כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג הדברות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

מדבירים ירוק

9.4
אמיר ויימן
הדברות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה
כתובת העסק: בלבן אליעזר 6, ראשון לציון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

10 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2014

אמיר מחברת "מדבירים ירוק" ביצע אצלי הדברה נגד תיקנים ונמלים לפני כמה שבועות, ולמרות שעדיין אני לא יודע מה רמת היעילות (כי עדיין לא עבר מספיק זמן) - אני מאמין שעשה עבודה טובה.
זו הפעם הראשונה, שאני משתמש בשירותים שלו ספציפית (עד היום השתמשתי בשירותים של מדביר אחר, אבל השנה החלטתי להחליף). הגעתי אליו דרך האתר שלכם. כבר בטלפון נשמע לי מקצועי. הסביר לי בדיוק על החומרים שבהם הוא משתמש, והדגיש שהמוצרים שלו הם גם בעלי דרגת אפקטיביות יותר גבוהה, וגם פחות רעילים מהחומרים המקובלים בשוק.
הגיע בדיוק ביום ובשעה שקבעתי איתו. ביצע את הריסוס יחסית מהר. באמת כשנכנסנו אח"כ חזרה לבית, לא היה יותר מדי סירחון וריחות לוואי של ריסוס כמו שבד"כ יש אחרי שעושים הדברות.
נתן לי גם הרגשה מאד טובה. היה מאד אדיב. אמר שאם תהיה איזושהי בעיה, או שאם אני אראה שעדיין ממשיכים לחזור ג'וקים או נמלים, שאני אקרא לו מיד, והוא יבוא לבצע הדברה חוזרת על חשבונו!! בהחלט ממליץ עליו בחום!!
אורי.

, נובמבר 2014

אני מאוד מרוצה מאמיר "מדבירים ירוק", הוא עשה עבודת הדברה טובה ואפקטיבית - ממליצה בחום.
אמיר ביצע אצלנו בדירה הדברה נגד נמלים ותיקנים - על פניו עושה רושם טוב ומקצועי. מרגישים שהוא בעל ותק וניסיון בתחום. לפני ביצוע ההדברה נתן לנו הסבר מפורט על מהות החומרים וההרכב שלהם, הדגיש שגם מדובר בחומרים שהם כמעט ולא מזיקים לבני אדם, וללא ריחות לוואי!!
בסיום ההדברה, באמת שבקושי היה סימנים לכך שנעשה ריסוס - מלבד העובדה שהרצפה היתה קצת רטובה בגלל החומר כמעט ולא הורגש שריססו את הבית (לא היה ריח חריף ולא כלום).
אמיר גם נתן לנו הסבר מפורט מתי לשטוף את הבית, ואיך להתנהל כדי להגביר את האפקטיביות של ההדברה.
אמיר עשה את העבודה בהחלט בצורה יעילה. בנתיים עושה רושם שהבעיה נפתרה, וכרגע אין סימנים לא לג'וקים ולא לנמלים. בכל מקרה - הוא גם נתן לנו אחריות של כמה חודשים עבור הריסוס, וגם הדגיש שלכל בעיה או במקרה של הופעת מזיקים - שלא נהסס לפנות אליו, ושהוא יבוא לרסס פעם נוספת ללא שום חיוב נוסף!!
עינב.

