כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג דודי שמש וחשמל או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

קרני האור

9.1
ליאור רשי
דודי שמש וחשמל
אזור המרכז, אזור השרון, אזור ירושלים
כתובת העסק: חיל השיריון 3/3, ראשון לציון

  100%

הגעה בזמן

  93%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

7 חוות דעת מהימנות

, מאי 2014

חברת "קרני האור" העניקה לנו שירות מהיר ומצוין. הדוד הישן בו השתמשנו הפסיק לעבוד והחלטנו להחליף לדוד שמש חדש, אך לאחר בדיקה של איש חברה הבנו שאין צורך בהחלפת הקולטים אלא רק בדוד עצמו.
הגענו לחברת קרני האור מלכתחילה דרך האתר שלכם לאחר שהדוד עשה בעיות בחימום, ההמלצות עליהם היו חיוביות, וקבענו איתם שעה.
איש צוות מטעמם הגיע כמסוכם באותו היום, ערך בדיקה והסביר שהדוד הלך וצריך להתקין במקומו חדש. הוא היה מאוד מקצועי וענייני, הסביר לנו על סוגי הדוודים ונפחם וסגרנו איתו את ההתקנה של הדוד החדש כולל קולטים (יש לציין שההסבר של החברה היה מאוד רציני ומקצועי ובאמת מכיוון שמדובר בדוד ישן האמנו שצריך להחליף אותו).
הוא עשה עבודה מקצועית שכללה את פירוק ופינוי הדוד הישן והתקנת הדוד החדש במקצועיות ובזריזות, הוא ביצע התקנה מקצועית, בדק שאין נזילות ושהדוד עובד כמו שצריך - העניק לנו שירות אדיב ונעים, עשה עבודה נקייה וגבה מחיר הוגן תמורתה. קיבלנו ממנו חשבונית ואחריות - מקצוען ישר ולעניין! לא בכל יום נתקלים בחברה מקצועית המגיעה בזמן, עושה עבודה מקצועית וזריזה ובאדיבות כה רבה.
כל הכבוד, מומלץ בחום!
דני.

, מאי 2014

בעלי מקצוע כמו ליאור מחברת "קרני האור" לא פוגשים בכל יום. מדובר באדם יוצא מן הכלל, אדם אמין, הגון, נותן שירות מעולה והכי חשוב מקצועי.
מדובר בפרויקט דיי גדול של התקנת מערכת סולארית מרכזית על גג בניין מגורים - מערכות אלה מתאימות למבנים בני יותר מארבע קומות ונמצאות על הגג רק חוות קולטי השמש. הדודים עצמם (מחליפי חום סולארים) נמצאים בדירות עצמן במסתור הכביסה או בחדר דוודים בלובי של כל קומה או בחדר מיוחד על גג הבניין.
בקיצור חיפשנו מישהו מקצועי שיודע לבצע את ההתקנה של הקולטים, קיבלנו המלצה מפה לאוזן על ליאור ומיד ייצרנו איתו קשר וסיפרנו לו על הפרויקט. כשליאור הגיע לבניין הוא עלה לגג לראות במה מדובר, תכנן את העבודה באופן מאוד מפורט ומסודר ונתן את הצעת מחיר המשתלמת ביותר מבין כל החברות שבדקנו. סגרנו עם ליאור את העבודה של התקנת שלושים ושתיים קולטים ולא הצטערנו!!!
ליאור עשה הכל על מנת שנצא מרוצים, לא חסך מעצמו עבודה ואפילו עבודה קשה מאוד, ועשה את עבודתו בצורה הטובה ביותר, את ההתקנה של הקולטים הוא ביצע בחוכמה ובמיומנות ובסיום העבודה בדק שהמערכת עובדת כמו שצריך ולא הלך מהמקום עד שהכול היה פיקס, נקי ומסודר. התרשמנו ממנו לטובה, ליאור עמד בכל ההתחייבויות שלו כלפינו, עשה עבודה ואני סמוך ובטוח כי גם בפעם הבאה שאזדקק לבעל מקצוע בתחום אפנה לליאור בלי היסוס! מומלץ בחום!
אבי, תל-אביב.

