כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מזגנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

ולדימיר מיזוג אוויר

9.2
ולדימיר אלקין
טכנאי מזגנים
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: חנקין 10, פתח תקווה

  93%

הגעה בזמן

  97%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

18 חוות דעת מהימנות

, ספטמבר 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מולדימיר מיזוג אוויר, מדובר בטכנאי מקצועי אמין ואדיב, לא נתקלים בכאלה בעלי-מקצוע בימנו, מדובר בבעל מקצוע באמת מיוחד - ממליץ עליו בחום! לולדימיר הגעתי בפעם הראשונה דרך האתר שלכם, חיפשתי טכנאי מיזוג אמין לתיקון מזגן וקראתי על ולדימיר באמת המלצות טובות. שוחחתי איתו וסגרנו שעה.
ולדימיר הגיע בזמן, ערך בדיקה יסודית למזגן, אמר לי שהכל תקין, הסביר לי תפעול וגבה סכום מזערי בלבד. לאחר שבועיים רכשתי מזגן חדש ומכיוון שהתרשמתי מהשירות המקצועי של ולדימיר, התקשרתי איליו לברר על התקנה. קיבלתי הצעת מחיר בהחלט סבירה וולדימיר הגיע ביום שנקבע בזמן ועשה עבודה מעולה, התקנה מקצועית ונקיה פשוט תענוג.
מאז הוא כבר היה אצל אמא שלי ותיקן עבורה שני מזגנים שלא עבדו טוב, היא הייתה מאוד מרוצה מהטיפול והשירות.
ולדימיר איש מקצוע נחמד וצנוע ופשוט היה לי תענוג להעזר בו. אני ללא ספק אפנה אליו לכל עניין שלא יהיה בעניין מיזוג. מומלץ!
דניאל ראובן

, יולי 2015

קבענו איתו יום ראשון להתקנת מזגן, כמה שעות לפני ביטל, קבענו ליום שלישי בערב, לא הגיע. שלחתי sms לא ענה, לא ענה גם לשיחות שלנו. בסוף סגרנו עם בעל מקצוע אחר


תגובת בעל המקצוע:
לא עניתי ללקוח בגלל שהיתה לי בעיה בטלפון באותו היום, גם לא חזרתי אליו למחרת כי חשבתי שמאוחר מדי לדבר איתו, הייתי בטוח שהוא סגר עם משהו אחר. זוהי טעות שלי ואני מודה., מאי 2015

מרוצה ממנו מאוד ממש מומלץ. ולדימיר טכנאי מעולה מאוד מסודר תרבותי ופדנט, אמר בשבע יבוא בשבע. הוא תיקן מזגן ישן ולקח מחיר הוגן! אני מבסוט!
הייתה לנו בעיה עם המזגן שהפסיק לעבוד וחיפשתי טכנאי מזגנים שיגיע לראות במה מדובר ומה עלות התיקון.
חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מזגנים, והגעתי לולדימיר ממש במקרה.
שוחחתי איתו בטלפון, הוא נתן הערכת מחיר על התיקון והזמנתי אותו שיגיע עוד באותו היום. ולדימיר הגיע בשעה שסיכמנו ערך בדיקה יסודית למקרר ותוך מספר דקות איתר את הבעיה.
הוא אמר לי שוב את המחיר שעמד בטווח שהציג מראש, הוא היה אמין מאוד ותיקן את הבעיה במהירות. על התיקון ולדימיר לקח מחיר ממש הוגן, הוא היה מאוד אמין בעיניי, דיבר לעניין, היה אדיב, הסביר לי במה מדובר - בקיצור ממליץ בחום!
מיכאל פוליאנוב.

