כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג איטום גגות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

איטום אבי - לוי

9.4
אבי לוי
איטום גגות
אזור המרכז, אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: התנופה 5, ירושלים

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

12 חוות דעת מהימנות

, פברואר 2016

גיא העניק לנו טיפול מקצועי של איטום עם איכות שירות גבוהה, גיא ידע להביא אנשים מקצועיים שיבצעו את העבודה לשביעות רצוני, הוא היה אדיב, מקצועי והוגן - ממליץ בחום.
שכרנו את השירות של גיא לביצוע איטום קיר חיצוני של הבית, מדובר בקיר שספג רטיבות והחלטנו לחפש פתרון איטום של הקיר מפני חדירת מים, בנוסף היה צורך לבצע שיפוץ מבחוץ של הקיר ולבצע עבודת שליכטה מקצועית. ביצענו סקר שוק, הרמנו טלפונים למספר חברות בתחום האיטום וביניהם לחברת "איטום אבי - לוי", מצאנו שגיא נתן לנו הצעה סבירה בהחלט, והחלטנו לבחור בו קודם כל בגלל זמן התגובה המהיר ומעבר לכך הוא נשמע ונראה לנו מאוד מקצועי ואמין. סגרנו את העבודה ותאריכי יעד. גיא הגיע לבצע את עבודת האיטום, הוא ביצע איטום של קיר חיצוני באמצעות חומר איטום לבן שנועד למנוע ספיגת רטיבויות בקירות חיצוניים של מבנים. החומר מוחדר לעומק של הקיר ומקנה לו אטימה מוחלטת כנגד ספיגת רטיבות. כאמור למעלה, גיא ביצע גם שיקום של הקיר: הסרת חלקי טיח וצבע רופפים מכל שטח הקיר הפגוע, ביצוע תיקונים בקיר בחומר לתיקונים ועבודת שליכטה מקצועית. אני רוצה לציין שבהתחלה פחות הייתי מרוצה מהצד הוויזואלי האסטתי של העבודה, שוחחתי עם גיא, הוא היה הוגן מאוד, נענה מהר לבקשתי, הביא צוות מקצועי שביצע את התיקונים הנדרשים עד לשביעות רצוני המלאה.
בסיום העבודה גיא השאיר אחריו את המקום נקי ומסודר ואנו קיבלנו חשבונית מסודרת על האיטום. היינו מרוצים ממנו בכל מדד אפשרי - אמינות, זמן, מקצועיות ואיכות העבודה! מומלץ בחום.
זאקי.

, דצמבר 2015

הייתי מאוד מרוצה מהשירות האדיב של אבי וגיא, שניהם היו מאוד מקצועיים, עזרו לי בכל המבוקש וביצעו עבודה מקצועית, ממליצה עליהם בחום! אני גרה בבית עם ליקויים באיטום שככל הנראה לא בוצעו נכון אצל הקבלן שמסרב לקחת אחריות, החלטתי לשכור את שירותיהם של חברת איטום שתעבוד במקביל למהנדס ותעזור לתת ד"וח מפורט ומלא של הליקויים בכדי שאוכל להציגם משפטית בבוא הזמן.
קיבלתי המלצה חמה על גיא והרמתי טלפון לקבוע פגישת ייעוץ, גיא הגיע עם אבי, הסברתי להם במה מדובר, הם ראו את מצב האיטום בחלקים שונים של הבית ונתנו לי הצעת מחיר הוגנת בנוגע למילוי הדו"ח. אני יכולה לספר שאבי וגיא היו מאוד מקצועיים, עמדו בזמנים, עבדו במקביל למהנדס וביחד מילאו דו"ח מפורט ומקצועי בנוגע לליקויים. מכיוון שהייתי מרוצה והתרשמתי לטובה זכרתי את שירותיהם לביצוע איטום מחדש של מרפסת הבית. מבחינת התנהלות העבודה הם היו עשר, עמדו בלוחות הזמנים, ביצעו עבודה מאוד מאוד מקצועית - איטום מרפסת באמצעות יריעות ביטומניות, בתחילה אבי וגיא הרימו את כל המרצפות של המרפסת ולאחר מכן ביצעו איטום ביריעות ביטומניות: מריחת חומר פריימר ויבוש מלא, לאחר מכן איטום של אזור המרזב, שכבה של יריעות ביטומניות 4 מ"מ והנחת שכבת איטום שנייה מיריעה ביטומנית כנ"ל.
בסיום האיטום גיא ואבי ביצעו ריצוף מחדש כולל השמת רובה, הכל היה מאוד מאורגן ומסודר, גיא ואבי עמדו בכל ההתחייבויות שלהם כלפי, עברנו מספר מערכות גשמים ונראה שהליקויים מאחורינו. קיבלתי חשבונית ואחריות לעשר שנים - ממליצה בחום.
מיכל.

