כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג הדברות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

הדברה מקצועית

9.4
יוסי מוזגר
הדברות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה
כתובת העסק: כצנלסון, גבעתיים

  99%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  82%

מחיר הוגן

12 חוות דעת מהימנות

, ספטמבר 2016

היינו בהחלט מרוצים, יוסי עשה לנו הדברה נגד ג'וקים ונמלים בבית פרטי. הגישה שלו הייתה חיובית, הסברה ללקוח כמו שצריך, ביצע את העבודה לשביעות רצוננו, עבר על כל פתחי הביוב, ריסס בפנים ומחוץ לבית כולל בחצר, היה יסודי מאוד וכאשר ונצטרך הדברה שוב, הוא יהיה הראשון שנתקשר אליו.
ממליצה - אילנה.

, ספטמבר 2016

חיפשתי חברת הדברה שתבצע הדברה כללית נגד מזיקים. יוסי היה בסדר, הסביר לי קצת על על החומרים, נשמע לי רציני, כך שתיאמתי איתו מועד הדברה.
יוסי הגיע בדיוק בשעה שסיכמנו עם ציוד ההדברה, הוא עבר איתי על הבית ונתן לי הנחיות לגבי שימור הריסוס, שטיפת הרצפה ואמר שעדיף שנשהה מחוץ לבית לפחות ארבע שעות עם תום הריסוס.
ההדברה כמו שאמרתי - הייתה הדברה כללית נגד ג'וקים ונמלים. הכל היה בסדר ויוסי גבה את המחיר שסוכם.
אבי.

, אפריל 2016

לאחרונה הבחנו בפגר יונה שהופיע ודרש טיפול בהקדם האפשרי ביותר למנוע התפשטות טפילי יונים! חיפשתי מדביר דרך האינטרנט, הגעתי לאתר שלכם "טוב תודה", ובחרתי משם את יוסי מחברת "הדברה מקצועית", פשוט קראתי עליו כמה המלצות שרשמו עליו אנשים, והחלטתי להסתפק בזאת.
בשיחת הטלפון הסברתי ליוסי בדיוק מה הבעיה ולאן הוא צריך להגיע. דיברנו וסיכמנו שהוא יגיע ביום מסוים. יוסי הגיע כמתוכנן עם כל הציוד הנדרש וביצע את ההדברה רק לאחר שהסביר לנו על הפעולות שהוא מבצע, מדובר במדביר מקצועי מאוד, שיודע את העבודה. בסיום העבודה יוסי הסביר לי קצת על הפעולות שעשה, נתן לי הנחיות לשימור ההדברה וכו'. הודיתי לו על השירות המקצועי ושילמתי לו בדיוק את הסכום שסגרנו עליו מראש.
לגבי אחריות על הריסוס, יוסי אמר לי שאני יכולה ליצור איתו קשר על כל בעיה שלא תבוא ואם נרגיש שיש עוד עניינים הוא יגיע לטפל במטרד. אני ממליצה בחום.
אילנית.

, נובמבר 2015

היינו מרוצים משירות ההדברה של יוסי "הדברה מקצועית", הוא הגיע בזמן, עבד יסודי וההדברה מוצלחת מאוד - מומלץ בחום.
אני מתגורר בבית פרטי עם חצר וכמו בכל שנה לפני הקיץ, חיפשנו חברת הדברה שתתן שירות מניעה כנגד הופעת מזיקים. חיפשתי חברה הוגנת דרך האתר שלכם ולאחר שעשיתי סקר מחירים החלטתי להזמין את יוסי "הדברה מקצועית", מכיוון שהוא נשמע לי הכי מקצועי ואמין וגם המחיר היה הוגן ביחס להצעות נוספות שקיבלתי. סגרנו את העבודה, יוסי באמת הגיע בתאריך שקבענו עם כל הציוד הנדרש וביצע את מלאכת ההדברה בבית ובחצר, הוא היה מאוד מאוד יסודי ועבר על כל המקומות שיכולים להוות בעיה.
עבודתו של יוסי התבצעה באופן בטיחותי ומקצועי, הוא גבה מאיתנו את הסכום שסגרנו עליו מראש (בלי שינויים) ואני בהחלט ממליץ ואמליץ עליו בחום לכל מי שיחפש מדביר.
יואב.

