כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג עבודות גינון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

שי חתוקה - עבודות גינון

9.4
שי חתוקה
עבודות גינון
אזור המרכז, אזור השפלה
כתובת העסק: כצנלסון 4/25, לוד

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

6 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2015

אני מאוד מרוצה משי חתוקה, מהמקצועיות ומהשירות - ממליצה עליו בחום. בזמנו הגעתי לשי דרך חיפוש באינטרנט, חיפשנו גנן מקצועי שיעשה לנו גינת נוי בחצר הגן ילדים. עשינו סקר שוק קטן לגבי המחירים של הקמת גינה ותחזוקה, שוחחתי איתו בטלפון, שי ביקש להגיע ולראות את החצר בכדי שיוכל לתת לי הצעת מחיר, הוא היה נשמע לי מאד אמין ואיש ישר וכשהגיע לתת את הצעת המחיר הוא הראה לי עבודות קודמות שלו, ייעץ לי לגבי סגנונות גינה ועיצובים, שי בקיא מאוד בפרטים! תיאר לנו את העיצוב, התרשמנו מאוד וסגרנו על מחיר שהיה לטעמי הוגן וקבענו תאריכים לביצוע ההקמה.
ההתנהלות של שי הייתה יוצאת מן הכלל, מאוד מקצועית, הוא עמד בלוח הזמנים ולמעט פעם אחת שהיה זקוק לניעור הכל היה עשר. כששי סיים להקים את הגינה היא נראתה נפלא, מאוד מאוד יפה! שי עמד בכל הציפיות שלי!
בנוסף שי מתחזק לי את הגינה לפי הצורך, הוא תמיד מגיע בזמן, נותן עבודה טובה ומקצועית, תמיד משאיר אחריו נקי ומסודר ודואג שהכל יבוצע לשביעות רצוני המלאה. שי גנן מקצועי ואמשיך לעבוד איתו גם בעתיד.
אודליה.

, דצמבר 2015

אנחנו מאוד מאוד מרוצים משי, מדובר בגנן מקצועי מאוד, מתמיד לאורך זמן בעבודה מקצועית, נותן את כולו בעבודה ועושה הכל בכדי שהלקוח יהיה מרוצה - ממליצה בחום!!! לפני מספר חודשים החלטתי שהגיע הזמן להחליף גנן (אחרי רצף של אסידנטים, ובקשות שלא מולאו), חיפשתי גנן מומלץ והגעתי לשי דרך המלצות מפה לאוזן, שי נתן לי הצעת מחיר על ניקיון הגינה והחלטתי לבדוק את השירות שלו. מדובר בגינה מאוד גדולה, היה צורך לבצע כיסוח של המדשאות, גיזום עצי פרי, סידור צמחייה וגיזום גדר חיה, ניכוש עשבים שוטים, טיפול בגינת ירק ותבלינים, בקיצור הייתה עבודה..
שי הגיע בשעה שסיכמנו (כבר שינוי מרענן) עם כל הציוד הנדרש, הראיתי לו במה אני רוצה שייטפל ויצאנו לדרך, שי עבד במשך כמה שעות, עשה עבודה מאוד מאוד מקצועית, יש לו ידיים טובות, הוא בקיא בעבודות הגינון, רואים שהוא יודע מה הוא עושה, שי היה יסודי ועבר על כל הבקשות שלי ואפילו נתן מעצמו מעבר למה שסוכם.
הייתי מאוד מרוצה מהפעם הראשונה ולכן המשכתי איתו הלאה לתחזוקה קבועה אחת לחודש (ולפעמים פעמיים אם יש צורך), כמו שציינתי בהתחלה, שי מתמיד ועושה עבודה מקצועית ויסודית גם לאורך זמן, המשמעת שלו לא רופפת ובכל פעם שהיה אצלי הייתי מרוצה מכל הבחינות - אמשיך איתו הלאה כמובן! ממליצה בחום!
מיטב.

, אוגוסט 2015

שי מבצע אצלנו עבודות אחזקה שוטפת של גינה של בית משותף, אני רוצה לציין לטובה את העמידה שלו בזמנים, שעה אצלו זאת שעה. מעבר לכך ההתנהלות שלו מצוינת, הוא מעדכן לפני שמגיע, שואל אם יש דברים מיוחדים שצריך לבצע ושומר על יחסים טובים איתנו וועד הבית, אנחנו מרוצים מאוד וממליצים על שי בחום.
כמו שציינתי מדובר באחזקת גינה של בית משותף, בעבר היה אצלנו גנן שלא כ"כ היינו מרוצים מהתפקוד שלו והחלטנו לפני חצי שנה, לחפש גנן חדש. לקחתי המלצות על מספר גננים, שוחחנו בטלפון, לקחתי הצעות מחיר ומבין כולם החלטתי לסגור את העבודה עם שי, שעשה את הרושם הכי מקצועי. בשיחת הטלפון הוא דיבר לעניין, רואים שהוא בקיא בתחום הגינון וגם הצעת המחיר וההמלצות עליו היו טובות. בפעם הראשונה סגרנו שעה, שי כבר הפתיע לטובה והגיע בזמן עם ציוד באמת מקצועי, הוא עמל על הגינה והתוצאה הייתה יפה ומקצועית. מאז הוא ממשיך להגיע אלינו לפחות אחת לחודש. אם יש צורך אנחנו וועד הבית, מזמינים אותו לדברים מיוחדים וממוקדים.
העבודה כוללת: החלפת פרחים וצמחים עונתיים, טיפול בצמחים שנתיים, יש לנו עצים קטנים שהוא מתחזק אותם וכמובן הוא מבצע עבודת גיזום וניכוש עשבייה, כל מה שצריך שי יודע לבצע. שי תמיד זמין, נענה לכל בקשה ופנייה, הוא לא ראש קטן וגם אחרי חצי שנה אני יכול להגיד שרמת העבודה לא ירדה. נמשיך לעבוד איתו הלאה - הוא מצוין!
אבשלום.

