה צורן.

, אוקטובר 2015

אני ממליץ על עופר מחברת "המרכיב בשרון", הוא סיפק מענה מהיר ומקצועי וביצע את עבודתו כפי שסוכם. מדובר בהתקנת דוד שמש חדש - מערכת חדשה לגמרי. הגעתי אליו לפני מספר שבועות דרך פרסום שנחשפתי אליו - הרמתי אליו טלפון וביקשתי ממנו לתת לי הצעת מחיר.
עופר נתן לי כמה אופציות וסוגים שונים של חברות דוודי שמש, בחרתי את המתאים לנתונים שלי מבחינת גודל איכות ותעריף, המחיר היה הוגן, וסגרתי מולו את ביצוע ההתקנה. עופר הגיע אלינו בשעה שקבענו איתו עם עובד נוסף, ביחד הם עלו לגג, ביצעו את ההתקנה של המערכת העבירו צנרת וחשמל לתוך המקום ועשו התקנה איכותית ומקצועית. הם עבדו ביעילות ובזריזות, עופר היה מאוד אדיב ונחמד במהלך ההתקנה. כשסיים לבצע את ההתקנה, הוא ניקה וסידר אחריו ובדק שהדוד מחמם טוב ושאין נזילות כלשהן. עופר לקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם ונתן לי אחריות על ההתקנה והדוד. שירות טוב אמין ומקצועי!
גל דניאל.

, אוקטובר 2015

חברת "המרכיב בשרון" החליפו לי בדירה את דוד החשמל שהתקלקל, עופר היה מאד אדיב, הקפיד על עמידה בזמנים וגם נתן שירות מקצועי. לפני כמה שבועות הבחנתי שדוד החשמל אצלי בבית מתחיל לעשות לי בעיות. בעיקר ברמת החימום - לא עשה עבודה יעילה, כמו שהייתי רגיל. הדוד הוא מאד ישן והחלטתי להחליף אותו בדוד חדש.
חיפשתי באינטרנט חברת דודי שמש והגעתי לאתר שלכם - טוב תודה. באתר בחרתי לפנות לחברת "המרכיב בשרון", גם בגלל ההמלצות וגם בגלל המחירים הסבירים. שוחחתי עם עופר בטלפון, הוא נתן לי הצעת מחיר על דוד חשמל וסגרתי איתו את העבודה. עופר הגיע כמתואם כמו שקבענו. הוא פירק את הדוד הישן והתקין במקומו את הדוד החדש. עופר הקפיד לעשות את העבודה בצורה נקייה, ומבלי יותר מדי לבלגן או ללכלך לי את הבית. הוא לקח את הדוד הישן איתו לפינוי, וגם המחיר היה בדיוק כמו שסיכמתי איתו טלפונית. ממליץ עליו בחום!
יורו.

, יוני 2015

עופר "המרכיב בשרון" היה מקצועי אמין והוגן - בהחלט ממליץ!
אני מרוצה מהשירות המהיר והמקצועי - לפני מספר ימים חיפשתי בעל-מקצוע שיתקן לי דוד שמש שהפסיק לפעול פתאום בלי סיבה, את החיפושים עשיתי דרך האתר שלכם, ראיתי את כרטיס העסק של "המרכיב בשרון" והחלטתי להרים אליו טלפון.
עופר ישר מצא חן בעיניי, ענה לי לעניין, לא היה קצר רוח ונתן לי הצעת מחיר של טווח מחירים ידוע מראש, סיכמתי איתו שעה והוא הגיע בזמן, היה מאוד מקצועי, ניגש ישר לברר במה העניין, פירק איזשהו חלק בדוד ועלה על הבעיה דיי במהירות, הוא הסביר לי שמדובר בתיקון מכאני ואמר מה המחיר שתאם בדיוק למה שסיכמנו.
נתתי לו אישור להמשיך בתיקון, עופר ביצע את התיקון למופת והבעיה נפתרה!
ממליץ בחום - ארז.

