כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג דודי שמש וחשמל או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

איציק 24 שעות

9.5
איציק ברנס
דודי שמש וחשמל, חשמלאים, אינסטלטורים
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה
כתובת העסק: רח' ט"ו 18, תל אביב

  98%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  87%

מחיר הוגן

30 חוות דעת מהימנות

, אוגוסט 2012

אני עובדת עם איציק כבר כמה שנים בכל עבודה בתחום החשמל והאינסטלציה. הוא עומד בזמנים, במחיר ודורש מחירים הגונים, עובד נקי ולא משנה מה תמיד באדיבות.
המקרה האחרון התרחש לפני כשבוע. איציק הגיע אליי לטפל בגופי תאורה ושקעים שקיצרו. כמובן שיש לו את כל מה שצריך בין אם זה כלי מסויים או חלק. הוא הזיז 2 נקודות חשמל, החליף ותיקן גופי תאורה שונים, ועשה בידוד חוטים ותיקון מפסקים חלק בשקעים וחלק בארון חשמל. איציק בהתחלה היה נותן לי הערכת מחיר טלפונית ובהגעתו מחיר מדוייק היום מהיכרותינו כבר אין צורך. הוא בעל מקצוע לשמור לכל החיים, כזה שאפשר לסמוך עליו ויש לו את הידע והניסיון המקצועי.
בחור מקסים ממליצה בחום. חשבונית ואחריות בהתאם לעבודה מוגשת לי בסוף כל ביקור. תודה רבה והצלחה בהמשך הדרך.
שני מרמת גן

, אוקטובר 2011

גופי התאורה שבביתי שבקו חיים, ולכן הייתי צריכה להחליפם, לאחר שקניתי חדשים חיפשתי חשמלאי שיתקין אותם. היות ואיני מכירה בעלי מקצוע בתחום הנ"ל ערכתי חיפוש באינטרנט תחת השם חשמלאי במרכז.
כך הגעתי לאתר "טוב תודה", בו נחשפתי למבחר רחב של בעלי מקצוע, וביניהם גם ל-"איציק חשמלאי 24 שעות". מעבר להמלצות החמות שרשומות על איציק (שהן אלה שמשכו את תשומת ליבי), בעלי קיבל המלצה חמה מחבר. החלטנו להתקשר לאיציק ולהזמינו לביתנו על מנת שיבצע את עבודתו במהרה.
בשיחת הטלפון איציק נקב מחיר מסוים, אך כשהגיע הבחין כי בחלק מהקירות יש לבצע טייח, ולכן הדבר מייקר מעט את הסכום הכולל, לאחר מספר לבטים הבנו כי אין ברירה ואפשרנו לו לבצע את עבודתו.
אני חייבת לציין כי אני מרוצה מאוד מעבודתו של איציק, אין לי ספק כי גם בפעם הבאה שאזדקק לחשמלאי אפנה אליו בלבד.
לאחר שאיציק סיים את עבודתו בתחום התאורה הוא התקין מספר מעצורי דלתות בביתי. איציק הוא אדם הוגן ונעים לקבל ממנו שירות

