כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תיקון מקררים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

עמית המקררים

9.2
יחיאל עמית
תיקון מקררים
מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות
כתובת העסק: חיפה

  99%

הגעה בזמן

  93%

מקצועיות

  83%

מחיר הוגן

14 חוות דעת מהימנות

, ספטמבר 2016

יחיאל היה אצלי לתיקון מקרר, התרשמתי שמדובר בטכנאי מקצועי, אמין ובמחיר הוגן. כבר בטלפון הוא עשה עליי רושם חביב מאוד ואמין. הסברתי ליחיאל שמדובר במקרר שבחלק של המקפיא עובד מצוין אבל בחלק של המקרר לא עובד בכלל, הוא נתן לי הערכה כללית לעלויות בהתאם לאופי התקלה שימצא.
תוך שעה מרגע הקריאה הוא כבר היה אצלי. יחיאל מצא בעיה בתרמוסטט והסביר שנצטרך להחליף אותו, הוא התקין את התרמוסטט החדש וערך בדיקה לראות אם המקרר חוזר לפעילות תקינה. יחיאל פעל במקצועיות ובזריזות ואיתר את התקלה במקום, וביצע תיקון איכותי.
יוסי.

, ספטמבר 2016

ליחאיל "עמית המקררים" הגעתי לצורך תיקון מקרר שהקפיא לי דברים, הוא הגיע בשעה שסיכמנו, סידר משהו שקשור בתריס אבל יום למחרת הדברים הפשירו במקפיא עליון ומשהו אחר השתבש, לשמחתי יחיאל היה בסדר, הגיע למחרת בפעם השנייה, שוב סידר את התריס והפעם לא לקח תשלום עבור התיקון. שירות אמין.
שרון.

, ספטמבר 2016

לפני כמה שבועות שמתי לב שהמקרר שלי לא מקרר כמו שצריך וחשבתי שיש חוסר בגז ולכן מילוי הגז יפתור את הבעיה. בכל אופן התקשרתי ליחיאל עמית, הגעתי אליו דרך האתר שלכם "טוב תודה". מסרתי לו את פרטי הבעיה, והוא הסביר לי בטלפון שלא בטוח שהבעיה היא בגז ושיש צורך שהוא יגיע אלי בכדי לבדוק את מקור הבעיה ולתת הצעת מחיר שתהיה הוגנת.
יחיאל הגיע אלי באותו היום, בדק את המקרר, ראה שלא חסר גז, ואח"כ עבר לבדוק את המאווררים, הסתבר שהמאוורר הפנימי תקול ושיש צורך להחליפו. הוא הסביר לי, שהמאוורר אחראי על זרימת אוויר מסוימת בין המקפיא למקרר וחזרה. אם המאוורר שאחראי לפעולה זו אינו עובד כשורה פעולת הקירור נפגמת ולכן יש צורך להחליפו.
יחיאל התקין את המאוורר החדש והחזיר את החלקים למקומם. המקרר חזר לעבוד בצורה טובה, כמו חדש וטמפרטורת הקירור הייתה מצוינת. יחיאל לקח את המחיר שסוכם ונתן לי קבלה. אני ממליצה עליו בחום!
מירה.

, אפריל 2016

יחיאל בן אדם מאוד נחמד ואיש מקצוע אמין, תיקן את המקרר במקצועיות וגבה בדיוק את המחיר שנקב בטלפון. תודה!
הזמנתי את יחיאל לתיקון המקרר שלנו, שוחחתי איתו בטלפון ולקחתי הצעת מחיר, יחיאל ידע לכוון לבעיה ולתת טווח מחיר הגיוני, הוא מצא חן בעיניי והזמנתי אותו שיגיע עוד באותו היום, יחיאל הגיע בשעה שסיכמנו, ערך בדיקה יסודית ובדק כמה אופציות, תוך מספר דקות הוא איתר את הבעיה במקרר, נתן לי הצעת מחיר מדויקת שעמדה בטווח המחירים הנאמר לי מראש ונתתי לו להמשיך בעבודה.
יחיאל נסע להביא את חלק החילוף המסוים, הוא התקין את החלק החדש במהירות ובמקצועיות ותיקן את הבעיה במקרר. בסיום ההתקנה, הוא נשאר כמה דקות לראות שהמקרר מתחיל בפעולת הקירור ורק כאשר הכל חזר לפעולה הוא גבה ממני את המחיר שסוכם. עד עכשיו המקרר עובד מצוין ונראה שהבעיות מאחורינו. הייתי מרוצה מהשירות שלו ואני בהחלט ממליץ עליו!
איגור.