, יוני 2015

היינו מרוצים מאוד, קודם כל עופר ממש תותח! בכללי כל המשפחה לוקחים אותו, וחייבת לציין שלנו הייתה פעמיים פאשלה שלא קמנו בזמן למרות שקבענו מראש ועופר היה מאוד סבלני, לא כעס ולא התעצבן היה סבלני ודחינו פעמיים את המפגש - זה דיי נדיר! ממליצה בחום!
הגעתי לעופר דרך המלצה מהמשפחה כמובן, הם סיפרו שעופר עושה עבודה מקצועית ושהמחירים שלו נורמליים ושפויים.
שוחחתי עם עופר בטלפון והוא נתן לי הצעת מחיר על התקנה של דוד שמש וקולטים, הצעת המחיר הייתה הוגנת מאוד ואני וקרוב המשפחה שלי סגרנו יחד את העבודה.
ביום של ההתקנה עופר הגיע עם העובד שלו ושניהם יחד העלו את הדוד והקולטים לגג והתקינו את הכל במהירות ובמקצועיות.
ההתקנה בוצעה במקצועיות רבה, לא היו שום נזילות והדוד עובד מצוין.
עופר עמד בכל ההתחייבויות שלו כלפינו, סיפק שירות מקצועי, נתן חשבונית ואחריות כתובה על הדוד והקולטים. אנחנו היינו מאוד מרוצים מהשירות - אני ממליצה מאוד על עופר הוא עובד נורא טוב, מהיר ויעיל והמחירים שלו מצוינים.
מאור ביטון.

, מאי 2015

אני רוצה להמליץ על עופר מחברת "המרכיב בשרון", הייתי מאוד מאוד מרוצה מהתיקון של הדוד שמש!
הגעתי לעופר דרך האתר שלכם לאחר שחיפשתי טכנאי דודי שמש אמין שיראה מה הבעיה בדוד. קראתי המלצות טובות על עופר והחלטתי להתקשר אליו, סיפרתי לו במה מדובר ועופר נתן לי טוווח מחירים מראש, קבענו שעה עוד לאותו היום.
עופר הגיע אלי בזמן עם איש צוות נוסף. הם עלו לגג, בדקו את הדוד, עופר הסביר לי שיש בעיה עם הגוף חימום ושצריך להחליף אותו. הוא נתן לי הצעת מחיר מדויקת שעמדה בטווח המחירים שהוצג לי מראש ונתתי את הסכמתי לבצע את התיקון.
הם החליפו את הגוף חימום ועשו הכל במהירות ובזריזות, בסיום התיקון עופר בדק שאכן הדוד עובד כמו שצריך וחיכה לראות שהמים מתחממים כמו שצריך. הדוד עכשיו עובד נפלא ואני ממליץ על עופר בחום!
ערן.

, מאי 2015

התקשרתי לחברת "המרכיב בשרון" דרך האתר שלכם בלי שממש הכרתי אותם או ידעתי עליהם משהו, סיפרתי להם על בעיה שיש לי בדוד שמש שמקורה כנראה בנזילה, הם היו באזור שלי וקפצו ממש מהר.
הם סיפקו זמן תגובה מהיר מאוד, עלו לגג בדקו את הדוד וקראו לי לעלות, הם הראו לי שיש נזילה בין שתי היחידות של קולטי השמש.
הצעת המחיר של עופר על תיקון הנזילה הייתה ממש הוגנת ואישרתי להם לבצע את התיקון. הם טיפלו בנזילה צ'יק צ'ק, לא עשו עניין, לא נסחפו בסיפורים ולא המציא המצאות. היו ישר ולעניין!!!
בסיום העבודה הם השאירו אחריהם נקי ומסודר, נתנו קבלה על העבודה והכל התנהל בצורה שרותית מאוד. כעת הדוד עובד מצוין, הנזילה פסקה והכל פיקס. אני ממליץ עליהם בחום.
יורם.

, דצמבר 2014

עופר מחברת "המרכיב בשרון" נתן לנו שירות מהיר ומצוין. הדוד הישן בו השתמשנו הפסיק לעבוד והחלטנו להחליף לדוד שמש חדש, אך לאחר בדיקה של איש חברה הבנו שאין צורך בהחלפת הקולטים אלא רק בדוד עצמו.
הגענו לעופר דרך האתר שלכם לאחר שהדוד עשה בעיות בחימום, ההמלצות עליהם היו חיוביות, וקבענו איתם שעה.
עופר הגיע כמסוכם באותו היום, ערך בדיקה והסביר שהדוד הלך וצריך להתקין במקומו חדש. הוא היה מאוד מקצועי וענייני, הסביר לנו על סוגי הדוודים ונפחם וסגרנו איתו את ההתקנה של הדוד החדש כולל קולטים (יש לציין שההסבר של עופר היה מאוד רציני ומקצועי ובאמת מכיוון שמדובר בדוד ישן האמנו שצריך להחליף אותו).
הוא עשה עבודה מקצועית שכללה את פירוק ופינוי הדוד הישן והתקנת הדוד החדש במקצועיות ובזריזות, הוא ביצע התקנה מקצועית, בדק שאין נזילות ושהדוד עובד כמו שצריך - העניק לנו שירות אדיב ונעים, עשה עבודה נקייה וגבה מחיר הוגן תמורתה. קיבלנו ממנו חשבונית ואחריות - מקצוען ישר ולעניין! לא בכל יום נתקלים בחברה מקצועית המגיעה בזמן, עושה עבודה מקצועית וזריזה ובאדיבות כה רבה.
יואב.