בברכה,
דינה מגני תקווה

, אוגוסט 2011

שבוע שעבר, היה לי צורך בחשמלאי לביצוע מספר עבודות חשמל אצלי בדירה.
לפני שפניתי לאיציק, הייתי בקשר עם חשמלאי אחר (שהתרשמתי ממנו שהוא זול ולכן גם מאד התעקשתי עליו) - אך אותו אדם התנהג בצורה מאד לא מקצועית: מתי שקבעתי איתו לא הגיע, וכל הזמן נתן את התחושה שאני צריך לרדוף אחריו... התייאשתי ופניתי לחשמלאי אחר - כך בעצם הגעתי לאיציק.
התרשמתי לטובה, מההמלצות שנכתבו על איציק באתר. במחירים - גם כן ראיתי שהוא מאד זול, וסיכמתי איתו שיגיע. איציק לא רק שהגיע בזמן, אלא אפילו יותר מזה. קבענו ליום ראשון - איציק אמר שהוא יכול בשעות הצהריים, אני אמרתי לו שבצהריים לא מתאים לי ואני מעדיף שהעבודה תיעשה בשעות הבוקר - אז איציק הזיז במיוחד עבודה אחרת שלו, כדי שיוכל להגיע אליי מתי שרציתי.
איציק ביצע כמה דברים: תיקון שקעים והחלפת חיווט בשקעים - תיקן שקע אחד שבכלל לא עבד והחלפת מכסה הפלסטיק שלו, הפיכת שקע חשמלי אחר לשני שקעים (ע"י פיצול שלו) ומתג הדלקת וכיבוי אור שהיה לנו במקום אחד של הבית - העביר למקום חדש (מדובר במתג שהיה נמצא במטבח והיה מפעיל את האור של האמבטיה - שינוי שנעשה עקב נזילות שהיו פעם בדירה... אז החזרנו אותו למקומו המתאים).
חוץ מזה - איציק גם תלה לי שני אהילים (בשני חדרי שינה) - כולל חיווט חשמל היכן שהיה צריך והתקנת בתי מנורות.
על כל זה איציק לקח לי 900 שקלים. לא הכי זול - אבל גם לא מאד יקר. מה שחשוב זה שאיציק בא בזמן, עבד יפה, והיה נחמד. אני שמח שהגעתי אליו דרך האתר, ואני בהחלט אקח אותו בחשבון - אם אזדקק לעבודות חשמל נוספות בביתי.

שי,
מתל אביב

, אוגוסט 2011

שלום לצוות האתר,
לפני כמה זמן, הגעתי פעם ראשונה לאתר שלכם - כשהייתי צריך שירותי מנעולן. מאותו בן-אדם שהגיע, קיבלתי שירות נהדר, ועל כן עכשיו - כשהייתי צריך שוב בעל מקצוע (הפעם היה מדובר בחשמלאי) - פניתי גם כן לחפש באתר.
הבעיה שלי הייתה כזאת: מדובר במזגן ישן של תדיראן שלא עבד. המזגן היה עושה הפסקות חשמל יזומות (פתאום וללא התראה מוקדמת מפסיק בעצמו לעבוד, וגם "מקפיץ" יחד איתו את כל יתר החשמל של הבית).
במסגרת השירות - הזמנתי טכנאי של תדיראן. טכנאי של תדיראן אמר לי שהוא אינו רואה כל בעיה במכשיר של המזגן... הבעיה היא כנראה בקווי החשמל של הבית. אותו טכנאי, המליץ לי לקרוא לחשמלאי שינסה אולי לפתור את הבעיה.
הסתכלתי באתר - ברשימת הטכנאים שעובדים באזור המרכז, ומתוכם בחרתי את הטכנאי עם הכי הרבה המלצות טובות: "איציק החשמלאי". איציק נתן פתרון יצירתי לבעיה. גם הוא, אחרי שעשה בדיקה כללית למזגן, מצא שאין עם המכשיר כל בעיה. איציק הציע להעביר את המזגן לפאזה נפרדת - כלומר המזגן יעבוד על קו פרטי משלו, קו נפרד.
התיקון אמנם לא יצא הכי זול (650 ש"ח) - אבל הצליח לפתור את הבעיה. כל הכבוד לאיציק על התושיה שהראה. כל הכבוד לאיציק גם על הגעה מהר ובזמן - שזה דבר שלא קורה הרבה עם בעלי מקצוע... חוץ מזה איציק גם היה מאד לבבי ונחמד. הוא הסביר לי בפרוטרוט על הבעיה ועל דרכי פתרון. אני לא איש טכני וגם לא מבין מי יודע מה במזגנים ובמכשירי חשמל... בזכות ההסברים של איציק, אבל, נעשיתי קצת יותר חכם :-)
יש לכם יופי של אתר! המשיכו כך!