, דצמבר 2015

גיא ואבי בעלי מקצוע מאוד אמינים ומסורים, הם עשו אצלנו עבודה ממש טובה ולכן אני ממליץ עליהם בחום! הגעתי לגיא ואבי דרך המלצה אישית, שוחחתי עם גיא שהתגלה לי כאדם טוב יוצא מהכלל ובעל מקצוע אמין ומקצועי מאוד. מדובר באיטום מרפסת של הדירה שנזלה לקומה מתחתינו, במשך מספר שנים היו לנו חיכוכים עם השכנה מלמטה והחלטנו השנה שהגיע הזמן לטפל בנושא.
גיא הגיע ובדק את המרפסת, הוא פירט לי מה הפעולות שהוא צריך לבצע על מנת שהאיטום החדש יהיה תקין, לזכותו יאמר שהיה אמין מעבר לרגיל!!! אין הרבה בעלי מקצוע שעובדים בשקיפות כזאת מול הלקוח. סגרתי עם גיא לו"ז. ביום העבודה גיא ואבי הגיעו בזמן עם כל הציוד הנדרש לביצוע העבודה עבדו כמה שעות על האיטום, מדובר על איטום ביריעות ביטומניות שדרש לבצע פירוק של המרצפות, הכנת השטח לקבלת שכבות האיטום הכוונה לניקיון יסודי, איטום ביריעות ביטומניות בשתי שכבות עם הדבקה מלאה לתשתית, איטום סביב אלמנטים - הדברים ה"קטנים" (איטום סביב ויטרינות, מעל מתחת ובין הפנלים, סביב שקעי חשמל, חיבורי מעקות - וכדומה) וריצוף מחדש של שטח המרפסת מעל היריעות.
בסיום העבודה אבי וגיא השאירו את סביבת המרפסת נקייה ומסודרת. מבחינת המחיר, גיא גבה מאיתנו אותו המחיר שסוכם, עברנו חורף והבעיה נפתרה! אנחנו מרוצים מעל ומעבר וממליצים על גיא ואבי בחום רב!
עמיחי.

, נובמבר 2015

אבי היה עשר, ביצע עבודת איטום מקצועית ועמד במחיר שסוכם, בהחלט ממליץ. הגעתי לאבי בעקבות המלצות שקראתי עליו פה באתר, ענה לי בחור בשם גיא והסברתי לו שמדובר באיטום מרפסות והחלפת צינור ניקוז, גיא הפנה אותי לאבי (עובדים יחד) שוחחנו וקבענו להיפגש.
אבי הגיע ובדק את המרפסות, הוא נתן לי אופציות לאיטום והעדפתי לבצע איטום איכותי יותר של יריעות ביטומניות. בנוסף אבי סגר איתי גם על החלפת צינור ניקוז, המחיר על העבודות היה הוגן, סגרתי עם אבי לו"ז ויצאנו לדרך.
ביום העבודה הצוות הגיעו בזמן עם כל הציוד הנדרש לביצוע העבודה, הם ביצעו עבודה מקצועית, אטמו את שתי המרפסות ביריעות ביטומניות וביצעו החלפה של צינור הניקוז. אבי והצוות ביצעו עבודה מוקפדת ובסיום העבודה השאירו הכל נקי ומסודר. מבחינת המחיר, אבי גבה את המחיר שסוכם מראש, נתן אחריות כמו שצריך - אנחנו מרוצים וממליצים עליו!
בני.

, אפריל 2014

בחורף האחרון שמענו תלונות מסבתא שלי, שיש חדירה של מים מהגג לתוך הדירה שלה. ניגשנו לבדוק במה מדובר - האיטום בגג הבניין כבר לא היה יעיל, שוחחנו עם הדיירים והוסכם על עבודת איטום חדשה.
את העבודה סגרנו עם אבי לוי שנתן את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר, מעבר לכך הוא היה מקצועי מאוד, נחמד ואדיב.
אבי לוי דאג שעבודת האיטום תבוצע כמה שיותר מהר, לפני הגשם הבא ועשה הכל על מנת שנהיה מרוצים. הוא הגיע ביום שקבענו איתו, עלה לגג עם העובדים שלו וביצע את עבודת האיטום למופת. אבי עשה עבודה נקייה ומאורגנת, לא היו טפטופים של זפת והגג אחרי האיטום נראה עוד יותר טוב ממה שהיה לפני.
לאחר כמה שבועות, החורף נתן אותת והחלו לרדת גשמים, התגלתה איזושהי נזילה קטנה והרמנו טלפון לאבי, הסברנו שיש נזילה בנקודה מסוימת, הוא עמד באחריות שנתן לנו ובלי יותר מדי בלבולי מוח, הגיע וביצע את התיקון לאיטום. אבי בעל-מקצוע אחראי, שמחנו שנפלנו על בעל מקצוע הוגן וישר, הודנו לו שהגיע, אבי אמר שאין לנו מה לדאוג, האיטום באחריותו ואנחנו מוזמנים להתקשר אם יהיה צורך.
היינו מאוד מאוד מרוצים מההתנהלות שלו ואנחנו ממליצים מכל הלב.
ברק, נווה-יעקב.