, דצמבר 2014

דוד השמש הביתי שלנו התחיל לעשות בעיות בתקופה האחרונה, הוא לא היה מתחמם כמו שצריך כשמדליקים את הבוילר ולפעמים הוא פשוט היה מקצר ומוריד את החשמל. נכנסתי לאינטרנט, קראתי המלצות על בעלי-מקצוע אצלכם באתר והתקשרתי לחברת "המרכיב בשרון" מכיוון שהיו עליהם חוות דעת ממש טובות. ענה לי בחור בשם עופר, הסברתי לו במה מדובר והוא סיפק מענה מאוד מהיר לפנייה שלי, עופר הבטיח להגיע בתוך שעתיים וכך היה. הוא עשה עבודה נהדרת והשירות שלו היה מצוין.
הדוד עצמו ממוקם במרפסת, הוא רוקן אותו, ומצא שהבעיה היא בהצטברות אבנית בדוד ובגוף החימום. הוא לא הסתפק רק בהחלפת גוף החימום אלא עשה גם ניקוי יסודי מהאבנית בתוך הדוד. בסיום העבודה הוא אפילו ביקש מטאטא ויעה כדי לנקות ולסדר אחריו. אני מאוד מרוצה ומופתעת לטובה מהשירות הנהדר שקיבלתי, אם בעתיד אצטרך שוב מישהו בתחום אפנה אליו שוב.
רינת.

, דצמבר 2014

דוד השמש אצלנו התקלקל והפסיק לחמם כשהיו מדליקים את הבוילר, עשיתי חיפוש קצר באינטרנט לטכנאי דודי שמש, הגעתי לאתר טוב תודה והוא איכשהו הראשון שיצא. על הדרך גם קראתי עליו המלצות והחלטתי לפנות אליו. ענה לי בחור נחמד בשם עופר, הוא נתן הצעת מחיר סבירה לביקור והסביר שאם יהיה צורך בהחלפת חלק זה יהיה בהתאם לעלות אותו החלק.
בתוך פחות מחצי שעה עופר כבר היה אצלי, הוא פעל בצורה מהירה. אני לא מבינה גדולה בתחום אבל הוא הסביר לי כל דבר, הוא הסביר לי שהפלאנג' בדוד נהרס, הציג לי אותו והביא אחד חדש, הוא הציג לי את החלק החדש לפני ההרכבה שלו ועלה להתקין אותו בדוד.
המחיר שהוא גבה על החלק היה ריאלי והוגן ובתוך זמן קצר הכל היה מאחוריי. מאז הדוד עובד כמו שצריך ללא תקלות. על העבודה קיבלתי אחריות. בקיצור, עופר העניק לי שירות מאוד מהיר ויעיל עם יחס נהדר ועבודה שמדברת בעד עצמה. אני מרוצה וממליצה.
חמוטל.

, אוגוסט 2014

עופר מחברת "המרכיב בשרון" עשה אצלנו התקנת דוד שמש של 150 ליטר. ההתקנה הייתה מצוינת ואנחנו מאוד מרוצים מהשירות.
לפני מספר ימים, דוד השמש שלנו הפסיק התפוצץ וחיפשנו טכנאי שיגיע במהירות להתקין לנו דוד שמש חדש.
לעופר הגענו דרך פרסום מפה לאוזן, פנינו אליו ולכמה חברות במקביל, דיברנו בטלפון והוא עשה עליי רושם ממש טוב, הצעת המחיר שלו הייתה מעולה ובין האטרקטיביות שקיבלתי וסגרנו את מולו את העבודה.
קבענו שעה ועופר הגיע בדיוק בשעה שקבענו, בדיוק בזמן עם הדוד שבחרנו וכל הציוד המקצועי לביצוע העבודה. עופר עמד בכל מה שסוכם, עלה עם הדוד לגג, פירק את הישן והתקין את החדש והדוד עובד יוצא מן הכלל. בסיום העבודה הוא טרח לפנות את הדוד הישן והשאיר את הגג נקי מפסולת. מבחינת המחיר שילמנו לו בדיוק את המחיר שסוכם, היינו מרוצים מאוד ואני בהחלט ממליצה עליו בחום.
דוד.