, אוגוסט 2015

הייתי מאוד מרוצה מהעבודה המוצלחת שעשה אצלנו שי הגנן, התרשמתי שמדובר בגנן מקצועי בעל יחסי-אנוש טובים, אני בהחלט ממליץ!
שמי שימי ואני מנהל אחזקה בחברה גדולה, בשטח המפעל יש לנו חצר ענקית עם דשא על שטח של דונם והגענו למצב שאני צריך מישהו מקצועי שיגיע לעשות תחזוקה של הדשא ולכסח את כל השטח. חיפשתי גנן מקצועי, קיבלתי המלצה טובה על שי ופניתי אליו לקבל הצעת מחיר על העבודה, הצעת המחיר של שי הייתה הוגנת ביחס למחירי השוק, קבעתי איתו יום ושעה ויצאנו לדרך.
שי הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש לשם כיסוח דשא בשטח כזה. רואים ששי מאורגן ומסודר, לא מדובר בחאפר אלא בגנן שמכיר ויודע את העבודה ומכבד את הלקוח שמולו. שי ביצע את עבודתו נאמנה, בסיום אסף את הפסולת ופינה מהשטח. הכיסוח נראה אחיד ומקצועי. היינו מאוד מרוצים מהתוצאה!
שימי.

, אוגוסט 2015

היינו מאוד מאוד מרוצים משי הגנן, מדובר בבחור מקצועי ואיש טוב, נהנינו לעבוד איתו ואני מאמין שנמשיך לעבוד הלאה! שמי איתמר ואני מנהל אחזקה של ישיבה תיכונית ואולפנה, בעיקרון אני מחפש גנן קבוע שיגיע לבצע אצלנו עבודות תחזוקה של השטחים הירוקים.
לשי הגעתי דרך המלצה מפה לאוזן, שמעתי דברים טובים וקבעתי איתו פגישה, הוא הגיע ראה במה מדובר נתן הצעת מחיר הוגנת. אני מצידי התרשמתי שמדובר באיש מקצוע רציני ומקצועי וסגרנו עניין.
מבחינת העבודה, זאת הפעם הראשונה שנעזרתי בשירותיו של שי וכיום אחרי העבודה אני יכול להגיד שמדובר בגנן מעולה. שי הגיע לשטח בשעה שקבענו, עשה עבודות תחזוקה מקצועיות ובסיום העבודה השאיר אחריו נקי ומסודר כולל פינוי גזם ופסולת. מכיוון שמאוד התרשמתי ממנו אני אזמין את שירותיו פעם נוספת גם לאולפנה וכמו שכבר ציינתי, אני בהחלט אשמח להמשיך לעבוד מולו גם בעתיד.
איתמר גוטמן.

, אוגוסט 2015

מרוצה ממנו מאוד, שי תמיד מגיע בזמן, עושה עבודה רצינית מתאמץ משקיע ממליץ מכל הלב, יש לי רק ניסיון טוב מולו! מדובר בתחזוקת גינה של הבית הפרטי שלנו, בזמנו חיפשנו גנן שיבצע עבודות תחזוקה וסידור כל פעם כשיש צורך, מכיוון שבעבר היה לנו ניסיון לא טוב עם כמה וכמה גננים החלטנו הפעם לקחת מישהו עם המלצה ממקור ראשון ולא להסתמך על ניחושים - קיבלנו המלצות חמות על שי והחלטנו לנסות את שירותיו.
כבר בפעם הראשונה שנפגשנו, הוא יצר אצלנו רושם מאוד חיובי, דיבר לעניין ורצה מחיר סביר על השירות שלו. הוא הגיע אלינו לבצע את העבודה בשעה שקבענו, עבד נורא נורא יפה, ביצע את עבודות הגינון הנדרשות, חידש צמחייה ופרחים, גזם, דישן וכו', הוא הקפיד להגיע בזמן ולעשות עבודה מצוינת גם בפעמים שלאחר מכן וכך הוא הפך לגנן הקבוע שלנו.
שי עובד כמו שעון וגם היום לאחר שעברו מספר חודשים הוא עדיין נותן את אותה איכות עבודה ממש כמו בפעם הראשונה. יש לו ידיים טובות והוא בקיא בעבודת הגינון והגינה שומרת על מראה רענן!!! מעבר לכך, שי מאוד נחמד אדיב ונעים לעבוד איתו.
ממליץ בחום - אבי.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השפלה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

תאור העסק

אחזקת גינות ברמה גבוהה ! גינות מוסדיות בניינים ובתים פרטיים. אמין איכותי עם המלצות והכי חשוב מחירים הוגנים !

שי חתוקה - עבודות גינון

שי חתוקה - עבודות גינון

שי חתוקה


9.4

050-5746968
 

שי חתוקה - עבודות גינון

שי חתוקה

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-5746968 חייג