כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג איטום גגות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

א.ג.נ איטום ובידוד בע"מ

9.5
עמוס אלוש
איטום גגות
אזור המרכז, אזור השפלה
כתובת העסק: ההסתדרות 3, חולון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  82%

מחיר הוגן

26 חוות דעת מהימנות

, ינואר 2017

לעמוס מחברת "א.ג.נ איטום ובידוד בע"מ" אני מביאה ציון 10 בכל הפרמטרים!
אנחנו עוסקים בשיפוצים ופרויקטים גדולים ואנחנו עובדים עם עמוס בשיתוף פעולה כבר מספר שנים. אני לא זוכרת איך הגעתי אליו לראשונה אבל אני יכולה לספר שהוא הפייבוריט שלנו בכל מה שקשור לאיטום. אנחנו פונים רק אליו כשלקוחות שלנו צריכים קבלני איטום, הוא פשוט תותח! חשוב לציין שהוא עומד בזמנים, יום זה יום ושעה זו שעה, העבודה שלו מקצועית ואיכותית, ואני יכולה להגיד שעד היום לא שמעתי עליו אפילו תלונה אחת. בהחלט מומלץ.
מיכל.

, ינואר 2017

אני קבלן בניין במקצועי והגעתי לעמוס מחברת "א.ג.נ איטום ובידוד בע"מ" לפני שנים דרך המלצות מאנשים. אני עובד עם עמוס כבר מספר שנים ואני יכול להעיד שמדובר במומחה גדול בתחום האיטום. לאורך השנים שאנחנו עובדים יחד הוא ביצע המון עבודות איטום בגגות מכל הסוגים ועם בעיות שונות ומגוונות - אין בעיה שהוא לא הצליח לפתור! אם אני עובד איתו כל כך הרבה שנים זה אומר הכל! ממליץ בחום!
שלמה.

, אוגוסט 2016

מרוצים ממנו מאוד, אני עובד עם עמוס כבר תקופה דיי ארוכה, מדובר באיש אמין ויסודי, עלויות סבירות ביותר, הוא מלווה אותי בכל מה שקשור לעבודות איטום, את כל עבודות האיטום שהפניתי אליו הוא ביצע אותם בצורה יוצאת מן הכלל, אמינות, איכות ומחירים הוגנים. בעל שירות ברמה גבוהה, מילה שלו שווה זהב, אצלנו בארץ יש הרבה בעלי-מקצוע מכל מיני תחומים ולצערי הם לא הכי הכי, אבל עמוס הוא אחד האנשים ובעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לעבוד איתם ולכן אני חוזר לעבוד אתו שוב ושוב. הוא בן אדם אחראי, כשאני סוגר איתו על עבודה, הוא עומד בלוח הזמנים, לא מעכב את העבודה והעבודה שלו ממשיכה להוכיח את עצמה! ממליץ על עמוס וצוות "א.ג.נ איטום ובידוד" מכל הלב.
מומי ארביב.

, אפריל 2016

עמוס מנהל חברת איטום מקצועית, החבר'ה שלו יודעים את העבודה, מבצעים עבודות איטום מקצועיות ובאיכות גבוהה, מי שמכיר את התחום יודע שלא תמיד הכל מושלם, אבל סה"כ עם עמוס עבודות האיטום מוצלחות וכמעט ואין תקלות חוזרות - בהחלט ממליץ עליו.
את עמוס מחברת "א.ג.נ איטום ובידוד בע"מ" אני מכיר כבר תקופה דיי ארוכה, אני קבלן שיפוצים ובנייה והוא איש האיטום הקבוע שלי, עמוס ביצע דרכי עבודות דיי גדולות ומכולם הייתי מרוצה. ההתנהלות של עמוס מקצועית, הוא עומד בלוחות זמנים, ניתן לסמוך עליו שהעבודה תתבצע בחומרים איכותיים, מה שהוא מבטיח הוא מקיים. הוא ביצע אצלנו בעיקר עבודות איטום בגגות וגם קירות חיצוניים, הוא והצוות עובדים לפי תו תקן, הם לא מחפפים ומקפידים להשאיר אחריהם נקי ומסודר. אני רוצה לציין שגם אם יש בעיות אחרי האיטום (בדר"כ אין) וצריך להגיע לבצע תיקונים, עמוס תמיד עומד באחריות שלו, ניתן ממש לסמוך עליו בנושא, הוא אף פעם לא מתחשבן איתי על מחיר תוספות וכו'.. מה שכלול באחריות כלול ואני מעריך אותו על כך. אני מאוד מרוצה ולכן אני ממשיך לעבוד איתו הלאה!
עופר.

