כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג ניקוי שטיחים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אש בניקיון

9.6
איתמר מור יוסף
ניקוי שטיחים
אזור המרכז
כתובת העסק: מנחם אוסישקין 12/3, פתח תקווה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

11 חוות דעת מהימנות

, אוגוסט 2015

אני מאוד מרוצה מהשירות המקצועי של איתמר מחברת "אש בניקיון", מדובר בחברה רצינית, מבחינת עמידה בזמנים מחיר ותוצאה - מומלץ בחום! אל איתמר הגעתי לאחר שחיפשתי באינטרנט בעל מקצוע לניקוי ספות ושטיחים, דיברתי עם מספר בעלי מקצוע בתחום ועשיתי השוואות מחירים, הסיבה שבחרתי לעבוד עם איתמר הייתה מאחר והצעת המחיר שנתן נשמעה לי הוגנת והוא היה מאוד אדיב ונחמד. איתמר קבע איתי יום ושעה והגיע כמצופה עם כל הציוד הנדרש לביצוע העבודה כולל חומרי ניקוי מיוחדים ומכונה המתאימה לעבודה מקצועית מהסוג הזה.
הניקיון כלל ניקוי ספות מבד (מערכת סלון שלמה) ונעשה בכמה שלבים (מדובר בניקוי רטוב), החומרים היו מאוד איכותיים, חומרים שלא פוגמים בריפוד. במהלך עבודתו של איתמר, ניתן היה לשים לב להבדל בין מצב הספות לפני ואחרי הניקוי ומאוד התרשמתי מהתוצאה הסופית! הניקוי נעשה למופת וממש היה הבדל גדול לפני ואחרי. איתמר עמד במילה שלו, עשה עבודת ניקיון בסטנדרט גבוה ולקח בדיוק את המחיר שסגרנו מראש ואפילו דאג להשאיר את הבית נקי ומסודר בתום יום העבודה.
הייתי מאוד מרוצה מהשירות ואני ממליצה עליו בחום.
מאיה.

, אוגוסט 2015

לא רק שאני מרוצה, אלא גם כל המשפחה המורחבת (: איתמר ביצע אצלי ניקיון, אח"כ אצל הבנות שלי וגם אצל החמות של אחת מהן הוא ניקה סלון קטיפה ועשה עבודה חבל"ז משהו יסודי מאוד, כמו חדש! אפשר להגיד שכולנו ממליצות בחום על איתמר "אש בניקיון" - בעל מקצוע אמין ומקצועי!
אצלי היה מדובר בעבודת ניקיון של מערכת סלון, שהיו מלוכלכות ומוכתמות ולא ניתן היה להסיר את הכתמים באמצעים פשוטים. החלטתי לחפש חברת ניקיון לספות וריפודים, שוחחתי עם מספר בעלי מקצוע בתחום ועשיתי השוואות מחירים ובסופו של דבר בחרתי לעבוד עם איתמר מחברת "אש בניקיון", מאחר והצעת המחיר שנתן נשמעה לי הוגנת, לא נמוכה מדי ולא גבוהה מדי ובכלל היה אדיב נחמד ומקצועי בשיחת הטלפון.
כמו שכבר אמרתי, הניקיון כלל ניקוי ספות בד. איתמר הגיע אלינו בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש (מדובר בציוד מקצועי ולא סתם בחברה חאפרית), מוכן לעבודה, במשך כמה שעות הוא קרצף ושפשף, העביר מכשיר קיטור באדי מים עד שהספות חזרו כמעט למצבן הראשוני. בסיום העבודה איתמר ווידא שאני שבעת רצון ולקח ממני את הסכום המדויק שסגרנו עליו בטלפון. הייתי מאוד מרוצה מעבודתו וכמו שציינתי העברתי את המספר שלו הלאה לבנות שלי ולחמות - מומלץ בחום!
פאני.

