כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג חברות ניקיון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

Vish המבריש

8.4
רומן דוידוב
חברות ניקיון
אזור חדרה והסביבה, אזור הגליל והעמקים, מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות
כתובת העסק: כורש 19, עפולה

  92%

הגעה בזמן

  81%

מקצועיות

  82%

מחיר הוגן

9 חוות דעת מהימנות

, מרץ 2015

קבעתי עם רומן לפני כשבועים שיגיע אלי בתאריך 31.3 לביתי בנווה אור, לניקיון פסח וסיכמנו שיגיע 3 עובדים סה"כ, יום לפני הודיע לי שהוא שולח לי עובדת אחת. אמרתי לו שלא מקובל עליי,קבענו משהו ואני יודעת שבאים 3 עובדים, ושזה יקח הרבה יותר זמן אם תגיע מישהי אחת ושהוא סגר איתי על כך,והרגשתי שאין ביטחון לדברים שלו.
אמר לי שיחזור אליי והוא לא חזר אליי, אחרי שעה כמעט אני חזרתי אליו והוא אמר אני בודק אני בודק לאחר שהודיע לי ב9 בערב.
אמרתי לו שאני נותנת לו 5 דק' לבדוק את הנושא,ושאם תגיע רק עובדת אחת זה לא מקובל עליי.
אמר לי בסדר אני יעדכן, ולא חזר עד היום.

, פברואר 2015

אנשים לא מקצועיים שלא מכבדים לא את עבודתם ולא את לקוחותיהם. רמת הניקיון נמוכה מאוד מאוד. לדירה בגובה 3 מטר לא הביאו אפילו סולם. החלונות לא נוקו מכתמי דבק וסיליקון. נשאר המון אבק ולכלוך. המחיר היה הכי גבוה בשוק ורמת העבודה הייתה ביחס הפוך. מעסיקים ילדות בית ספר לא מיומנות. בניגוד להצהרה "לא מרוצה לא תשלמי" לא היסס לקחת את מלא הסכום ואפילו לא התנצל על עוגמת הנפש. עכשיו אני צריכה יומיים ניקיון נוספים בתשלום נוסף. אכזב רבה. אנשי מקצוע הכי עלובים שנתקלתי בהם במהלך כל הבנייה.
העבודה בוצעה במגדל העמק ברחוב הערבה 29 עבדו במשך יומיים. הגיעו ביום שבת בשעה 9 וחצי בבוקר עד 6 וחצי בערב, וביום א' משעה 5 בבוקר לטענת הפועלת ועד 16:45
ניקיון דירה של 4 חדרים +מרפסת. לאחר בנייה. גבו ממני 2200 ש"ח. גרניט פורצלן לא היה צורך בפוליש.

, ינואר 2015

פניתי לרומן וסיכמנו על יום ג'' 30/12/14 בשעה 8:00. ביום ביצוע העבודה, כשאף אחד לא הגיע עד 9:15 התקשרתי לרומן. לאחר כרבע שעה, חזר ואמר שעובד הבריז לו, ושעובדת שלו בדרך, וניסה להתחמק מעבודת פוליש בדירה.
בשעה 12:10, כאשר נוכחתי לראות שטרם הגיעה העובדת של רומן, התחלתי לחפש אלטרנטיבות והתקשרתי על מנת לומר לו שאיננו מעוניינים יותר בשירותיו. בשיחה זו, הוא טען שהוא כבר שלח אליי עובדת, שהיא ממש אמורה להיות ליד הבית שלי ובטח תוך 10 דק'' היא אמורה להיות אצלי. רק בשעה 13:45, יותר משעה אחרי שרומן אמר לי שהעובדת כבר ממש ליד הבית, הגיעה עובדת יחד עם שתי בנותיה (שלדעתי הן מתחת לגיל המותר להעסקה), והחלה לנקות את הבית. שיא החוצפה היה שבמעמד התשלום, אמר לנו רומן בפעם הראשונה, כי המחיר לא כולל מע"מ.
אני חש פגוע מכל ההתנהלות של רומן ושל חברת הניקיון באותו יום, ובעיקר סביב הנושאים הבאים: א) מדוע רומן לא הודיע לנו מראש שעל האיחור ב) מדוע הוא לא מסר לנו פרטים מדויקים על זמן ההגעה של העובדת ג) מדוע הוא לא הודיע שהמחיר לא כולל מעמ. ד) איכות הנקיון הייתה ירודה. יותר מכל אלו, מפריעה העובדה שרומן לא להתנצל. להתרחק!