, נובמבר 2015

עמוס עשה עבודה מצוינת, אדם מאוד אמין, עמד בלוח הזמנים וביצע עבודה מאוד טובה ומקצועית. שכרנו את שירותיו של חברת "א.ג.נ איטום ובידוד בעמ" לביצוע איטום גג בניין מגורים שסבל מרטיבות בחורף, חיפשנו חברת איטום מקצועית עם קבלות ודרך ההמלצות באתר שלכם הגענו לחברת "א.ג.נ איטום ובידוד בעמ" של עמוס.
מתחילת הדרך עמוס התנהל באופן ישר, הגיע לפגישה באופן מסודר, המליץ על איטום גג בהתזה. מבחינת הצעת המחיר, עמוס היה עשר, המחיר היה בהחלט הוגן למחירי השוק, הפתרון התאים לנו הדיירים והעבודה בהחלט משתלמת! תאמנו עם עמוס את כל הפרטים כולל לוח זמנים ויצאנו לדרך. עמוס עשה עבודה מקצועית ואיכותית, הביא צוות מקצועי ואת כל הציוד הנדרש, הם עבדו בצורה יסודית מאוד!!! עבודה מקצועית!
בסיום העבודה עמוס השאיר אחריו גג נקי ומסודר, עמד במחיר שסוכם וקיבלנו חשבונית ואחריות. באמת שירות מעולה - נחמד ואדיב, ואני ממליץ עליו בחום!
איציק.

, נובמבר 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מחברת האיטום של עמוס "א.ג.נ איטום ובידוד בעמ", הצוות היה מקצועי, דייקן, הם הגיעו בזמן עם כל הציוד הנדרש וביצעו עבודת איטום ברמה גבוהה - ממליץ בחום!
הגענו לעמוס דרך האתר שלכם, ההמלצות הרשימו אותי מאוד והחלטנו להזמין אותו אלינו לתת הצעת מחיר ולהמליץ על סוג האיטום. עמוס הגיע בשעה שקבענו מראש, עלה לגג ובחן אותו, הסביר לי שמדובר בתיקוני איטום, הוא עבר איתי על סוגי החומרים, הצעת המחיר הייתה בגדר הסביר והחלטנו לסגור איתו את העבודה.
קבענו יום שבו תבוצע עבודת האיטום, עמוס הגיע בזמן עם הצוות שלו, הם היו מאוד נחמדים ואדיבים ועשו עבודת איטום מאוד מקצועית. בתום יום העבודה, השאירו אחריהם נקי ומסודר. עמוס עמד בהתחייבות שלו כלפינו ולקח על האיטום בדיוק את הסכום שסגרנו עליו בהתחלה. מאז האיטום עדיין לא ירד גשם כך שאני לא יודע לגבי טיב האיטום, בכל אופן אם תהיה איזושהי בעיה אני בטוח שעמוס יעמוד מאחורי האחריות שניתנה לנו!
שי.

, אוקטובר 2015

עמוס היה עשר, ביצע עבודת איטום מקצועית ועמד במחיר שסוכם, בהחלט ממליץ. הגעתי לעמוס מחברת "א.ג.נ איטום ובידוד בעמ" בעקבות המלצות שקראתי עליו פה באתר, ענה לי בחור בשם עמוס והסברתי לו שמדובר באיטום מרפסת.
עמוס הגיע ובדק את המרפסת והוא מצא כי כרגע אין צורך לבצע איטום של המרפסת שכרוך במחיר גבוה יותר ובעבודה של פירוק הרצפות הקיימות ונתן לנו אופציה לבצע פעולה פשוטה יותר כרגע, של פתיחת מקומות ספציפים שמועדים לנזילות והרחבה בין המרצפות ואטימה מחדש באמצעות חומר מיוחד. אני העדפתי לבצע איטום איכותי יותר של יריעות וכן להרים את המרצפות, אבל לזכותו יאמר שהיה אמין מעבר לרגיל!!! אין הרבה בעלי מקצוע שהיו נוהגים כמוהו.
סגרתי עם עמוס לו"ז. ביום העבודה הצוות הגיעו בזמן עם כל הציוד הנדרש לביצוע העבודה ביצעו עבודה מקצועית ומוקפדת ובסיום העבודה השאירו הכל נקי ומסודר. מבחינת המחיר, עמוס לקח לנו מחיר את אותו המחיר שסוכם מראש, אנחנו מרוצים וממליצים עליו!
דרור.

, מאי 2015

מרוצים מאוד, עמוס נורא סבלני ומקצועי, יש לנו איחור בתשלום שלא באשמתנו ועמוס מכיל ומקבל את זה, מדבר בנעימות - התרשמנו מאוד לטובה ואנחנו ממליצים בחום!
הגעתי לעמוס דרך האתר שלכם, בדקתי הרבה בעלי מקצוע בתחום ועמוס הציע את המחיר ההוגן ביותר וקיבלתי רושם ממנו שמדובר באדם רציני ומבין עניין.
עמוס נתן לנו הצעת מחיר על איטום גג בית משותף באמצעות יריעות ביטומניות וזפת חמה. קבענו לוח זמנים ויצאנו לדרך!
עמוס הגיע בזמן, יחד עם צוות. זו הייתה עבודה לא קלה אך הוא דאג שהצוות יהיה מצויד בכל כלי או חומר שנדרש לעבודה ושהעבודה תיעשה ביסודיות. הם ניקו את הגג ביסודיות, פינו פסולת, עבדו בחריצות, בצורה נקייה ומסודרת ועל פניו עשו עבודה יפה ואיכותית.
היחס שקיבלתי מעמוס היה מקצועי מאוד והוא הוכיח אמינות כאשר המחיר לא השתנה בסוף העבודה וקיבלתי חשבונית ואחריות כפי שהתחייב. עמוס ציין בפניי שאני מוזמנת לפנות אליו עם כל בעיה שתתעורר. אני ודיירי הבניין מאוד מרוצים, ממליצה עליו בזכות השירות המעולה והעבודה הטובה.
טלי.

