כרטיס עסק זה של אלקטרוניקה מתתיהו מוקפא כרגע באתר ואינו זמין לעבודה. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תיקון טלוויזיות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אלקטרוניקה מתתיהו

9.4
שרון מתתיהו
תיקון טלוויזיות
אזור המרכז
כתובת העסק: שלם 33, רמת גן

  97%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

21 חוות דעת מהימנות

, ינואר 2019

רכשתי טלוויזיה חדשה וחיפשתי מתקין שיתלה אותה על הקיר, קיבלתי המלצה חמה מחבר קרוב על שרון, התקשרתי אליו וסגרנו מחיר ושעה. הוא הגיע בשעה שקבענו, מיד ניגש לביצוע ההתקנה, ביצע התקנה בצורה נקייה ובטיחותית, לא מרח את הזמן, רואים שהוא בעל מקצוע ישר והגון, מנומס ואף הסביר לי על תכניות שונות בשלט ובטלוויזיה ללא כל תשלום נוסף, אין ספק שאפנה אליו תמיד במידת הצורך, פשוט ראוי לשבח!
שירה, רמת גן.

, ינואר 2019

ביררתי מספר הצעות מחיר לגבי התקנת טלוויזיה על הקיר והחלטתי שאני פונה לשירותיו של שרון מכיוון שהמחיר שגבה היה הוגן מבין כולם. שרון הגיע בשעה שקבענו, מדד עם פלס את המקום שבו צריך לתלות את הטלוויזיה, קדח והתקין את הטלוויזיה על הקיר, ניקה אחריו את האבק שהצטבר מהקדיחה ופשוט ביצע עבודה זריזה, נקייה ומסודרת בזמן כה קצר. נתן הסבר על תפעול הטלוויזיה, היה נעים ואדיב, אני מרוצה מהשירות והיחס שקיבלתי, מאז ועד היום אני ממליצה עליו בכל מקום ודרך אפשרית!
קורן, תל אביב.

, יוני 2018

אל שרון פניתי לצורך התקנת מסך טלוויזיה 55 אינץ' על הקיר, הוא ביצע עבודה טובה ומקצועית, התקנה נקיה ומדוייקת ואני מאוד מרוצה. שרון בחור ענייני, הוא היה זמין להגיע תוך חצי שעה מהרגע שיצרתי איתו קשר ועשה עבודה מקצועית ביותר. שרון הסביר לי מה הוא עושה בכל שלב, הוא היה אדיב ונעים וכל ההתנהלות מולו היתה מאוד חיובית. גם המחיר שגבה היה הוגן ואני שמחה להמליץ עליו.
רחל.

, אפריל 2018

את שרון הטכנאי טלוויזיות אני זוכרת לטובה למרות שעבר לא מעט זמן מאז שהיה אצלי, אך אני זוכרת את השירות הטוב שקיבלתי ממנו ולכן ממליצה עליו. כבר בשיחה הראשונה התרשמתי משרון לטובה, הוא היה אדיב וחביב, הקשיב לי בקשב רב כשהסברתי על התקלה ונתן לי טווח-מחירים שנשמע לי הוגן והסביר שהמחיר עלול להשתנות בהתאם לתקלה. שרון הגיע בשעה שקבענו, הביא איתו את כל הציוד הנדרש וניגש ישר לטלוויזיה. אני אומנם כבר לא זוכרת מה היתה התקלה אך תוך זמן קצר הכל היה מאחורינו והוא הראה לי שהטלוויזיה חזרה לעבוד בצורה תקינה. שירות מקצועי, מהיר ואדיב ואין לי ספק שאפנה אליו שוב בעתיד במידת הצורך. מומלץ!
הדר.

