כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג אינסטלטורים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

משה האינסטלטור

8.6
הראל וקנין
אינסטלטורים
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: כפר סבא

  100%

הגעה בזמן

  88%

מקצועיות

  70%

מחיר הוגן

8 חוות דעת מהימנות

, מרץ 2014

עקב נזילה בחדר המדרגות בלוד שנובעת מחלודה בצינור הראשי של כל הקומה התקשרתי למשה האינסטלטור בגלל חוות דעת טובות שהיו לגביו באתר, משה הפנה אליי מישהו בשם קובי שהוצג כעובד שלו, לא מישהו אחר שלא קשור אליו, קובי הגיע והחליף את הצינור. יום למחרת שמתי לב שהנזילה עדיין הייתה ולא טופלה, התקשרתי למשה והוא התנער מאחריות ואמר לי שהוא לא קשור לקובי ושאפנה אליו, למרות שבהתחלה הוא אמר שהוא עובד שלו. התקשרתי לקובי שאמר שיגיע ביום שישי, לא הגיע ולא התקשר. אני גם לא רוצה שקובי יגיע לתקן את הנזילה כי הוא פשוט לא מקצועי ואני חושש שיעשה יותר נזק מתועלת.
גבה 700 ש"ח עבור התיקון

, מרץ 2014

לפני כמה שבועות עשינו שיפוץ במטבח והעברנו את הכיור הקיים ארבעים סנטימטר הצידה ולכן היינו צריכים למצוא אינסטלטור שיבצע את העברת הברז והסיפון גם כן לכיור החדש.
להראל הגעתי דרך המלצה מפה לאוזן, הסברתי לו בטלפון מה אני צריך ממנו והוא נתן לי הצעת מחיר מראש (הערכת מחיר) וקבעתי איתו יום ושעה. מבחינת זמנים - הראל הגיע בדיוק בשעה שקבענו והוא אפילו התקשר מהדרך להודיע שהוא מגיע ומבחינה מקצועית הראל ניגש ישר לעניין, היה מאוד מאוד מקצועי, החליף לנו את מערכת הברז לחדשה ועשה חיבור עם סיפון ואקסטנשן לברז. את העבודה הראל ביצע במיומנות ובזריזות, רואים שמדובר באינסטלטור מקצועי שמבין עניין. לאחר שהראל סיים, בדקנו שאין נזילות ושהכול מותקן כהלכה.
ההתקנה נעשתה באופן מושלם, המים זורמים מצוין!
מבחינת מחיר - המחיר שהראל גבה עמד בטווח המחירים שהציע בטלפון והרגשתי שעמד בפני בעל-מקצוע אמין וישר. נהניתי לקבל ממנו שירות ובהחלט איעזר בשירותיו גם בעתיד - ממליץ בחום!
רועי.

, מרץ 2014

אינסטלציה נתניה. דיברתי עם משה האינסטלטור בטלפון, והוא אמר לי שיש לו הרבה צוותים והוא ישלח אלי מישהו, הסברתי לו את מה שאני רוצה והוא אמר לי שאם זה משהו פשוט הוא לא ייקח לי כסף אבל אם זה החלפת חלק לפי מה שהוא חושב זה יעלה לי גג 100 ש"ח לחלק ועוד 150 לעבודה. אמרתי לו שבסדר ושיבוא אלי והוא אמר לי שיש לו כמה צוותים והוא ישלח אלי מישהו. הגיע אלי מישהו ולפי שהוא התחיל את העבודה שאלתי אותו כמה זה עולה והוא אמר לי שזה מה שסגרתי עם הבוס בטלפון. הוא ביצע את העבודה על 3 אסלות ובסופו של דבר שבאת הוא ביקש ממני 3500 ש"ח והוא אמר לי שרק החלק עולה לי בחנויות 400-600 ש"ח והוא בא עם כל המנגנון של חברת ליפסטי והוא החליף לי את החלק ההידראולי, התווכחתי איתו על המחיר ובסופו של גבר שילמתי לו 2550 ש"ח שביקשתי חשבונית הוא אמר לי תוסיפי גם מע"מ. הוא לא הסכים לצאת מהדירה שלי ללא תשלום והתחיל לצעוק עלי שאני עושקת אותו ושהוא בחור צעיר. בנוסף הוא ניסה לעבוד עלי שעוד חלק לא עובד והראתי לו שהוא כן עובד, בסוף הוא החליף לי לי ברזים ב2 ניאגרות. לאחר כמה ימים התקשרתי לחברה עצמה ושאלתי אותם כמה זה עולה הם אמרו לי שעל החלק ההידראולי הוא היה אמור לקחת לי 100 ש"ח ועוד 150 ש"ח לעבודה סה"כ 250 ש"ח לכל אסלה 0כמו שהוא אמר לי בהתחלה בטלפון. על הברז שהוא החליף הוא היה אמור לקחת לי 100 ש"ח. ז"א סה"כ הייתי אמורה לשלם לו 950 ש"ח כולל עבודה ובסוף יצא ששילמתי לו 850 ש"ח על כל אסלה! כפול 3 אסלות זה 2550 ש"ח. שדיברתי שוב עם משה האינסטלטור הוא אמר לי שהוא לא קשור למחיר ושהוא שלח אלי מישהו אחר בגלל שהיה עסוק, פתאום זה לא צוותים שלו אלא זה אינסטלטור אחר לגמרי, החברה הזו זו פשוט בדיחה והם עובדים על אנשים. הוא אמר לי שהוא לא אחראי על המחירים של האינסטלטור שבא אלי וזה למרות שכשהאינסטלטור הגיע הוא אמר לי לגבי המחיר מה שדיברת עם הבוס!! פשוט עבודה בעיניים!!

