כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג הדברות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

תכלית הדברה

9.4
הדר ברקת
הדברות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה, אזור חיפה והקריות
כתובת העסק: צורן

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, מאי 2014

אני רוצה לשבח את הדר "תכלית הדברה", על שירות אדיב יעיל והכי הכי חשוב הוגן וישר!
לפני כחודש התגלו אצלנו בחצר ומאחורי הבית עקרבים ואפילו נתקלתי באחד מהם בתוך הבית. קצת פחדתי מהעניין וחשבתי להזמין חברת הדברה שתבצע פעולות כנגד אותם עקרבים ותרחיק אותם משטח ביתי.
קראתי חוות דעת טובות על הדר מחברת "תכלית הדברה" והרמתי אליו טלפון דרך האתר שלכם, סיפרתי להדר מה הבעיה, הסברתי לו שאני רוצה לבצע הדברה ולהפתעתי הדר ציין בפני שאין הדברה שפועלת ספציפית כנגד עקרבים. הוא היה גלוי וישר איתי והאמת שזה ממש לא מובן מאליו, הדר הסביר לי שאומנם הוא יכול לנסות ולרסס אבל לא נראה לו שזה הפתרון שירחיק אותם מכיוון שהם עמידים כנגד ההדברות הקיימות בשוק. אני חייב לציין את זה מכיוון שאני חושב שבעל מקצוע אחר היה קופץ על המציאה ומבצע ריסוס בלי ליידע אותי שאין פתרון לעקרבים, היה לוקח כסף והולך. באמת שהייתי מופתע מהדר.
מעבר לכך, הדר נתן לי כמה טיפים כיצד להימנע מכניסת עקרבים לתוך הבית. הוא הסביר לי שהפעולה הראשונה היא לנכש עשבייה, מסביב לשטח הבית ולאחר מכן לדאוג למחסום בין סף הדלת לדלת עצמה, כך שלא יהיה מרווח בו יוכל העקרב להשתחל אל פנים הבית. הודיתי להדר על הייעוץ הטלפוני וממש שמחתי שנפל בחלקי להכיר בעל-מקצוע כזה ישר אני לא חושב שיש עוד הרבה אנשי-מקצוע שהיו נוהגים כמותו.
גד.

, מאי 2014

הדר מחברת "תכלית הדברה" עושה את עבודתו נאמנה, לא רודף כסף, מאוד אכפתי ונותן שירות אמין ומקצועי!!!
את הדר אני מכירה כבר שנים רבות, הוא מלווה אותנו לכל אורך הדרך, בכל מה שקשור להדברת נמלים. מדובר בעבודה שנעשית בעיקר אצלנו בבית הפרטי ובעבר נעשתה גם אצלנו בעסק.
אנחנו גרים בבית פרטי עם חצר מאוד גדולה וכמובן שעם החצר מגיעות גם הנמלים. בכל פעם שצצה אצלנו נמלה בשטח הבית, אנחנו יישר מזעיקים את הדר שיגיע לאתר את הקן שלה ולבצע בו את ההדברה.
אני רוצה לספר שמדובר בבעל-מקצוע יוצא מן הכלל, אנחנו לא מדברים על מדביר פשוט, מדובר בלא פחות מחוקר! הדר מאוד בקיא בכל עניין הדברת הנמלים, כשאנחנו מתקשרים אליו, הוא מבקש מאיתנו לשים משהו מתוק באזור בו ראינו את הנמלה ועד שהוא מגיע מתחילות לצאת הנמלים וליצור מעיין שביל גישה עד לקן. הדר עובד מאוד יפה, לוקח זכוכית מגדלת ופשוט עוקב אחריהם עד שמגיע לאזור הקן וחורים נוספים בהן הנמלים עוברות. הוא עושה פעולה מאוד יסודית ובעצם מוחק לגמרי את הקן - עושה עבודה פשוט מעוררת כבוד!
מעל הכל, ומעבר למקצועיות של הדר, מדובר באדם מסביר פנים, סבלני, ואמין מאוד! אני מרוצה ממנו מאוד, המחירים שלו תמיד הוגנים ומצורפת תמיד חשבונית על כל פעולה. מעבר לכך הוא עושה עבודה מעולה, זמין לעבודה, השירות מעולה, ייעוץ נהדר, ביצוע כמו שצריך. אני מתכוונת להמשיך להיעזר בהדר ובעבודה המצוינת והאיכותית שלו עוד הרבה שנים טובות.
טרוול קריאשנס.

, אפריל 2014

הדר ברקת מ"תכלית הדברה" מלווה אותי בכל מעבר דירה ובכל הזדמנות שקשורה להדברת נמלים תיקנים ועכברים.
הדר מנהל את חברת ההדברה מספר אחת בארץ! השירות שלו מקצועי, ההדברה שהוא עושה היא עבודה מצוינת, החומרים שהוא עובד איתם אפקטיביים ובהחלט ניתן לסמוך עליו שימגר כל תופעה.
כמו שכבר אמרתי, הדר מלווה אותי כבר הרבה הרבה שנים, הוא תמיד פותר את הבעיה ביעילות ובזריזות ועושה הכל על-מנת שתצא מרוצה. אף פעם לא איכזב אותי. מילה שלו זאת מילה, שעה זאת שעה, הוא תמיד נותן הסברים על החומרים ולא עוזב את הבית לפני שבסבלנות רבה הוא מסביר לי כמה זמן אסור להיכנס לבית ואיך לנקות לאחר מכן.
לא מזמן הייתה לנו מכת עכברים מכיוון שעשו חפירות בשטח שמאחורי הבית, כמובן שישר ובלי להסס, הרמתי טלפון להדר והזמנתי אותו ללכוד את העכברים. כמו בכל הפעמים, הוא נענה במהירות לבקשה שלי, תיאם איתי מועד הגעה והגיע בשעה שקבענו.
הוא פרש מלכודות בכל הבית, נתן לי הנחיות מסוימות וכעבור זמן מה נלכדו העכברים. באופן כללי המחירים שלו נוחים וסבירים, הוא איש מקצוע הוגן וותיק ואני לא מוותר עליו. השירות שלו מצוין ואמין ואני ממליץ עליו בחום - פשוט שווה כל שקל!
יהודה, עפולה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה, אזור חיפה והקריות

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

תאור העסק

הדברת מזיקים | הרחקת יונים | יעוץ והדרכה לבקרת נמלים שיטה יחודית ויעילה במיוחד ן הדברת נמלים בפתיונות | בקרת מזיקים משולבת (IPM) למסעדות מפעלי מזון ועוד

תכלית הדברה

תכלית הדברה

הדר ברקת


9.4

052-5160516
 

תכלית הדברה

הדר ברקת

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-5160516 חייג