כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג הובלות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

י.ל. הובלות

9.4
סרגי גינדק
הובלות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: אהרון קרון 28, ראשון לציון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, אוקטובר 2013

לסרגיי יש חברת הובלות מעולה! עושים עבודה זריזה ויעילה באדיבות ומכל הלב!
כשהחלטנו לעבור דירה, חיפשתי חברת הובלות ודרך האינטרנט הגעתי לחברה מסוימת שנתנו לי הצעת מחיר זולה, אבל הצורה שבה הבעלים התנהל מולי, הייתה על הפנים וחסרת סבלנות. נאלצתי לבטל את שירותיהם ביום ההובלה בגלל יחס מזעזע והייתי חייב למצוא חברה חדשה עוד באותו יום, מכיוון שגם לדירה שלנו היו שוכרים שנכנסו באותו היום. שוב נכנסתי לאינטרנט, אבל הפעם לאתר של בעלי-מקצוע עם המלצות מלקוחות - כך שיכולתי לראות פחות או יותר במי מדובר. שלחתי בקשה דרך SMS לאתר וחזרו אלי מס' מובילים ואחד מהם שלא היה פנוי, הפנה אותי לסרגי. התקשרתי אליו לראות אם הוא פנוי במידית ולקחת הצעת מחיר. סרגי היה מאוד חביב בטלפון, הבין שאני במצוקה והתפנה לעזור לי, למרות שלא תכנן עבודה באותו הבוקר, הוא גייס שנים מעובדיו והגיע אלי בשמונה בבוקר, חצי שעה לאחר השיחה. הצעת המחיר שלו הייתה ממש בסדר ואפילו שהוא יכל לדפוק אותי כי הייתי לחוץ בזמן, הוא היה ישר והוגן! סרגי והצוות העמיסו את הציוד והרהיטים על המשאית, דאגו לא לפגוע בריהוט ובציוד והיו ממש עדינים. ההובלה נעשתה מקומה ראשונה עם מעלית לקומה רביעית בלי מעלית בתוך תל-אביב.
הם פרקו את הציוד דיי מהר בתוך החדרים, לפי מה שבקשתי. סרגי לקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם, לא היו מצידו ניסיונות לבקש יותר, שזה נדיר ביחס לשאר חברות ההובלה שעושות את הטריק הידוע! ממליץ עליו בחום!
דניאל, תל-אביב.

, אוקטובר 2013

הכרתי את סרגיי ממש במקרה, גרתי בדירה שכורה ותכננתי לצאת ממנה. בעלת הדירה פרסמה מודעה לגבי הדירה וסרגיי הגיע לראות את הדירה שמוצעת לשכירות. הוא סיפר לי שבמקצועו הוא מוביל ושאל אם אני זקוק לשירות הובלות, כמובן שאמרתי לו שכן אבל היה לי תנאי, שהוא יצטרך להגיע אלי לפני המעבר, לראות את כמות החפצים ועפ"י זה לתת הצעת מחיר שלא יסוג ממנה במהלך ההובלה עצמה, כמו שמובילים אוהבים לעשות. סרגיי הגיע אלי כפי המסוכם כמה ימים לפני ההובלה, נתן הצעת מחיר שפויה וסגרנו את יום ההובלה. מדובר בהובלת תכולת דירה מלאה מקומה שנייה לקומה שנייה ללא מעלית באותה העיר.
ביום עצמו, סרגיי הגיע עם צוות של שלושה אנשים בשבע בבוקר כפי שסיכמנו, העמיסו את הציוד והריהוט על המשאית ובשעה אחד כבר היינו אחרי ההובלה. הם שמרו על הציוד והיו נורא זהירים, עטפו בניילון את הריהוט שיישמר במהלך ההובלה, פרקו את הציוד בחדר ספציפי לפי ההנחיות שלי, סיימו לפרוק בשעה אחת בצהריים ובדקו שלא נשאר כלום על המשאית. סרגיי ביקש את הסכום שנקבע מראש עפ"י ההסכם שלנו, לא ניסה להוציא ממני כסף מעבר לזה. השירות שלו היה מצוין מבחינתי ואני ממליץ עליו בחום.
אביעד, ראשון לציון.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

תאור העסק

"י.ל הובלות" הינה חברה מנוסה שנותנת שירות אמין ובטוח. העברת דירות, משרדים, כולל שרות מנוף, אריזה מקצועית , שרותי אחסנה, פריקת מכולות, פירוק והרכבת כל סוגי רהיטים.

י.ל. הובלות

י.ל. הובלות

סרגי גינדק


9.4

050-2191346
 

י.ל. הובלות

סרגי גינדק

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-2191346 חייג