, אפריל 2016

הייתי מאוד מרוצה מהשירות ההוגן והמקצועי של יחיאל עמית, יצא לי להיתקל בטכנאי אמין ואדיב, ממליץ בחום. לפני מספר ימים ניסיתי להפעיל את מכונת הכביסה האמריקאית שלנו וראיתי שהיא לא עובדת בכלל, חיפשתי טכנאי מקצועי שיגיע לראות במה מדובר. מאחר ואני לא מכירה מישהו ספציפי, נעזרתי בטכנאי מטעם "פאל" של היצרן, הוא הגיע, היה נחרץ וטען שהמנוע הלך (למרות שהייתי מסופק אם זה בכלל נכון), להחליף מנוע עולה הרבה אז שלחתי אותו לדרכו וחיפשתי חוות דעת שנייה.
ליחיאל הגעתי דרך המלצה, הוא ביקש ממני לתאר לו מה הבעיה ותאמנו שעה. יחיאל הגיע בזמן שקבענו, בדק את המכונה והודיע לי שאין שום צורך להחליף את המנוע, מדובר בתיקון טכני בלבד שקשור למשהו אחר. הצעת המחיר על התיקון הייתה זולה בהרבה מהחלפת מנוע ונתתי לו להמשיך בתיקון. בסיום העבודה, יחיאל בדק שהמכונה עבודת כמו שצריך, על השירות הוא לקח מחיר מאוד הוגן. היה מאוד מאוד אמין. אני שמח להמליץ עליו ובוודאי שאחזור אליו גם בעתיד.
צבי מאיר.

, מרץ 2016

מרוצה מהשירות מאוד, זמן תגובה ויעילות התיקונים, מגיע תמיד מאוד מהר, לוקח מחירים הוגנים עבור התיקונים - אי אפשר לבקש יותר טוב ממנו. נעזרתי בשירותיו של יחיאל עמית כבר מספר פעמים ואני יכול לספר מניסיוני הטוב, שהוא בעל-מקצוע משכמו ומעלה. מדובר בטכנאי מקצועי מאוד, בקיא בכל מה שקשור לתיקון מוצרי חשמל וזה מתבטא בעבודה שלו.
בפעם הראשונה שנעזרתי בשירותיו זה היה קשור למקרר הישן שלנו שהפסיק לעבוד, צלצלתי ליחיאל הטכנאי דרך המלצה שקיבלתי מחבר, מדובר בטכנאי מוכר וידוע כבעל מקצוע איכותי ואמין!!! למרות שאני גר בעתלית וזה לא קרוב לו במיוחד, הוא פינה מזמנו, הגיע תוך פחות משעה, בדק את המקרר, עלה על הבעיה מהר ופתר אותה במחיר הוגן, שמחתי שהכרתי בעל-מקצוע ישר ושמרתי את המספר למקרים נוספים בעתיד. מאז יחיאל הגיע אלינו לעוד מספר ביקורים הקשורים למקרר, הספקנו להחליף מקרר למקרר יד שנייה ובפעם האחרונה שאני זוכר, הייתה לנו בעיה שהמקרר עבד טוב 24 שעות ופתאום היה מפסיק לקרר, כמו תמיד יחיאל נתן שירות מעולה, מצא בעיה בגוף חימום בפריזר, ביצע תיקון והכל עכשיו עשר.
באופן כללי יחיאל מקפיד לתת מענה זריז ולהגיע בדיוק בשעה שקובעים איתו, מעבר לכך כשהוא ניגש לטפל בתקלה, יש לו יכולת לאתר את מקור הבעיה מהר ולפתור את העניין על הצד הטוב ביותר והכי הכי חשוב, ניתן לסמוך עליו שהוא מספק מידע אמין בנוגע לתיקון - מומלץ בחום ומכל הלב, באמת טכנאי מצוין.
דני בר שלמה.