, מרץ 2014

משה אינסטלטור מקצועי, אמין ובמחירים הוגנים!
הייתה לנו סתימה בכמה מוקדים, בכיור של המטבח ובמקלחת ולמרות שניסינו לשפוך חומרים ומים רותחים, הסתימה הייתה קשה במיוחד ולא השתחררה. את משה האינסטלטור מצאנו דרך פרסום באינטרנט, התקשרנו אליו והוא נתן לנו הערכת מחיר והחלטנו להזמין אותו.
משה הגיע אלינו בדיוק בזמן שקבענו ודי במהירות איתר את מקור הסתימה ובתוך כמה דקות ובאמצעות מכשיר ידני, הוא שחרר את הסתימה.
משה עשה עבודה עשר, פינה את הפסולת שגרמה לסתימה והשתדל לעבוד נקי. הייתי מרוצה מאוד מהשירות והמקצועיות ובעתיד אני מאמינה שאשתמש בשירותיו.
מור.

, מרץ 2014

לפני כמה ימים, התפוצץ לנו בכניסה לבניין צינור מים, סגרנו מיד את השיבר הראשי וכמובן שהוחלט להזמין אינסטלטור בדחיפות לבצע את התיקון. למשה הגעתי דרך האינטרנט - הסברתי לו במה מדובר, הוא הבין את הדחיפות ותוך חצי שעה בדיוק, היה אצלנו בבניין עם עובד נוסף וכל הציוד הנדרש לביצוע הטיפול בצינור.
משה נתן לנו הצעת מחיר מאוד הוגנת וסבירה והתחיל במלאכה. מכיוון שהצינור שהתפוצץ היה מתחת לאדמה, זאת הייתה עבודה דיי קשה, אבל משה עמד בה בכבוד. הם חפרו עד שהגיעו לצינור וביצעו עקירה של החלק הפגום והחלפתו במקטע חדש. את העבודה הם ביצעו ביעילות ובזריזות ובסיום התיקון משה דאג להחזיר את הבניין לקדמותו והשאיר אחריו את השטח מסודר ונקי - כאילו לא קרה כאן כלום!
משה נתן לנו אחריות וחשבונית כתובה ומסודרת וכמובן שאני ממליץ עליו בחום וכבר הספקתי להעביר את הטלפון שלו הלאה!
שלמה, הרצליה.