בתודה מראש,
כרמל

, יוני 2011

איציק היה פשוט מעולה! ממליצה עליו בחום!
הייתי צריכה להזיז נקודת חשמל (תקע חשמלי) על קיר בחדר שינה. הסיבה לעבודה: היינו אמורים להתקין באותו שבוע ארון קיר בתוך החדר, ובגלל שלא רצינו "לאבד" את הנקודה החלטנו פשוט להעביר אותה למקום קיצוני יותר בקיר, כדי שעדיין תוכל להיות אליה גישה.
אני חייבת לציין שלא רק איציק, אלא בכלל האתר שלכם - נתן לי שירות מעולה ועזר לי רבות! שלחתי בבוקר SMS לכמה חשמלאים באזור המרכז - כולם חזרו אליי ישר! (תוך פחות מחצי שעה, כבר יצא שדיברתי עם כולם). בסוף בחרתי ללכת על איציק כי הוא היה הכי זול.
איציק היה דייקן, והגיע כבר באותו יום בשתיים בצהריים (היה חשוב לי שהוא יגיע מיד, הבהרתי לו גם את דחיפות העבודה - כי הארון כבר היה אמור להגיע אלינו ביום למחרת). הוא עשה עבודה מעולה, שאפילו לקחה לו קצת מעל למשוער. הנקודה הייתה מותקנת בתוך קיר בטון, מה שהצריך ממנו לחצוב יותר לעומק, ולעבוד גם יותר קשה. למרות זאת - המחיר שלקח ממני בסוף, היה כמו שהבטיח בטלפון, וכמו שרשם באתר!
אחרי שאיציק סיים את ההתקנה של נקודת החשמל, הוא גם כן עשה לי עבודה נוספת שביקשתי ממנו - התקנה של שעון שבת במסדרון (גם כן עבודה מקצועית ויעילה).

בתודה,
ענבל מחולון

, מרץ 2011

בעקבות קצר חשמלי שהיה לי בדירה, פניתי לאיציק מהאתר שלכם. זהו ניסיון ראשון שלי עם הבעל מקצוע הזה, ובכלל פעם ראשונה שיוצא לי להשתמש באתר (הגעתי אליו דרך חיפוש שעשיתי בגוגל) - אבל ההתרשמות שלי גם מהעבודה של איציק וגם מההתנהלות של האתר - היא חיובית פלוס.
דיברתי עם איציק בערב יום רביעי, לאחר שחצי בית שלי היה מוחשך. ניסיתי בעצמי להתעסק קצת עם לוח החשמל, להוריד ולהרים את הנתיכים - אבל זה לא הניב שום תוצאות. קבעתי עם איציק לבוקר שלמחרת. הוא הגיע בשעה שקבענו. כשהסתכל על הלוח הסביר לי שסיבת התקלה היא נתיך שנשרף (כנראה כתוצאה מעומס), ולכן החליף אותו. בנוסף גם הגדיל לי את העומס של הלוח.
לדעתי לקח לי מחיר סביר - לא יותר ולא פחות מכל חשמלאי אחר. מה שאהבתי אצלו זה שהוא הגיע לטפל בבעיה ממש במהירות. גם כשקבענו שעה - הוא הקפיד לדייק בה, והגיע על הדקה. לא נתן לי לשבת ולחכות לו סתם. זה אל"ף בי"ת בהתנהלות של בעל מקצוע, וכמו שאיציק מתנהל - רואים שמדובר במישהו שהוא באמת רציני, ולא בסתם חשמלאי חובבן.

עמית,
מרמת-גן

, ינואר 2011

במהלך השבוע האחרון, הבחנתי שלמרות שיש ימי שמש יפים בחוץ - כל פעם שאני בא להשתמש במים החמים של הדוד, אין פשוט מים, ורק כשהדוד מופעל על מצב חשמלי - הוא עוד איכשהו מצליח לספק לי מים חמים כמו שצריך. כשעליתי ביום שישי על הגג - גיליתי שקולטי השמש שלי נוזלים, ושיערתי שזה כנראה גם המקור לכל הבעיה.
התחלתי במסע חיפוש אחר חברה שתתקין לי קולטים חדשים. דרך האתר שלכם הגעתי לאיציק החשמלאי. דיברתי עם איציק ביום שישי, הסברתי לו את הבעיה, הוא נתן לי כמה אופציות לקולטים בגדלים שונים עם מחירים, ולאחר שסיכמנו ביחד - באיזה סוג קולטים אני מעוניין, וגם באיזה מחיר - קבענו מועד עבודה ליום שני בבוקר, שצוות מתקינים שלו יבוא גם לבצע את ההרכבה.
ביום שני בבוקר, כמוסכם, הגיע איציק עם צוות שלו לבצע את העבודה. תוך פחות משעה - הקולטים החדשים שלי כבר היו מותקנים על הגג, כולל כל החיבורים הדרושים ופינוי של הישנים.
איציק והצוות שלו עשו עבודה מאד יפה - כולל מתן של אחריות על הציוד שסיפקו. גם המחיר, ופריסת התשלומים - היו כמוסכם, וכפי שהובטח לי ע"י איציק בשיחת הטלפון.
יופי של חבר'ה! בהחלט צוות לעניין, ואני ממליץ עליהם בחום!