, מאי 2015

אחלה של בן אדם! הייתי ממש מרוצה!
התקשרתי לולדימיר מיזוג אויר דרך האתר שלכם, היו עליו חוות דעת טובות, סיפרתי לו על בעיה שיש לי במזגן - נזילה של מים מהיחידה, ולדימיר נתן לי מראש טווח מחירים וקבע איתי שעת הגעה.
ולדימיר הגיע בדיוק בשעה שסיכמנו, בדק את המזגן באופן יסודי וכעבור מספר דקות עלה על הבעיה והסביר לי שיש נזילה מאחד הצינורות בגלל שהצנרת סתומה.
הצעת המחיר שלו הייתה ממש הוגנת ואישרתי לו לבצע את התיקון. הוא טיפל בנזילה צ'יק צ'ק, לא עשה עניין ולא חיפש סתם לסחוט כספים מיותרים.
בסיום העבודה ולדימיר השאיר אחריו נקי ומסודר, נתן קבלה על העבודה והכל התנהל בצורה שירותית מאוד. כעת המזגן עובד מצוין, הנזילה פסקה והכל פיקס. אני ממליץ עליו בחום.
רפי.

, מאי 2015

אני מאוד מרוצה מולדימיר, הוא עשה עבודה מקצועית ולקח מחיר סביר והוגן לכל הדעות - מומלץ בחום!
לפני מספר ימים, הייתה לנו במשרד בעיה עם המזגן שהפסיק לעבוד וחיפשתי בשביל טכנאי מזגנים שיגיע לראות במה מדובר ומה עלות התיקון. חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מזגנים, והגעתי לולדימיר דרך האתר שלכם.
שוחחתי איתו בטלפון, הוא היה היחיד שנתן הערכת מחיר על התיקון והזמנתי אותו שיגיע עוד באותו היום, הוא היה פנוי והגיע מהר.
ולדימיר ערך בדיקה יסודית למקרר ותוך מספר דקות איתר את הבעיה.
הוא הסביר לי שמדובר בהחלפת חלק מסוים, ציין בפני שוב את המחיר שעמד בטווח שהציג מראש, הוא היה אמין מאוד ותיקן את הבעיה במהירות.
לסיכום: השירות שלו היה מקצועי, המזגן חזר לפעולה והמחיר היה סטנדרטי לחלוטין.
אמיר.

, מאי 2015

רציתי להתקין מזגן באחד מחדרי הבית, משום שאני בקיא בעבודת ההתקנה חיפשתי בעל-מקצוע בתחום רק בשביל תמיכה ובדיקה לאחר ההתקנה. נכנסתי לאתר שלכם, קראתי חוות דעת טובות על "ולדימיר מיזוג אויר" והרמתי טלפון שיגיע לעזור בבחירת המזגן ובאופן ההתקנה.
הרמתי אליו טלפון, ביקשתי ממנו הצעת מחיר, הצעת המחיר שולדימיר נתן לי הייתה סבירה מאוד.
קבעתי עם ולדימיר לאותו השבוע, הוא הגיע ביום ובשעה שקבענו ללא עיכובים, הוא היה עשר, ייעץ לי לגבי ההתקנה וסוג המזגן וכ"ס המתאימים לחלל החדר, לאחר שביצעתי באופן עצמאי את ההתקנה הוא הגיע לראות אם החיבורים נכונים ולערוך בדיקה כללית שההתקנה בוצעה כמו שצריך.
ולדימיר איש ישר והוגן, סיפק מידע אמין ועמד במחיר שסיכמנו - ממליץ עליו בחום!
ויטלי.

, אפריל 2015

אני מאוד מרוצה מולדימיר אלקין, הוא עשה עבודה מקצועית ולקח מחיר סביר והוגן לכל הדעות - מומלץ בחום!
הייתה לנו בעיה עם המזגן שהפסיק לעבוד וחיפשתי טכנאי מזגנים שיגיע לראות במה מדובר ומה עלות התיקון. חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מזגנים, והגעתי לולדימיר דרך האתר שלכם.
שוחחתי איתו בטלפון, הוא היה היחיד שנתן הערכת מחיר על התיקון והזמנתי אותו שיגיע עוד באותו היום, הוא היה פנוי והגיע מהר.
ולדימיר היה עשר, ערך בדיקה יסודית למזגן ותוך מספר דקות איתר את הבעיה (מדובר בהחלפה של פלאג כלשהו).
הוא אמר לי שוב את המחיר שעמד בטווח שהציג מראש, הוא היה אמין מאוד ותיקן את הבעיה במהירות, הייתי מאוד מרוצה ממנו.
לסיכום: השירות שלו היה מקצועי, המזגן חזר לפעולה והמחיר היה סביר על גבול הנמוך - מאוד מומלץ, בעל מקצוע ישר והוגן!
יעקב.