, אפריל 2018

על שרון מחברת "אלקטרוניקה מתתיהו" יש לי רק דברים טובים להגיד, הוא בחור חביב ומקסים, אחראי וישר ואני ממליצה עליו מכל הלב! יצרתי איתו קשר דרך האתר שלכם, הסברתי לו שרכשתי טלוויזיה חדשה ואני רוצה הצעת מחיר עבור ההתקנה, הוא היה אדיב ונחמד ונתן הצעת מחיר הוגנת. שרון הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש ועם חיוך! הוא התייעץ איתי בנוגע לגובה ההתקנה שאני רוצה וביצע התקנה בצורה נקיה חלקה ומקצועית! הקיר חלק ובלי קידוחים מיותרים, הטלוויזיה בול במקום, חזקה ויציבה! שרון בחור חביב ונעים להכניס אותו הביתה ואני שמחה להמליץ עליו!
אירית, רמת-גן.

, נובמבר 2016

קניתי טלוויזיה חדשה והייתי צריכה עזרה בהתקנה שלה על הקיר ובכל החיבורים שלה והזמנתי את שרון מ"אלקטרוניקה מתתיהו" לביצוע העבודה. שרון הגיע בשעה שקבענו עם כל כלי העבודה שנדרשו לצורך התקנת הטלוויזיה על הקיר. ההתקנה בוצעה בצורה מאוד מקצועית וישרה, בנוסף הוא חיבר לי את כל החיבורים וכל הדברים שהיה צריך לעשות כדי שהטלוויזיה תפעל. אני מאוד מרוצה מהשירות שלו ומהאדיבות שלו.
מרילנה, בת ים.

, אוגוסט 2016

הזמנתי את שרון מאלקטרוניקה מתתיהו להתקנת שתי טלוויזיות בתל אביב. לאחר בירורים עם בעלי מקצוע נוספים החלטתי לסגור את העבודה עם שרון שרצה מחיר הוגן עבור ההתקנות.
שרון הגיע בזמן שקבענו, ביצע את ההתקנות במהירות, עשה עבודה נקייה מאוד ומקצועית ובסיום העבודה גבה את המחיר שסוכם. אני מרוצה מאוד מהשירות וממליצה עליו בחום.
אנל.

, יוני 2016

שרון מתתיהו בעל מקצוע משכמו ומעלה, מדובר במקצוען אמיתי ואני אומר את זה מהמקום הכי אובייקטיבי שיש. בעבר עבדו איתנו טכנאים אבל ברמה בינונית ואם אנחנו משווים אותם לשרון, אין על מה לדבר! בכמה רמות מעליהם! אנחנו עובדים עם שרון כבר די הרבה זמן, ובכל מה שקשור להתקנה ותיקון של טלוויזיות ומוצרי אלקטרוניקה נלווים אני מעסיק אך ורק אותו - ממליץ בחום!
שמי גילי, יש לי חברת אחזקות של דירות תושבי חוץ, מדובר בתחזוקת דירות לקהל לקוחותינו ושרון עובד אצלנו בתחום הטלוויזיות ואלקטרוניקה. שרון בעל מקצוע מצוין, דבר ראשון הוא טכנאי מזגנים עם הרבה מאד ניסיון, והרבה רצון לעבוד ולתת שירות טוב ללקוחותיו, הוא בקיא בהתקנות ותיקונים של כל סוגי הטלוויזיות. מעבר לזה, הוא גם כמובן מקצועי - בין אם מדובר בהתקנות, ובין אם מדובר בתיקונים - הוא תמיד יהיה אמין מבחינת המחיר. מעבר לעבודה ברמה גבוהה, שרון מקפיד לעבוד לפי לוח זמנים קפדני מאוד, לא מאחר ובניגוד להרבה בעלי-מקצוע שאתם אני עובד, הוא אדם ישר והגון שעומד במילה שלו. ניתן לסמוך עליו וזה חשוב מהכול! מבחינת תיקונים, כשאני קובע עם שרון שעה, הוא תמיד יגיע בזמן, אין אצלו הברזות ואיחורים, הזמינות שלו ברמה גבוהה מאוד, הוא יודע לאתר תמיד את התקלות המדויקות, לא זורק השערות, יש לו ניסיון של הרבה שנים וזה בא לידי ביטוי ואפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, ממליץ בחום.
גילי.

