כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג קבלני גבס או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

דנגור בניה ואינסטלציה

9.4
ציון דנגור
קבלני גבס, צביעה וסיוד, ריצוף וחיפוי, אינסטלטורים
אזור המרכז
כתובת העסק: לוי אשכול 13, גבעת שמואל

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

5 חוות דעת מהימנות

, אפריל 2013

לפני כחצי שנה, קניתי בית פרטי בקריית - אונו, והחלטתי לערוך שיפוץ שכלל החלפת ריצוף, צביעה מחדש של כל הבית ושיפוץ המקלחת, כולל החלפת קרמיקה וכלים סניטריים. חברי הטוב המליץ על ציון דנגור, שעשה שיפוץ אצלו בבית והיה מאוד מרוצה ממנו.
ציון ישב איתי כשעתיים על תכנית העבודה והמפרט, הסביר לי את שלבי השיפוץ ונתן לי הצעת מחיר הוגנת מאוד.
ציון פירק את הריצוף הישן, פינה אותו ועשה ריצוף חדש של גרניט פורצלן תוך כדי הקפדה על יישור המרצפות באמצעות פלס. לאחר מכן הוא עבר לשירותים ולמקלחת, הוא פירק את הכלים הסניטריים הישנים, כולל האמבטיה והאסלה והתקין במקום את החדשים ומסביב עשה ריצוף קרמי חדש. לסיום הוא צבע את כל הבית כולל טיפול בקירות סדוקים וטיח.
העבודה נעשתה ברמה גבוהה מאוד, ורמת גימור מעולה. לא היו לי שום תלונות. ציון עמד בכל ההתחייבויות כלפי, סיים את השיפוץ בתוך שבוע ולא בא בדרישות לתוספת במחיר, כמו שהמון בעלי מקצוע פה בארץ נוהגים לעשות. לסיכום, ציון בעל-מקצוע הגון ישר ואמין, מי שייקח אותו לעבודה, לא יתאכזב!
אלעד מקרית-אונו

, אפריל 2013

איזה מזל שיש בעלי מקצוע כמו ציון!
בעיצומם של הכנת התבשילים לשבת, דווקא ביום חמישי, הכיור של המטבח החליט להיסתם. ניסיתי לשחרר בעצמי את הסתימה, אך ללא הצלחה ועל הדרך שברתי את ברז המטבח.
הייתי חייבת למצוא בדחיפות אינסטלטור ושכנה שלי המליצה על ציון. שוחחתי אתו בטלפון, הסברתי לו שזה מקרה דחוף ובקשתי שיעשה השתדלות ויגיע אלי כמה שיותר מהר.
ציון פינה את זמנו והגיע אלי כעבור שעה. הוא פתח את הסתימה באמצעות מכשיר מיוחד שעשוי סליל, ועל המקום פתר את הבעיה.
בנוסף לכך, הוא התקין לי מערכת סיפון חדשה וברז שהביא בדרך.
ציון פתר לי את הבעיה מהר, לקח מחיר סביר והכי הכי חשוב השאיר אחריו נקי ומסודר- כאילו לא היה!
ענתי, רמת-גן

, מרץ 2013

שמי שלומי, פגשתי את ציון דרך עבודתי בתור קבלן בניין, אני עובד אתו במשך שנה, והוא אף פעם לא אכזב אותי!
לאחרונה נתתי לציון לעשות עבודה בבניין ישן, ציון היה אחראי לפרק את הצנרת הישנה שהייתה כבר רקובה, ולהתקין במקומה צנרת חדשה. ציון עבד במרץ עמד בלוח הזמנים שנקבעו מראש, בסיום ההתקנות הוא ביצע בדיקת לחץ, לוודא את שלמות הצנרת ולראות שאין נזילות. ציון עומד בכל התקנים, ועושה עבודה פשוט מקצועית. בכלליות גם שהוא עובד מול לקוחות שלנו, הם ממש מרוצים, ואף פעם לא קיבלתי תלונות על עבודות שהוא ביצע.
אפשר לסמוך עליו.
שלומי, רמת-גן

