כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג חשמלאים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

מעיין הברכה עבודות חשמל

9.4
אדם/שמואל הראל
חשמלאים
אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: הולנד 2, נתניה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

8 חוות דעת מהימנות

, יוני 2014

אנחנו ממליצים בחום רב על החשמלאים אדם ושמואל הראל מחברת "מעיין הברכה עבודות חשמל" - הם עשו אצלנו עבודה ממש גדולה וביצעו אותה על הצד הטוב ביותר.
לפני מספר שבועות, קנינו בית חדש ישן (שלושה מפלסים), כלומר הבית עצמו היה ישן ולפני המעבר ערכנו בו שיפוצים נרחבים בכמה תחומים וחיפשנו חשמלאי מוסמך שיבצע את כל עבודות החשמל בבית.
כמובן שלפני שסגרנו את העבודה עם אדם ושמואל, לקחנו הצעות מחיר מבעלי מקצוע נוספים, ההחלטה לקחת דווקא אותם, הייתה גם בגלל הצעת המחיר ההוגנת וגם מכיוון ששניהם התנהלו באופן מאוד מאורגן ומסודר, הרשימו אותנו בפגישה והמשא ומתן איתם התנהל בצורה מאוד נעימה. מכיוון שהיה מדובר בשיפוץ די גדול היה לנו חשוב שבעלי המקצוע יהיו רציניים ושלא נצטרך לרדוף אחריהם - חיפשנו יושר והגינות וזה מה שקיבלנו!
העבודה שלהם כללה התקנת תשתית חשמל חדשה מאלף' ועד תף'! כולל העברת קווי מתח, לוחות חשמל, העברת חיווט, נק' חשמל חדשות (והיו רבות כאלה), התקנת גופי תאורה וכל היוצא בזה.
לגבי ימי העבודה, שמואל ואדם עמדו בלוח הזמנים, הם היו מאוד מקצועיים, היו נוכחים במהלך כל הימים, התנהלו בסובלנות כלפינו - לכל שאלה שהייתה לנו הם נתנו תשובה, היינו מאוד מרוצים - גם מהיחס, גם מהמחיר וגם מהשירות ולאור כל זאת - ממליצים בחום!
משפחת מימון.

, יוני 2014

לפני מספר ימים חיפשתי חשמלאי מוסמך לביצוע של מספר עבודות חשמל קטנות, לא משהו מורכב, והגעתי לשמואל ואדם מ"מעיין הברכה עבודות חשמל" דרך המלצה מפה לאוזן. שמואל הגיע לראות את הדירה ואת העבודה שנזקקתי לה והיה מאוד נחמד ומנומס ובגלל התנהגות מכובדת זו החלטתי לשכור את שירותיו וכמובן גם בגלל המחיר שהיה הוגן מאוד לטעמי.
שמואל התקין נקודות חשמל חדשות, תיקן שקעים ישנים שיצאו ממקומם, עשה הכנה של נקודות תאורה ובדק את לוח החשמל. הוא הגיע בזמן עם בחור בשם אדם, מצויד בכל הכלים ושניהם ניגשו מיד לעבודה. לאחר שסיימו את כל מה שהיה צריך, הוא עבר יחד איתי לוודא שהכול תקין ועובד כמו שצריך, לאחר מכן הם ניקו, סידרו ואף טיאטאו את הרצפה.
בסוף, שמואל קיבל את התשלום כפי שסוכם וקיבלתי חשבונית מסודרת. אני מודה לשמואל ואדם על העבודה המקצועית והמסודרת שעשו.
הם נהגו בסבלנות, עם אחריות מלאה ואפילו עשו מעבר למה שסיכמנו, ומה שהכי חשוב - יש להם תקשורת טובה מאד עם אנשים, הם מנומסים, ישרים ויודעים לתת כבוד ללקוח.
מיכאל, נתניה.

, מאי 2014

פניתי לאדם החשמלאי, כאשר חיפשתי לפני בערך שבוע חשמלאי שיבוא לבצע עבודת חשמל פשוטה בדירתי - התקנה והזזה של מספר נקודות חשמל חדשות. מכיוון שלא הכרתי שום חשמלאי, נעזרתי באינטרנט והגעתי לאתר שלכם, חיפשתי מישהו מאזור מגורי וקראתי חוות דעת טובות על אדם מ"מעיין הברכה עבודות חשמל", שוחחתי אתו בטלפון, הסברתי לו מה אני צריך פחות או יותר והוא נתן לי הצעת מחיר שנראתה לי מעט גבוהה אבל החלטתי בכל זאת לסגור אתו את העבודה כי חיפשתי מישהו מאוד מקצועי ושעושה עבודה אסתטית והבנתי לפי ההמלצות שזאת הכתובת.
אדם הגיע אלי בדיוק ביום ובשעה שקבענו, הראיתי לו היכן אני רוצה להתקין את הנקודות החדשות ולאיפה להזיז את הקיימות. אדם כמובן סיפק את חלקי הפלסטיק של השקעים ולמרות שהעבודה הייתה כרוכה גם בקדיחות שעושות הרבה לכלוך, הוא הקפיד על עבודה מאד מאד נקייה. אדם הקפיד לא לקדוח חורים מיותרים בקירות, וגם את אלו שכן קדח לצורך העברה של חיווט, הקפיד לסתום אחריו ולהחליק את הקירות, כדי שהעבודה גם תראה אסתטית. אדם התנהל ביעילות ובריזות, מבחינת המחיר הוא לקח את המחיר שסוכם מראש, העבודה שלו הייתה טובה וסה"כ אני ממליץ עליו בחום!
אלון.