, יוני 2014

חיפשתי חברת הדברה, שתבצע הדברה כללית אצלי בבית נגד נמלים וג'וקים. היה חשוב לי שיהיה מדובר בחברה מקצועית ואמינה, ושגם חומרי ההדברה שבהם נעשה השימוש יהיו כמה שיותר עדינים, עם רעילות נמוכה ועם כמה שפחות תופעות לוואי (כמו ריח חריף וכו').
עשיתי חיפוש קצר באינטרנט, הגעתי לחברת "מדבירים ירוק", התקשרתי למספר שמופיע באתר, הנציגה שענתה לי מהצד השני הייתה מאד מסבירת פנים - היא הסבירה לי דבר ראשון קצת על החברה, כמה שנים הם קיימים ומה היתרונות של החומרים, הם נשמעו לי רציניים, כך שתיאמתי עם הנציגה מועד הדברה.
נציג מטעם החברה הגיע בדיוק בשעה שסיכמנו עם ציוד ההדברה, הוא עבר איתי על הבית ונתן לי הנחיות מפורטות לגבי שימור הריסוס, שטיפת הרצפה (הדגיש שניתן להדברה להתרכז ברצפות לפחות מספר ימים לפני שאנחנו שוטפים אותה), ואמר שעדיף שנשהה מחוץ לבית לפחות ארבע שעות עם תום הריסוס.
ההדברה כמו שאמרתי - הייתה הדברה כללית נגד ג'וקים, נמלים, הריסוס הוכיח את עצמו כאיכותי, מאז לא נתקלתי בתיקנים או בנמלים וזאת הייתה המטרה (: אישית, אני יכול להגיד שאני בהחלט מרוצה מהתוצאה, קיבלתי אחריות כתובה על מדבקה עם תאריך הריסוס ותוקפו וההתנהלות שלהם הייתה יוצאת מן הכלל.
רותם, ראשון לציון.

, יוני 2014

אל אמיר מ"מדבירים ירוק", הגעתי דרך האינטרנט כשחיפשתי מדביר לדירה שלי. קראתי עליו המלצות חיוביות, ולאחר שיחה קצרה שניהלתי עם אמיר - הבעלים, בטלפון (במהלכה הסברתי לו מה גודל הבית, ובמה מדובר), החלטתי להיעזר בשירותי ההדברה שלו, אמיר נשמע לי מאוד מקצועי, פירט בפני את חומרי ההדברה, אמר שיש לו רישיון מסודר לעסוק בהדברה ונתן לי הצעת מחיר מאוד אטרקטיבית ביחס לחברות אחרות שבדקתי במקביל אליו, קבענו יום ושעה וסגרנו עניין.
ביום ההדברה, אמיר הגיע בדיוק בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש. ולפני ההדברה, הסביר לי שוב בקצרה לגבי חומרי הריסוס שהוא משתמש בהם, ומבחינת מה עליי לעשות בימים הקרובים שלאחר ההדברה - מתי מותר להיכנס הביתה, מתי לשטוף את הבית וכדו'.
זאת הפעם הראשונה שאני נעזרתי בשירותיו של אמיר ואני רוצה להגיד שהייתי מאד מרוצה מהשירות ומהמחירים.
אין לי תלונות, אמיר עשה עבודה ממש יסודית, ריסס במקומות אסטרטגיים ועבר על כל הבית, נכון להיום, לא נצפה אצלנו אפילו ג'וק אחד בבית ואני בטוח שבמקרה שיהיה משהו, אמיר יגיע במסגרת האחריות לטפל בנושא - ממליץ בחום!
תימור, ראשון-לציון.

, מאי 2014

לאחרונה הבחנו בבעיית פרעושים אצלנו בבית, בעיה שגרמה לנו לסבול מעקיצות ומגירודים - פשוט בעיה שהופיעה פתאום ודרשה טיפול בהקדם האפשרי ביותר!
חיפשתי מדביר דרך האינטרנט, הגעתי לאתר שלכם "טוב תודה", ובחרתי משם את אמיר מחברת "מדבירים בירוק", פשוט קראתי עליו כמה המלצות שרשמו עליו אנשים, והחלטתי להסתפק בזאת.
בטלפון - הסברתי לאמיר בדיוק מה הבעיה ולאיפה הוא צריך להגיע. דיברנו וסיכמנו שהוא יגיע ביום מסוים. אמיר הגיע כמתוכנן עם כל הציוד הנדרש ולאחר שהסביר לנו על ההדברה, יצאנו מהבית והוא החל במלאכת ההדברה. הוא ריסס את כל הבית מכל הכיוונים פלוס מקומות נוספים שצריך לשים עליהם דגש. מדובר במדביר מקצועי מאוד, שיודע את העבודה.
כשחזרתי לשלם לו על העבודה, אמיר הסביר לי קצת על הפעולות שעשה, נתן לי הנחיות לשימור ההדברה והנחיות נוספות בנוגע לכלי המיטה כריות סלון, שאיבה כביסה בטמפרטורה מסוימת וכו', הודיתי לו על השירות המקצועי ושילמתי לו בדיוק את הסכום שסגרנו עליו מראש. לגבי אחריות על הריסוס, אמיר אמר לי שאני יכול ליצור איתו קשר על כל בעיה שלא תבוא ואם נרגיש שיש עוד פרעושים הוא יגיע לטפל בעניין. אני סומך עליו וממליץ בחום - עופר.