, מאי 2014

ליאור רשי מחברת "קרני השמש", הוא בעל מקצוע משכמו ומעלה ואני ממליץ עליו מכל הלב!
כשדוד השמש הישן שלנו התפוצץ, חיפשתי חברת דוודים מקצועית שתבצע אצלנו התקנה של דוד שמש חדש כולל קולטים. לפני שקיבלתי המלצה על ליאור, עשיתי סקר שוק משלי, נכנסתי לבדוק מחירים ואפילו לקחתי כמה הצעות מחיר מחברות שונות. כמו שאמרתי, לליאור הגעתי בעקבות המלצה אישית, הרמתי אליו טלפון, בדקתי מחירים - ליאור היה מאוד אדיב ומקצועי, הציע לי מספר הצעות שונות ובסופו של דבר החלטתי לסגור איתו את העבודה משום שהצעת המחיר שהוא נתן לי הייתה הזולה ביותר ומכיוון שקיבלתי עליו המלצה ממקור ראשון.
סגרתי איתו על דוד מסוים - כרגע אני לא זוכר מה הנפח ומאיזה חברה, אבל אני יודע שהוא עובד מצוין.
ליאור הגיע אלי לבצע את ההתקנה עם איש צוות נוסף, הוא הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש, הדוד והקולטים, עלה לגג ותוך זמן לא ארוך, הוא סיים את ההתקנה. עשינו בדיקה שהכל עובד כמו שצריך והמים מתחממים ורק לאחר מכן ליאור לקחת ממני בדיוק את המחיר שסגרנו עליו מראש, המחיר שהוא לקח היה מאוד סביר ויצאתי מרוצה. מה שהכי חשוב שהדוד והקולטים עושים את העבודה עד היום ואנחנו נהנים ממים חמים כל השנה! ממליץ בחום!
אלון.

, מאי 2014

הזמנתי את ליאור להחליף לי דוד שמש ביום א' בירושלים ומה שקרה בעצם מאותו יום כל פעם שאני מדליק את הדוד יש לי קצר בכל הבית. התקשרתי לליאור והוא מתנער מאחריות. הבאתי אפילו חשמלאי לאחר שליאור אמר לי שהמפסק של הדוד לא טוב, החשמלאי החליף את המפסק ועדיין לא נפתרה הבעיה. אני כבר כמה ימים ללא מים חמים. שילמתי לו 1200 ש"ח על ההתקנה, שילמתי סתם לחשמלאי ואני לא מקבל מענה מבעל המקצוע.

, אפריל 2014

ליאור מחברת "קרני האור" הגיע השבוע להחליף לי בדירה דוד שמש שהתפוצץ. ליאור ואיש הצוות שלו היו מאוד אדיבים, הקפידו על עמידה בזמנים וגם נתנו שירות מקצועי. אני מאד שמח שהגעתי אליהם.
הכל התחיל כאשר לפני כמה שבועות הבחנתי שהדוד שמש שלנו בבית מתחיל לעשות בעיות. בעיקר ברמת החימום - לא עשה עבודה יעילה, כמו שהייתי רגיל. הדוד הוא מאד ישן (מעל לעשר שנים) וכעבור כמה ימים, הדוד התפוצץ לגמרי ויצאו ממנו המים - לא היה מנוס והחלטנו לקרוא לבעל מקצוע שיתקין לנו דוד שמש וקולטים.
עשיתי בגוגל חיפוש של טכנאי דודים, ועלו לי כמה אופציות מאזור מגוריי. הרמתי טלפון לכמה חברות שנתנו לי הצעות מחיר.
שוחחתי עם ליאור, שהסביר לי על דודי השמש שלהם, הנפח שצריך להתאים לנו ונתן הצעת מחיר מאוד הוגנת לדוד שמש כולל קולטים. הייתה לי הרגשה טובה ממנו והזמנתי אותו להגיע לבצע את ההתקנה.
ליאור הגיע כמתואם כמו שקבענו, עלה לגג עם הדוד החדש והקולטים, פירק את הדוד הישן והרכיב במקומו את הדוד החדש. ליאור הקפיד לעשות את העבודה בצורה נקייה, ומבלי יותר מדי לבלגן או ללכלך, לאחר ההתקנה הוא עשה בדיקה לראות שהדוד תקין ואין נזילות ולאחר מכן פינה את הדוד והקולטים מהגג. המחיר שהוא לקח על העבודה, היה בדיוק כמו שסיכמתי איתו טלפונית, קיבלתי ממנו חשבונית ואחריות מסודרת, נהניתי לקבל ממנו שירות ואני ממליץ עליו בחום!
ליאור, פתח תקווה.