, מאי 2014

אני מאוד מרוצה מאדם ושמואל, הם ביצעו אצלנו עבודות חשמל שונות לשביעות רצוני המלאה ואנחנו ממליצים עליהם מכל הלב!
לפני מספר שבועות עברנו לבית חדש וחיפשתי בעל מקצוע שיתקין את המנורות והנברשות שרכשתי מראש. לפני שהגעתי לאדם ושמואל מחברת "מעיין הברכה עבודות חשמל", יצרתי קשר עם מספר בעלי מקצוע נוספים, ואני חייב לציין שהם הצליחו להחזיר לי את האמון בבעלי-מקצוע, לצערי לא חסר בארץ שלנו בעלי מקצוע בתחום החשמל, אך בעלי מקצוע הוגנים יש מעט מאוד ואדם ושמואל הם בין הבודדים שקיבלתי מהם הצעת מחיר שפויה.
קבעתי איתם בהמשך השבוע והם הגיעו בשעה שקבענו עם הציוד שלהם הכל היה מאורגן ומסודר ההתקנות בוצעו באופן נקי ומסודר, ביעילות ובזריזות. בנוסף לכך, מעבר להיותם מקצועיים, הם טיפוסים שמסבירים פנים ונחמד לשהות במחיצתם.
בתום העבודה שילמתי להם את המחיר שסגרנו מראש, יצאתי בהרגשה טובה ושמרתי את המספר שלהם. כעבור מספר שבועות הבן שלי נזקק לשירותיו של חשמלאי גם כן לתליית מנורה ולביצוע נק' חשמל חדשות וכמובן שישר המלצתי לו לקחת את אדם ושמואל.
אני יכול לספר בשמו, שחווית השירות שלו הייתה מעולה, הוא היה מבסוט מהם עד הגג והודה לי שהפניתי אותו אליהם.
אדם ושמואל ראויים לציון - הם עושים עבודות מקצועיות במחירים הוגנים!
בן-עמי, נתניה.

, מאי 2014

אדם מ"מעיין הברכה עבודות חשמל", הוא איש מקצוע בחסד. אחד האנשים, היותר קפדנים ואמינים שיצא לי לעבוד אתם. אני שמח מאד שלקחתי אותו וממליץ עליו מאד!
לפני כמה חודשים הקמנו חנות תכשיטים במתחם הבורסה, מה שהיה לנו בהתחלה זה ארבע קירות גבס וכל השאר הקמנו ע"י בעלי מקצוע שונים. אדם היה אחראי על הקמת תשתית חשמל חדשה והוא עמד בכל ההתחייבויות שלו, מילה שלו זאת מילה ולוח זמנים אצלו, זאת לא רק סיסמה! הלוואי שכל בעלי המקצוע היו מתנהלים כמו אדם - אין דברים כאלה!
העבודה כללה תשתית חשמל חדשה לגמרי, כולל לוח חשמל, נק' חשמל ותאורה והעברת חיווט חשמל חדש בכל החנות. אדם עשה עבודה מקצועית דאג לחלוקה נכונה של החשמל אין לנו לא נפילות מתח ולא קצרים - הכל מתקתק מצוין!
אדם עשה עבודה נהדרת, עמד בלוח הזמנים שסיכמנו מראש, סיפק עבודה איכותית ולקח ממני בתום העבודה בדיוק את המחיר שסוכם.
אדם הוא אחד מבעלי המקצוע ההוגנים ביותר שהכרתי עד היום וכמובן אני ממליץ עליו בחום!
צביקה, רמת גן.

