כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מחשבים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

שמעון התקנת מצלמות ומערכות אזעקה

9.4
שמעון טוביאנה
טכנאי מחשבים
אזור המרכז
כתובת העסק: צביה לובטקין 32, תל אביב

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2015

שמעון בעל מקצוע מצוין! אני מרוצה מאוד מהשירות שניתן לי, מדובר באיש אמין, מגיע בזמן, עושה עבודה מקצועית וגובה מחירים הוגנים! חיפשנו בעלי מקצוע שמתמחים במערכות אינטרקום ומצלמות, לשמעון הגעתי בעקבות המלצה מפה לאוזן, שמעתי אודותיו דברים טובים והתקשרתי בכדי לקבוע פגישה ראשונית ובכדי לקבל הצעת מחיר.
שמעון הגיע אלינו בדיוק בשעה שקבענו, הוא הביא איתו מידע על סוגי מערכות האינטרקום והמצלמות, עבר איתי על כל מיני אופציות וכמובן הציג בפני את המחירים של כל אחד מהם. בחרתי בעסקה שהכי התאימה מבחינת כל הנתונים, הצעת המחיר הייתה מעולה, שמעון עשה עלנו רושם טוב וסגרנו את העבודה.
מבחינת ההתנהלות, שמעון עמד בלוחות הזמנים, הגיע בזמנים שקבענו לבצע את ההתקנות, ההתקנות שלו הייתה איכותיות ומאוד נקיות - המערכת של האינטרקום והמצלמות עובדות מצוין ואני בהחלט ממליץ עליו בחום! בעל מקצוע אמין וישר, נהנינו לקבל ממנו שירות!
אמיר.

, אפריל 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מהשירות המקצועי של שמעון וממליץ עליו בחום!
מדובר בהתקנת מצלמה בכניסה לבית ואני יכול להעיד ממקור ראשון, ששמעון פשוט בעל מקצוע מצוין. לשמעון הגעתי דרך המלצות, נפגשנו במקביל אליו עם מספר בעלי מקצוע בתחום, אבל שמעון בלט מבין כולם, היה מאוד מקצועי, דיבר לעניין, ההצעות שלו היו מעולות וגם לגבי המחיר, הוא רצה על העבודה מחירים סבירים לחלוטין.
כמו שכבר אמרתי, סגרנו על עבודה של התקנת מצלמה ומבחינת ההתנהלות של שמעון, הכל היה פיקס - הוא סיפק לנו את המצלמה בזמן, הגיע ליום העבודה בדיוק בשעה שקבענו, התקין אותה באופן מקצועי ורואים שמדובר בבעל-מקצוע שבקיא מאוד בכל הקשור למערכות אזעקה ומצלמות.
אנחנו מאוד מרוצים מהתוצאה, המצלמה ממוקמת במקום נכון ועובדת מצוין ולא נתקלנו אפילו בבעיה אחת. בקיצור אני ממליץ על שמעון מכל הלב.
ישראל.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מחשבים

תיקוני מחשב כלליים
תיקון מחשבים
טיפולי איתחול מחשב
התקנת רשת מחשב

התמחויות

טכנאי מחשבים

תיקוני מחשב כלליים
תיקון מחשבים
טיפולי איתחול מחשב
התקנת רשת מחשב

תאור העסק

התקנות של מצלמות, נקודות רשת ,אזעקות,טלפוניה וארונות תקשורת לבית ולעסק בנוסף מבצעים בקרות כניסה ונעולים חשמליים.

שמעון התקנת מצלמות ומערכות אזעקה

שמעון התקנת מצלמות ומערכות אזעקה

שמעון טוביאנה


9.4

050-6665891
 

שמעון התקנת מצלמות ומערכות אזעקה

שמעון טוביאנה

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-6665891 חייג