כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תריסים וחלונות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

יוסי תריסים וזכוכיות

9.4
יוסי כהן
תריסים וחלונות
אזור השפלה, אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: לפיד 2, פתח תקווה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

1 חוות דעת מהימנות

, יוני 2013

יוסי איש מקצוע מעולה שיש לו טביעת עין מצויינת וחוש אסתטי מאוד מפותח. אני חיפשתי בעל מקצוע שיתקין לי תריסים חדשים במקום הישנים שהתבלו וגם יידע להתעסק עם זכוכית, כי אני רציתי לבנות ארון יפה מזכוכית שיהיה לי במזווה בשביל כלי כסף וכדומה. וברוך ה מצאתי את יוסי שמתמחה בדיוק בשני הדברים הללו. האמת שעשיתי חיפוש ממש מדוקדק באינטרנט בכל מיני אתרים של בעלי מקצוע ושמחתי מאוד לגלות שיש אדם שיכול לעשות את שני הדברים גם יחד.
לגבי התריסים העבודה העבודה הייתה יחסית פשוטה, הוא החליף את כל המערכת הפנימית של התריסים וגם את התריס עצמו. עם הארון זה כבר היה הרבה יותר מורכב ופה ראיתי את המומחיות של יוסי. הוא קלט ישר את הראש שלי, הבין בדיוק רב מה אני רוצה וידע לעשות עבודה אמנותית עדינה ומרשימה. כל מי שרואה את הארון הזה מתפעל מאוד, זה ממש ארון תצוגה יוקרתי.
המחירים של יוסי היו סבירים לגמרי והאמת שהוא עשה עבודה כזאת נהדרת שזה היה שווה את ההשקעה. מומלץ מאוד, האיש בעל יכולת ביצוע ברמה גבוהה מאוד.
יפה, בני ברק

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השפלה, אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תריסים וחלונות

התקנת תריסים
תיקון תריסים
התקנת חלונות אלומיניום
התקנת חלונות
תיקון חלונות

התמחויות

תריסים וחלונות

התקנת תריסים
תיקון תריסים
התקנת חלונות אלומיניום
התקנת חלונות
תיקון חלונות

תאור העסק

מבצעים את כל סוגי עבודות האלומניום, התמחות בוילות, חלונות בלגים, תריסים חשמליים, רשתות, דלתות. אנשי מקצוע אחראיים ושירותיים, עבודה מהירה ויסודית. מחירים נוחים.

יוסי תריסים וזכוכיות

יוסי תריסים וזכוכיות

יוסי כהן


9.4

052-4301855
 

יוסי תריסים וזכוכיות

יוסי כהן

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-4301855 חייג