, מאי 2014

עד לא מזמן סבלנו ממכת ג'וקים מגעילה ובזכות ההדברה המקצועית של אמיר הבעיה נפתרה!
לאמיר הגעתי דרך האתר שלכם, יצרתי איתו קשר, הסברתי לו במה מדובר ומה שטח הבית, אמיר נתן לי הצעת מחיר טובה וסגרתי איתו יום ושעה. מבחינת המחיר אני יכול להרחיב ולהגיד שעשיתי סקר שוק ולפני שבחרתי בחברת ההדברה, קיבלתי הצעת מחיר כמעט כפולה מההצעה של אמיר למרות שהיה מדובר באותו סוג הדברה.
אמיר הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, התייצב עם הציוד שלו וחומרי הריסוס וביצע את ההדברה במיומנות ובאופן יסודי, עבר על כל פינות הבית ולא פספס מקום אחד. בתחילת היום, אמיר נתן לנו הוראה לעזוב את הבית בתום הריסוס לשעתיים ולאחר מכן נוכל לחזור ולשהות בבית בלי סכנה. הוא היה מאוד סבלני וקשוב, הסביר לי על חומרי הריסוס והסיר ממני כל ספק.
בכל אופן, לאחר שחזרנו לבית, אמיר הסביר על הריסוס ולקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם, הייתי מאוד מרוצה ממנו וההדברה הוכיחה את עצמה, הג'וקים ושאר חרקים נעלמו, ההדברה הייתה מוצלחת מאוד ובעתיד אני אשמח להיעזר בשירותיו.
קיבלנו שירות אמין הוגן ומקצועי והכי חשוב לא נתקלנו בצורך לבצע ריסוס מחדש - שילמנו על שירות וקיבלנו את הטוב ביותר!
לירון.

, מאי 2014

אנחנו נעזרים בשירותיו של אמיר "מדבירים ירוק" כשיש צורך, למעשה אנחנו כבר מכירים שנתיים ואני רוצה להמליץ עליו בחום.
אנחנו גרים בבית פרטי במושב, וכמו בכל בית קרקע ועוד במושב, יש המון מזיקים וחרקים ולכן אנחנו צריכים לתחזק באופן קבוע את עניין הריסוס. כמו שכבר אמרתי, אמיר עובד איתנו כבר שנתיים ונותן לנו מענה לכל נושא ההדברה, בין אם זה עכברים, ג'וקים או נמלים.
לפי הצורך - אמיר מגיע לבצע בדיקה של מצב המזיקים ומטפל בבעיות עפ"י הצורך. בזכותו, ובעיקר בזכות העבודה מוצלחת שהוא עושה, אין לנו חרקים ושאר מזיקים בבית.
המחירים שלו לצרכן, הם מחירים הוגנים וטובים (לעניות דעתי) - אבל בעיקר מה שבולט אצלו זה היחס והשירות אותו הוא מספק ללקוח.
כל בעיית מזיקים שחוזרת (למרות שזה כמעט ולא קורה) - הוא מיד בא לתקן ולעשות הדברה נוספת עד שהעניין נפתר.
מדובר באיש מקצוע אמין ביותר, נותן שירות מקצועי, ההדברה שלו נעשית באמצעות חומרים לא מזיקים והמחירים שלו בהחלט משתלמים!
אני מאד ממליצה עליו ומקווה שנהנה משירותיו גם בשנים הבאות.
אורטל, מושב בן-זכאי.

, יולי 2013

אל "מדבירים ירוק" הגעתי דרך פלייר שהם חילקו, כשחיפשתי מדביר לדירה שלי (דירת ארבעה חדרים) ולאחר שיחה קצרה שניהלתי עם אמיר - הוא הגיע אל לדירה לתת הצעת מחיר.
החלטתי לקחת את השירותים שלהם גם כי אמיר היה נראה לי הגון וישר וגם מבחינת המחירים הם היו מאוד אטרקטיביים. ביום ההדברה הגיע אלי איש צוות שהסביר לי בקצרה לגבי חומרי הריסוס שהוא משתמש בהם, ומבחינת מה עליי לעשות בימים הקרובים שלאחר ההדברה (מתי מותר להיכנס הביתה, מתי לשטוף את הבית וכדו'').
הייתי מאד מרוצה מהשירות ומהמחירים. אין לי תלונות, הוא עשה עבודה ממש יפה, ולשמחתי גם מוצלחת, אין יותר ג''וקים ונמלים אצלי בבית וזה הכי חשוב!
עידן, ראשון-לציון.

