כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג דודי שמש וחשמל או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

יהודה דודי שמש

9.4
ציון יהודה
דודי שמש וחשמל
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק:

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2013

לציון הגעתי במקרה לגמרי באמצעות פרסום שהוא הפיץ אצלנו. היה לנו דוד שמש ישן וככל שחלף הזמן היה לוקח לו יותר ויותר זמן כדי לספק מים חמים עד שהחלטנו להיפתר ממנו ולהתקין דוד שמש חדש על הגג.
התקשרנו לציון יהודה, הוא ענה לנו מאוד בנחמדות והיה זמין לביצוע העבודה עוד באותו יום. הוא נתן לנו הצעת מחיר וסגרנו על שעה. ציון הגיע בדיוק בשעה שקבענו, עם כל הציוד להתקנה וכמובן הדוד והקולטים (דוד בנפח של 150 ליטר), יחד עם עובד נוסף. הם עשו עבודה זריזה נקייה ויפה. פירקו את הדוד הישן ופינו אותו, חיברו צנרת וחשמל לגג, התקינו את הקולטים והדוד החדש במקום, עשו ניקיון בבית ובגג, פינו את כל השאריות מהעבודה וסיימו את הכל צ'יק צ'אק. הם גבו מחיר בדיוק כפי שסוכם שמבירורים שערכתי אחר כך היה גם הוא אטרקטיבי מאוד. שירות מקצועי במחיר הוגן. אני ממליץ בחום.
גדי, רמת גן.

, נובמבר 2013

שמי אביגיל ואני גרה בדירה שכורה ואנחנו אחת עשרה נפשות בדירה וציון ביצע אצלנו התקנת דוד שמש גדול וקולטים - אני יכולה להעיד כי ציון בעל-מקצוע הגון ואמין.
הדוד הישן הגיע למצב ממש רקוב מבפנים וכבר לא חימם טוב ובעלת הדירה החליטה להחליף את הדוד ואת הקולטים הישנים. היא הזמינה את ציון בהמלצתה של חברה, והוא תיאם איתי זמן הגעה.
בתוך כמה שעות הוא הגיע אלינו עם הדוד והקולטים עשה עבודה נקייה וזריזה, פינה את הדוד הישן, הרים את החדש לגג, התקין אותו ואת הקולט במקום כמו שצריך, חיברו את הצנרת, ועשה עבודה מצוינת במחיר נוח ובמהירות מירבית. מאז שהוא התקין את הדוד החדש, המים מתחממים ממש מהר, גם ביום שאין הכי הרבה שמש, והמים רותחים, פשוט ברכה! מספיק לכולנו - 11 איש. ממליצה בחום.
אביגיל, בני-ברק.

, אוקטובר 2013

הדוד שמש אצלנו בבית התפוצץ והייתי צריך להזמין בדחיפות בעל מקצוע אמין ואיכותי. פניתי לציון אחרי שקיבלתי את מספר הטלפון שלו מחבר. הבנתי שציון מבין עניין ועושה עבודה טובה במחירים סבירים.
דיברתי עם ציון ולמזלי הוא יכול היה להגיע אלינו עוד באותו יום. ציון בא ובדק את הדוד, הוא היה הכי ישר ואמר לי מיד שקולטי השמש טובים ולא צריך להחליף אותם, אבל הדוד הלך וצריך להחליף אותו בחדש.
ציון התקין לנו במקום בלי שום עיכוב דוד שמש חדש לגמרי, מיכל של 150 ליטר. הבעיה הייתה להעלות את הדוד לגג של הבית אבל ההתקנה עצמה הייתה ממש מהירה. הייתי מאוד מרוצה מציון, הוא הסכים לבוא באופן מיידי, עשה עבודה טובה ומקצועית, היה ממש אמין ואמיתי אתנו ועשה לנו בסך הכל אחלה של מחיר.
אני ממליץ עליו מאוד, אלי מחולון

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

תאור העסק

"יהודה דודי שמש" בניהולו המסור של ציון יהודה בעל מוניטין בותק של 20 שנה. החברה מתמחה בהתקנה ותיקון כל סוגי דוודי השמש והחשמל, תוך הקפדה על מתן שירות אדיב אמין ומקצועי לקהל לקוחותיו.

יהודה דודי שמש

יהודה דודי שמש

ציון יהודה


9.4

052-3328242
 

יהודה דודי שמש

ציון יהודה

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-3328242 חייג