, אפריל 2014

אבי עשר של בחור, מדובר באיש מקצוע רציני שביצע עבודת איטום מעולה!!!
אני גר בבניין מגורים בירושלים ובחורף האחרון התגלו אצלנו רטיבות ונזילות מכיוון הגג, לאחר בדיקה הבנו שנצטרך לעשות איטום חדש מכיוון שהאיטום הקודם נסדק. חיפשנו חברת איטום מקצועית שתבצע את העבודה ומפה לשם קיבלנו חוות דעת מאוד טובות על חברת האיטום של אבי לוי. קבענו איתו פגישה, הוא הגיע, עלה לגג לקח מידות ונתן הצעת מחיר שהייתה מקובלת עלינו. סגרנו על עבודת איטום בזפת חמה וכמובן סיוד, קבענו עם אבי תאריך לביצוע האיטום.
אבי הגיע אלינו ביום שסוכם עם הצוות שלו וכל הציוד הנדרש לעבודה, הם עלו לגג ביצעו עבודת ניקיון והכנה לפני מריחת הזפת, לאחר מכן מרחו שכבת זפת חמה על כל הגג ולאחר שהזפת התייבשה הם עשו סיוד איכותי. בתום העבודה, אבי דאג להשאיר לנו את הגג נקי ומסודר, הוא השתדל מאוד לתת שירות מהיר, יעיל וללא הפרעות מיותרות.
על עבודת האיטום אבי העניק לנו חשבונית ואחריות לחמש שנים. אני יכול לספר, שעברנו את הסופה האחרונה בשלום, לא הייתה אפילו נזילה אחת והכסף שהשקענו השתלם! אני והדיירים ממליצים על אבי בחום - חברה מקצועית וראויה!
ליאור מזרחי, ירושלים.

, מרץ 2014

פניתי אליו דרך האתר טוב תודה במטרה לקבל הצעת מחיר לאיטום, לאחר שהתחילו אצלנו נזילות. כבר בפגישה הראשונה שהייתה לי עם אבי התרשמתי ממנו מאוד. הוא הגיע בזמן, נתן הסברים מפורטים על העבודה ונתן הרגשה שהוא ייתן את כל הזמן שלו אם צריך והבחנתי שקודם כל חשוב לו לתת מענה ושירות טוב ללקוח שעומד לפניו. אבי מדד את שטח הגג ונתן הצעת מחיר הגיונית וסבירה ובאופן כללי הוא מצא חן בעיניי ונראה לי מספיק אמין ומקצועי, הוא גם היה זמין בהתאם ללו"ז שלי והגמיש את עצמו בכדי שנתאם יחד את זמן העבודה.
אבי והצוות עבדו על הגג במשך יומיים ועשו עבודה טובה ויסודית. הם אטמו את הגג בהלחמת יריעות ביטומניות, לפני כן הוא מרח חומר יסוד מקשר פריימר, הוא לא חסך בעבודה ובחומרים ועשה עבודה כמו שצריך. הוא גם עשה כמה עבודות אקסטרה מסביב שהיו קשורות באיזשהו אופן לאיטום ואפילו לא ביקש על זה סכום נוסף.
בתחילת העבודה עוד הייתי עם יד על הלב, בכל זאת לא הכרתי אותו ולא ידעתי למה לצפות, בסוף העבודה אני הרגשתי שקיבלתי שירות ומקצועיות שלא ציפיתי. דבר כזה לא ראיתי. המחויבות שלו, השירות שלו, המקצועיות, אבי לא חוסך בחומרים, אם הוא מבטיח סוג מסוים של חומר אז זה מה שיהיה, אין חכמות. העבודה עצמה איכותית ומקצועית.
בסיום העבודה אבי ניקה את הגג, פינה את הפסולת והשאריות והעניק לי תעודת אחריות לחמש שש שנים. יצאתי בהרגשה ממש ממש טובה ולכן אני ממליץ עליו פה.
אייל, מודיעין.