, נובמבר 2014

המזגן בביתי (מיני מרכזי, טורנדו, 3.5 כ"ס) התקלקל ונזל, דרך האתר הופניתי לולדימיר וכך לפי שיחת טלפון קבעתי איתו טלפונית והוא נתן לי הערכת מחיר. ולדימיר הגיע בשעה שקבענו, ניגש למזגן, פתח אותו ולאחר בדיקה הסביר כי מדובר בסתימה. הוא ביצע ניקוי פנימי של המאייד עם חומר כימי ופתיחה של הסתימה. לאחר מכן חיכה מעט ובדק שהבעיה אכן נפתרה, דאג שאראה במו עיניי שאכן המצב הוא כזה.
ולדימיר היה אדיב וסבלני, הוא ניקה אחריו בצורה יסודית והכל בחיוך, חיבה ואכפתיות מדהימה. כל כך לא מובן מאליו לצערי אך הוא אכן עמד במחיר, נתן חשבונית ואף אחריות לחצי שנה והגדיל לעשות כאשר בדק בשאר החדרים שהכל תקין וכשמצא בעיה באחד התריסים, ירד לרכבו הביא את מה שצריך ותיקן, בלי שאלות או בקשה לתוספת בתשלום הסופי.
אין ספק שבנוף נותני השירות לתיקון מזגנים ובכלל נותני שירות, ולדימיר שונה לגמרי ממה שהכרתי עד כה. אשמח להמליץ לכל אדם להיעזר בשירותיו, לאור העובדה שהוא פשוט סופר מקצוען!
מורן.

, נובמבר 2014

המזגן אצלי בבית הפסיק לעבוד משום מה. לא ידעתי מה הבעיה ולא הצלחתי לטפל בזה בעצמי. הבנתי שאני צריך טכנאי ושאלתי חבר אם הוא מכיר מישהו בתחום. הוא מיד המליץ לי על ולדימיר. דיברתי איתו טלפונית והוא בא בהתראה די קצרה.
ולדימיר בדק את המזגן ואמר לי שצריך להחליף תרמוסטט. ולדימיר החליף את החלק הזה ובאמת המזגן הסתדר וחזר לעבוד ולקרר כמו מקודם.
שילמתי לו מה שהוא דרש, זה היה מחיר סביר, אבל הבעיה הייתה שאחרי שבוע שוב המזגן לא עבד. כבר לא ידעתי מה לעשות, כי הוא עשה עליי רושם טוב ובאמת המזגן עבד בהתחלה. טוב, התקשרתי אליו והוא אמר שהוא יבוא שוב לבדוק אותו, הפעם הבעיה הייתה לא בתרמוסטט, אלא פשוט היה חסר גז במיכל. בגלל שהוא לא בדק את זה בפעם הראשונה אז הוא לא עלה על זה. הוא היה הכי הוגן בעולם, הוא אמר לי אף על פי שזה לא קשור למה שעשיתי בפעם שעברה, אני אמלא לך את המיכל ואין צורך שתשלם. יצא אחלה גבר שבעולם. מומלץ מאוד.
בני.