, ינואר 2015

הגיע לתקן מקרר גנרל אלקטריק בן 6 שנים, לא הצליח לאתר את התקלה, פרק את כל המקרר ואפילו החליף גשש שלא היה צריך להחליף. לקח חלק לבירור ולא רצה לחזור להרכיבו. בקיצור לא מכיר את המקרר וחבל שבכלל נגע בו.לא ממליצה בכל לשון של אמירה.
גבה עבור זה 200 ש"ח.

תגובת יחיאל מ- "עמית המקררים":
אני בעל מקצוע עם המון שנות ניסיון, מעולם לא היו לי בעיות עם לקוחות.
כשאני מגיע ללקוח אני בודק ב 100% את התקלה ואז מחליט מה התקלה ואיזה חלק יש להחליף, הבעיה במקרר שלהם היה חלק שנקרא ריליי אלקטרוני", וזהו חלק מיוחד, שפרקתי אותו ולקחתי אותו לחברה הם טענו שזה חלק יקר מאוד שעולה לו כבעל מקצוע 1200 ש"ח, ובמידה ואני רוצה את החלק הזה עליי לשלם עבורו ואין להחזירו לחברה. הצעתי ללקוח לקחת את החלק הוא לא רוצה בגלל המחיר הגבוהה, חזרתי אליהם והחזרתי את החלק הישן למקומו. מיותר לציין שעבור הביקור הלקוח לא היה מוכן לשלם, ורק בזכות האתר הם שילמו לי עבור הביקור 200 ש"ח

, אוקטובר 2014

יחיאל עמית נתן לי שירות מצוין. הגעתי אליו באופן אקראי דרך האתר שלכם. קראתי את ההמלצות שנרשמו עליו, קיבלתי עליו רושם שהוא אכן איש אמין, התקשרתי אליו סיפרתי לו במה מדובר והוא נתן לי השערות וטווח מחירים מראש, יחיאל היה זמין להגיע כבר באותו יום.
תוך שעתיים הוא הגיע אלי, טיפל לי במקרר - מצא שהבעיה היא בתרמוסטט, ולכן החליף אותו בתרמוסטט חדש. נשאר אחרי זה עוד חצי שעה מעבר לזמן, כדי לוודא שאכן החלק שהרכיב עובד, ושהמקרר כבר לא עושה לי יותר בעיות.
לגבי המחיר - לא עשיתי סקר שוק או בירורים נוספים, אבל אני מניח שמבחינת המחיר, הוא גבה ממני סכום סביר ונורמלי (שאגב עמד בטווח המחירים שנאמר לי בטלפון), כפי שמקובל היום בשוק.
יחיאל בהחלט עשה עלי רושם של איש מאד אמין - גם הגיע מהר, גם נשאר מעבר לזמן - באמת נתן לי שירות מכל הלב, ואני בהחלט ממליץ עליו.
ניסן.