, אפריל 2014

ליאור עשה אצלנו התקנת דוד שמש של 150 ליטר. ההתקנה הייתה מצוינת ואנחנו מאוד מרוצים מהשירות.
לפני מספר ימים, דוד השמש שלנו הפסיק לחמם את המים וחיפשנו טכנאי שיגיע לראות במה מדובר, לליאור הגענו דרך פרסום מפה לאוזן, פנינו אליו ולכמה חברות במקביל, דיברנו בטלפון וליאור עשה עליי רושם ממש טוב, האינטואיציה שלי אמרה לי שליאור יעשה עבודה טובה ובאמת לא התאכזבתי.
קבענו שעה וליאור הגיע בדיוק בשעה שקבענו, בדיוק בזמן. ליאור עלה לגג לראות במה מדובר ולאחר בדיקה שערך הודיע לנו שמאחר ומדובר בדוד שמש ישן נוצרה לנו נזילה יותר נכון פיצוץ ויש צורך להחליף את הדוד בחדש. ליאור הציע לנו מס דוודים ובחרנו כראות עינינו ולפי הצורך שלנו בדוד שנפחו 150 ליטר. הצעת המחיר על הדוד הייתה סבירה ביחס לשוק וסגרנו עניין.
ליאור הלך להביא את דוד השמש המתאים וחזר לבצע את ההתקנה. ליאור עמד בכל מה שסוכם, עלה עם הדוד לגג פירק את הישן והתקין את החדש והדוד עובד יוצא מן הכלל. מבחינת המחיר שילמנו לו בדיוק את המחיר שסוכם, היינו מרוצים מאוד ואני בהחלט ממליצה עליו בחום.
מורן.

, אפריל 2014

ליאור מחברת "קרני האור" העניק לנו שירות מהיר ומצוין. הדוד הישן בו השתמשנו הפסיק לעבוד וחיפשנו בעל-מקצוע בתחום שיגיע לאבחן את הבעיה. לליאור הגענו דרך פרסום, הוא היה זמין להגיע עוד באותו היום וקבענו שעה, ליאור הגיע אלינו בדיוק בשעה שקבענו וישר עלה לגג לראות במה מדובר. לאחר בדיקה שהוא עשה, הוא ירד והסביר לנו שמכיוון שהדוד מאוד מאוד יישן, כנראה שסיים את תפקידו בעולם ושאנחנו נצטרך להחליף לדוד חדש. ההסבר שהוא נתן לנו על התקלה, היה נשמע אמין, סמכנו עליו במאה אחוז (תארנו לעצמנו שנצטרך להחליף את הדוד). ליאור נתן לנו אופציות לנפח וסוג דוד השמש, המחיר שהוא רצה היה מאוד הוגן (יצא לי לבדוק את זה) והחלטנו לסגור איתו את העבודה.
ליאור נסע להביא את הדוד החדש, הגיע עם עובד נוסף וביחד הם העלו את הדוד החדש לגג, פירקו את הדוד הישן והתקינו במהירות וביעילות את הדוד החדש. לאחר ההתקנה ליאור ביצע בדיקה לראות שאין נזילות ושהדוד פועל כמו שצריך. בסיום העבודה הוא הוריד את הדוד הישן מהגג ופינה אותו. ליאור עשה עבודה מקצועית, העניק לנו שירות אדיב ונעים, עשה עבודה נקייה וגבה מחיר הוגן תמורתה.
קיבלנו ממנו חשבונית ואחריות - מקצוען ישר ולעניין!
ברק, חולון.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור ירושלים

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

תאור העסק

"קרני האור" היא חברה בעלת ותק של 45 שנה בעקבות הותק החברה יצרה לעצמה מוניטין מקצועי ואיכותי איתו היא יכולה להבטיח ללקוח את העבודה היסודית והטובה ביותר. החברה מתמחה בעבודת סולריות ובהתקנת דודי שמש וחשמל ללקוחות פרטיים וקבלנים. נשמח לעמוד לשירותכם לכל עת.

קרני האור

קרני האור

ליאור רשי


9.1

050-9007869
 

קרני האור

ליאור רשי

9.1

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-9007869 חייג