, מרץ 2013

הגעתי לציון דרך חברה טובה שלי, שהמליצה עליו.
הצינור במקלחת התפוצץ והתחילו לצאת מים מהקרמיקה, הייתי חייבת למצוא בעל-מקצוע שיגיע אלי במהירות לתקן את התקלה, לא יכולתי לחשוב אפילו על להישאר בלי מקלחת ומים יותר משעה (נאלצתי לסגור את השיבר, כך שלא היו לי מים בכל הדירה).
התקשרתי לציון, הוא היה חמוד מאוד, הבין שאני במצוקה, ופינה את העובדות שלא היו תכופות, בכדי להגיע עוד באותו היום. ציון הגיע פירק את הקרמיקה מסביב לפיצוץ, ואמר לי שהצנרת אכולה מחלודה ושאני חייבת להחליף את כל הצנרת במקלחת, כי אם לא, יתפוצץ לי צינור אחר וכן הלאה. סמכתי עליו, ראיתי שהוא ישר והוגן, הצעת המחיר שלו הייתה לרוחי, הוא לא הפריז במחיר דווקא כי אני לחוצה. היה ממש בסדר!
ציון פירק את כל הקרמיקה במקלחת, החליף את כל הצנרת לחדשה, ואח"כ דאג לכסות בחזרה את הקיר עם הקרמיקה. ציון השאיר לי את המקלחת כמו חדשה, מצוחצחת ונקייה!
אורנה, רמת-גן

, מרץ 2013

אני ממליצה בחום רב על "דנגור בניה ואינסטלציה", העבודה של ציון מהמינה ומקצועית!
הייתה לי בעיה בדוד החשמל, של נזילה וגוף החימום הפסיק לעבוד טוב, לקח לי המון זמן לחמם את המים. הגעתי לציון דרך האינטרנט, שוחחתי איתו על התקלה, ציון ביקש לבוא ולראות מה בדיוק הבעיה. הוא הגיע עוד באותו היום, אמר לי שהבעיה היא בפלאנג'', ציון הסביר לי שזה החלק שבתוכו נמצאים גוף החימום והתרמוסטט, וחלק ממנו משמש גם כסוג של פתח אשר צריך לאטום את הדוד מפני בריחת מים, ויש צורך להחליף את כולו וכמו כן גם את גוף החימום עצמו, שצבר יותר מידי אבנית ולכן הפסיק לחמם. מבחינת העלויות ציון לא ביקש ממני מעל ומעבר והיה מוכן לקחת מחיר אפילו יותר נמוך.
ציון ניתק את החשמל וסגר את הברז, הוציא את הפלאנג'' הישן ואת גוף החימום והחליף את הכל לחלקים חדשים, שאותם הוא הראה לי לפני, ובאמת הייתה הצטברות עצומה של אבנית וחלודה על החלקים. אחרי ההתקנה, ציון חיבר בחזרה את החשמל ופתח את זרם המים ובדק שההתקנה בוצעה טוב, שאין נזילות ושגוף החימום מחמם. את החלקים הישנים ציון פינה מהבית והשאיר את המקום נקי ומוסדר. אני רוצה להוסיף ולסכם שציון הוא אדם הגון ונעים הליכות ועושה את העבודה במקצועיות רבה!!!
אילנה, פתח-תקווה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

ריצוף וחיפוי

עבודות ריצוף (עד 30 מ"ר)
עבודות חיפוי (עד 10 מ"ר)

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

התמחויות

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

ריצוף וחיפוי

עבודות ריצוף (עד 30 מ"ר)
עבודות חיפוי (עד 10 מ"ר)

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

תאור העסק

דנגור בניה ואינסטלציה

דנגור בניה ואינסטלציה

ציון דנגור


9.4

054-4428044
 

דנגור בניה ואינסטלציה

ציון דנגור

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-4428044 חייג