כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מזגנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

בי.אס.די מיזוג אוויר

9.4
אהרון דוכלקר
טכנאי מזגנים
אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: ירושלים

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, אפריל 2013

מדובר בבית פרטי ובעסק שלי, שמתקיים בתוך הבית. עשיתי שיפוץ גדול בבית שכלל הקטנת שטח הסלון ובניית קליניקה פרטית לטיפולים קוסמטיים. חיפשתי טכנאי מיזוג אוויר שיבצע התקנה של שני מזגני עילי, האחד בסלון והשני בקליניקה.
הגעתי לאהרון בהמלצה של חברה טובה מתחום הקוסמטיקה, שהייתה מרוצה מאוד מההתקנה שביצע אצלה אהרון. אהרון נתן לי הצעת מחיר טובה בטלפון וסגרתי אתו את העבודה. ההתקנה נעשתה בכמה שלבים ונפרשה על כמה ימים.
אהרון הקפיד על עבודה נקייה ואסתטית, הסתרה של צנרת הניקוז והמים, הוא עבד לא רק עם הידיים אלא גם עם הראש! התכנון של ההתקנה היה מופתי, המנועים הונחו מבחוץ במקומות מובלעים, ולמרות שבמסגרת ההתקנה נעשו בכמה מוקדים שבירת קירות, בשביל להעביר צנרת מפנים הבית לחוץ, הייתה הקפדה על סגירת הקירות עם חומרי מילוי ועל פינישים מוקפדים.
עד כדי כך הייתי מרוצה מההתקנה, שנתתי לחברה שלי את המספר של אהרון והפצרתי בה לקחת אותו לבצע אצלה את ההתקנה. המחירים של אהרון נוחים, העבודה מקצועית והכי הכי חשוב, שהוא בן-אדם ישר שניתן לסמוך עליו ופשוט להיות רגועים!
אודליה, ירושלים

, אפריל 2013

שמי חני, אני מנהלת מוסד בירושלים ואחראית על תפקודו השוטף.
במסגרת עבודתי, נתקלתי באנשי-מקצוע רבים, חלקם טובים יותר וחלקם פחות אבל רציתי לשבח במיוחד את איש תחזוקת המיזוג - אהרון דוכלקר!
אהרון יוצא דופן מכל בעלי-המקצוע שעבדתי אתם עד כה. הוא מגיע במהירות לכל קריאה שלנו, לא מחפש תירוצים ולא מנסה להתחמק מהעבודה. כשיש תקלה מסוימת במערכת המיזוג, הוא מנסה עד כמה שאפשר להשתמש בחומר הקיים ולחסוך למוסד שלנו בעלויות, הוא פשוט איש-חסד, משכמו ומעלה!!!
עדיין לא נתקלתי בבעל-מקצוע אנושי ורגשי כאהרון. אני וצוות העובדים נותנים המלצה חמה ובטוחה ומאחלים לאהרון פרנסה טובה ואריכות ימים!
חני מירושלים

, אפריל 2013

מדובר בבית פרטי גדול במושב. רצינו לעשות מיזוג מרכזי שישרת את כל הבית במקום מזגן בכל חדר כפי שהיה עד כה. הגענו לאהרון דרך המלצה של חבר טוב שאמר לנו עליו רק דברים טובים. הוא הגיע לראות את הבית ולאחר כשבוע שלח לי הצעה מאוד מפורטת עם שרטוטים לגבי המיקום של המיזוג המרכזי, התעלות וכו''. הייתי מרוצה מהתכנית שנראתה רצינית מאוד והחלטתי לסכם אתו מה גם שהמחיר היה סביר לחלוטין.
בגלל שמדובר על בית בן שלוש קומות היה צורך גם במיזוג מרכזי וגם במיני מרכזי. אהרון הגיע עם עוד שני פועלים ובמשך שלושה ארבעה ימים, הם בנו תעלות מגבס, העבירו צינורות, והכי חשוב עשו פינישים מאוד יפים, כך שהמנוע כלל לא מורגש ויש הרגשה סטרילית לגמרי.
מאז המיזוג עובד בצורה יוצאת מן הכלל, בלי רעש, מאוד אלגנטי ואנחנו נהנים ממנו מאוד. אני ממליץ על אהרון, התרשמתי מאוד מהעבודה שלו ומההתנהלות, נראה שהוא בקי מאוד בתחומו.
יוסי, יסודות

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תאור העסק

שירות תיקונים,מכירה והתקנה לכל סוגי המזגנים.עבודות חשמל ועיצובים בגבס.שירות אדיב ומקצועי.

בי.אס.די מיזוג אוויר

בי.אס.די מיזוג אוויר

אהרון דוכלקר


9.4

050-4451220
 

בי.אס.די מיזוג אוויר

אהרון דוכלקר

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-4451220 חייג