בברכה,
אליעזר

, ינואר 2011

הצטרכנו את איציק, שיבצע עבורנו כמה עבודות חשמל פשוטות - עבור עסק חדש שפתחנו (מפעל לייצור סבונים: "נאטורל ביוטי" בלוד).
איציק התגלה כאדם מאד נחמד ושירותי - בדיוק כמו שרושמים עליו באתר. מרגע שיחת הטלפון איתו - לא עברו כמה שעות, והוא הגיע בזמן ומיד - לעשות את כל מה שנתבקש.
העבודה שלו כללה מספר דברים:
1) העברה של נקודת טלפון מחדר אחד לחדר אחר במבנה
2) התקנה של מונה חשמל פרטי. היה במקום מונה חשמל כללי, ורצינו, שיותקן עבורנו מונה אישי משלנו, על מנת שנוכל לדעת במדויק, מהי צריכת החשמל שלנו כל חודש.
גם המחיר שלקח, היה סביר בהחלט. יצא אפילו במעט יותר מוזל לעומת חשמלאים אחרים שבדקתי. נודע לי גם שהוא מבצע עבודות חשמל נוספות ותיקוני אינסטלציה, כך ששמרתי את הטלפון שלו בזיכרון, ובהחלט שאעשה בו שימוש בעתיד - כי הוא עשה עליי רושם של איש הוגן והגון לחלוטין!

, ינואר 2011

לאיציק הגעתי דרך חיפוש באתר טוב תודה.
קראתי את ההמלצות הרבות, והחלטתי להתקשר ולבקש הצעת מחיר לקולטי שמש חדשים. {קולטי השמש שלי נסדקו } איציק המליץ לי להתקין קולטי שמש של כרומגן. סמכתי עליו כי הוא נשמע לי מאוד מקצועי ובעל ידע רב. לאחר יומיים לערך, הגיע אליי איציק עם עוד עובד בשעה שקבענו , ומיד החלו במלאכה. תוך שעות ספורות כבר הקולטים הותקנו במקומם, ומאד הייתי מרוצה מהעבודה המקצועית והאיכותית. איציק איש נעים ורציני.
שמחתי שבחרתי בו, ואבחר בו שוב אם אצטרך.

יהודית
מתל אביב

, אוגוסט 2010

איציק הגיע לטפל בתקלה של קצר אצלנו בדירה. הוא הגיע במיוחד בצהרי יום שישי, ועבד במשך כמה שעות טובות עד שמצא את מקור הבעיה ואיתר אותה. למרות שנכנסה כבר השבת, וכבר לנו לא היה נעים שהוא עוד ממשיך וממשיך לעבוד - הוא לא ויתר, והיה אדיב ומסור לטיפול. גם מבחינת המחיר - לא רק שלא גבה תעריף גבוה יותר, אלא אפילו היה זול בהרבה מאחרים שבדקנו איתם.
את הקצר הוא תיקן בהצלחה, ובנוסף גם החליף לנו גוף חימום בדוד - שלטענתו הוא זה שהיה מקור כל הבעיות.
בהחלט איש נחמד ואדיב - מעבר למקצועיות ולמסירות שגילה בזמן העבודה, גם היה עם המון סבלנות, והסביר לנו בדיוק מה הוא עושה ומה הוא מתקן, כדי לתת לנו הרגשה שיש על מי לסמוך!!
ממליצה עליו בחום, ואני משוכנעת שזו לא הפעם הראשונה וגם לא האחרונה שאני אקרא לו...