, מאי 2015

עמוס מחברת "א.ג.נ איטום ובידוד בעמ" ביצע עבורנו איטום גג בבניין דירות. איש מקצוע אמין, נעים ומקצועי מאוד.
לעמוס הגעתי בזמנו דרך המלצה, הזמנתי אותו לתת הצעת מחיר, הוא הגיע בזריזות ונתן הצעת מחיר הגונה מאוד.
עמוס הסביר בפרוטרוט מהי העבודה הנדרשת, באופן בהיר ומקצועי. היה זריז מאוד בביצוע העבודה ועמד בכל מה שהתחייב.
מדובר באיטום בזפת חמה וסיד ואיטום גג מעלית ביריעות ביטומניות.
ממליץ בחום רב על עמוס כאיש מקצוע אמין והגון. אפשר לסמוך עליו ב-100% והיום זה שווה הרבה. עברנו כבר הרבה מערכות גשמים ולא נתקלנו בבעיה - מומלץ בחום!
יעקב.

, מאי 2015

עמוס עשה אצלנו בבניין עבודת איטום יוצאת מן הכלל, הוא היה סופר מקצועי - פשט תענוג לעבוד עם בעל מקצוע כזה!
מדובר בבניין מגורים של ארבע דירות שספג רטיבות מכיוון הגג ולקחתי את העניין על עצמי, חיפשתי חברת איטום מקצועית, קיבלתי הצעות גבוהות ויקרות שהתקציב של הדיירים לא היה מתאים עד שהגעתי לעמוס שהיה מוכן ללכת לקראתנו ולהתגמש במחיר ולשמחתי בתמורה קיבלנו עבודה נפלאה ממש.
אצל עמוס מילה זאת מילה ושעה זאת שעה, הוא התייצב בדיוק בזמן שנקבע עם הצוות שלו ואטם את הגג כפי שסוכם באמצעות חומר חדש בשוק, הוא התאים לנו את החומרים מבחינת מחיר שהיינו מוכנים להשקיע וממש היה בסדר מהבחינה הזאת.
בסיום העבודה הוא השאיר אחריו את הגג נקי ופינה ממנו את כל הפסולת! הפועלים שלו היו מאוד אדיבים - היה תענוג לעבוד איתם! על העבודה קיבלנו חשבונית ואחריות, הקיץ עמוס הגיע לבצע תחזוקה שכללה סיד ועוד חומר ששומר על האיטום וכמו שאמרתי האיטום הוכיח את עצמו ועברנו חורף יבש - אני ממליצה בחום רב.
טניה.

, מאי 2015

עמוס היה מקצועי אדיב ומהיר, הוא והצוות עשו לנו עבודת איטום ברמה טובה ונכון לרגע זה אני מרוצה מעבודת האיטום.
הגענו לעמוס דרך פרסום, התרשמנו לטובה והחלטנו להזמין אותו אלינו לתת הצעת מחיר ולהמליץ על סוג האיטום.
עמוס הגיע בשעה שקבענו מראש, עלה לגג בחן אותו והמליץ על סוג האיטום.
קבענו יום שבו תבוצע עבודת האיטום, עמוס הגיע בזמן עם עובדים נוספים, הם ניקו את הגג, ניקו את המרזבים ולאחר מכן ביצעו את עבודת האיטום - בתום יום העבודה, השאירו אחריהם נקי ומסודר.
מבחינת היחס עמוס והצוות שלו היו נחמדים מאוד ומקצועיים. מאז ירדו מעט גשמים ולא נצפו נזילות, אבל כנראה שלגבי טיב האיטום נדע רק בחורף הבא. על האיטום הוא נתן לנו אחריות למשך חמש שנים ועמדו במחיר שסוכם איתנו מראש.
ממליצה בחום - שני.