, יולי 2015

היינו באמת מרוצים מהעבודה המקצועית, איתמר בעל-מקצוע רציני שמנהל חברה מקצועית - ממליצה בחום!
יש לנו בבית שני שטיחים שאנחנו נורא אוהבים ובמהלך השנים שעברו נוצרו עליהם כתמים כהים של צהוב ואבק. חיפשתי באינטרנט חברה שמתמחה בניקוי שטיחים והגעתי לאתר שלכם ודרככם הגעתי ל"אש בניקיון", ראיתי את חוות הדעת הטובות של לקוחות אחרים, והחלטתי להרים טלפון בכדי לקבל הצעת מחיר והסבר על אופן הניקוי של השטיח. שוחחתי עם איתמר שהיה נורא סבלני אלי, הסביר לי בפירוט את תהליך ניקוי השטיח ונתן לי הצעת מחיר הוגנת והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
ביום שקבענו הוא הגיע לקחת את השטיחים אליהם לסדנא, ואמר לי שתוך שבוע שבועיים השטיחים יהיו מוכנים. כעבור מספר ימים קיבלתי טלפון שהשטיחים מוכנים ותאמנו שעה. קיבלנו את השטיחים בזמן שהובטח לנו, הם נראו כמו חדשים, מבריקים ומצוחצחים -השטיחים יצאו נקי מאוד, והוסרו מהם כל הכתמים והאבק. הייתי מאוד מאוד מרוצה מהתוצאה!!! איתמר עמד במילה שלו, ניקה את השטיחים באופן יוצא מן הכלל ועמד במחיר שסוכם, מעבר לכך מדובר באיש נעים ואדיב ובהחלט איעזר בשירותיו גם בעתיד.
לואיזה.

, מרץ 2015

השירות של איתמר מחברת "אש בניקיון" היה מקצועי - ממליץ עליו בחום!
יש לי בבית שטיח דיי גדול ובמהלך השנים שעברו נוצרו עליו כתמים כהים של צהוב ואבק. חיפשתי באינטרנט חברה שמתמחה בניקוי שטיחים והגעתי לאתר שלכם ודרככם הגעתי ל"אש בניקיון", ראיתי את חוות הדעת הטובות של לקוחות אחרים, והחלטתי להרים טלפון בכדי לקבל הצעת מחיר והסבר על אופן הניקוי של השטיח.
שוחחתי עם איתמר שהיה נורא סבלני אלי, הסביר לי בפירוט את תהליך ניקוי השטיח ונתן לי הצעת מחיר הוגנת והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
איתמר הגיע אלינו ליום העבודה עם כל הציוד הנדרש ועבד על ניקוי השטיח, עד שכל הכתמים והלכלוך הוסרו לחלוטין. אחרי הניקוי המסור שאיתמר העניק לשטיח, הוא נראה כמו חדש, מבריק ומצוחצח -השטיח יצא נקי מאוד, והוסרו ממנו כל הכתמים והאבק. הייתי מאוד מאוד מרוצה מהתוצאה!!! איתמר עמד במילה שלו, ניקה את השטיח באופן יוצא מן הכלל ועמד במחיר שסוכם, מעבר לכך מדובר באיש נעים ואדיב ובהחלט אזמין אותו שוב גם בעתיד.
אלי, תל-אביב.

, מרץ 2015

יש לי שטיח שאגי שאני נורא אוהבת. ניסיתי לנקות את השטיח בכל מיני דרכים שקראתי עליהם בכל מיני מקומות או שאנשים נתנו לי עצות אך ללא הועיל. הכתמים לא ירדו בשום פנים ואופן. כמעט כבר התייאשתי אבל אז קיבלתי המלצה על איתמר "אש בניקיון" שוחחתי עם איתמר והסברתי לו את הבעיה ושהשטיח יקר לליבי. איתמר היה חביב מאוד ובסיכומה של שיחה קבענו מחיר ומועד להגעתו.
איתמר הגיע בזמן אסף את השטיח אליו לסדנא והחזיר לי את השטיח מבריק - לא האמנתי למראה עיניי.
אני חייבת להגיד שמניסיוני עם בעלי מקצוע, מעט מאוד הם האנשים הכל כך אמינים שעומדים במה שסוכם, גם מבחינת לוח הזמנים וגם מבחינת המחיר והתוצאה. אני זכיתי בשטיח שלי בחזרה ואני מודה לאיתמר מקרב על עבודתו היסודית ועל האנושיות המדהימה - אזמין אותו שוב השנה לקראת הפסח לבצע ניקוי רענון לשטיח האהוב שלנו.
נטלי.