, נובמבר 2014

לפני שהגענו לחברת הניקיון של רומן מחברת "vish המבריש", החלפנו מספר חברות ניקיון במהלך השנים. ברוב החברות או שהניקיון מלכתחילה לא היה משביע רצון או שבחודש חודשיים הראשונים דאגו לניקיון טוב ויסודי ולאחר כמה חודשים מתחילות הבעיות, ובעצם בכל פעם נאלצתי לחפש חברת ניקיון חדשה. מדובר בניקיון משרד וניקיון איכותי יסודי וקבוע הוא דבר הכרחי עבורנו.
לרומן הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן ומהפעם הראשונה ועד ליום הזה אני מרוצה בהחלט מרמת הניקיון הכללית שהוא מספק לנו ביום ביומו. אין חיפופים ומריחות, לא מעגלים פינות ולא מסתפקים בניקיון למראית עין בלבד. והכי חשוב, רמת הניקיון לא ירדה בכלום מאז היום הראשון בו הם התחילו לנקות ועד עכשיו, אותם סטנדרטים גבוהים של התחלה נשמרים גם עכשיו. הם עושים הכל, מכלים בכיור ועד ניקיון השירותים, שאיבת אבק מהשטיחים, שטיפת הפרקט, המטבחים, הכל. מניסיון מצטבר מול הרבה חברות, אני בהחלט יכול להמליץ על חברת "vish המבריש"!
אייל.

, נובמבר 2014

רומן מחברת "vish המבריש" עושה עבודה פשוט נהדרת! כיף לדעת שיש חברת ניקיון שהכול אצלם מתקתק כמו שצריך!
מדובר בניקיון משרד על בסיס קבוע וחיפשנו חברת ניקיון מקצועית שתדאג לשלוח לנו עובד פעם בשבוע ולבצע את כל הקשור בניקוי המשרד.
אל רומן הגענו דרך האינטרנט וקיבלנו עליו גם המלצה - נאמר לנו כי הוא איש מקצוע טוב ואדם הוגן וישר וגילינו שכל מילה שנאמרה עליו מוצדקת! רומן דואג לתחזוקה של המשרדים, המחירים שלו סבירים, הזמינות שלו מצוינת, אמין איכותי ומקצועי. מה שחשוב בעיניי, זה שהוא באמת ובתמים - עושה עבודה טובה ולא מחפף גם לאחר תקופה דיי ארוכה שאנחנו עובדים איתו.
רומן הוא בן-אדם אמין, יעיל וטוב ומהניסיון האישי שלי איתו - אני ממליצה עליו בכל הלב!
מירב לווינשטין.

, נובמבר 2014

אנחנו מאוד מרוצים מרומן והצוות של חברת "vish המבריש", אומנם הוא היה אצלנו פעמיים נכון לרגע זה, אבל התרשמנו ממנו ממש לטובה.
מדובר בניקיון של אולם אירועים חדש בטבריה, וחיפשנו חברת ניקיון שתגיע במידת הצורך לבצע ניקיון כללי של חלונות, ריצפה ואבק.
קיבלנו על רומן המלצה טובה ובפגישה שלנו הוא היה מאוד מקצועי, דיבר לעניין והראה נכונות להגיע אלינו גם בהתראה קצרה.
בפעם הראשונה לאחר ההקמה של האולם, רומן הגיע עם צוות עובדים חרוץ ומיומן, הם הגיעו בשעה שסיכמנו איתם עם כל הציוד הנדרש, לא חיפפו ולא התעצלו, פשוט נתנו עבודה נמרצת ותיקתקו את הניקיון.
הצוות היה מאוד ממוקד בעבודה וברגע שהסתיים שלב אחד בעבודה, רומן עבר איתנו לוודא שהכול בסדר מבחינתנו ושאין לנו שאלות. כשהיו לנו הערות קיבלנו מענה מיידי.
האווירה הייתה מאוד נחמדה ונעימה, קיבלנו שירות מצוין ואישי, רומן מאוד סבלני ובא לקראת הלקוח אנחנו ממליצים עליו בחום הוא מקצועי, ישר ומספק עבודה באיכות גבוהה ואנחנו בהחלט ניעזר בו בהמשך.
עומר ביטון, נהריה.