, מאי 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מחברת "א.ג.נ איטום ובידוד", מדובר בשני שותפים עמוס ויורם, שנותנים שירות איטום מקצועי ואמין, הכל היה פיקס, הם פשוט אלופים - מומלץ בחום!
פניתי לעמוס דרך המלצות מפה לאוזן במטרה לקבל הצעת מחיר לאיטום של גג בניין מגורים, לאחר שבחורף האחרון התחילה להיות לנו רטיבות מהגג. עמוס הגיע אלינו לביקור, הוא מדד את השטח המדובר, נתן הצעת מחיר הגיונית וסבירה והשאיר עלי רושם אמין ומקצועי - החלטתי לסגור איתו את העבודה וקבענו תאריך ושעה.
עמוס ויורם הגיעו אלינו עם צוות של פועלים, הם עבדו על הגג באופן יסודי ואיכותי לא לפני שביצעו ניקוי רציני של השטח ובדקו את הניקוזים.
הם אטמו את הגג בהלחמת יריעות ביטומניות וזפת, עמוס ויורם לא חסכו בעבודה ובחומרים ועשה עבודה כמו שצריך ואני בהחלט מרוצה מהצורה שבה הם עבדו ומהשירות הנעים שהעניקו. בסיום העבודה עמוס ויורם השאירו אחריהם גג נקי ומסודר, הם גבו את המחיר שסוכם, לא היו בעיות בעניין זה, ונתנו לנו אחריות לעשר שנים על עבודת האיטום. הייתי מרוצה מהעבודה שלהם שמוכיחה את עצמה ואני ממליץ עליהם בחום!
אמנון.

, מאי 2015

הצוות של עמוס "א.ג.נ איטום ובידוד בעמ" מקצועי זריז ואיכותי. הגעתי אליו דרך האתר שלכם, קראתי עליו חוות דעת מאוד טובות, וגם לי יש רק מילים טובות להגיד.
הייתה לנו דליפה של גשמים מהגג שהאיטום שלו התבלה, ביררנו מחירים עם עוד כמה חברות אבל הצוות של עמוס נתן לנו גם מחיר סביר מאוד וגם שירות מעולה. עמוס היה אדיב ומקצועי, הסביר על האיטום ועל החומרים, נתן הצעת מחיר מסודרת וסגרנו איתו את העבודה.
עמוס והצוות שלו הגיעו אלינו ביום ובשעה שקבענו עם כמות החומר והיריעות הנכונה, הם ביצעו עבודת ניקוי כללי של הגג, ניקוי המרזבים והצנרת ורק אז התחילו עם האיטום ביריעות ביטומניות. העבודה נעשתה במקצועיות רבה ובאופן מאורגן ומסודר, כל אחד מהצוות ידע את תפקידו והם עבדו בשיתוף פעולה וללא חיכוכים ובלבולי מוח - בקיצור עשו עבודה יסודית מאוד ובזריזות שיא.
בתום העבודה עמוס דאג להשאיר את הגג נקי ומסודר, לקח מאיתנו בדיוק את הסכום שסגרנו עליו ונתן לנו אחריות לעשר שנים על עבודת האיטום. את החורף עברנו דיי בשלום למעט מיקום אחד שצריך לבדוק אם זה קשור לגג או לא, האיטום מחזיק יפה ובאופן כללי אנחנו מרוצים מאוד וממליצים עליו בחום.
מרינה.

, מאי 2015

עמוס מחברת "א.ג.נ איטום ובידוד" הוא בעל-מקצוע ישר והוגן ולא נתקלים בכאלה כל יום, קיבלתי ממנו ייעוץ ענייני ואמין!
אנחנו גרים בבניין מגורים ויש לנו נזילות, חיפשתי חברת איטום שתגיע לבצע את העבודה. לעמוס הגעתי דרך האתר שלכם, הסברתי לו במה מדובר, והוא מיד קבע איתי שיגיע. בשיחת הטלפון הוא אמר לי את עלות הביקור וקבענו שעה.
עמוס הגיע אלינו בדיוק בשעה שנקבעה! עבר איתי על הדברים, עלה לגג ובדק את השטח. הוא סיפק לי מידע אמין, נתן לי הצעות מחיר והתרשמתי שמדובר בבעל-מקצוע רציני ואמין.
אומנם עדיין לא ביצעתי את העבודה, הקבלן שלנו רוצה לבדוק גם מישהו מטעמו ולכן זה מתעכב. בכל אופן יש לציין שעמוס היה מאוד נחמד, הוא לא ניסה ללחוץ עלי ונתן לי לקבל החלטה ברוגע, הודיתי לו על הייעוץ והשירות ומקווה שניפגש לעבודה משותפת.
ממליצה בחום - עדנה.

, ספטמבר 2014

אנחנו מאוד מרוצים מהתפקוד של עמוס אלוש מחברת "א.ג.נ איטום ובידוד בעמ", מדובר בבעל מקצוע רציני ומקצועי, הוא ביצע יופי של עבודה, הכל לפי התקן ובאיכות טובה - ממליצים בחום!
חיפשנו בעל מקצוע שיבצע בשבילנו עבודת איטום גג בית פרטי שסיימנו לבנות זה עתה. לאחר סקר שוק שעשינו, החלטנו לעבוד עם עמוס אלוש. מהרגע הראשון הם עשו עלינו רושם אמין מאוד והתרשמנו מהם כחברה רצינית. הזמנו אותם לתת הצעת מחיר, חתמנו על חוזה של איטום ביריעות ביטומניות של שטח הגג והמרתף והמחיר שנקבע היה הוגן ובהתאם למחיר השוק.
עמוס והצוות שלו ביצעו את העבודה במקצועיות רבה ודאגו לכל הפרטים הקטנים הנוספים הכלולים באיטום של בית חדש. הם דאגו ליצור פתחי ניקוז, שיפועים נכונים, התקנת מרזבים וכו', עשו עבודה יסודית - אין מילים!!!
במשך ימי העבודה אפשר היה לראות שמדובר בעבודה מקצועית, עמוס והצוות שלו דואגים גם לפרטים הקטנים ומבצעים הכל לפי התקן מבלי לחסוך בחומרים ושכבות. בסיום העבודה הם הקפידו להשאיר את השטח נקי משאריות ופסולת.
אני ממליץ עליהם בחום, השירות היה אדיב אמין ומקצועי. בסוף העבודה שילמתי להם את המחיר המפורט בחוזה ויצאתי בהרגשה טובה - ממליץ מכל הלב.
אבנר.