, מרץ 2015

זאת פעם ראשונה שהזמנתי את שרותיו של חברת הניקיון "אש בניקיון" בניהולו של איתמר ואני מאוד מרוצה, קיבלתי שירות טוב ובמחיר הוגן - ממליץ מכל הלב!
הגעתי לאיתמר דרך אתר האינטרנט שלכם "טוב תודה", היו עליו המלצות חיוביות והתקשרתי אליו לקבל הצעת מחיר על ניקוי שטיח, הוא ביקש ממני לתאר את מצב השטיח ולפי התיאור נתן לי הצעת מחיר, ההצעה שלו נשמעה לי משתלמת וסגרתי איתו יום ושעה.
איתמר הגיע בדיוק בשעה שקבענו אסף את השטיח אליו והחזיר אותו מבריק, העבודה שהם עשו הייתה מעל ומעבר למה שציפיתי, איתמר עשה עבודה מאוד יסודית, הקפיד לעבוד נקי ומסודר, עבר שוב ושוב על כתמים עיקשים ולא ויתר עד שהשטיח היה נקי.
הוא גבה את התשלום שסגרנו מראש, כל הכתמים שהיו בשטיח הוסרו ממנו! מרוצה מאוד!
אורן.

, נובמבר 2014

השירות של איתמר "אש בניקיון" יוצא דופן, אמין מקצועי ומסור!
יש לי בבית שטיח יקר מאוד באריגה ידנית ובמהלך השנים שעברו נוצרו עליו כתמים כהים של צהוב ואבק. חיפשתי באינטרנט חברה שמתמחה בניקוי שטיחים, כי קצת חששתי למסור אותו לסתם חברה, בגלל שהוא נורא מיוחד ועדין, והגעתי לאתר שלכם ודרככם ל"אש בניקיון", ראיתי את חוות הדעת הטובות של לקוחות אחרים, והחלטתי להרים טלפון בכדי לקבל הצעת מחיר והסבר על אופן הניקוי של השטיח. שוחחתי עם איתמר שהיה נורא סבלני אלי והסביר לי בפירוט את תהליך ניקוי השטיח:
בהתחלה הם מנערים את השטיח טוב טוב להוצאת האבק, אח"כ הם שוטפים את השטיח עם חומרי ניקיון מיוחדים בלחץ מים בכדי שהכתמים יצאו ואז שוטפים עם לחץ מים וסוחטים את השטיח במכונה מיוחדת ולבסוף תולים לייבוש. קבענו יום למסירת השטיח. יש לציין שהם התקשרו אלי כשסיימו לנקות את השטיח ותיאמו איתי שאהיה בבית כשהשטיח יחזור.
השטיח יצא נקי מאוד, והוסרו ממנו כל הכתמים והאבק. הם שמרו על השטיח, הייתי מאוד מאוד מרוצה מהתוצאה!!! ואיתמר עמד בכל ההתחייבויות שסיכמנו בטלפון!
סתיו.

, נובמבר 2014

איתמר ניקה ותיקן עבורי שטיח סלוני גדול. מדובר בשטיח שמשמש אותי כבר המון זמן ואני מאוד אוהבת אותו. המצב של השטיח היה בסך הכל בסדר, הוא לא היה בלוי רק שהרבה זמן הוא לא עבר ניקיון יסודי ובקצוות של השטיח התפירה החלה להיפרם.
חיפשתי חברת ניקיון שמתמחה בשטיחים ומבצעת גם תיקונים ופניתי לכמה בעלי מקצוע דרך האתר שלכם.
אחד דרש יותר מדי כסף לטעמי ואחד פשוט לא היה קרוב לאזור מגוריי. איתמר לעומתם היה זמין ונגיש וגם אדיב ונחמד, הוא הסביר לי בפירוט על הניקיון והתיקון, נתן הצעת מחיר הוגנת וסגרתי איתו שאני מוסרת לו את השטיח לניקיון ותיקון המסגרת.
אני רוצה לציין שהופתעתי לטובה! איתמר עשה עבודה טובה מאוד והשטיח קיבל חיים חדשים, התיקון היה ממש מוצלח, נראה טבעי מאוד. המחיר שהוא גבה עבור השירות לא היה נמוך אבל המחיר בהחלט הצדיק את עצמו לאור העבודה הנהדרת שהוא עשה על השטיח. אני מרגישה שקיבלתי את ההחלטה הנכונה לגבי איתמר ומאוד מרוצה שעבדתי אתו. ממליצה בחום.
ירדנה.

