כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תריסים וחלונות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

תריסי אמיר

9.5
מוחמד דבולסי
תריסים וחלונות
אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: מישור אדומים

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  82%

מחיר הוגן

13 חוות דעת מהימנות

, אוקטובר 2013

אני גר בבית פרטי ויש לנו תריס חשמלי גדול וכבד בסלון בחלון שמוביל ליציאה לחצר. לפני כמה שבועות הייתה בעיה חשמלית עם התריס ונזקקתי לטכנאי שיבוא לטפל בתקלה הזאת בהקדם האפשרי.
נתקלתי בשם של מוחמד באתר האינטרנט הזה והחלטתי להתקשר. מוחמד היה אדיב ונחמד ואמר שיעשה כל מאמץ לבוא בהקדם. כעבור זמן קצר, עוד באותו היום מוחמד הגיע אלינו הביתה והתחיל לעבוד על התריס. בסך הכל מוחמד עבד שעתיים על התריס הזה, הייתה בעיה טכנית להזיז אותו בכלל כי זה תריס גדול וכבד מאוד.
בכל אופן הסתבר למוחמד שהבעיה הייתה עם איזה חלק במנגנון החשמלי של התריס והוא ממש עמל על העניין ברציפות עד שהוא הצליח לעלות על הבעיה ולתקן אותה. הייתה הרבה עבודה עם התריס הזה ומוחמד נאלץ להחליף חלק מהמנגנון שהתקלקל ולמרות זאת הוא לקח ממני את הסכום המדויק לא יותר ולא פחות.
הייתה לי זכות גדולה להכיר את מוחמד, שהוא איש מקצוע משכמו ומעלה ועשה לי שירות מעולה.
ממליץ מאוד, איתן ממודיעין

, ספטמבר 2013

הזמנתי את מוחמד, לאחר שמצאתי את שמו ומספר הטלפון שלו באתר בעלי המקצוע "טוב תודה". הייתי צריך מישהו שיטפל לי בתריס גלילה שנתקע אצלי בחלון הסלון - כל הזמן נתקע בפתיחה וסגירה. הרמתי לו טלפון, הוא היה זמין והגיע אלי עוד באותו יום. מוחמד נתן לי הצעת מחיר סבירה ונתתי לו אור ירוק לביצוע התיקון.
הוא פתח את הקופסא של תריס הגלילה עשה שימון של המסילות, והחלפה של שני גלגלים שלו שהיו מקולקלים.
הבחירה שלי במוחמד הייתה מממש במקרה, לא הכרתי אותו לפני כן, והסתפקתי רק במידע עליו המופיע באתר שכלל חוות דעת מאד טובות והתרשמויות חיוביות (מאנשים שכבר הזמינו אותו לפני) ולא התאכזבתי. מוחמד הגיע בזמן! פתר את הבעיה בצורה נקודתית ויעילה ומאז הבעיה לא חזרה על עצמה.
מרוצה מאוד וממליץ עליו בחום!
חיים.

, ספטמבר 2013

מוחמד הוא בעל-מקצוע שיש לו מילה, אמין מאוד עומד בלוח זמנים, פשוט פנטסטי!! הגעתי למוחמד דרך חבר שהמליץ עליו, הייתי צריך בעל מקצוע טוב ואמין, שיתקין אצלנו בבית חלונות ותריסים מאלומיניום.
התקשרתי לכמה בעלי מקצוע לפני מוחמד, שנתנו הצעות מחיר והצעת המחיר של מוחמד הייתה הזולה מבין כלום, וזה היה חלק מהשיקול שהחלטנו לסגור איתו את העבודה. חוץ מהמחיר שהיה אטרקטיבי, מוחמד היה נראה לנו הכי מקצועי ומבין עניין. הוא לקח מידות של החלונות וסגרנו איתו על המקום את העבודה.
ביום ההתקנה מוחמד הגיע עם כל הציוד הנדרש להתקנה, לא מרח את הזמן וישר התחיל לעבוד. התקין את מסגרות האלומיניום החדשות ואת תריסי האלומיניום, העבודה הייתה נורא מסודרת ונקייה בלי הרבה בלאגן מסביב. היינו נורא מרוצים מהתוצאה. מוחמד השאיר את הבית נקי ומוסדר. קיבלתי ממנו חשבונית ואחריות על העבודה ולסיכום אני מאוד ממליץ עליו!
שמואל.