, יולי 2014

עופר עובד אצלנו כבר המון שנים ואנחנו מאוד מאוד מרוצים ממנו וכמובן ממליצים עליו מכל הלב!
אנחנו פועלים כחברה קבלנית של בנייה וכמובן נעזרים בבעלי מקצוע מתחומים שונים, אני ממש רוצה לציין לטובה את בעל המקצוע עופר מחברת "המרכיב בשרון" - מדובר בבעל מקצוע רציני משכמו ומעלה, הוא מבצע עבורנו עבודות של התקנת דודי שמש וחשמל ובכל פעם שיש עבודה שכוללת משהו שקשור בדודי שמש או חשמל אני פונה על אוטומט ישר לעופר בידיעה שהוא יבצע את ההתקנה הכי טוב שאפשר.
עופר עובד איתנו קרוב לשש שנים אשר במהלכן הוא היה זמין תמיד, עמד בלוחות הזמנים והכי חשוב שמדובר בבן אדם אמין.
בכל השנים שאני עובד יחד איתו תמיד יצאתי מרוצה ולא שמעתי אפילו תלונה אחת עליו.
עופר מספק תמיד מענה מהיר, עושה עבודות נקיות ומסודרות, גבה מחירים הוגנים לשוק, עומד בכל מילה שלו ומספק עבודה מקצועית וטובה עם אחריות על ההתקנות פלוס אחריות חברה לדודים. אני ממליץ עליו מכל הלב ונמשיך לעבוד יחד עוד שנים רבות!
אבי, אזור השרון.

, יולי 2014

לפני מספר ימים החלטנו להתקין דוד שמש וקולטים חדשים לביתנו, חיפשתי בעלי מקצוע בתחום והתחלתי לעשות בירורים, קראתי המלצות באינטרנט, מאוד התרשמתי מחוות הדעת על "המרכיב בשרון" והחלטתי לפנות אליהם. קיבלתי מהם הצעת מחיר לדוד שמש בנפח 80 ליטר פלוס קולטים והתקנה כולל אחריות וביקשתי לחזור אליהם בעוד כמה דקות בכדי להשוות קצת מחירים עם חברות אחרות.
בסקר טלפוני שערכתי גיליתי שהמחיר הוא מאוד אטרקטיבי וחזרתי אליהם לסגור עסקה, יום ושעה.
עופר מהמרכיב בשרון הגיע יחד עם פועל נוסף בדיוק בשעה שסיכמנו, הם הביאו איתם את הדוד והקולטים שבחרתי ויחד הם עשו עבודה זריזה ונקייה, בנו צנרת וחיבורי חשמל מוליכים אל הגג והתקינו מעליו את דוד השמש והקולטים באופן יציב ובטיחותי. בתוך פחות משעה הם סיימו את ההתקנה - הכל היה חדש, נקי וגלוי לעין.
אני מאוד מרוצה מהשירות המהיר והיעיל וכמובן מהאחריות וממליצה עליהם בחום רב!
זהבה.