, נובמבר 2014

יש לי בבית מזגן עילי שלא קירר מספיק טוב. הנחתי שמדובר בבעיה של מחסור בגז, ולכן חיפשתי טכנאי מזגנים שיגיע לטפל לי בבעיה - במחיר סביר ובהתראה קצרה.
זאת הפעם הראשונה שיצא לי להיכנס לאתר שלכם. רשמתי בגוגל את המילים "מילוי גז למזגן" - אתר טוב תודה עלה לי ראשון, והתחלתי לחפש מתוך רשימת הטכנאים שנותנים שירות באזור בו אני גרה - טכנאי שנחשב מומלץ.
ראיתי שעל ולדימיר רשומות המלצות חיוביות, והחלטתי להתקשר אליו. שאלתי אותו כמה עולה מילוי גז, והוא אמר לי בטלפון שבין 300 ל - 350 תלוי בכמות. כששאלתי אותו מתי הוא יכול להגיע - הוא ענה לי שתוך זמן קצר (אפילו תוך כמה שעות - אותו יום), זה מיד קנה אותי!
ולדימיר הגיע עם מכשור שכלל מד לחץ מיוחד - בדק את כמות הגז. הוא מצא שבאמת חסר די הרבה... עם בלון גז שהביא יחד איתו, הוא מילא לפי הצורך. אחרי שמילא את הגז, גם עשה לי "בהתנדבות" עוד בדיקה כללית לכל המזגן (פילטרים, חשמל, ווידא שאין דליפות או נזילות מאחד הצינורות). על הכל, לקח כמו שהודיע לי בטלפון - כלומר רק עבור מילוי הגז, מה שהסתכם ב - 350 שקלים.
לסיכום - ולדימיר הוא טכנאי טוב ומאד מומלץ!
אידית.

, יוני 2014

לפני מספר ימים, המזגן שלנו הפסיק לקרר והזמנתי בעל מקצוע שיראה במה מדובר, הגיע אלי טכנאי שהיה לטעמי מאוד לא מקצועי, אמר לי שחסר גז במזגן אבל ניסה תוך כדי לשכנע אותי שעדיף לי לרכוש מזגן חדש! שלחתי אותו לדרכו והחלטתי הפעם לחפש טכנאי מיזוג עם חוות דעת והמלצות.
חיפשתי אתרים של בעלי-מקצוע עם חוות דעת של משתמשים קודמים ולולדימיר הגעתי דרך האתר שלכם - קראתי עליו המון המלצות חמות מגולשים אחרים, שוחחתי איתו בטלפון והסברתי לו שאני צריכה מילוי גז במזגן, ולדימיר היה ממש בסדר, הוא שאל אותי מה סוג המזגן ולפי זה הציג בפני את המחיר שתאם למחירים המופיעים באתר - המחיר מצא חן בעיני וקבענו להמשך השבוע.
ביום שקבענו קיבלתי טלפון מולדימיר שהסביר לי שבאופן לא צפוי הוא מתעכב בעבודה שארכה יותר זמן משחשב ושאל אותי אם זה בסדר, אמרתי לו שבמקרה אני צריכה לצאת מהבית וקבענו ליום אחר. יש לציין שולדימיר מיוזמתו אמר לי שיפצה אותי במחיר בגין האיחור בשירות וזה מאוד מצא חן בעייני - לוקח אחריות וזה לא מובן מאליו.
בסופו של דבר ולדימיר הגיע בזמן שקבענו - ולפני הכל הוא עשה בדיקה באמצעות מכשיר מיוחד, לראות אם באמת חסר גז. אחרי הבדיקה הוא מילא את הגז ואז, אחרי רבע שעה, בדק יחד איתי שהמזגן עובד כמו שצריך ובאמת מקרר ומחמם. מבחינת המחיר הוא עמד במילה שלו ונתן לי הנחה על המחיר הראשוני. הוא השאיר אחריו נקי ומסודר, המזגן פועל מצוין ומבחינתי השירות שלו היה יוצא מן הכלל!
ריטה.