, מרץ 2014

אבי עשה עבודה ממש טובה, מדובר בבעל-מקצוע רציני מקצועי ואמין, שעובד במחירים הוגנים.
הייתה להורים שלי בעיה של רטיבות שבאה מכיוון הגג והחלטתי לחפש בשבילם חברת איטום מקצועית שתבצע איטום מחדש.
נכנסתי לאינטרנט לכל מיני אתרים ובסוף הגעתי לאתר שלכם, חיפשתי בעל-מקצוע מאזור ירושלים וקיבלתי כמה תוצאות, אחד מהם היה אבי לוי - קראתי עליו חוות דעת מאוד חיוביות והרמתי טלפון לקבל הצעת מחיר.
אבי הגיע לבית הורי עוד באותו היום, בדק, הסתכל, נתן הצעת מחיר סבירה ולא יקרה והחלטתי לבחור בו למרות שהיו כאלה שהגיעו לפניו והציעו מחירים טיפה זולים יותר, סמכתי על האינטואיציה שלי, אבי היה נראה לי גם מקצועי מאוד וגם אמין מאוד, ולשמחתי הרבה לא טעיתי בכלל.
אבי התאים את לוח הזמנים אלינו, הגיע ביום שסוכם עם הצוות המקצועי שלו, הם פינו את כל הפסולת. לאחר פינוי הפסולת אבי והצוות התחילו בעבודה, עשו תיקונים בגג בכדי להניח את היריעות בצורה אחידה, התרשמתי שמתבצעת עבודה טובה ואיכותית והאמת שלא טעיתי - עובדה שעברנו את החורף הזה בשלום בלי טיפת מים! בכל אופן אבי דאג שהכול יתנהל כשורה, לא הטריד את ההורים שלי בבקשות, עבד באופן צנוע ושקט ועשה עבודה יסודית מאוד ונקייה. המחיר ששילמנו היה זהה למה שסוכם ואני יכול לכם ולהגיד שאנחנו מאוד מאוד מרוצים וממליצים על אבי והצוות שלו בחום.
ציון, ירושלים.

, מרץ 2014

הצוות של אבי מקצועי זריז איכותי וזול. מאז שהם עשו אצלנו את העבודה הספקתי להמליץ עליהם לאדם נוסף. אני עצמי הגעתי אליהם דרך האתר שלכם, קראתי עליו חוות דעת מאוד טובות, ככה שאני לא הראשון ולא האחרון שיש לו רק מילים טובות להגיד.
הייתה לנו דליפה של גשמים מהגג שהאיטום שלו התבלה, ביררנו מחירים עם עוד כמה חברות אבל הצוות של אבי נתן לנו גם מחיר סביר מאוד וגם שירות מעולה. אבי היה אדיב ומקצועי, הסביר על האיטום ועל החומרים, נתן הצעת מחיר מסודרת וסגרנו איתו את העבודה.
אבי והצוות שלו הגיעו אלינו ביום ובשעה שקבענו עם כמות החומר והיריעות הנכונה, הם ביצעו עבודת ניקוי כללי של הגג, ניקוי המרזבים והצנרת ורק אז התחילו עם האיטום ביריעות ביטומניות. העבודה נעשתה במקצועיות רבה ובאופן מאורגן ומסודר, כל אחד מהצוות ידע את תפקידו והם עבדו בשיתוף פעולה וללא חיכוכים ובלבולי מוח - בקיצור עשו עבודה יסודית מאוד ובזריזות שיא.
בתום העבודה אבי דאג להשאיר את הגג נקי ומסודר, לקח מאיתנו בדיוק את הסכום שסגרנו עליו ונתן לנו אחריות לשש שנים על עבודת האיטום. החורף עברנו סופה גדולה, האיטום החזיק יפה למעט נזילה קטנה שאנחנו צריכים לקרוא לאבי לסדר אותה. באופן כללי אנחנו מרוצים מאוד, בטוחים שאבי ידאג לבצע את התיקון וממליצים עליו בחום.
איזבלה, מודיעין.