, יוני 2016

אין לי מילים!!! שרון מתתיהו בן-אדם מדהים!! ואיש מקצוע משכמו ומעלה, לא פוגשים בעלי מקצוע כאלה טובים כל יום.
הייתה לאמא שלי (אשה מבוגרת מאוד) בעיה עם טלוויזיית פלאזמה שהתמונה לעיתים הייתה מתעוותת או שהצבע היה נעלם, מדובר באישה זקנה מאוד ולכן אני לקחתי על עצמי את הטיפול בתקלה. נכנסתי לאינטרנט לאתר שלכם "טוב תודה" וחיפשתי טכנאים מאזור מגורינו. היו כמה אופציות, אבל דף העסק של שרון הכי "קרץ" לי, ההמלצות היו כנות וחיוביות ולכן החלטתי להתקשר אליו ולבקש ממנו שיגיע אל אמי לבדוק מה ניתן לעשות. הסברתי לו שמדובר באישה מבוגרת, הוא היה נשמע עדין וחברמן והרגשתי שהוא מתאים ל"משימה", אני רוצה לציין שגם הצעת המחיר שלו בעקבות תיאור התקלה הייתה פחות ארבעים אחוז מהצעות מפוצצות שמעבדות אחרות נתנו לנו.
שרון הגיע אל אמי בדיוק בשעה שקבענו איתו ונתן לה שירות יוצא מן הכלל, פשוט התייחס אליה כמו אל אמא או סבתא שלו, בכבוד!! הסביר לה בסבלנות מה הבעיה וכיצד הוא יטפל בה.
שרון לקח את הטלוויזיה אליו למעבדה, כעבור יום שלח איש צוות שיחזיר את הטלוויזיה מתוקנת, הם סידרו לה את הכל וחיברו לחשמל, והיא הייתה מרוצה עד הגג. אין נותן שירות יותר טוב משרון! באמת! ממליץ בחום.
אלון.

, נובמבר 2015

שרון איש מקצוע מעולה, הוא תיקן לי בעיה בטלוויזיה, נתן שירות מהיר ומקצועי - ממליץ בחום!
הגעתי לשרון "אלקטרוניקה מתתיהו" דרך ההמלצות פה באתר, ביררתי איפה הוא נמצא, נסעתי עם המסך למעבדה, הסברתי לשרון במה מדובר והוא אמר לי שכנראה מדובר בספק כוח, אמר לי את טווח המחירים אם אכן בכך מדובר. לאחר מכן קיבלתי טלפון, שרון דיווח לי שאכן מדובר בספק כוח והוא מבצע את התיקון.
נתתי את האישור שלי ובאמת תוך פחות מעשרים וארבע שעות הטלוויזיה הייתה מוכנה. נסעתי להחזיר אותה, ווידאנו שבאמת היא חזרה לפעול, הייתי מאוד מרוצה מהמקצועיות שלו ויחסי האנוש הטובים שלו. מבחינת המחיר, שרון נתן הצעת מחיר הוגנת, הודיתי לו על השירות וקיבלתי ממנו חשבונית ואחריות לשנה.
שי.

, נובמבר 2015

אני מרוצה מהשירות של שרון, הוא התגלה כבעל-מקצוע אמין וטכנאי מקצועי - ממליץ בחום! הייתה לי בעיה עם השלט של הטלוויזיה שהתקלקל ולא היה "קשר" בינו לבין הטלוויזיה מבחינת סנכרון. והחלטתי להרים טלפון לטכנאי שיגיע לראות במה מדובר.
ראיתי המלצות טובות על הטכנאי שרון "אלקטרוניקה מתתיהו" והרמתי לו טלפון, הסברתי לו במה מדובר, הוא הסביר שבמקרה הזה עדיף לי לרכוש שלט אוניברסלי זול ולסנכרן אותו עם הטלוויזיה, חבל להשקיע כספים על תיקון השלט.
שרון היה מאוד מאוד ישר, אני מכיר מספיק טכנאים שבמצב הזה היו מנסים להוציא ממני כסף על תיקון שלם. הודיתי לשרון על המידע המקצועי והאמין ושמעתי לעצתו - רכשנו שלט אוניברסלי חדש. התרשמתי מאוד ואני אשמח להיעזר בשירות שלו גם בעתיד.
יובל.

