כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג צביעה וסיוד או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

טל צביעה איכותית

9.4
טל אייזין
צביעה וסיוד
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: חתם סופר 7/2 עמנואל,

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, מרץ 2014

השנה החלטנו שהגיע הזמן לחדש את המראה של בית-הכנסת והחלטנו לבצע עבודת צבע מיוחדת.
חיפשנו בעל-מקצוע ישר והוגן, מישהו עם המלצות שיודע לעשות עבודות מיוחדות. על טל שמענו רק מילים טובות, אנשים המליצו עליו מכל הלב והחלטנו לקבל ממנו הצעת מחיר ולראות במה העניין כרוך. בפגישה טל היה מאוד אדיב ונחמד, היה קשוב לבקשות שלי ונתן הצעות מאוד מעניינות לגבי הגוונים שבהם הוא ממליץ לצבוע את הקירות וכמו כן, נתן אפשרויות לטקסטורות שונות בכל קירות בית הכנסת.
ההצעות של טל מאוד מצאו חן בעיני, נותר רק עניין המחיר, טל היה מאוד הגון וישר ולא ניצל את הסיטואציה שמדובר בבית כנסת ולא בנכס פרטי ונתן הצעת מחיר מאוד סבירה ולא מוגזמת - הצעת המחיר הייתה טובה ומשתלמת וקבענו תאריך לתחילת העבודה וסיומה.
מבחינת התנהלות העבודה, טל עבד במרץ רב, בקצב טוב ועשה את העבודה מצוין. הוא הקפיד לפרוש ניילונים בכדי שלא יהיו התזות של צבע על הציוד של בית כנסת והריהוט, את הצביעה הוא עשה בכמה גוונים כפי שסוכם, משחקי צבע מאוד מעניינים ובנוסף על קיר מסוים עשה עבודת צבע עם טקסטורה של קיר אבן באמצעות גבס. העבודה שטל עשה ממש ממש מקצועית, כשהגענו לשלב התשלום, החלטתי להוסיף לו על התשלום מכיוון שלא ציפיתי לכזאת רמה ותוצאה - טל עשה עבודה הרבה מעבר למה שדמיינתי! אני ממליץ עליו מכל הלב!
חיים שטרן.

, מרץ 2014

לטל אייזין יש ידי זהב, מדובר בבעל מקצוע חרוץ ומקצועי, שמעבר לעבודה רגילה של צביעה, הוא פשוט אמן! אין דברים כאלה - עשה לנו עבודה מאוד מאוד מיוחדת, אצל שום בעל מקצוע שנתקלתי בו - לא ראיתי כזאת תוצאה. טל עשה לנו עבודות צבע בכל הבית, כולל עבודות של ציורי קיר וגוונים.
לטל הגענו מפה לאוזן, חיפשנו בעל-מקצוע שעובד בתחום הצביעה אבל היה לנו חשוב שמעבר לצביעה פשוטה, נמצא מישהו שיעשה לנו עבודות של ציורי קירות. לפניו לקחנו הצעות מחיר מעוד כמה בעלי-מקצוע, אבל טל לא רק עשה עלינו רושם טוב, גם שמו הולך לפניו והבנו שמדובר באמן ממש! הצעת המחיר הייתה סבירה והחלטנו לסגור איתו את העבודה.
מדובר בבית מרוהט קומפלט ולכן היה לנו חשוב שתבוצע עבודה נקייה ושלא ייגרם נזק לציוד ולרצפות. טל היה עשר מכל הבחינות ולפני שהתחיל לצבוע קיר או חדר מסוים, הוא פרש ניילון על כל הרצפה ועל הרהיטים, בכדי שלא יתלכלכו ועשה עבודת צבע על רמה! הקפיד לעשות תיקוני טיח וסתימת חורים - הבן-אדם מאד קפדן, גם על רמת הגימור של העבודה, וגם על רמת הניקיון. לא היה צריך לרדוף אחריו!
טל סיים את העבודה תוך חודש כפי שסוכם, התוצאה הייתה מרשימה, ציורי הקיר מהממים, הצבעים מרהיבים ובצביעה אחידה ומושלמת.
אני לא חושבת שיכולתי למצוא מישהו טוב יותר! הייתי יותר ממרוצה וכל מי שנכנס אלינו לבית מחמיא על העבודה! טל עמד בעל ההתחייבויות שלו כלפינו, עמד במחיר שסוכם ועשה מעל ומעבר לרמת הציפיות שלנו!
רחל אהרון, עמנואל.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

התמחויות

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

תאור העסק

בס"ד: צביעת קירות איכותית, תיקון חורים וסדקים (תמיד לפני כל עבודה), צביעה דקורטיבית ייחודית, עבודה עם מגוון רחב של חומרים: טיח דקורטיבי, צבעים דקורטיביים בכל הסגנונות, עץ מלא, גבס ועוד. התמחות טמבור ביישום אפקטים ודקורציה. עבודות איכות במגע אישי מקורי וייחודי תוך שימת לב לעיצוב והאווירה. חידוש ותיקון רהיטים, דלתות, עץ ומתכת. ניתן לתקן כמעט כל דבר ישן ולתת לו, מראה מלא חן.

טל צביעה איכותית

טל צביעה איכותית

טל אייזין


9.4

052-3221919
 

טל צביעה איכותית

טל אייזין

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-3221919 חייג