, יוני 2014

כשהדוד שמש שלנו הפסיק לחמם, חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום וכך הגענו לעופר סאסי מחברת "המרכיב בשרון".
בשיחת הטלפון איתו הסברתי לעופר שמדובר בדוד שמש ישן ועל הדרך אני מבקש ממנו לתת לי הצעת מחיר בנוגע לדוד חדש אם אצטרך, עופר דיבר לעניין, היה נשמע אמין והמחיר שהציע היה זול ביחס להצעות אחרות שקיבלנו עבור החלפת דוד שמש וסגרנו איתו את העבודה.
עופר הגיע לראות אם אכן יש צורך בהחלפת הדוד, הוא ערך בדיקה יסודית, זיהה את הפיצוץ, הראה לי שמדובר בתקלה שלא ניתנת לתיקון ובמקרה הזה אצטרך כמו שכבר שיערתי, להחליף לדוד חדש. מבחינת הקולטים, עופר אמר שהם במצב טוב ואין צורך להחליף אותם.
הוא פרס בפני מספר אופציות של דוודים, בחרתי את המתאים לי ביותר - דוד שמש של חברת "כרומגן" (בנפח של 80 ליטר, אם אני לא טועה) וקבענו את ההתקנה למחרת על הבוקר.
עופר הגיע עם הדוד החדש וארגז כלים מוכן לבצע את העבודה, 30 דקות לאחר מכן הדוד החדש היה מותקן, את הדוד הישן והלכלוך הוא אסף והעמיס לרכב שלו. עופר היה מאוד סבלני, שירותי ומקצועי, נתן לנו חשבונית ואחריות ואמר לנו שעם כל בעיה נוספת שאתקשר אליו. אנחנו מאוד מרוצים מהשירות שניתן לנו מכל הלב, המחיר ההוגן, האמינות, המקצועיות והיעילות!
איתי רן.

, יוני 2014

עופר מחברת "המרכיב בשרון" בעל מקצוע רציני - נותן שירות מהיר, מבצע עבודה טובה, מקצועית והכי חשוב עם אחריות.
שמי יוסי ואני יזם בתחום הנדל"ן וחיפשתי בעל מקצוע מתחום הדוודים שיבצע התקנה של מספר מערכות סולאריות. פניתי אל עופר בעקבות המלצה מפה לאוזן - כולם שיבחו אותו ואמרו שניתן לסמוך עליו ובאמת כך היה!
הרמתי לעופר טלפון, הוא היה מאד אדיב ומסביר פנים. והסביר לי באופן מורחב ומפורט אילו אופציות של דודי שמש עומדות לפני, מה כל אופציה כוללת, ומה מומלץ שאני אתקין, בחרתי בדודי השמש כולל הקולטים והצעת המחיר שקיבלתי ממנו הייתה המשתלמת ביותר מבין כל בעלי-המקצוע שבדקתי.
קבעתי עם עופר את מועד ההתקנה ואני יכול לספר שמבחינת לוחות הזמנים, הוא היה עשר. התייצב ביום ובשעה שקבענו עלה לגג התקין את הדוודים החדשים והקולטים ועשה באמת יופי של עבודה - ההתקנה הייתה מאד מקצועית - סיים דיי מהר. עבד בצורה ממש נקייה ומסודרת, עמד במחיר שסוכם וכמובן העניק לנו תעודות אחריות על הדוודים וההתקנה.
התרשמתי ממנו לטובה ואני בהחלט ימשיך לעבוד איתו בכל הנוגע להתקנות דודי שמש וחשמל - תענוג של בעל מקצוע!
יוסי, תל-מונד.

, מאי 2014

אני מכיר את עופר כבר שנים רבות, ואני יכול להגיד עם יד על הלב, שהוא בעל המקצוע הכי טוב שיצא לי להכיר במהלך החיים.
לא נתקלים בכזה בן אדם כל יום!!!
כמו שכבר ציינתי, אני נעזר בשירותיו של עופר לאורך השנים ומזמין אותו בנושא של דוד השמש לבצע תיקונים. עופר תמיד נותן שירות אמין יעיל וזריז, ולא ככל בעלי המקצוע, הוא תמיד אבל תמיד מגיע שוב במידת הצורך ולא מתחמק מאחריות. המחירים שלו סבירים בהחלט, ניתן לתת בו אמון וזה בעצם הכי חשוב.
לאורך כל השנים שאני שוכר את שירותיו של עופר לא הייתה ולו בעיה אחת קטנה, הכל איתו פשוט עבד ועובד חלק וללא תקלות. עם עופר אני יודע שפשוט לא יהיו בעיות, עופר תמיד בא בזמן, מדייק, עובד נקי ועושה את הכל כדי לתת את התיקון האופטימלי לכל מקרה לגופו. לא פעם כשחשבתי שיש צורך להיפטר מדוד או מקולט, עופר היה מגיע ואומר תראה פה אני יכול לעשות תיקון קטן, הוא לא יחזיק עשרים שנה אולי אבל הוא יחזיק לך שנתיים ואז אחר כך תוכל להחליף לחדש. הוא פועל במלוא השקיפות והאמינות, בלי לייפות דברים מצד אחד ומצד שני בלי אף הגזמה של הבעיה, הוא פשוט עובד ישר, לוקח מחירים הוגנים ואפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות!
רוני, צורן.