, נובמבר 2015

שרון ממעבדת "אלקטרוניקה מתתיהו" נתן לי שירות יוצא מן הכלל, עלה במהירות על הבעיה ולקח מחיר הוגן עבור התיקון - מומלץ בחום!
הבאתי למעבדה של שרון את מסך הLCD שלי, זה מסך של חברה טובה בסך הכל, אבל המסך לא נדלק פתאום, לא הבנתי מה קרה והחלטתי לפנות לשרון דרך ההמלצות שהיו עליו באתר. הבנתי שהוא אחד הטובים בתחום, בטח באזור שלנו והיה לי ברור שאני אפנה אליו. שרון בדק את המסך והתברר שהלך הספק כוח, ויש צורך להחליף אותו.
שרון החליף את הספק כוח והמסך חזר לפעול. הייתי מאוד מרוצה מהשירות שלו, שמחתי שהוא הצליח לפתור את הבעיה ומה גם שזה לא עלה יותר מדי, כמו שציינתי שרון דרש סכום הגיוני וסביר. בעתיד אשמח לפנות אליו שוב במקרה הצורך.
אמיר.

, נובמבר 2015

אני מרוצה מהשירות של שרון, הוא התגלה כבעל-מקצוע אמין וטכנאי מקצועי - ממליץ בחום! הייתה לי בעיה עם טלוויזיית LCD שחדלה לעבוד והחלטתי להרים טלפון לטכנאי שיגיע לראות במה מדובר.
ראיתי המלצות טובות על הטכנאי שרון "אלקטרוניקה מתתיהו" והרמתי לו טלפון, הסברתי לו במה מדובר, הוא נתן לי הערכה לגבי מה מדובר וקבענו שאגיע למסור לו את הטלוויזיה למעבדה, הוא יבחן במה מדובר וירים לי טלפון לעדכן בעלות התיקון. מסרתי לשרון את הטלוויזיה, הוא ערך בדיקה והתקשר להודיע לי שלא שווה לתקן את הטלוויזיה, הוא הסביר שבמקרה שלי אצטרך להחליף את כל המסך מבפנים וזה יוצא מאוד יקר ולכן כבר שווה לי לקנות טלוויזיה חדשה.
שרון היה מאוד מאוד ישר, אני מכיר מספיק טכנאים שבמצב הזה היו מנסים להוציא ממני כסף על תיקון שלם ויקר. הודיתי לשרון על המידע המקצועי והאמין ושמעתי לעצתו - רכשנו טלוויזיה חדשה. התרשמתי מאוד ואני אשמח להיעזר בשירות שלו גם בעתיד.
יובל.

, נובמבר 2015

רציתי להמליץ לטובה על שרון "אלקטרוניקה מתתיהו". העזרה ששרון נתן לי, הייתה עזרה טלפונית - אבל שרון היה כזה שירותי, אדיב ונחמד, שאני באמת ממליצה עליו בחום. מגיע לו!
לפני כמה ימים הטלוויזיה שלי עשתה לי בעיות בהדלקה והחלטתי להרים טלפון לטכנאי שיגיע לראות במה מדובר. קראתי אצלכם באתר המלצות טובות והרמתי לו טלפון, הסברתי לו במה מדובר והוא החליט לייעץ לי בטלפון לבצע בדיקות, על מנת שאוכל אולי לפתור את הבעיה בכוחות עצמי ואם לא אצליח הוא כבר יגיע. בכל אופן, שרון הדריך אותי מאוד יפה ובסבלנות, הוא ביקש ממני לעשות מספר פעולות ולראות אם ניתן לפתור את התקלה, לאחר כמה ניסיונות שלא צלחו הוא הסביר לי שהמסך הלך וכדאי לי כבר לרכוש טלוויזיה חדשה, לא שווה לתקן אותה. הודיתי לו על השירות הנפלא, אני לא מאמינה שיש הרבה בעלי-מקצוע שהיו נותנים ייעוץ כ"כ מפורט דרך הטלפון ובסוף לא לוקחים על זה שקל. התרשמתי רבות מסבלנותו של שרון והאמינות - ממליצה בחום.
חנית.