, אוקטובר 2014

לפני כמה שבועות שמתי לב שהמקרר שלי לא מקרר כמו שצריך וחשבתי שיש חוסר בגז ולכן מילוי הגז יפתור את הבעיה. בכל אופן התקשרתי ליחיאל עמית, הגעתי אליו דרך האתר שלכם "טוב תודה". מסרתי לו את פרטי הבעיה, והוא הסביר לי בטלפון שלא בטוח שהבעיה היא בגז ושיש צורך שהוא יגיע אלי בכדי לבדוק את מקור הבעיה ולתת הצעת מחיר שתהיה הוגנת.
יחיאל הגיע אלי באותו היום, בדק את המקרר, ראה שלא חסר גז, ואח"כ עבר לבדוק את המאווררים, הסתבר שהמאוורר הפנימי תקול ושיש צורך להחליפו. הוא הסביר לי, שהמאוורר אחראי על זרימת אוויר מסוימת בין המקפיא למקרר וחזרה. אם המאוורר שאחראי לפעולה זו אינו עובד כשורה פעולת הקירור נפגמת ולכן יש צורך להחליפו.
יחיאל התקין את המאוורר החדש והחזיר את החלקים למקומם. המקרר חזר לעבוד בצורה טובה, כמו חדש וטמפרטורת הקירור הייתה מצוינת. יחיאל לקח את המחיר שסוכם ונתן לי קבלה. אני ממליצה עליו בחום!
שולה.

, יולי 2014

היו לי שתי בעיות במקרר, הוא לא הצליח לקרר בכלל וגם לא היה לי שמץ של מושג מה גורם הבעיה. בקיצור חיפשתי בעל מקצוע דרך האתר שלכם, קראתי על עמית חוות דעת חיוביות והתקשרתי בכדי לקבל הצעת מחיר. סיפרתי לעמית בטלפון במה מדובר, הוא אמר לי מה עלות הביקור ונתן לי טווח מחירים אפשרי. אני רוצה להגיד שעמית בן אדם זהב, עם יחס נהדר והמון כבוד ושכל ישר.
הוא הגיע אלי עוד באותו היום, תיאם איתי שעה והגיע בול בזמן, בלי לקשקש יותר מידי הוא ישר ניגש למקרר בדק אותו מכל הכיוונים ועלה על הבעיות במהירות, אני כבר לא ממש זוכר מה היה צריך להחליף, אבל אני זוכר שהשירות היה מצוין.
עמית הלך להשיג את החלקים המתאימים וחזר באותו היום, הוא ביצע את ההחלפה והרכבה של החלקים החדשים ובסיום העבודה המקרר חזר לעצמו. המחיר ששילמתי היה בהחלט סביר והשירות היה מצוין! אני מודה לעמית וממליץ עליו בחום!
אבי.

, יולי 2014

אני מאוד מרוצה מעמית, הוא עשה עבודה מקצועית ולקח מחיר סביר והוגן לכל הדעות - מומלץ בחום!
לפני מספר ימים, הייתה לי בעיה עם המקרר שהפסיק לעבוד לגמרי וחיפשתי טכנאי מקררים שיגיע לראות במה מדובר ומה עלות התיקון.
חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מקררים מאזור חיפה, והגעתי לעמית דרך האתר שלכם. הזמנתי אותו שיגיע עוד באותו היום, הוא היה פנוי והגיע מהר.
עמית ערך בדיקה יסודית ולמקרר ותוך מספר דקות איתר שהבעיה קשורה למנוע, הוא היה ממש הוגן, לא טען שצריך להחליף את כל המנוע ואמר לי שמדובר בתיקון של החלפת חלקים מסוימים במנוע שעלותם נמוכה יותר. המחיר שהוא רצה על החלפת החלקים היה הוגן בעיני, עמית הלך להביא את החלקים החדשים, חזר עוד באותו היום וביצע את התיקון (יש לציין שהחלקים היו חדשים ועמית הוציא אותם ישר מהשקית). בסיום התיקון המקרר חזר לפעול במלוא העצמה - מקרר מצוין! בקיצור אפשר לסכם ולהגיד שהמחיר ששילמתי היה הוגן, השירות היה מקצועי ואני בהחלט ממליצה בחום.
ע. תשבי.