, יוני 2014

ולדימיר איש מקצוע מעולה, הוא מקצועי, אמין, עומד בזמנים באדיקות ואפילו מסיים לפני הזמן, אחראי מאוד, והדרך בה הוא מתנהל מרשימה ביותר! את ולדימיר הכרתי דרך חבר שהמליץ לי עליו. חיפשתי בעל מקצוע איכותי ושירותי שיתקין אצלי בבית מזגן מיני מרכזי. דיברתי איתו בטלפון ולקחתי הצעת מחיר. אמרתי לו שאני אחשוב על זה ועשיתי בדיקה עם אנשים אחרים וכולם רצו סכומים גבוהים יותר. התקשרתי אל ולדימיר וביקשתי ממנו להגיע לפגישה לתכנון ההתקנה.
הוא בחן את הדירה והסביר לי איך הוא הולך לעשות את זה, מבחינת המחיר הוא רצה מחיר הוגן מאוד ולא שינה ממה שאמר בטלפון.
בחרתי במזגן מיני מרכזי של "אלקטרה" וסגרנו על יום ושעה.
ולדימיר הגיע אלינו כפי שסוכם עם כל הציוד הנדרש להתקנה, הוא עשה את כל ההתקנה כולל חשמל, מסתור כביסה והתקנת המזגן עצמו. ההתקנה הייתה איכותית מאוד וכמובן שבפעם השנייה שהייתי צריך להתקין מזגן עילי נוסף לאחד מהחדרים בבית, ישר הזמנתי את ולדימיר שיבצע את העבודה.
ולדימיר מקצוען אמיתי שעומד בסיכומים ומילה שלו זאת מילה, הוא אמין מאוד והגון בקטע של הכסף. הוא לא רק עושה עבודה והולך אלא חשוב לו שהלקוח ירגיש טוב, הוא מתקשר לוודא שהכול עובד תקין וזה יפה מאוד מצידו. אני ממליץ עליו מאוד!
טל, קרית אונו.

, יוני 2014

לפני מספר ימים רכשתי מזגן עילי לאחד מחדרי הבית וחיפשתי טכנאי מיזוג שיבצע את ההתקנה. הגעתי לולדימיר דרך חיפושים באינטרנט, בדקתי בנוסף אליו עוד מספר טכנאים שנתנו לי הצעות מחיר שונות אך ולדימיר נתן לי הצעת מחיר סבירה בטלפון עבור ההתקנה של מזגן העילי, הוא דיבר לעניין והיה מקצועי ולכן החלטתי לסגור התקנה דווקא איתו.
ביום ההתקנה ולדימיר הגיע בדיוק בשעה שקבענו, הוא הביא איתו את הציוד שנדרש להתקנת המזגן והמדחס ועשה הכנה של תשתית המזגן והחשמל. ולדימיר העביר צנרת וקדח בקיר כולל סתימת החורים מסביב והסתרת חוטים. ההתקנה נעשתה באופן מקצועי ונראתה מאוד אסתטית ונקייה. ולדימיר הראה לי שהמזגן עובד ונתן הסבר איך מתפעלים את השלט. בהמשך הוא גם התקשר לוודא שבאמת הכל בסדר וברור לי. קיבלתי ממנו אחריות על ההתקנה וכמובן חשבונית עם הסכום המדויק.
עד עכשיו הכל תקין ועובד טוב, אני ממליץ בחום על ולדימיר כטכנאי מזגנים בגלל השירות המצוין, העבודה המקצועית, האחריות והיושר.
יבגני.

, מאי 2014

הייתי מאוד מאד מרוצה מהתפקוד של ולדימיר, הוא עשה את עבודתו נאמנה ודרש על כך תשלום הוגן מאוד!
אני רוצה לספר, שהזמנתי אלי את ולדימיר במסגרת שיפוצים נרחבים שעשינו בבית. במהלך השיפוצים נתקלתי בכל כך הרבה בעלי מקצוע שלא נהגו כשורה, ולמזלי בתחום המיזוג ולדימיר נתן לי מענה ראוי והיה פשוט תענוג לעבוד איתו.
מדובר בהתקנה של שני מזגנים מיני מרכזים על מתקנים במסתור כביסה, אני עצמי דאגתי למתקנים והזמנתי את ולדימיר לבצע את ההתקנה.
לולדימיר הגעתי דרך האתר שלכם, עשיתי השוואות מחירים עם טכנאים נוספים ובסופו של דבר בחרתי לעבוד עם ולדימיר שהגיע אלי לפגישה מסודרת ומתחילת הדרך עשה עלי את הרושם הטוב ביותר.
ולדימיר סיים את ההתקנות בתוך יומיים כפי שסיכמנו מראש, הוא עמד בכל מה שהבטיח, מדובר בטכנאי שבקיא מאוד בכל הקשור לעולם המיזוג, הוא ביצע בשבילנו הארכה של כבל ממזגן קיים לנק' רחוקה יותר ומעבר לכך ביצע את שתי ההתקנות של המזגנים.
מדובר באחלה של בן אדם, בעל מקצוע אמין ישר צנוע, לא יקרן שעושה את עבודתו נאמנה. במהלך ההתקנה ולדימיר ביצע בדיקת גז במזגן הקיים ואמר לי שהקירור שלו לא מספיק חזק כי יש מחסור בגז, הוא שאל אותי אם אני מעוניין במילוי המיכל מחדש, סמכתי עליו בעיניים עצומות ואני יכול להעיד, אחרי שעברתי כ"כ הרבה בעלי מקצוע, שאין הרבה בעלי מקצוע כמו ולדימיר- הוא נדיר!
טל, קרית-אונו.