, יוני 2015

שרון מתתיהו היה מאוד שרותי ומקצועי, נתן שירות אמין, עמד בזמנים ולקח מחיר הוגן - מאוד מרוצה!
הייתה לי בעיה עם טלוויזיה שחצי מהמסך שלה הפך לשחור, חיפשתי אצלכם באתר בעל-מקצוע בתחום האלקטרוניקה שיטפל בעניין.
בהתחלה הרמתי טלפון לבעל-מקצוע אחר מהאתר שדחה את העסק כל הזמן. לעומתו מתתיהו היה מאוד מקצועי, כבר מהשיחה הראשונה סגר איתי עניין.
הבאתי לו את הטלוויזיה לתיקון, הוא יידע אותי שמדובר בהחלפת מסך ונתן לי הצעת מחיר סבירה.
מתתיהו ביצע החלפה של המסך בפרק הזמן שהוגדר מראש ומסר לי אותה תקינה.
ממליץ עליו בחום - באמת בעל-מקצוע אמין.
עופר.

, ינואר 2015

פניתי לשרון מתתיהו בעקבות תקלה בספק הכוח של הטלוויזיה, LCD.
היו לי בעיות בהדלקה ובקיצור, המסך לא נדלק. הגעתי לשרון דרך המלצה של חבר, אומנם אני גר בבת ים אבל נסעתי אליו כי הבנתי שמדובר באיש מקצועי מאוד שיודע לפתור כמעט כל בעיה.
נסעתי עם המסך למעבדה, הסברתי לשרון במה מדובר והוא אמר לי שכנראה מדובר בספק כוח, אמר לי את טווח המחירים אם אכן בכך מדובר. לאחר מכן קיבלתי טלפון, שרון דיווח לי שאכן מדובר בספק כוח והוא מבצע את התיקון. נתתי את האישור שלי ובאמת תוך פחות מעשרים וארבע שעות הטלוויזה הייתה מוכנה.
נסעתי להחזיר אותה, ווידאנו שבאמת היא חזרה לפעול, הייתי מאוד מרוצה מהמקצועיות שלו ויחסי האנוש הטובים שלו. מבחינת המחיר, שרון נתן הצעת מחיר הוגנת ולא הפריז במחיר, פירט לי את עלות הספק ועלות העבודה. קיבלתי ממנו חשבונית ואחריות לשנה.
ממליץ בחום - שמעון.

, ינואר 2015

לפני מספר שבועות רכשנו טלוויזיה חדשה ומאחר שאין לי נגיעה בכל הקשור לעניינים טכניים, חיפשתי טכנאי טלוויזיות שיבצע את התלייה. לשרון הגעתי במקרה דרך המלצה.
שוחחתי עם שרון, הסברתי שבסה"כ מדובר בתליית טלוויזיה ושאלתי אותו לגבי המחיר - המחיר ששרון רצה על העבודה היה סביר ביותר וסגרתי איתו יום ושעה.
שרון הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, הגיע עם הציוד שלו מאורגן ומסודר, לא מרח את הזמן וניגש ישר לעבודה. את ההתקנה הוא ביצע במהירות, עשה התקנה מאוד יפה והכי חשוב בטיחותית!
למרות שהיה מדובר בעניין של פחות משעה, שרון הצליח לעשות עלי רושם טוב, רואים שמדובר בבן-אדם הוגן ומקצועי, הוא איש אדיב מאוד, מנומס ונעים להכניס בעל-מקצוע כזה הביתה.
בסיום העבודה שרון לקח ממני בדיוק את הסכום שסגרנו מראש, לא היו עניינים סביב המחיר והכל עבר חלק. נפרדנו לשלום, יצאתי בהרגשה טובה ואני חושב שמגיע לו המלצה טובה!
יהודה.

