כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מחשבים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

c.t.a מחשבים

9.4
אמיר משיח
טכנאי מחשבים
אזור הגליל והעמקים
כתובת העסק: עפולה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, מרץ 2014

הגעתי לאמיר מ"C.T.A מחשבים" ממש במקרה ומאז שהוא טיפל לי באחד המחשבים אני פונה רק אליו - לא נתקלתי בטכנאי טוב ממנו! יש לנו בבית מחשב נייח שאני משתמש בו ומחשב נייד של בני ואמיר מתחזק לנו אותם על בסיס קבוע, התקנות שינויים ותיקונים רק אצלו.
אמיר טכנאי ברמה גבוהה מאוד, לא קרה אפילו פעם אחת שיצאתי מאוכזבת. מבחינתי הוא מספר אחת בתחום! מקצוען אמיתי.
לאחרונה הייתה לבני בעיה המחשב נייד ושלחנו את המחשב למעבדה (בגלל שהייתה עליו אחריות), במעבדה טענו שהם לא יודעים במה מדובר ושאין להם אפשרות לתקן את המחשב. החלטתי לנסות את שירותיו של אמיר, אולי הוא יידע במה מדובר. אמיר הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו (דבר שבשגרה, מילה של אמיר זאת מילה ושעה זאת שעה), עשה בדיקה מקיפה ויסודית ולאחר זמן מה, איתר את מקור הבעיה וסידר את העניין על הצד הטוב ביותר, אמיר תותח בתחום ושוב פעם הוא הוכיח את יכולותיו!
המחירים שהוא לוקח סבירים, לוח הזמנים שלו מצוין, הוא הוגן ישר ואמין - אין יותר טוב ממנו! כל פעם שאני צריכה משהו גם אם הוא מלא בעבודה, אני ממתינה לו ולא חושבת אפילו לקחת מישהו אחר - ממליצה עליו בחום.
גליה, עפולה.

, מרץ 2014

אמיר פשוט תענוג של בעל-מקצוע! מבחינתי אין לו מתחרים! אני מכיר אותו כבר תקופה דיי ארוכה ולא פעם נעזרתי בשירותיו. אני יכול לספר שהוא טכנאי מחשבים מעולה, בקיא מאוד בעבודה שלו, יודע לזהות כל בעיה ותקלה וכמובן לפתור אותה על הצד הטוב ביותר. מעבר להיותו מקצועי הוא גם אדם נעים ונחמד לשיחה, איש הוגן אמין ולוקח מחירים סבירים ואפילו לדעתי נמוכים באופן משמעותי מטכנאים שיצא לי לעבוד איתם בעבר. אני לא מוותר עליו ומזמין רק אותו. אמיר מטפל באופן קבוע במחשב של אשתי, מדובר במחשב שהיא משתמשת בו בעבודה והוא תמיד דואג שיפעל כמו שצריך ואם יש איזשהי בעיה, הוא זה שמגיע ופותר אותה.
מעבר למחשב הנייד של אשתי, יש לו עוד שני מחשבים, מחשב נייד ונייח, שלושתם קשורים ברשת אחת ואמיר מתחזק את העניין באופן קבוע, כל מה שאני צריך, אמיר ישר מגיע ומסדר. לאחרונה אמיר פירמט לי את המחשב והתקין עליו תוכנות חדשות - כמובן שדאג לגבות את הנתונים שהיו עליו ועשה עבודה נהדרת! המחשב עובד פיקס! בקיצור אני לוקח רק אותו בכל מה שקשור למחשבים שלי וממליץ עליו בחום!
ציון, עפולה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הגליל והעמקים

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מחשבים

תיקוני מחשב כלליים
תיקון מחשבים
טיפולי איתחול מחשב
התקנת רשת מחשב

התמחויות

טכנאי מחשבים

תיקוני מחשב כלליים
תיקון מחשבים
טיפולי איתחול מחשב
התקנת רשת מחשב

תאור העסק

טכנאי ותיק 15+ שנות נסיון, אמינות, מחירים זולים.

c.t.a מחשבים

c.t.a מחשבים

אמיר משיח


9.4

054-2236098
 

c.t.a מחשבים

אמיר משיח

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-2236098 חייג