, יולי 2013

אדם ושמואל - הם חשמלאים סוג א.א.! אני כקבלן שיפוצים מעסיק רק אותם בכל מה שקשור לעבודות חשמל, הם אמינים מאוד, לו"ז אצלם זה לו"ז, הם דייקנים מאוד, בעלי-מקצוע שאפשר לעבוד אתם בראש שקט, יודעים לבצע תשתיות חשמל לבתים שלמים מא'' עד ת'' - התקנת לוחות חשמל, הרחבות לתלת פאזי ועוד כהנה וכהנה עבודות מורכבות. הם עושים את העבודה ישר ולעניין, בקיצור אפשר לסמוך עליהם בכל מצב.
עבדתי בעבר עם חשמלאים שונים, חלקם היו בסדר יותר או פחות אבל אצל שמואל ואדם יש משהו מעבר - הם יודעים את העבודה על בורייה, ויש להם פתרונות גם לבעיות לא קונבנציונליות.
כשאני עובד אתם, הראש שלי שקט! ממליץ עליהם באמת מכל הלב.
דוד.

, יולי 2013

שמואל עשה עבודה מצויינת, אין מילים!
אני גר בבית יחסית ישן, והיו לנו המון בעיות עם התשתית של החשמל ולכן החלטתי לטפל בבעיה אחת ולתמיד באופן יסודי (עד אז, הזמנתי כל-פעם חשמלאי לטפל בבעיות שצצו בצורה נקודתית). לשמואל הגעתי בהמלצה של שיפוצניק בשם איציק שעשה אצלי עבודה בבית ואמר שהוא חשמלאי מקצועי מאוד. שוחחתי עם שמואל בטלפון, הוא הגיע אלי לבית, ראה במה מדובר ונתן לי הצעת מחיר מאוד הוגנת - אין מה להגיד!
עוד באותו שבוע קבענו ששמואל יעשה את התיקונים הדרושים בחשמל. שמואל הגיע במועד ובשעה שקבענו, עם הציוד הנדרש, עבד כמה שעות טובות התקין לי לוח חשמל חדש לגמרי, סידר את חוטי החשמל שהיו "ספגטי" בלאגן שלם - החליף לחוטים חדשים והעביר אותם כמו שצריך ובנוסף הוא עשה 16 נק'' חדשות למנורות ובקיצור סידר לי את כל עניין החשמל על הצד הטוב ביותר.
כמו שכבר אמרתי, המחירים היו הוגנים, שמואל עמד בלוח הזמנים ובמחיר שסוכם והכי הכי שוב, כבר אין לי בעיות בחשמל, תענוג!!!
רומן, נתניה.

, יולי 2013

אני רוצה להמליץ בחום על בעל המקצוע אדם שמואל מחברת "מעיין הברכה", מדובר בבעל-מקצוע אמין וישר ואני לא סתם מציין את זה מהפה לחוץ.
לשמואל הגעתי דרך חבר שמכיר אותו ונתן עליו חוות דעת מצוינת. מדובר בעבודה בבית הפרטי שלי, עשינו שיפוץ גדול מאוד, וכחלק מהשיפוץ החלטנו להזמין חשמלאי שיבצע אצלנו בלוח החשמל התקנת כוח תלת פאזי מכיוון שיש לנו בבית המון מוצרי חשמל שזקוקים לכוח נוסף ממה שחברת החשמל מספקת (חברת החשמל נותנת לכל בית פאזה אחת). כמו כן רצינו ששמואל יוסיף לנו עוד כמה נק'' חשמל חדשות שקעים וכו''.
מי שמכיר את העבודה יודע שבשביל, שחברת החשמל תאשר את התלת פאזה, צריך להעסיק חשמלאי מוסמך וכמובן ששמואל ענה על הפרמטר הזה ודבר נוסף, חברת החשמל צריכה לאשר את ההתקנה ורק אז היא מספקת את הכוח לבית, לכן חשוב מאוד שהחשמלאי שמבצע את ההתקנה, יהיה עם ידע ובקיאות ושיעשה עבודה מקצועית.
שמואל ביצע את העבודה עם איש צוות נוסף, שניהם אנשים יראי שמים שקטים וענווים, עושים את מלאכתם בצנעה. שמואל ענה על כל הציפיות שלי, המחירים שהוא לקח היו סבירים והוגנים - הוא ביצע את השינויים הנצרכים בלוח החשמל ובבית בכדי שיתאים לתלת-פאזה.
קבלנו אישור מחברת החשמל שהעבודה נעשתה כהלכה.
יצאנו ממש מרוצים ולכן אני ממליץ עליו לגמרי!!!
איתמר, נתניה

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור חדרה והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

התמחויות

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

תאור העסק

עבודות חשמל תיקוני תקלות פתרונות לבעיות עומס התקנת גופי תאורה+תאורת גינה חידוש מערכות חשמל הגדלה לתלת פאזי התקנת גופי חימום ועוד..

מעיין הברכה עבודות חשמל

מעיין הברכה עבודות חשמל

אדם/שמואל הראל


9.4

052-6802589
 

מעיין הברכה עבודות חשמל

אדם/שמואל הראל

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-6802589 חייג