, אוגוסט 2015

עבודה מקצועית יסודית ובמחיר מצוין - יוסי הגיע בזמן, עשה עבודה יסודית ולשמחתי נפתרנו מהבעיה - ממליצה בחום! הייתה לי בבית בעיה של ג'וקים ונמלים שלא הצלחתי להיפטר ממנה, החלטתי לחפש חברת הדברה מקצועית - ערכתי חיפוש של מדבירים תחת אזור מגוריי ועלו לי מספר חברות הדברה.
הרמתי טלפונים לקבל הצעות מחיר ומבין כולם החלטתי לסגור את העבודה עם יוסי "הדברה מקצועית" שהיה אדיב, הסביר על ההדברה בטלפון ונתן הצעת מחיר הוגנת. יוסי הגיע אלי ביום ובשעה שקבענו, ביחד סידרנו את הבית, הזזנו רהיטים כדי שיהיה יותר קל ונוח לבצע את ההדברה, יוסי הדביר לכל אורך הבית. לאחר ההדברה הוא השאיר את הבית מסודר, כאילו לא היה שם מעולם. לאחר מכן גם הואיל בטובו והסביר לי על טיב החומרים והנחיות לשמירה על הריסוס. לכל אורך התהליך יוסי היה נעים ואדיב, הריסוס היה מוצלח ביותר והבעיה נפתרה לחלוטין!
אדוה.

, מרץ 2015

אני מאוד מרוצה מיוסי המדביר, יש לו מוסר עבודה, אישיות נעימה ובעל-מקצוע שמבצע עבודה יסודית - ממליץ בחום!
חיפשתי חברת הדברה, שתבצע הדברה כללית אצלנו בדירה. היה חשוב לי שיהיה מדובר בחברה מקצועית ואמינה במחיר שפוי.
עשיתי חיפוש קצר באינטרנט, הגעתי לחברת "הדברה מקצועית", התקשרתי למספר שמופיע באתר, יוסי היה מסביר פנים - הוא הסביר לי דבר ראשון קצת על החברה, כמה שנים הוא קיים ומה היתרונות של החומרים, הוא נשמע לי רציני, הצעת המחיר הייתה הוגנת ותיאמתי איתו מועד להדברה.
יוסי הגיע בדיוק בשעה שסיכמנו עם ציוד ההדברה, הוא עבר איתי על הביתן והראה לי את המקומות בהם הוא מתכנן לרסס. הסביר לי שעלי לצאת מהדירה ונתן לי הוראות לשמירה על הריסוס, מתי לשטוף וכו'..
ההדברה כמו שאמרתי - הייתה הדברה כללית נגד ג'וקים, נמלים, הריסוס הוכיח את עצמו כאיכותי, מאז לא נתקלתי בתיקנים או בנמלים וזאת הייתה המטרה (: אישית, אני יכולה להגיד שאני בהחלט מרוצה מהתוצאה, קיבלתי אחריות על ההדברה, וההתנהלות של יוסי הייתה יוצאת מן הכלל.
אלירן.

, מרץ 2015

אני מאוד מרוצה מיוסי המדביר, הוא נתן לי שירות סופר מקצועי ואדיב, ומכיוון שאני בהירון, היה לי חשוב שזאת תהיה הדברה שלא מסכנת אותנו ואת העובר.
ליוסי הגעתי דרך האתר שלכם, יצרתי איתו קשר, הסברתי לו במה מדובר ומה שטח הבית, יוסי הרגיע אותי בנוגע לחומרים, נתן לי הצעת מחיר טובה וסגרתי איתו יום ושעה. מבחינת המחיר אני יכול להרחיב ולהגיד שעשיתי סקר שוק ולפני שבחרתי בחברת ההדברה, קיבלתי הצעת מחיר כמעט כפולה מההצעה של יוסי למרות שהיה מדובר באותו סוג הדברה.
יוסי הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, התייצב עם הציוד שלו וחומרי הריסוס וביצע את ההדברה במיומנות ובאופן יסודי, עבר על כל פינות הבית ולא פספס מקום אחד. בתחילת היום, הוא נתן לנו הוראה לעזוב את הבית בתום הריסוס לשעתיים ולאחר מכן נוכל לחזור ולשהות בבית בלי סכנה. הוא היה מאוד סבלני וקשוב, הסביר לי על חומרי הריסוס והסיר ממני כל ספק.
בכל אופן, לאחר שחזרנו לבית, יוסי הוסיף והסביר על הריסוס ולקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם, הייתי מאוד מרוצה ממנו וההדברה הוכיחה את עצמה, הג'וקים נעלמו, ההדברה הייתה מוצלחת מאוד ובעתיד אני אשמח להיעזר בשירותיו.
קיבלנו שירות אמין הוגן ומקצועי.
אורית.

