כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג חברות ניקיון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

ניסים פוליש וניקיון

9.4
ניסים גרוסמן
חברות ניקיון
אזור המרכז, אזור השפלה
כתובת העסק: בית יהושוע 1, ראשון לציון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, אפריל 2013

השנה החלטתי, שלכבוד הפסח הממשמש ובא אני מפקנת את עצמי ואת הבית בפוליש ווקס מקצועי! במהלך חיפוש אינטרנטי, נתקלתי באתר שלכם ומשם שלפתי את המספר של ניסים, שאגב הצעת המחיר שלו הייתה הזולה ביותר!
הוא הגיע עם אדם נוסף וביחד הם ביצעו את עבודת הפוליש שנעשתה בכמה שלבים. בשלב הראשון הם ניקו ביסודיות את מרצפות הבית ביסודיות. בשלב השני הם מרחו שכבת חומר ווקס ולסיום עברו עם מכונת הפוליש על כל בלטה ובלטה, גם מאחורי הריהוט!
ניסים עשה עבודת פוליש ברמה גבוהה מאוד, לקח את המחיר שסוכם ועמד במילה שלו!
אתי נחום, רחובות

, אפריל 2013

ניסים ביצע בדירתנו עבודת פוליש מקצועית ביותר ולכן אנחנו ממליצים עליו בחום רב! מדובר בדירת חמישה חדרים, שגודלה בקרוב- 125 מ"ר, מרוצפת גרניט פורצלן.
מחמת השנים שעברו, נוצרו המון כתמי שמן ולכלוך שחורים שנדבקו לריצוף ובניקיון רגיל לא ניתן היה להסירם. דברתי עם כמה וכמה שכנים שהמליצו בחום על ניסים. שוחחתי איתו בטלפון ומכיוון שניסים הכיר את הבניין ואת גודל הדירות, הוא נתן לי הצעת מחיר טלפונית - הצעת המחיר הייתה סבירה וסגרנו על ניקיון בפוליש ווקס .
ניסים הגיע בזמן ליום העבודה עם איש צוות נוסף. הפקדתי את הדירה בידיהם ויצאתי לעבודה. כשחזרתי, הבית היה מבריק ומצוחצח, הכתמים העיקשים ירדו והמרצפות נראו חדשות לגמרי. ניסים פירט בפני את השלבים שבהם ביצע את העבודה ודאג שאהיה שבעת רצון.
יש לציין לטובה את העובדה שניסים עמד בלוח הזמנים וסיים את עבודת הפוליש כשחזרתי מהעבודה, כפי שסוכם מראש וביקש בדיוק את הסכום שנקב בו בטלפון. אני נותנת את המלצתי עליו, ואין ספק שאם אצטרך אקרא לו בשנית.
יעל, ראשון-לציון

, אפריל 2013

אפשר לומר שנתקלתי בניסים ממש במקרה. בעלי ואני חשבנו לעשות פוליש ידני לרצפת הבית ולשם כן ניגשנו לחנות חומרי ניקוי.
ניסינו להיעזר בבעל החנות, בכדי ללמוד על חומרים טובים לפוליש ידני שיתאים לסוג המרצפות בביתנו (ריצוף פרחי שיש, דירת 45 מ"ר).
במקרה עמד לידינו בחור נחמד ומקסים, והמליץ לנו על סוגי חומרים ותוך כדי שיחה, ראיתי שהבן-אדם בקיא בכל מה שקשור לעולם הפוליש. ניסים הסביר שהוא כבר שנים בתחום, וישמח לבצע אצלנו עבודה מקצועית של פוליש קריסטלי אשר מתאימה לריצוף השיש בדירתנו. ככה במקרה, סגרנו איתו את העבודה ולמרות שלא תכננו להביא בעל-מקצוע מהתחום, לא חששתי מכיוון שבמפגשנו האקראי בחנות, ניסים התגלה כאיש מקסים אמין ומקצועי שנתן הצעת מחיר הוגנת ביותר.
ניסים הגיע ליום העבודה בדיוק בשעה שנקבעה מראש יחד עם פועל נוסף. הם עזרו לנו להרים את הרהיטים ולעטוף אותם בניילון בכדי שלא יתרטבו במהלך הניקיון וניגשו למלאכה.
דבר ראשון הם ניקו טוב את הרצפות בעזרת מכונת קרצוף ולאחר מכן הם מרחו חומר מיוחד שמכיל מגנזיום ובאמצעות מכונת הפוליש הם החדירו את החומר לתוך משטח השיש וחזרו על אותה פעולה כמה וכמה פעמים להברקה מושלמת.
מכיוון שהיינו מרוצים מאוד מהשירות של ניסים, המלצנו לוועד הבית לבצע את עבודת הפוליש בלובי ובחדר המדרגות, באמצעות ניסים פוליש ונקיון!
אבי ודפנה מרקו

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השפלה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

תאור העסק

מנקים דירות לפני איכלוס ואחרי שיפוץ. מספקים שרותי פוליש, פוליש וקס ופוליש קריסטל. לעסק יש ביטוח תאונות אישיות לעובדים וכמו-כן ביטוח נזקים. מספקים גם שירותי ניקיון של עוזרת בית

ניסים פוליש וניקיון

ניסים פוליש וניקיון

ניסים גרוסמן


9.4

050-5837749
 

ניסים פוליש וניקיון

ניסים גרוסמן

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-5837749 חייג