, מאי 2014

ברשותנו מזגן עילי של "תדיראן", שנזלו ממנו מים וחיפשתי טכנאי מיזוג דרך האתר שלכם, שיגיע לראות במה מדובר.
מצאתי את המספר של ולדימיר מיזוג אוויר, ראיתי עליו חוות דעת טובות ודיברנו בטלפון, הסברתי לו את הבעיה הכללית והוא נתן לי טווח מחירים אפשרי בהתאם לתקלה שיאתר כאשר יגיע.
ולדימיר הגיע כמתוכנן בדיוק בשעה שקבענו ועם כל הציוד הנדרש - סולם ושאר כלי העבודה שהיה זקוק להם וניגש לבדוק קודם כל ממה הנזילה, אחרי בדיקה קצרה הסביר לי שבסה"כ לא מדובר בבעיה גדולה, יש סתימה בצינור שמזרים את המים מהמזגן החוצה ואמר לי מה המחיר לטיפול בבעיה, ברגע שאישרתי לו את תחילת התיקון הוא פתח את הסתימה, ניקה את הצינור ועשה בדיקה אם זה פתר גם את בעיית הקירור. בסיום העבודה ולאחר שווידא כי פעילות המזגן תקינה, הוא ניקה וסידר אחריו ושילמתי את הסכום בדיוק כפי שקבענו.
ולדימיר נתן לנו שירות אדיב. מדובר בבעל מקצוע מקצועי מאוד והראיה לכך היא שהתיקון שלו פתר לחלוטין את הבעיה.
ממליץ בחום - יוסף.

, ינואר 2014

ולדימיר בעל-מקצוע נהדר! אני ממליצה עליו בחום ומכל הלב!
כשהגיעה הסערה האחרונה של החורף הנוכחי, ניסיתי להפעיל את המזגן שלנו על חימום וכמובן לפי חוק מרפי, דווקא ברגע שהכי היינו צריכים שיפעל, הוא החליט לשבות!! בעיצומה של הסערה חיפשתי טכנאי מיזוג שיגיע לראות במה מדובר.
התקשרתי לכל-כך הרבה טכנאים, אבל כולם סרבו לצאת אלי לתיקון, מכיוון שאני גרה בתל-אביב באזור ללא חנייה וכמובן בגלל הסופה ששררה בחוץ. ולדימיר היה היחיד שהסכים להגיע אלי, אומנם התקשרתי בבוקר, אבל הוא אמר לי שיכול להגיע בשעות אחר הצהריים, קבעתי איתו שעה ובאמת ולדימיר הגיע אלי בדיוק על הדקה!
ולדימיר החמוד, הגיע רטוב כולו מכף רגל ועד ראש, השתדל מאוד להגיע אלי ואפילו החנה את הרכב שלו על המדרכה!!
ולדימיר לא בזבז זמן מיותר וניגש לראות במה מדובר, הוא פתח את המזגן והבין שמדובר ברגשנים שנמצאים על הלוח האלקטרוני, הוא אמר לי את עלות התיקון (שיש לציין שהייתה זולה יחסית למחירים האסטרונומיים שהטכנאים האחרים שבדקתי איתם רצו) ונתתי לו אור ירוק לבצע את התיקון.
ולדימיר החליף מה שצריך בלוח וערך בדיקה שהמזגן באמת פועל גם על חום וגם על קור, לאחר מכן סגר הכל והשיב למקומו.
הודיתי לו מקרב לב על שהסכים להגיע אלי למרות הכל וכמובן ששמרתי את מספר הפלאפון שלו בזיכרון שלי, שאם אצטרך אזמין אותו שוב!
רוחמה, תל-אביב.