, אוגוסט 2014

אני מאוד מאוד מרוצה מחברת האיטום של עמוס "א.ג.נ איטום ובידוד בעמ", מדובר בחברה מקצועית שמבצעת עבודות איכותיות!
שמי משה קדוש ובמקצועי אני קבלן בנייה ושיפוצים בעיקר של ווילות ובתים נמוכים. את עמוס אני מכיר דרך העבודה, אני נעזר בשירותיו הטובים של עמוס כבר תקופה ארוכה ובכל פעם אני מרוצה מחדש - שירות מצוין.
לקחתי את עמוס לעבודה בתור קבלן משנה בתחום האיטום כבר כמה וכמה פעמים לעבוד אצלי בפרויקטים שאני אחראי עליהם ואני יכול לספר, שעמוס מקצועי מאוד ונחשב לאיכותי ביותר בתחום של האיטום.
הוא בחור טוב, ישר ואמין, מילה שלו זאת מילה, ופשוט כיף לחזור לעבוד איתו בכל פעם מחדש. עמוס בן אדם אחראי, כשאני סוגר איתו על עבודה, הוא עומד בלוח הזמנים, לא מעכב את העבודה שלנו וזה דבר מאוד מאוד חשוב - העמידה בלוחות הזמנים. מבחינת איכות העבודה, הוא תמיד מקפיד לבצע את האיטום באמצעות חומרים איכותיים, והוא והצוות שלו עובדים לפי התקן בלי לחפף ולעגל פינות.
יש לו צוות עובדים מיומן ומנוסה, הם יודעים את העבודה מצוין ועושים אותה על הצד הטוב ביותר!! ממליץ עליו בחום!
משה קדוש.

, אוגוסט 2014

לפני כמה חודשים התחלנו בבנייה של ביתנו החדש, הבית דיי מוכן ולקראת סיום הבנייה היינו צריכים למצוא חברת איטום מקצועית שתבצע את עבודות האיטום. לעמוס הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן, התקשרתי אליו וקבענו שניפגש אצלי על מנת שיוכל למדוד את שטח הגג ולראות על איזה סוג איטום הוא ממליץ. עמוס הגיע אלינו בשעה שקבענו, עבר איתי על כל הפרטים, הסביר בכלליות על חומרים וסוגי איטום. ביקשתי ממנו לארגן לנו הצעת מחיר מסודרת. עמוס עשה עלינו רושם אמין ומקצועי, הצעת המחיר הייתה ממש הוגנת ביחס למחירי השוק והחלטתי לסגור איתו את העבודה. חתמנו חוזה ויצאנו לדרך.
מאחר ומדובר בבית בתהליכי בנייה, העבודה עצמה ארכה בסה"כ 11 חודשים בהתאם ללוחות הזמנים של הבנייה.
מבחינת העבודה עצמה, עמוס היה ממש בסדר, הוא הגיע בימים שקבענו, עם הצוות שלו הם עבדו באופן מאורגן, העבודה כללה את איטום הגג ביריעות ביטומניות ואיטום קירות חיצוניים בהתזה. נעשתה עבודה מקצועית ויסודית. עמוס הקפיד על כל פרט ועניין במהלך העבודה ועמד בלוח הזמנים שסגרנו מראש.
לסיכום, מדובר בבעל מקצוע אחראי מאוד שעומד במילה שלו וניתן לסמוך עליו. ממליץ בחום!
רומן.