, אפריל 2013

אומנם אני גר בחדרה וזה לא האזור שירות של הראל, אבל בכל זאת הוא הסכים לבוא לבצע את התיקון כי הוא היה כבר באזור ושמע שאני ממש לחוץ ועל כך אני מודה לו מאוד!!!
המקרה היה בחורף האחרון, לא הייתה שמש והדוד החשמלי הפסיק לעבוד ולמרות שהדלקתי אותו כמה שעות המים פשוט לא התחממו. הייתי בבעיה, הילדים כבר חזרו מהגנים ובתי הספר ספוגים בגשם ורצו לעשות מקלחת חמה. חיפשתי באינטרנט מס'' של טכנאי דודי שמש, הרמתי טלפון להראל, הוא הבין את דחיפות המקרה והגיע אלי תוך שעה.
הוא עלה לגג, בדק את הדוד ואיתר את הבעיה במהירות. הראל אמר לי שצריך להחליף את הפלאנג'' וזה יפתור את הבעיה. הוא הלך ירד לרכב שלו, הביא פלאנג'' חדש, פירק את המכסה מלמטה לדוד, הוציא את המים, והחליף את הפלאנג'' לחדש. כל הסיפור, לקח כשעה, כולל בדיקה של הראל, שהמים באמת מתחממים והבעיה נפתרה.
למרות שהקפצתי אותו בשעת חירום והוא היה יכול לנצל את הסיטואציה בכדי לגבות מחיר יקר, הראל נהג ביושר וביקש ממני תשלום סביר והוגן והחשוב מכל - הדוד חזר לחמם ובגדול!!!
עמירם, תורג''מן

, אפריל 2013

מדובר בדירה ישנה מאוד שמיועדת להשכרה ורציתי לפתור את הבעיות שצצו כל הזמן עם הצנרת. חיפשתי איש מקצוע שיחליף למעשה את כל הצנרת בדירה למערכת חדשה לחלוטין. לקחתי כמה הצעות מחיר מכמה אנשים וחברות ובסוף החלטתי לעבוד עם הראל גם בגלל המוניטין והוותק וגם בגלל הצעת המחיר המצוינת שקיבלתי ממנו. קבענו תאריך לעבודה והיה לי חשוב שהעבודה תתבצע לפי לוח הזמנים שקבענו מראש, בגלל שעוד בעלי מקצוע בתחומים נוספים היו אמורים להיכנס לעבוד על הדירה באותו זמן פחות או יותר.
הראל הגיע עם עוד כמה פועלים, הם החליפו לי את כל הצנרת בדירה לצנרת חדשה מסוג sp, פירקו מרצפות בחלק מהמקומות וגם עשו לי ניקוז לביוב. הייתי מאוד מרוצה ממה שהם עשו ומזה שהם עמדו בצורה יוצאת דופן בלוח הזמנים, בגלל שיצא לי לעבוד לא מעט עם בעלי מקצוע, קשה לי להגיד בדרך כלל מילים טובות עליהם אבל במקרה הזה, הייתי מאוד שבע רצון.
עזרא מחיפה

, אפריל 2013

אני גרה בכפר סבא בדירה די ישנה ולא מזמן הייתה לי בעיה במקלחת שהמים לא ירדו, לא יודעת מה קרה כנראה בגלל שזו דירה ישנה שכבר הרבה שנים חיים בה אנשים אז נהייתה סתימה.
נורא נלחצתי כי הייתי צריכה לעשות אמבטיה לילדים והם בוכים וצועקים ולא ידעתי מה לעשות. התקשרתי לחברה שלי והיא אמרה שהיא מכירה מישהו שיכול לעזור לי. התקשרתי להראל והוא היה מה זה חמוד, אמר שהוא יבוא הכי מהר שהוא יכול. ובאמת אחרי שעה שעתיים הוא הגיע ותקתק את העבודה מה זה מהר, פשוט הוא פתח את הסתימה עם הסליל הזה הרגיל וזהו נפתרה הבעיה.
וואלה הייתי מרוצה לאללה, בגלל כל הבלאגן שהיה לי והוא בא סידר את הבעיה במהירות והשאיר אחריו נקי ומסודר, הייתי מופתעת שהכל הסתדר כל כך מהר וגם הוא לא לקח מחיר מי יודע מה, לגמרי סביר. אם אני אתקע ככה עוד פעם אני מתקשרת אליו בטוח.
מור, כפר סבא

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

התמחויות

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

תאור העסק

חברת "משה אינסטלציה" נותנת שירות ללקוחות מרוצים מעל 12 שנים. בעלי המקצוע מבצעים תיקונים, נזילות, דליפות, סתימות, התמחות בשיפוצי אמבטיה, התקנות ותיקונים של דודי שמש וחשמל, החלפת צנרת, בדיקה לפני קנייה ושירות בכל תחום האינסטלציה. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

משה האינסטלטור

משה האינסטלטור

הראל וקנין


8.6

058-7688865
 

משה האינסטלטור

הראל וקנין

8.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

058-7688865 חייג