, ינואר 2014

יש לי עסק של חברת תיווך ואני עובדת עם ולדימיר כשנתיים, כשיש איזושהי תקלה באחת הדירות שעליהם אני אחראי, אני ממליץ לבעל הבית או הדירה לשכור את שירותיו של ולדימיר. ולדימיר מטפל בכל הפניות שקשורות לעבודות אינסטלציה, תיקונים שוטפים ועבודות מיזוג - הוא תותח בתחום!!!
אני רוצה להגיד שמאז שהתחלתי לעבוד איתו ועד היום, ולדימיר אף פעם לא אכזב אותי, לא שמעתי תלונה אחת עליו מקרב הלקוחות, כולם נורא מרוצים ממנו, כולל אני! הוא מקצועי אמין ושירותי - בן אדם זהב!!! המחירים שלו הוגנים, הוא מדייק בזמנים ונענה לכל בקשה ותמיד מנסה לסדר את התקלה בעלות מינימלית - אני ממליץ עליו בחום רב! כיף שיש בעל-מקצוע כזה לצידך!
ואדים, פתח-תקווה.

, ינואר 2014

שמי יואל ואני עובד בתחום הנדל"ן כמנהל נכסים ואחראי על כמה בניינים באזור המרכז.
את ולדימיר אלקין אני מעסיק למעלה מחמש שנים, מדובר באיש מקצוע משכמו ומעלה, אדם אמין ישר והוגן. מילה שלו זאת מילה!
הוא זמין ולא מתחמק מאחריות, עושה עבודה מצוינת ונותן שירות נפלא!
את ולדימיר הכרתי דרך המלצה "מפה לאוזן", חיפשתי איש מיזוג רציני שיהיה אחראי בכל מה שקשור לתחזוקת המיזוג במבנים אותם אני מנהל. נפגשתי עם כמה וכמה בעלי מקצוע ובסוף בחרתי לעבוד עם ולדימיר שעשה עלי את הרושם החיובי מבין כולם ויצאנו לדרך.
ולדימיר הוכיח את עצמו מהר מאוד, הוא דאג שכל בקשה שלי תטופל בצורה יעילה ומהירה, הצוות שלו נהדרים אחד אחד, אין מילים!
הוא אחראי על כל התקלות שנקרות בדרך בחיי היום יום, החל מתיקונים קטנים - וכלה בעבודות מורכבות יותר של התקנות מזגנים - הלקוחות שלי מרוצים וזה אומר הכל!!! מעבר לכך יש לי בבית מערכת מיזוג מרכזית ולא פעם, אני בעצמי שכרתי את שירותיו של ולדימיר והייתי מרוצה ממנו מעל ומעבר. אני ממליץ עליו בחום, תענוג לעבוד עם בעל מקצוע כזה, זה לא קל בימינו למצוא בעל-מקצוע רציני ואחראי.
יואל, אזור המרכז.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תאור העסק

ולדימיר אלקין מתמחה בהתקנה ותיקון כל סוגי המזגנים כבר 5 שנים. ולדימיר ידוע כבעל מקצוע אמין ומנוסה בקרב קהל לקוחותיו.

אתר העסק: http://v-air.org

ולדימיר מיזוג אוויר

ולדימיר מיזוג אוויר

ולדימיר אלקין


9.2

054-2199949
 

ולדימיר מיזוג אוויר

ולדימיר אלקין

9.2

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-2199949 חייג