, יוני 2014

אנחנו נעזרים בשירותיו של עמוס אלוש מחברת "א.ג.נ עבודות איטום ובידוד" כבר שנה שנייה ומאוד נהנים מהשירות המקצועי.
לפני שנתיים, חיפשנו חברת איטום שתבצע עבודת איטום בזפת חמה, מדובר בבניין מגורים משותף ולכן היה לנו חשוב שהמחיר יהיה מקובל על כולם. עשיתי בירורים שונים לגבי המחירים ולקחתי המלצות על כמה חברות איטום וביניהם חברת האיטום של עמוס.
נפגשתי עם מספר בעלי מקצוע, אבל מבין כולם, עמוס עשה עלי את הרושם המקצועי ביותר והצעת המחיר שלו הייתה סבירה למחירי השוק ואפילו קצת זולה ביחס למספר הצעות שקיבלתי. החלטתי לסגור איתו את העבודה, המחיר השתלם ביותר ויצאנו לדרך.
עמוס התנהל במקצועיות, הגיע ביום שקבענו עם הצוות שלו, הם עלו לגג ולאחר מספר שעות סיימו את העבודה - לא שמענו מהם, הם עבדו נקי ומסודר והתוצאה הייתה משביעת רצון, שכן בגשם הבא האיטום הוכיח את עצמו!
קיבלנו אחריות וחשבונית על עבודת האיטום למספר שנים וכמובן צריך לדאוג לסייד את הגג אחת לתקופה. עמוס מבצע זה שנה שנייה את הסיוד, מגיע בזמן, עולה לגג ומבצע את מלאכתו נאמנה. אם הייתי צריך לתת לו ציון מאחד עד עשר, הייתי נותן לו 11 (:
אנחנו מרוצים ממנו מאוד, העבודה שלו איכותית ואתה מקבל תמורה הוגנת לכסף. ממליץ על עמוס לכולם!
אריק בת-ים.

, יוני 2014

אנחנו מאוד מאוד מרוצים מעמוס אלוש, הוא מבצע אצלנו כבר שלוש שנים ברציפות עבודות תחזוקה של האיטום ואני ממליץ עליו מעל לכל ספק. שמי ניסים ואני ראש וועד הבית של בניין מגורים בבת-ים. עד לפני שלוש שנים, נעזרנו בחברת איטום אחרת, הייתה לנו בעיה של דליפת מים מהגג והם הגיעו לבצע עבודת איטום בזפת חמה וסיד. עוד באותו החורף התגלתה נזילה ליד פתח המעלית וממש נוצרה שלולית מים, הזמנו אותם לעשות אטימה חוזרת במסגרת האחריות, הם הגיעו לתקן אבל בחורף הבא שוב צצה באותו המקום שלולית, שוב התקשרנו שוב הגיעו ולא ביצעו את התיקון כמו שצריך, ועוד באו בטענות שזה לא עניין שלהם ויש פאק בבניינה עצמה.
בכל אופן, החלטתי שיותר אני לא מתעסק איתם וחיפשתי חברת איטום חדשה, קיבלתי המלצות על עמוס, שהגיע ונתן הצעת מחיר טובה וסגרנו איתו את העבודה. עמוס הגיע עם צוות של אנשים וביצע את האיטום והפלא ופלא, בחורף לא חזרה שלולית המים ליד המעלית - החברה הקודמת כנראה היו ממש חאפרים כי עובדה שעמוס פתר את העניין באיטום פשוט ומקצועי!
מאז עמוס מגיע אלינו כל חמישה חודשים לעשות סיוד מחדש על הזפת בכדי לשמר את האיטום, ואפילו אם אני שוכח, הוא מתקשר בעצמו להזכיר לי - שירות נפלא ממש! מעבר לכך, הוא עומד בלוחות זמנים, לוקח מחירים סבירים ונותן עבודה מקצועית ובלי פשרות!
עמוס בעל מקצוע אחראי, עומד במילה שלו ועושה הכל בכדי שהלקוחות שלו יהיו מרוצים - ממליץ בחום!
ניסים, בת-ים.

, פברואר 2014

הגעתי לעמוס מ"א.ג.נ איטום ובידוד בעמ" דרך המלצה מפה לאוזן, הרמתי אליו טלפון ושוחחנו, הוא נשמע לי איש מקצוע רציני ובן אדם נחמד וקבענו שיגיע לתת הצעת מחיר. עמוס הגיע אלי הביתה ביום שקבענו כפי שסוכם, נתן הצעת מחיר על עבודת איטום ביריעות ביטומניות. הצעת המחיר הייתה טובה ביחס לשוק - מדובר באיטום של גג בית פרטי ששטחו 200 מ"ר.
קבענו יום שבו תבוצע עבודת האיטום. עמוס הגיע בזמן עם אנשי הצוות שלו, הם ניקו את הגג, את המרזבים ובדקו שהשיפועים של הניקוז אכן בשיפוע הנכון. לאחר מכן הם ביצעו את עבודת האיטום. בתום יום העבודה, השאירו אחריהם נקי ומסודר. מבחינת היחס הם היו נחמדים מאוד ומקצועיים. עמוס נתן לי חשבונית ואחריות בכתב לעשר שנים על העבודה ועמד במחיר שסוכם איתו מראש. אני ממליצה עליו בחום!
עידית.