, מרץ 2014

לפני למעלה משנה, פנינו לרומן מחברת "vish המבריש", בעקבות המלצות טובות, לצורך ניקיון של חדר מדרגות, חצר ולובי בבניין משותף, שבו אנחנו מתגוררים (אנחנו נציגים של ועד הבית, ורצינו למצוא מישהו שגם נוכל לסמוך עליו, ושגם יהיה הגיוני מבחינת המחיר שיקח...)
עשינו בירורים עם עוד כמה חברות ניקיון, ובעוד כל מיני אתרים, אבל רומן היה זה שנתן לנו את הצעת המחיר הכי הוגנת. לפני שסגרנו עם רומן את העבודה, הוא קבע איתנו ובא לעשות סקירה קצרה של הבניין - כדי לתת הצעת מחיר. הוא נתן לנו הסבר מפורט איזה שירותי ניקיון הוא נותן ובכלל עשה רושם של אחד שבאמת מבין עניין (בגלל זה גם החלטנו לקחת אותו!!)
עבודת הניקיון עצמה - מתבצעת בהחלט לשביעות רצוננו, רומן או אחד מהעובדים שלו, מגיע אלינו פעמיים בשבוע, בימים קבועים ועושה את עבודתו בצורה ממש יעילה, מקרצף ומנקה את הבניין למופת, והיום - גם אנחנו וגם שאר הדיירים, מאד מרוצים מהתוצאה ולמרות שעברה כבר שנה מהרגע שסגרנו איתו את העבודה, רומן מקפיד לעמוד בסטנדרטים שלו, לא מפשל ומתקתק עבודה טובה בדיוק כמו בפעם הראשונה. רומן מקצועי ברמה גבוהה ביותר - והכי חשוב, גם לוקח מחירים הגיוניים!!
שמעון, עפולה.

, מרץ 2014

רומן מחברת "VISH המבריש" מבצע עבודת ניקיון של חדר המדרגות ולובי, בבניין המשותף שבו אנו גרים בעפולה (מדובר בבניין גדול של תשע קומות ועשרים וחמש דירות).
פנינו לרומן דרך המלצות מפה לאוזן, אנשים היו מאוד מרוצים משירות הניקיון שלו והחלטנו להזמין אותו לתת הצעת מחיר ולראות אם העסק משתלם מבחינתנו. רומן הגיע לבניין לראות את השטח, נתן הצעת מחיר הוגנת על ניקיון חדר המדרגות והלובי של הבניין פעמיים בשבוע, הוא עשה עלינו רושם אמין מאוד ומקצועי והחלטנו לסגור איתו את העבודה.
אני אומרת את זה מתוך ניסיון אישי שהיה לי גם באופן פרטי עם חברות ניקיון שניקו בעבר את הבניין שלנו - רומן בהחלט ברמה אחת מעל כולם!! הוא והעובדים שלו עושים עבודה שהיא פשוט יסודית, אין פינה שהם לא עוברים עליה...
אנחנו עובדים איתו כבר למעלה משנה ואין לנו שום כוונה להחליף את שירותי הניקיון שלו בחברה אחרת. אני לא חושבת שאמצא מישהו יותר טוב ממנו. הוא והעובדים שלו מגיעים בימים הקבועים, מתקתקים את העבודה, לא משאירים שלוליות של מים והמדרגות והלובי נראים נהדר!
רומן עמד ועומד בכל ההתחייבויות שלו כלפינו ולכן אני ממליצה עליו בחום!
יהודית, עפולה.

, מרץ 2014

רומן מספק לנו תחזוקה שוטפת מזה כשנה ואחראי על הניקיון של השטח הציבורי בבניין בו אני משמש כוועד בית יחד עם שותפי ניב.
הגענו לרומן דרך המלצות מבניינים סמוכים בהם הוא עובד, רומן הגיע לראות את המקום ואז נתן הצעת מחיר, מבין ההצעות השונות הוא היה הכי אטרקטיבי ועשה רושם של בחור רציני ואמין.
רומן מספק לנו עובד, או שהוא עצמו מגיע פעמיים בשבוע ואחראי על ניקיון שוטף של חדר מדרגות, לובי ותחזוקה של השטח הציבורי.
העבודה נעשית בזמן שנקבע, רומן דואג לשמור איתנו על קשר לוודא שהכול בסדר, הוא מספק את החומרים השונים ודואג שהעסק של הניקיון יתקתק כמו שצריך. מעבר לכך רומן נותן מענה כמעט מיידי לכל בעיה שמתעוררת מדובר בבעל מקצוע חרוץ, אמין וישר שמבצע את עבודתו נאמנה ובהחלט ראוי רק למילים טובות. כמובן שהמלצנו עליו גם לבניינים הסמוכים אלינו וככל הידוע לנו, גם שם הוא עושה עבודה נפלאה! אני ממליץ עליו בחום ומודה לו על שירות יוצא דופן.
משה.


איזור פעילות

איזור פעילות: אזור חדרה והסביבה, אזור הגליל והעמקים, מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

תאור העסק

אנו עוסקים בניקיון ראשוני לאחר שיפוץ/ בניה.כמו כן עוסקים בניקיון ואחזקת משרדים/מבנים וחדרי מדרגות/ אולמות /חנויות. ובנוסף ניקיון חלונות בגובה וניקיון פאנלים סולאריים, וישנה גם אופציה לעוזרות משק בית

Vish המבריש

Vish המבריש

רומן דוידוב


8.4

054-3989005
 

Vish המבריש

רומן דוידוב

8.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-3989005 חייג