, מרץ 2015

אנחנו גרים בבניין מגורים ולאחרונה סובלים ממכת נמלים וג'וקים - החלטנו לקרוא לשירותי הדברה.
נכנסתי לאינטרנט לחפש מדבירים מומלצים ובמקרה הגעתי לאתר שלכם, היו מספר חברות הדברה שההמלצות עליהן מצאו חן בעיניי והרמתי טלפונים בכדי לקבל הצעות מחיר.
מבין כולם יוסי מחברת "הדברה מקצועית", נתן לי את ההצעה הטובה ביותר והיה המקצועי ביותר - הסביר על שיטת ההדברה והחומרים, נתן הנחיות ליום הריסוס ועשה הכל באופן מסודר.
קבענו יום ושעה, יוסי הגיע עם הציוד והחומרים כמו שסוכם וכפי שהבטיח. הוא עשה ריסוס בכל שטח הבניין כולל בפתחי הביוב.
עלות הריסוס הייתה זהה למחיר שסגרנו עליו בטלפון, קיבלנו תעודת אחריות והכל עבר חלק ללא חיכוכים מיותרים - ממש נדיר ולכן היה תענוג להיעזר בו.
אמיר.

, פברואר 2015

חיפשתי חברת הדברה שתבצע הדברה כללית אצלנו נגד נמלים וג'וקים. היה חשוב לי שיהיה מדובר בחברה מקצועית ואמינה במחיר שפוי.
עשיתי חיפוש קצר באינטרנט, הגעתי לחברת "הדברה מקצועית", התקשרתי למספר שמופיע באתר, יוסי היה מסביר פנים - הוא הסביר לי דבר ראשון קצת על החברה, כמה שנים הוא קיים ומה היתרונות של החומרים, הוא נשמע לי רציני, הצעת המחיר הייתה הוגנת ותיאמתי איתו מועד להדברה.
יוסי הגיע בדיוק בשעה שסיכמנו עם ציוד ההדברה, הוא עבר איתי על הבית והראה לי את המקומות בהם הוא מתכנן לרסס. הסביר לי שעלי לצאת ונתן לי הוראות לשמירה על הריסוס, מתי לשטוף וכו'..
ההדברה כמו שאמרתי - הייתה הדברה כללית נגד ג'וקים, נמלים, הריסוס הוכיח את עצמו כאיכותי, מאז לא נתקלתי בתיקנים או בנמלים וזאת הייתה המטרה (: אישית, אני יכולה להגיד שאני בהחלט מרוצה מהתוצאה, קיבלתי אחריות על ההדברה, וההתנהלות של יוסי הייתה יוצאת מן הכלל.
סיגל.