, יולי 2013

לפני כמה שבועות, הייתה לי בעיה של תיקנים ונמלים שלא הצלחתי להשתלט עליה בריסוס ביתי, לכן החלטתי להזמין חברת הדברות מקצועית שתבצע ריסוס יסודי. שעשיתי חיפוש באיזושהי אפליקציה של בעלי-מקצוע, עלה לי השם שלהם, ביחד עם הטלפון, התקשרתי אליהם, הסברתי להם מה הבעיה, והם הסבירו לי בנחמדות, שזה נושא שהם מכירים, ושאפשר לטפל בו בקלות - פשוט מאתרים את המקומות הבעייתיים כמו סדקים, ביוב וכו'' ומרססים בחומר מיוחד ידידותי לסביבה.
הם נשמעו לי די אמינים בטלפון, הזמנתי אותם לבצע את הריסוס, כשהגיעו, הם היו נחמדים אדיבים ומקצועיים, איתרו את המקומות הבעייתיים של תיקן גרמני ונמלים וריססו אותם עם החומרים המיוחדים שלהם - כולל חומר ג''לי נגד נמלים וכמובן ריססו בכל פינות הבית... אני שמח להגיד, שהבעיה נפתרה לחלוטין! הם עשו עבודה נפלאה!!! ואין ספק שאם אצטרך, אקרא להם שוב.
אסי ממושב בית-עובד.

, יולי 2013

חיפשתי חברת הדברה, שתבצע הדברה כללית אצלי בדירת שלושה חדרים. היה חשוב לי שיהיה מדובר בחברה מקצועית ואמינה, ומעל לכל שגם חומרי ההדברה, שבהם נעשה השימוש, יהיו כמה שיותר עדינים, עם רעילות נמוכה ועם כמה שפחות תופעות לוואי (כמו ריח חריף וכו''). חברים שלנו המליצו על חברת "מדבירים ירוק" שעשו אצלם הדברה ירוקה שעזרה למדר את התיקנים מדירתם. התקשרתי לאמיר, הוא הסביר לי מה היתרונות של החומרים שלהם על פני חומרים של חברות הדברה סטנדרטיות בשוק (אמרה שמדובר בחומרים טבעיים, שכמעט ואין להם ריח, והם מפותחים במיוחד כדי לשמור על הסביבה, ולא לפגוע - לא בבני אדם ולא בבע"ח) הצעת המחיר שלו הייתה סבירה מאוד ולכן סגרתי איתו בלי להסס.
ההדברה כמו שאמרתי - הייתה הדברה כללית נגד תיקנים ושאר מזיקים. ביום עצמו של הריסוס הגיע אלי איש צוות שביצע בעצמו את הריסוס, הוא דאג לאתר מקומות אסטרטגים ולרסס אותם. הריסוס עצמו היה ללא תופעות לוואי של ריח, אני מאוד מרוצה מהתוצאה - הריסוס הוכיח את עצמו!!! כמו כן הייתי מרוצה מהמחיר וגם מהיחס ולכן המלצתי עליהם גם לחברים שלי, וגם פה באתר -ממליצה בחום!!!
מור, תל-אביב

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

תאור העסק

חברת מדבירים ירוק הינה חברת הדברה הפועלת על מנת לספק את השירות הכי מקצועי, אמין ובטוח. אנו מטפלים בכל סוגי המזיקים, ומשתמשים בחומרים ללא ריח ידידותיים לאדם ולסביבה. אז אל תתפשרו.. כי הנסיון שלנו זה השקט שלכם.

מדבירים ירוק

מדבירים ירוק

אמיר ויימן


9.4

050-9131117
 

מדבירים ירוק

אמיר ויימן

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-9131117 חייג