, פברואר 2014

איתמר הוא בן אדם הגון וטוב, הוא עשה עבודה טובה, נתן שירות אדיב ויעיל והותיר אותנו מרוצים. הזמנתי אותו לקחת אליו לעסק שטיח סינטטי לניקוי יסודי.
הגעתי אליו דרך פרסום ופניתי אליו לשמוע הצעת מחיר. בשיחה איתו התרשמתי שמדובר באדם אמין ומקצועי, היה מאד נוח ונעים לתקשר איתו, וקבענו על ביצוע העבודה כמה ימים אחר כך. המחיר שסגרנו עליו היה מחיר סביר מבין כל מי שבדקתי איתו.
איתמר דייק בזמנים, הגיע מתי שנקבע והחזיר את השטיח ארוז ונקי. כשפתחתי אותו ראיתי שהוא נוקה בצורה יסודית מאוד והשביע את רצוננו. מלבד כך איתמר העניק שירות לבבי ונעים, הוא עשה את עבודתו בכיף ובשמחה והעניק לנו חוויית שירות נעימה. אני ממליצה בחום!
סיון, פתח תקווה.

, פברואר 2014

יש לי בבית שטיח מקיר לקיר במרפסת ובאחד מחדרי הבית ומצבו היה פשוט מזעזע, חיפשתי באינטרנט בעל-מקצוע שמתמחה בניקוי שטיחים והגעתי לאיתמר מחברת "אש בניקיון". מהשיחה בטלפון עם איתמר, הבנתי שיש לי עסק עם בעל מקצוע נחמד מאוד ואמין.
הוא הגיע לביתנו לתת הצעת מחיר, וגילינו שמעבר לרמה המקצועית שלו, הוא קודם כל בן-אדם, לא ניסה לדחוף לנו כל מיני הצעות רק בשביל לקחת עוד כסף (כמו שבעל המקצוע הקודם שהגיע לפניו ניסה לעשות) היה צנוע מאוד, הסביר לנו שהמצב של השטיח על הפנים ולא כדאי לנו להשקיע בניקיון שגם ככה לא יניב תוצאות לשביעות רצוננו. הוא הציע לנו לעקור את השטיח ובמקום זה לחשוף את הרצפות הישנות ולעשות במקום עבודת ליטוש ופוליש רצינית, איתמר הראה לנו שהוא בקיא בעבודה והרגשנו שיש על מי לסמוך.
הוא הגיע אלינו ליום העבודה עם כל הציוד הנדרש, עקר את כל השטיח ולאחר מכן התחיל בעבודת הניקיון, הוא שפשף ושפשף והיה עיקש, עד שכל הכתמים והלכלוך הוסרו לחלוטין, לא התעצל, עבר עם הפוליש כמה וכמה פעמים ואחרי הניקוי המסור שאיתמר העניק לנו הבית היה נראה כמו חדש, מבריק ומצוחצח. איתמר עשה עבודה מצוינת, נהנינו לעבוד איתו ואנחנו ממליצים עליו מכל הלב!
אייל, פתח-תקוה.

, פברואר 2014

הגעתי אל איתמר דרך המלצה של חברה, שוחחתי איתו בטלפון והוא הסביר לי באופן מפורט על החברה שלו ועל האופן שבו הם מבצעים את עבודת הניקיון, וכמובן המחירים שהם לוקחים.
מסרתי לו שטיח שאגי יחסית גדול לניקיון וכתוצאה מלכלוך של שנים האפיר וקיבל כל מיני כתמים. איתמר החזיר לי אותו כמו חדש - נקי ובוהק, וכמובן ללא שום כתם. הייתי מאד מרוצה מרמת העבודה שלו - השטיח באמת חזר כמו חדש!
זאת הייתה הפעם ראשונה שהשתמשתי בשירות שלו ואני אשמח גם להשתמש בשירותיו בעתיד. כמו שאמרתי - איתמר נתן לי שירות ברמה מקצועית וגבוהה עם תודעת שירות יוצאת מן הכלל.
איתמר היה אכפתי מאוד ואדיב, הוא הקפיד להיות מתואם איתי - גם כשלקח את השטיח מביתי, וגם כשהחזיר אותו - התקשר לוודא אם אני בבית, ואם הוא מגיע בזמן נוח וכמו שאמרתי - התוצאה הייתה לשביעות רצונית המלאה!! איתמר לוקח מחירים מאד סבירים ביחס לשוק (ועשיתי קצת בירורים) - והעבודה שלו שווה כל שקל! ממליצה בחום!
צופיה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיח רגיל
ניקוי שטיח מקיר לקיר

התמחויות

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיח רגיל
ניקוי שטיח מקיר לקיר

תאור העסק

ניקוי שטיחים ספות בד/עור מיטות כיסאות רכבים טיפול בבעיות עובש ריחות רעים שירות אדיב ואמין

אש בניקיון

אש בניקיון

איתמר מור יוסף


9.6

050-3781924
 

אש בניקיון

איתמר מור יוסף

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-3781924 חייג