, ספטמבר 2014

לפני מספר ימים החלה להופיע בעיה שגרמה לנו לסבול קשות מעקיצות ומגירודים. אומנם ראינו מעופפים קטנים אבל לא ידענו בוודאות את המקור לבעיה... פשוט בעיה שהופיעה משומקום, ודרשה טיפול בהקדם האפשרי ביותר!
חיפשתי מדביר דרך האינטרנט, הגעתי לאתר טוב תודה, ובחרתי משם את יוסי מחברת "הדברה מקצועית" לא היה לי שום מושג מקדים על הבן-אדם, לא ידעתי מיהו וכמה הוא טוב, פשוט קראתי עליו כמה המלצות שרשמו עליו אנשים, והחלטתי להסתפק בזאת.
בטלפון - הסברתי ליוסי בדיוק מה הבעיה ולאיפה הוא צריך להגיע, הוא הגיע וזיהה שאכן מדובר בפרעושים.
יוסי הגיע בזמן לבצע את מלאכת ההדברה. הוא ריסס את כל הבית מכל הכיוונים פלוס מקומות נוספים שאני ביקשתי לשים עליהם את הדגש כמו: ארונות של ספרים, רהיטים, שטיחים, מיטות, כריות (שאסי ריסס משני הצדדים), מזרונים ושמיכות.
היה לי חשוב שיעשה ריסוס מקיף וכך היה. בקשר לבעיה של הפרעושים עצמה - גם היא נפתרה. אשתי ממש מרוצה וזה מבחינתי מסכם הכל (: ממליץ בחום.
מיכאל.

, ספטמבר 2014

הייתה לי בבית בעיה של ג'וקים ומעופפים שלא הצלחתי להיפטר ממנה, גם אחרי ריסוס שנעשה ע"י חברת הדברה. חבר שלי המליץ לי בחום על יוסי והרמתי אליו טלפון - יוסי הגיע לדירתי, בדק ונתן לי הצעת מחיר מסודרת להדברה בתוך הבית.
ביחד עם יוסי סידרנו את הבית, הזזנו רהיטים כדי שיהיה יותר קל ונוח לבצע את ההדברה, יוסי הדביר לכל אורך הבית, בפתחי ביוב ומקורות מים. לאחר ההדברה הוא השאיר את הבית מסודר, כאילו לא היה שם מעולם. לאחר מכן גם הואיל בטובו והסביר לי על טיב החומרים - מדובר בהדברה שנעשתה עם חומר ג'ל שמאפשר להמשיך לשהות בבית גם לאחר ההדברה. לכל אורך התהליך יוסי היה נעים ואדיב ביותר ואפילו הוסיף לומר שבכל דבר אשר אצטרך שלא אהסס לדבר איתו - הריסוס היה מוצלח ביותר ובעיית הגו'קים נפתרה לחלוטין!
עידן.

, ספטמבר 2014

אני מאוד מאוד מרוצה מההדברה הסופר מקצועית של יוסי, מדובר בבעל-מקצוע רציני, שעושה עבודה יסודית ונותן תמורה הוגנת ללקוח - ממליץ בחום!
פניתי ליוסי דרך המלצה מפה לאוזן, שוחחתי איתו, הסברתי לו במה מדובר - ריסוס של בניין מגורים, והדברה נגד חולדות, יוסי הציג בפני את מקומות הריסוס שיש לעבור בהם ונתן לי הצעת מחיר מראש. הצעת המחיר הייתה בהחלט הוגנת וסגרתי איתו את העבודה.
ביום העבודה, יוסי הגיע בדיוק בזמן שקבענו, הוא עבר איתי שוב על הדברים, הסביר לי על אופן הריסוס ואז התחיל לעבוד. יוסי עבר כל סנטימטר בבניין, הוא ביצע ניקוי מרזבים יסודי, ריסס בבורות הביוב, וכמובן את כל הקומה הראשונה (אני גר בדירת קרקע וסופג הכל..).
לאחר העבודה, הוא הדריך אותי והסביר לי כיצד לפעול לאחר הריסוס.
שילמתי לו את הסכום שקבענו בטלפון, קיבלתי חשבונית ותעודת אחריות על הריסוס נגד ג'וקים וחולדות.
יוסי בחור רציני, מקצועי ואמין. השירות שלו היה מעבר למצופה, הוא היה סימפטי, מנומס וסבלני והוא לא החסיר ממני מידע חיוני.
אני ממליץ עליו בחום.
אבשלום.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

תאור העסק

מדבירים מהדור החדש! חומרים הכי איכותיים ועבודה ברמה הגבוהה ביותר - עם אחריות בכתב! הדברת כל סוגי המזיקים, מכרסמים, הרחקת יונים ולכידת נחשים. לוכד נחשים מוסמך!

הדברה מקצועית

הדברה מקצועית

יוסי מוזגר


9.4

073-2721597
 

הדברה מקצועית

יוסי מוזגר

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721597 חייג