, ינואר 2014

עמוס איש מקצוע מדהים! ממליצה לכל אחד לקחת אותו, הוא יוצא דופן בנוף בעלי-המקצוע בארץ!!!
אנחנו גרים בבית פרטי עם גג מרוצף שגודלו 100 מ"ר וחיפשנו בעל-מקצוע מתחום האיטום. נכנסנו לאינטרנט ובדקנו כמה וכמה בעלי-מקצוע, לקחנו כמה הצעות מחיר אבל אף אחד לא מצא חן בעיני כמו עמוס מחברת "א.ג.נ איטום ובידוד בע"מ", גם ביחס להצעות מחיר ההצעה של עמוס הייתה מאוד טובה, הוא היה נשמע לי אמין מאוד והיה לנו חיבור טוב. סגרתי איתו תאריך לביצוע העבודה.
עמוס הגיע אלינו בדיוק בשעה וביום שרציתי, הוא הגיע עם כל הציוד הנדרש, לא הטריד אותי בדבר במהלך האיטום.
האיטום נמשך כשבוע, כפי שסוכם מראש, הצוות של עמוס היו מאוד נחמדים ואדיבים, עבדו באופן נקי ומסודר ועשו עבודה מאוד יסודית.
בסיום העבודה, עמוס לקח ממני בדיוק את הסכום שסגרנו עליו, לא היו הפתעות או אי דיוקים לגבי המחיר. קיבלתי ממנו אחריות לחמש שנים על האיטום - האיטום עד כה הוכיח את עצמו, יצאתי מאוד מרוצה ואין לי ספק שאיעזר בשירותיו גם בעתיד.
עינב.

, ספטמבר 2013

בדירה הקודמת שלי הייתה בעיה עם הקיר בסלון, בקיר שמפריד בין הסלון בדירה לחוץ הייתה כנראה נזילה ורטיבות התפשטה בקיר הסלון. חיפשתי בעל מקצוע בתחום האיטום והגעתי לכמה אנשים שהדרישות הכספיות שלהם היו גבוהות מדי ומנופחות אז המשכתי לחפש עד שמצאתי את עמוס.
תיארתי לו את הבעיה בטלפון ועמוס נתן לי הצעת מחיר בהתאם לנתונים שנתתי לו, ההצעה הייתה זולה משמעותית מההצעות האחרות שקיבלתי. נוסף למחיר הנוח גם הבנתי מבדיקה באינטרנט שמדובר באיש מקצוע ותיק ומנוסה שאנשים מספרים עליו דברים טובים.
עמוס הגיע מוקדם בבוקר בשעה שנקבעה וסיים את העבודה במספר שעות. עמוס גם טיפל ברטיבות בחומר אוטם איכותי וגם החזיר אחר כך את ציפוי הפסיפס של הקיר החיצוני בבניין. מאז הספקתי למכור את הדירה הזאת ולא קיבלתי שום תלונה מהדייר החדש, כך שגם בטווח של זמן אפשר לומר שעמוס עשה עבודה מצוינת.
הייתי מרוצה מהשירות האיכותי של עמוס ומאופן ההתנהלות המכובד שלו. אני ממליץ עליו בחום רב.
גל, תל אביב

, מרץ 2013

רציתי להכין את הגג שלי לחורף, וחיפשתי בכל מיני אתרים, בעלי-מקצוע באיטום וזיפות, ממש עשיתי סקר שוק קטן. זימנתי אנשי מקצוע לבוא לראות את הגג ולתת הצעת מחיר. עמוס הגיע אלי, היה ניראה אמין ומקצועי וקיבלתי ממנו את הצעת המחיר הכי זולה מכולם.
אני גרה בבניין ומעל על הגג בנינו יחידת דיור, והמים חלחלו מהגג של יחידת הדיור אלינו לדירה. עמוס הסביר לי שצריך לעשות זיפות מחדש, וקבענו יום להתחיל את העבודה. עמוס הגיע עם השותף שלו ביום שקבענו, הוא ניקה את הגג פתח מרזבים סתומים, אח"כ מרח שכבת זפת ביטומנית על הגג ועל הויטרינות. למרות שזאת עבודה מלכלת, הם השאירו מאוד נקי ומסודר. אני מאוד מרוצה מהעבודה שעשו. הם נתנו לי אחריות וחשבונית ובחורף האחרון היו קצת נזילות קטנות ועמוס ישר הגיע וטיפל בדברים הקטנים, כמובן שללא תשלום נוסף, הכל במסגרת האחריות.
סווטלנה, חולון.

, מרץ 2013

שמי קונסטנטין ואני מנהל אחזקה באחד מבתי המלון הגדולים בתל-אביב. כבר שנים ארוכות אני עובד עם עמוס והשותף שלו.
הם צוות נהדר, חרוצים מאוד, מקצועיים ואמינים, אפילו המלצתי עליהם לחבר טוב שלי, הם עשו אצלו עבודת איטום בגג, הוא היה ממש מרוצה, קיבל מהם חשבונית מס, והם היו גמישים מאוד בעניין התשלום.
אצלנו במלון הם מטפלים, בכל מה שקשור לתחזוקה שוטפת של הגג, טיפול ברטיבות ונזילות. המחרים שלהם מאוד הוגנים, תמיד מגיעים בזמן לעבודה, ומשאירים אחריהם נקי ומסודר!
קוסטנטין, תל-אביב.