המון תודה,
קרן

, יולי 2010

הגיע אומנם באיחור קל, ולקח מבחינת תשלום קצת יותר ממה שציפיתי - אבל אני מתאר לעצמי שזה בעיקר לאור העובדה שהזמנתי אותו קצת בלחץ, בהתראה יחסית קצרה, לשעות הצהריים ביום שישי.
סיכמתי איתו על התקנה של שקע תלת פאזי עבור כיריים חשמליות במטבח. לאחר אבחנה וייעוץ, הבין שמדובר בעבודה יחסית מורכבת (שכרוכה בחציבה של תעלה בקיר, וחיווט מחדש), ולכן הציע במקום - פתרון קל פשוט וזול יותר עבור הבעיה: חיבור הכיריים לשקע חד-פאזי שכבר היה קיים בקיר.
בעיקרון, אין לי תלונות לגביו - סה"כ עשה עבודה מקצועית, שנתנה מענה ופתרון לבעיה שהיתה לנו, וכנראה שגם האשמה היתה קצת בי בגלל הנסיבות שבהם הזמנתי אותו, שבעקבותם היה צריך קצת לעבוד בלחץ...
בכל מקרה - הבטיח לי שאם אהיה מעוניין בעבודה קצת יותר מקצועית מהחיבור שכבר עשה, הוא יבוא לקראתי במחיר, ויהיה גמיש כמה שיוכל...
עבור הביקור + העבודה, לקח ממני 250 שקלים. אשמח בהחלט להזמין אותו שוב גם בעתיד, כי בסה"כ הוא עושה רושם של איש מקצוע רציני ומבין עניין!!

, יולי 2010

אל איציק הגענו באופן מקרי דרך האתר, והחלטנו לפנות אליו בעיקר על סמך ההמלצות הטובות שכתבו עליו כל הלקוחות שלו באתר. תארנו לעצמנו שמדובר כנראה באמת בבעל מקצוע שוא ישר ואמין, כיוון שראינו שכל הלקוחות שרשמו עליו המלצות באתר - רק שיבחו אותו ונתנו לו קומפלימנטים...
הבעיה שהיתה לנו בכל אופן - שלשמה היינו זקוקים לאינסטלטור כה בדחיפות, היתה פיצוץ שהיה לנו באחד הצינורות שממוקמים על הגג, וגרם לנזילה מאד מאד חמורה אצלנו בבית.
איציק, הגיע מיד, עלה על הגג רעפים, פתח את הגג ותיקן במהירות את הבעיה. אני אישית, לא ממש מבין בתיקוני אינסטלציה, אבל נראה לי שהוא עשה בהחלט עבודה טובה. בכל אופן הבעיה, הודות לטיפול שלו - אכן נפתרה לבנתיים, והנזילה לא חזרה יותר (וגם התרה מתחילה לאט לאט להתייבש..)
הוא ללא ספק עושה רושם של אדם שמבין, ובעל ניסיון, שזה לפי דעתי מה שהכי חשוב - רק מלצפות בו, עולה כל-כך מהר על הגג ו"מתלבש" על התקלה - הבנתי ישר שיש לי פה עסק עם מקצוען...
מעבר לכך - הוא גם אדם טוב!! רואים שחשוב לו לרצות את הלקוחות שלו, והוא לא מהבעלי מקצוע האלה שעושים חצי עבודה...

תודה רבה על הכל,
עידן וקרין :-)

, פברואר 2010

תודה רבה על העבודה המיקצועית,נקייה,מחיר סביר,עבור החלפת גוף חימום ותרמוסטט לדוד שמש.
יש מים חמים .
ממליץ בלב חם.