, ינואר 2015

אני מאוד מאוד מרוצה משרון, הוא נתן שירות מקצועי ואדיב והכי חשוב פתר את הבעיה במחיר הוגן - ממליצה בחום!
לשרון הגעתי דרך האתר שלכם, היו לי שני שלטים של הטלוויזיה שלנו שפתאום הפסיקו לעבוד. מאחר ומדובר בשלטים דיי יקרים חשבתי שאולי אוכל לתקן אותם.
נכנסתי לאתר שלכם, קראתי המלצות על מספר בעלי מקצוע ומבין כולם התרשמתי משרון, הבנתי שמדובר במקצוען ובטוח יצליח לסדר את התקלות. נסעתי למעבדה של שרון "אלקטרוניקה מתתיהו", הפקדתי בידיו את השלטים ובאמת תוך מספר שעות השלטים היו מוכנים.
שרון התקשר ליידע אותי שביצע את התיקון ואמר לי שאני יכולה לחזור לקחת אותם.
נסעתי אליו בחזרה, הוא הסביר לי מה היו התיקונים, המחיר שהוא רצה היה הוגן מאוד, שילמתי את המחיר שסוכם.
השלטים עובדים עכשיו מצוין, התיקון היה מקצועי ובהחלט משתלם! מודה לשרון על התיקון ולכם על האתר המצוין!
שירלי.

, ינואר 2015

אני מאוד מאוד מאוד מרוצה מטכנאי הטלוויזיות - שרון "אלקטרוניקה מתתיהו", מדובר בבעל מקצוע משכמו ומעלה, ביצע תיקון באופן מקצועי ולקח מחיר סביר מאוד.
מדובר בטלוויזיית LCD שהייתה לה בעיה במסך ולא היה ניתן לצפות בה. חיפשתי בעל מקצוע בתחום והגעתי לשרון דרך פרסום שקראתי עליו, קראתי ביקורת חיובית והרמתי טלפון לקבל הצעת מחיר כללית.
שרון היה אדיב, הסביר לי בטלפון שכנראה מדובר ברכיב במסך ונתן לי מראש טווח מחירים אפשרי, קבעתי עם שרון לאותו היום והוא אכן הגיע בשעה שסיכמנו. שרון הביא איתו ציוד מקצועי ואת הרכיב ששיער שבו מדובר, הוא ערך בדיקה אצלי בבית ולהפתעתי קלע בול לבעיה ועל המקום הוא ביצע את ההחלפה של אותו רכיב.
שרון סגר את הטלוויזיה והראה לי שכעת הבעיה נפתרה. מבחינת המחיר הוא היה עשר ועמד במחיר הטלפוני. השירות שלו היה מהיר יעיל ומקצועי, הטלוויזיה עובדת מצוין ואני מודה על על הכל.
גילי.