, נובמבר 2013

שלום וברכה!
לפני החורף המתקרב ובא, חיפשנו בעל מקצוע שלוקח את המחיר הסביר ביותר לאיטום ביריעות ביטומניות. במהלך החיפושים בדקתי כמה בעלי מקצוע באינטרנט אבל לא הייתי בטוח לגביהם. לאבי לוי הגעתי בעקבות המלצה של חבר ולאחר שהוא ראה את הגג, קיבלתי ממנו את הצעת המחיר הסבירה ביותר וסגרתי איתו את העבודה מכיוון שסמכתי על חבר שלי שהציע לי בעל מקצוע על רמה וכך היה.
אבי הגיע ליום העבודה עם פועלים שניקו ופינו את כל הזבל שהצטבר בגג, הם בדקו את המרזבים עשו זיפות והניחו יריעות ביטומניות שהולחמו אחת לשנייה. שסיימו את העבודה הם פינו את שאריות הפסולת, והשאירו את הגג מבריק ומצוחצח.
אבי עשה עבודה יוצאת מן הכלל, הוא עמד בכל הסיכומים, כולל לוח זמנים שתקתק כמו שעון שוויצרי. חוץ מזה זכינו גם להכיר איש מקצוע אמין שמילה שלו זו באמת מילה. אין אנשים כאלה! שילמנו את הסכום שקבענו מראש וקיבלנו אחריות לעשר השנים הבאות.
אייל, מנס-ציונה.

, נובמבר 2013

אבי לוי יוצא מן הכלל, עושה עבודה מקצועית! מדובר בעבודת איטום של גג בית פרטי. שטח הגג שלנו הוא 70 מ"ר ורצינו לבצע את האיטום בזפת חמה כמו בשנים הקודמות.
חיפשנו בעל מקצוע בתחום האיטום דרך האינטרנט, עשינו כמה וכמה השוואות מחירים, ואבי נתן לנו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבור איטום בזפת חמה וסיוד. קבענו איתו יום לביצוע העבודה, הוא הגיע עם צוות פועלים, הם עלו לגג, ניקו אותו מפסולת שהצטברה במשך הזמן, ופתחו וניקו מרזבים סתומים לאחר מכן הם מרחו שכבת יסוד שמסייעת לזפת להידבק טוב. לאחר השלבים האלה הם מרחו שכבת זפת חמה על כל הגג חיכו שתתקרר ומרחו שכבת סיד מעל הזפת כדי שלא נסבול מחום. בסיום העבודה, הם הקפידו להשאיר את הגג נקי ומוסדר, כאילו לא היו שם בכלל.
הופתענו מאבי לטובה, הוא הגיע בזמן וסיים בזמן, עמד במחיר שסוכם ונתן לנו ואחריות על האטימה - שירות מעולה ומעל ומעבר למצופה!
נוח, תל-אביב.

, נובמבר 2013

אבי לוי עשה אצלנו בבניין איטום ביריעות ביטומניות והיינו מאוד מרוצים מהעבודה והשירות.
הגעתי אליו בהמלצה של חבר שלי, נפגשנו והוא עשה רושם של בחור טוב ואיש מקצוע רציני, אחד כזה שמדבר לעניין וחוץ מזה הוא עשה לנו מחיר מצוין, עשיתי השוואת מחירים והוא היה הכי משתלם מבין כל מי שבדקתי איתו. סגרנו על תאריך לביצוע העבודה. מדובר בבניין מגורים ששטח הגג שלו 150 מטר רבוע.
אבי הגיע אלינו לבניין בשעה שקבענו והביא כמה פועלים שיעשו את העבודה, הם עבדו בשלבים אבל סך הכל הייתי מרוצה מהקצב של העבודה. הם היו צריכים להכין את הגג לעבודה, ניקו אותו מהזבל שהצטבר עליו במהלך השנים, לאחר מכן הם מרחו חומר ואחר כך שמו את היריעות, הצמידו אחת לשנייה כמו שצריך וריתכו לבסיס. בסיום העבודה הם הקפידו מאוד להשאיר אחריהם נקי ומסודר ופינו את הפסולת החוצה.
אבי נתן לנו אחריות ואם תהיה בעיה אני מיד מתקשר אליו אבל אני חושב שלא תהיה שום בעיה, כי באמת הם עשו את זה בצורה מקצועית ויסודית כמו שצריך ועד עכשיו לא התגלתה בעיה. אבי בחור רציני שמנהל את העסק במקצועיות רבה ואני ממליץ עליו בחום!
אלי, מודיעין.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

תאור העסק

קבלן איטום, מתמחה בהלבנת גגות, פתרונות איטום, זיפות, יריעות ביטומניות, איטום קירות חיצוניים ופנימיים, בטקל ושיפועים, התמחות במערכות איטום חדשניות. מתן שירות באזור מרכז, שרון ושפלה. בעלי מקצוע מובחרים, עם התחייבות לשירות ולעבודה הטובה ביותר.

איטום אבי - לוי

איטום אבי - לוי

אבי לוי


9.4

054-9394664
 

איטום אבי - לוי

אבי לוי

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-9394664 חייג