, אפריל 2010

קצרה היריעה מלתאר את מעלותיו של איציק: ישר, אמין, מקצועי, דייקן, הגון וישר.
נדיר להיתקל בבעלי מקצוע כמותו, תמיד מגיע בזמן, עובד ביסודיות, ומקפיד גם להסביר בדיוק מה הוא עושה.
אני כבר משתמשת בשירותים שלו למעלה משנתיים - כל פעם שיש לנו בדירה איזו שהיא בעית אינסטלציה או בעית חשמל - אנו מתקשרים אליו והוא מיד מגיע.
הוא לא נותן לנו לחכות שעות (כמו שבעלי מקצוע בד"כ נוטים לעשות...), לא מבריז, וגם מבחינת מחירים אני חושבת שהוא מאד הגון (למרות שלא עשיתי יותר מדי סקר שוק).
לכל החברים שלי כבר המלצתי עליו, ואני ממליצה בלב שלם גם לכם לפנות אליו!!
תודה רבה שני סיידוף מרמת-גן

, ינואר 2010

אני רוצה להגיד רק תודה על הטיפול המיידי בחשמל ובלוח החשמל. מחיר סביר אני מרוצה חגית

, ינואר 2010

לאיציק אני מרוצה מהשירות המיידי ומהמחיר השירות היה בלילה ותוך פחות משעה היה לנו חשמל מרגע ההזמנה רון

, ינואר 2010

יצאת גדול טיפלת בזריזות עבודה טובה למרות מזג האויר הסוער הגעת בזמן עלתה על הבעיה ותוך שעה יש מים חמים

, ינואר 2010

איציק תודה רבה על שהגעת בזמן ובמזג אויר טיפלת במיקצועיות בדוד החשמל על הגג אני מרוצה תודה אורלי.

, ינואר 2010

ידיד יקר איציק החשמלאי איציק אני מאוד מרוצה עבודה והמחיר לטעמי אני ממליץ תודה רבה מורג רפאל...

, ינואר 2010

שלום איציק אני שמחה מאוד שבחרתי בך עבדת אצל חברה בהרצליה ועכשיו בר"ג המחיר סביר ואפילו זול תודה.

, ינואר 2010

איציק שלום תודות רבות על ביצוע העבודה המעולה המקצועית שמח שהית אצלי נמשיך לעבוד אני ממליץ בלב חם.

, פברואר 2010

שלום לחשמלאי הצלת אותי לא ה יו לי מים חמים החלפת את החלקים המקוריים של "אמקור" בדוד מודה לך טלליה

, ינואר 2010

תודה רבה על הכל, עבודה טובה נקייה עמידה בלוח הזמנים המחיר סביר הוחלף קולט לדוד שמש יש מים חמים ביי

, ינואר 2010

היי איציק תודה על המהירות טיפלת בדוד החשמל עכשיו יש מים חמים לכל המשפחה אני ממליצה בחום דינה

, ינואר 2010

אני מאוד מרוצה הוחלף דוד חשמל והוחלפו ברזים העבודה בוצעה על הצד הטוב אני ממליצה בכל הלב תודה שרה

, ינואר 2010

שלום איציק הנני לקוחה חוזרת ומרוצה הזמנתי שירות הגעת בזמן פתרת את הבעייה במקצועיות תודה רבה תמי בבר

, ינואר 2010

ענה לשאלותי בסובלנות ובאדיבות
וביצע את העבודה במקצועיות רבה והשאיר את המקום נקי

, ינואר 2010

תוקן קולט וניקוי קולטים פתיחת סתימות בסירקולציה כולל עליה לגג רעפים החלפת מאיץ חום

, ינואר 2010

תיקון קצר במספרה הוחלף גוף חימום ותרמוסטט תוקנה נזילה שירת אדיב

, ינואר 2010

מקצועי מאוד בתחום חשמל אינסטלציה דודים

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

תאור העסק

חשמלאי מוסמך-ראשי, שירות 24 שעות לבית ולעסק.תיקון קצרים לוחות חשמל הזמנת חברת חשמל -תיקון דודי שמש וחשמל.החלפת דודי שמש וחשמל תיקון חלפים מקוריים -עבודות אינסטלציה, מים וביוב.החלפת ברזים שיחרור סתימות

איציק 24 שעות

איציק 24 שעות

איציק ברנס


9.5

054-5555702
 

איציק 24 שעות

איציק ברנס

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-5555702 חייג