, מאי 2014

בפעם הראשונה שהגעתי אל עופר "המרכיב בשרון" זה היה כבר לפני שנים רבות (משהו כמו עשר שנים), זכור לי שהייתי מאוד מרוצה מהעבודה הראשונה שלו ומאז אני מקפיד לעבוד רק איתו. אני סומך עליו במאה אחוז ואפילו לא טורח לעשות השוואת מחירים כי יש לי ביטחון מלא בעופר, הוא תמיד לוקח מחירים סבירים, אף פעם לא הרגשתי מנוצל ותמיד קיבלתי שירות טוב במחיר טוב.
מדובר באדם מקצועי, בעל מוניטין וותק, יסודי מאוד שעובד בצורה מהירה נוחה ויעילה. בעבר עופר התקין לי דוד שמש חדש וקולטים, את ההתקנה הוא ביצע ביסודיות ומאז אני קורא לו בכל פעם שיש או נראה לי שיש בעיה כלשהי, אני מתקשר לעופר והוא תמיד מתגמש איתי ומתאים את עצמו לזמנים שלי ותמיד אבל תמיד מגיע בזמן ללא איחורים וביטולים. עופר תמיד עולה על התקלות במהירות, יודע לזהות כל דבר ועניין, תמיד מסביר לי על הבעיה ואם יש צורך להחליף חלק בדוד או בקולטים הוא מיידע אותי לפני ועובד מולי בשקיפות מלאה. אף פעם לא הרגשתי שעופר מנסה לתחמן אותי ולהחליף חלקים כשאין צורך - זה לא קורה אצלו!!! עופר מאוד מאוד ישר וזאת הסיבה שאני ממשיך לעבוד איתו כבר שנים. תמיד הייתי מרוצה מאוד גם מהשירות וגם מהיחס ואמשיך לעבוד עם עופר בעתיד.
מומלץ ביותר, יאיר מרחובות.

, מאי 2014

שמי יריב ובמקצועי אני קבלן ועוסק בתחום השיפוצים. את עופר סאסי אני מכיר במסגרת עבודתי, אנחנו עובדים יחד לאורך שנים ואני יכול להגיד שכל פרויקט משותף לנו, הייתי מרוצה מכל העבודות שנעשו ללא יוצא מן הכלל!
מדובר בבעל מקצוע אמין ישר והוגן, אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות! הוא מקפיד על זמינות ועל עבודה לפי לוח זמנים, הוא תמיד מגיע כשקובעים אתו, לא מבריז ואם יש עניין הוא תמיד מרים טלפון ליידע על המצב. את העבודות הוא מבצע על הצד הטוב ביותר - עושה עבודה זריזה ומיומנת ומגיעות לו כל המילים הטובות.
עופר מבצע אצלי בפרויקטים עבודות הקשורות להתקנת מערכות ודוודים, הוא מאוד בקיא בכל מה שקשור לנושא, ההתקנות שלו תמיד מבוצעות ברמה גבוהה - כשעופר עובד איתי אני יכול להיות רגוע שאני מקבל עבודה טובה ושלא אצטרך לרדוף אחרי בעל המקצוע לתיקונים. הוא עושה עבודה ספץ!
בפרויקט האחרון, עופר בעצם דאג להתקנת 20 יחידות של דודי שמש כולל קולטים לכל דוד. גם הפעם כמו בפעמים האחרות, ההתנהלות של עופר הייתה יוצאת מן הכלל, הוא דייק בלוחות הזמנים, סיפק בדיוק את הסחורה עליה סגרנו ועשה עבודה טובה! בקיצור עשר בכל הבחינות האפשריות, שירות, איכות ואמינות.
יריב, תלמונד.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

תאור העסק

חברת המרכיב בשרון מציעה ללקוחותיה שנות ותק וניסיון רב בתחום תיקון והתקנה של מגוון מערכות סולאריות ודודי שמש, ללקוחות פרטיים ועסקיים, המאופיינים במקצועיות איכות ואמינות, ובשילוב מתן יחס אישי ואדיב, ייעוץ, הכוונה ומענה הולם, בהתאם לבקשת הלקוח וצרכיו. *לא מוכר דודים ללא התקנה*

אתר העסק: http://www.ohamarkiv.co.il/

המרכיב בשרון

עופר סאסי


9.5

073-2721580
 

המרכיב בשרון

עופר סאסי

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721580 חייג