, פברואר 2013

קודם כל עמוס הוא אחלה בחור, אחד שלא מוותר, גם כשהעבודה מורכבת וגם כשצריך לחזור ולטפל ולהתאמץ למצוא פתרון, עמוס לא אחד שמרים ידיים ובטח לא אחד שנעלם. הוא בא פעם אחר פעם, נענה לכל קריאה, גם כשהבעיות לא היו תלויות בעבודה שהוא ביצע עמוס המשיך להגיע ולנסות לספק את הפתרון הטוב ביותר והאמת שאני מאוד מרוצה!
יש לנו כבר שנים בעיות רטיבות שונות בבניין שחוזרות על עצמן ומגיעות מכל מיני מקומות בגלל עבודה גרועה של הקבלן שבנה את הבית. לאחר שפניתי לוועד הבית של הבניין וביקשתי שיזמינו איש מקצוע לאטום את גג הבית הם השיבו שהם לא מכירים אף אחד ושאני יכולה להזמין בעצמי מי שארצה. ככה הגעתי לעמוס שמיד הגיע ונתן את הצעתו.
עמוס הסביר מראש כי בבניין שלנו קיימות רטיבויות ממקורות שונים שחלקם כנראה באים מקירות הבניין ולא מהגג ככה שאיטום של חלק מהגג לא בהכרח יפתור את כל התקלות, למרות זאת החלטנו לבצע את האיטום מתוך תקווה שזה יסלק את רוב הבעיות.
עמוס והצוות שלו עשו עבודה זריזה ויעילה, הם אטמו בזפת את שטח הגג עליו סיכמנו ואכן כמות הרטיבות והנזילות בדירות מתחת לגג פחתה מאוד, אפשר היה ממש לראות כמה עמוס משתדל לאתר כל מקור אפשרי לצרות, גם אם זה לא בדיוק בשטח הגג שעליו סיכמנו מראש, הוא עשה את הכל כדי לאטום ולפתור כל תקלה אפשרית.
גם כשהכל הסתיים והתגלתה עדיין נזילה שמקורה היה בבנייה פרטית שאחת השכנות עשתה בגג, עמוס חזר לפתור נקודתית את אותה נזילה למרות שזה היה לגמרי מחוץ לשטח שעליו סוכם שהוא יעשה את עבודתו.
בכל פעם שקראנו לעמוס הוא הגיע מיידית לבדוק מה ניתן לעשות בתחומים שהם הרבה מעבר לעבודה שהוא עשה אצלנו, הוא בא פעם אחר פעם בלי להתייאש ובכל פעם הצליח לשפר עוד את המצב. הבעיה בבניין אצלנו רחבה ומקיפה לצערי ועוד נצטרך בעתיד לעשות פתרון מקיף וכולל שיכלול איטום של הקירות החיצוניים ושל כל שטח הגג אבל עד שזה יקרה ונמצא את התקציב לזה מזלנו שנפלנו על בעל מקצוע כמו עמוס שנתן את עצמו מעל ומעבר למצופה!

אלה, בת ים

, פברואר 2013

הזמנתי את עמוס לאחר שמצאתי אותו במקרה כאן באתר טוב תודה וביקשתי ממנו לבצע עבודת איטום בזפת על חלק מהגג שלנו. מדובר בגג משותף שעל חלק מהשטח שלו בנו דיירים מהבניין ולכן ביקשנו לאטום רק את החלק המשותף לכולם בגג שעליו אחראי וועד הבית.
עמוס בא בזמן שקבענו עשה את הזפת בשטח הגג שסוכם והוא אפילו לא לקח תשלום באותו יום.
כאשר אני פניתי אליו וביקשתי שיעשה בנוסף יריעות ביטומניות רק על השטח שמכסה את הדירה שלי בתשלום נפרד מוועד הבית, עמוס סירב והסביר לי שאין טעם בכך ושזה לא יעיל בצורה כזו שהיריעות מונחות רק על חלק קטן מהגג. חוץ מזה הוא אמר לי שיש אחריות על הזפת ככה שאם תהיה לי בעיה הוא יחזור לתקן. באמינות והגינות כזו עוד לא נתקלתי!!
ביום האחרון של העבודה עמוס עצמו לא היה נמצא והעובדים שלו השאירו טיפה ליכלכוך של זפת שנשפכה בכניסה לבניין, ברגע שהתקשרתי לעמוס הוא מייד שלח מישהו לנקות את הכניסה. עמוס הוכיח מהרגע הראשון אמינות גבוהה מאוד ברמה האישית והמקצועית, קיבלנו אחריות על העבודה שלו ואני בטוחה שבעל מקצוע ישר כמוהו לא יאכזב אף אחד!

סטלה, רמת גן

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השפלה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

תאור העסק

א.ג.נ איטום ובידוד מבצעים את כל עבודות האיטום למגזרי הפרטי והעסקי. בעלי מקצוע מיומנים בעלי ידע וניסיון עשיר בתחום האיטום מזה כ20 שנה. יתנו לכם שירות מקצועי, אמין ואדיב.

א.ג.נ איטום ובידוד בע"מ

א.ג.נ איטום ובידוד בע"מ

עמוס אלוש


9.5

052-4588075
 

א.ג.נ איטום ובידוד בע"מ

עמוס אלוש

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-4588075 חייג