, יולי 2014

יחיאל עמית איש מקצוע ובן-אדם מקסים, אני ממליץ עליו מכל הלב!!
שמי אהוד ואת יחיאל אני מכיר כבר שנים רבות - מדובר באיש מקצוע מיומן, שבקיא מאוד בתחומו ואפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות!
אני כבר לא זוכר איך הכרתי אותו מכיוון שבאמת מדובר בהמון שנים, אבל אני יכול להגיד, שמהפעם הראשונה שהוא עשה אצלי תיקון במקרר ועד היום אני נעזר רק בו בכל הקשור לתיקון המקרר הביתי.
כמובן שבמהלך השנים נקרו בדרכי סיטואציות בהן נזקקתי לתיקון המקרר, אם זה מילוי גז, אם זה החלפת תרמוסטט, תיקונים מכניים ועוד.
יחיאל בעל מקצוע על רמה, הוא ממש מכיר את המקרר לפני ולפנים, הוא תמיד מבצע תיקונים בעלות הכי נמוכה שניתן, לא מנסה לקחת ממני סכומים מופרזים ורק אם צריך הוא יגיד ויחליף חלק.
כל התיקונים שהוא עושה ברמה גבוהה מאוד, לא קרה אפילו פעם אחת שיצאתי מאוכזב. מבחינתי הוא מספר אחת בתחום! מקצוען אמיתי, המחירים שהוא לוקח סבירים, לוח הזמנים שלו מצוין, הוא הוגן ישר ואמין - אין יותר טוב ממנו - ממליץ בחום!
אהוד.

, יולי 2013

אני מכירה את יחיאל כבר שנים רבות. אני לא זוכרת איך הגעתי אליו בפעם הראשונה זה כבר היה מזמן. בכל אופן אני מזמינה אותו בכל פעם שיש לי בעיה במכשירי החשמל. הוא מתמחה במכשירים של גנרל אלקטריק וזה מצוין כי אני מאוד אוהבת את המוצרים שלהם ומשתדלת לרכוש רק אותם. יחיאל אדם מקצועי מאוד, בעל ניסיון של שנים, הוא ממש מומחה ואני סומכת עליו בעניינים האלה בלי לשאול שאלות. יצא שהוא תיקן לי בבית כמעט כל מכשיר אפשרי ובכל פעם הוא עשה את זה מכל הלב ובידענות גדולה. פעם זה המייבש שבאמצע החורף התקלקל ופעם זה התנור שעשה לי בעיות והייתה עוד פעם אחת עם המקרר. יחיאל נהדר בתחום הזה ואני מתכוונת להמשיך לקרוא לו כשאצטרך ואני גם ממליצה לכל החברות שלי עליו.
דבורה מחיפה

, יולי 2013

התנור אצלי בבית הפסיק לעבוד מאיזה שהיא סיבה בלתי נראית לעין. מדובר בתנור לא חדש אבל גם לא מאוד ישן. לא רציתי ללכת לרכוש חדש כי זו הוצאה גדולה ובלתי צפויה שהעדפתי לחסוך אותה מעצמי. אבל תנור אני צריך, אז אמרתי אני אנסה למצוא מישהו שיתקן לי את התנור בעלות סבירה שזה ישתלם לי לא לקנות חדש. בדקתי באתרי אינטרנט והגעתי ליחיאל. התקשרתי אליו באופן אקראי, אך התברר שזו הייתה פגיעה בול.
יחיאל הגיע אצלי בבית ובדק את התנור, הוא אמר שיש איזה חלק מאחורה שנשרף ושצריך להחליף. הוא החליף את החלק הזה והתנור הסתדר. עכשיו הוא עובד מצוין. יחיאל בחור זהב, מאוד נחמד וסימפטי ויודע לעבוד. הוא היה מקצועי מאוד ועלה על התקלה במהירות. אני שמחתי מאוד שנחסכה ממני ההוצאה הכספית של תנור חדש ושהכל עכשיו תקין. יחיאל מומלץ מאוד, יש לו ידיים טובות וחוש טכני מצוין.
חיים, חיפה

איזור פעילות

איזור פעילות: מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תאור העסק

טכנאי מוסמך עם ניסיון וותק רב בתחום המקררים, מתקן את כל הסוגים, מומחה לגנרל אלקרטריק, שרות אמין ואדיב

עמית המקררים

עמית המקררים

יחיאל עמית


9.2

052-2690500
 

עמית המקררים

יחיאל עמית

9.2

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-2690500 חייג