, דצמבר 2014

אני נעזר בשירותיו המקצועיים של שרון מתתיהו כבר תקופה די ארוכה, מדובר בבעל-מקצוע רציני, בקיא בכל הקשור לתיקון טלוויזיות, איש עניו בעל יושר, בעל ידי זהב ומחירים הוגנים.
באופן כללי אני יכול לספר ששרון זמין לעבודה, מגיע בזמן, עושה מגוון של תיקונים במחירים סבירים, יש לו גישה מצוינת והוא מאוד נחמד ואדיב. איש מקצוע ותיק וטוב ואפילו תיקן טלוויזיות אצל חברים שלי מספר פעמים וגם הם היו מרוצים ממנו מאוד.
שרון שלא כמו שאר בעלי המקצוע בתחום, הוא מנומס מאוד, עומד בזמן שנקבע, מתחשב מאוד בלקוחותיו, מאוד נחמד ואדיב והכי חשוב הוא טוב מאוד במה שהוא עושה. הוא יודע לעלות על כל בעיה, לאתר את המקור שלה ולבצע את התיקון הנכון ביותר, אף פעם לא הייתה לי שום בעיה איתו, הוא מחליף חלקים רק במידת הצורך ונותן שירות אמין בשקיפות מלאה!
בפעם האחרונה למשל, התקשרתי אליו לצורך תיקון של טלוויזיה מסוג סוני מאוד יקרה, היו לי כתמים צבעונים מוזרים על המסך וכבר חשבתי שאצטרך להחליף אותה. שרון אמר לי לא למהר, הוא יגיע אלי ייקח את הטלוויזיה למעבדה ויתקשר להגיד לי אם זה שווה תיקון.
כעבור מספר שעות, שרון התקשר הסביר לי שמדובר ברכיב שעשה אפקט מגנטי וגרם לכתמים, הוא החליף את הרכיב התקול וממש הפתיע אותי! כמו תמיד הוא עשה עבודה טובה מקצועית ומשביעת רצון, המחירים שלו סבירים ונוחים, יש לי רק ניסיונות טובים איתו, מדובר בבן אדם ובבעל מקצוע מאוד אדיב ואמין - ממליץ עליו בחום.
אלון.

, דצמבר 2014

שרון מתתיהו טכנאי מעולה! הגעתי אליו במקרה בחיפוש באינטרנט אחרי שטלוויזיית ה- LCD שלנו התקלקלה.
התקשרתי וסיפרתי לו שהטלוויזיה שלי אומנם נדלקת אבל רואים "שלג" ואני לא מצליחה להבין במה מדובר, הסברתי לו שאני רוצה לקבל הצעת מחיר לפני ולדעת אם זה בכלל שווה תיקון. שרון קבע איתי שעוד באותו יום הוא יבוא לאסוף את הטלוויזיה למעבדה ויבדוק במה מדובר.
שרון הגיע בדיוק בשעה שנקבעה, היה אדיב מאוד ונעים שיחה, הוא פירק את הטלוויזיה מהמקום שלה וערך בדיקה יסודית, כעבור זמן קצר הוא הודיע לי שהבעיה קשורה לספק הכוח שהתקלקל, הוא נתן לי הצעת מחיר שלפי מה שבדקתי באינטרנט נחשבת להוגנת ואישרתי לו להמשיך בתיקון.
שרון ביצע את התיקון במקום, כשסיים התקין אותה במקום, הדלקנו אותה וכמובן הבעיה נפתרה, הוא נתן לנו אחריות על התיקון וגבה בדיוק את המחיר שסוכם. אני מרוצה מאוד מהאמינות, המקצועיות, הזריזות והשירות הנעים וממליצה עליו בחום!
סיגל.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון טלוויזיות

התקנת טלוויזיות
תיקון טלוויזיה כללי - טכנאי טלוויזיות
תיקון טלוויזיה רגילה
תיקון טלוויזיה LCD
תיקון טלוויזית פלזמה

התמחויות

תיקון טלוויזיות

התקנת טלוויזיות
תיקון טלוויזיה כללי - טכנאי טלוויזיות
תיקון טלוויזיה רגילה
תיקון טלוויזיה LCD
תיקון טלוויזית פלזמה

תאור העסק

מעבדה ותיקה למעלה מ30 שנה לתיקון מסכי טלויזיות (lcd ld) מכירה והתקנות מסכים תוך מתן שירות אדיב ואיכות, בנוסף מבצעים מכירה והתקנה של צלחות לוויין ועידן פלוס

אלקטרוניקה מתתיהו

אלקטרוניקה מתתיהו

שרון מתתיהו


9.4

073-2721485
 

אלקטרוניקה מתתיהו

שרון מתתיהו

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721485 חייג