, ספטמבר 2013

מוחמד מ"תריסי אמיר", העניק לנו שירות מצוין בכל הרמות - רמת שירות גבוהה, רמת איכות המוצר, רמת ביצוע, הכל היה פשוט מצוין בכל הרמות. אני מאוד מרוצה.
הגעתי למוחמד במקרה, דרך חיפוש אקראי באינטרנט הגענו לאתר שלכם "טוב תודה", חיפשנו בעל מקצוע שעובד בתחום האלומיניום בכדי שיבצע החלפה של כל התריסים בבית מפלסטיק לתריסי גלילה מאלומיניום. ראינו שמוחמד עובד באזור מודיעין והסביבה ושיש עליו המלצות טובות, לכן החלטנו להרים אליו טלפון לקחת הצעת מחיר.
מוחמד ביקש להגיע לקחת מידות מדויקות ועל סמך זה לתת הצעת מחיר יותר מדויקת. מוחמד הגיע כפי שהבטיח, מדד את החלונות בכל הבית ונתן לי הצעת מחיר על תריסי גלילה ידניים מאלומיניום, ותריס גלילה אחד חשמלי לוויטרינה גדולה. הצעת המחיר שלו הייתה אחלה הוא אישית נראה לנו מאוד נחמד ואמין וסגרנו את העבודה.
קבענו לוח זמנים לביצוע העבודה ומוחמד עמד בול במה שסוכם. הוא התקין בכל הבית את התריסים החדשים, לא היו שום בעיות עם המידות והכל תוקתק כמו שצריך. מוחמד עשה יופי של עבדה ביופי של זמן והתוצאה יפה, מקצועית ונקייה. אנחנו מודים לו מאוד וממליצים עליו בחום!
אהוד, מודיעין.

, אוגוסט 2013

היו אצלי שני תריסים עם שלבים מפלסטיק שחלק מהם כבר היו שבורים ואי אפשר היה כבר לגלול את התריס למעלה ולמטה. הייתי צריך למצוא בעל מקצוע שיחליף את התריסים לחדשים ועמידים עד כמה שניתן. ביררתי עם כמה בעלי מקצוע, כולם נתנו הצעות מחיר יחסית גבוהות וחשבתי שאוכל למצוא מישהו עם מחיר קצת יותר שפוי. ולא טעיתי. דיברתי עם מוחמד בטלפון והוא נתן לי הצעת מחיר טובה והוגנת. הוא ביקש לדעת מה אורך התריס ומדדתי בעצמי ועל פי המידות הוא סיפק לי כבר אחרי יום או יומיים את התריסים החלופיים.
מוחמד הגיע בזמן שקבענו בדיוק, פתח את העץ מלמעלה ושחרר את התריסים הישנים. במקומם התקין תריסי פלסטיק חדשים וגם שם חבל חדש. הייתי מבסוט מהשירות של מוחמד שביצע את ההחלפה במהירות ובמקצועיות. אני התרשמתי מאוד ממוחמד, מהיושר, הרצינות והמקצועיות שלו ואני ממליץ עליו בשמחה.
אורי, ירושלים

, אוגוסט 2013

מוחמד הוא יופי של בעל מקצוע!! חווית השירות הייתה נעימה ומקצועית. בוא נתחיל מזה, שמוחמד דבר ראשון - ענה לפנייתי והיה זמין. ראיתי את הפרסום עליו דרך האתר שלכם והחלטתי להתקשר אליו.
מוחמד ענה לי תוך מספר שניות. שאלתי אותו אם הוא יכול לתקן לי תריס גלילה שהתקלקל - חשמלי (ומשום כך לא היה אפשר - לא להוריד אותו וגם לא להעלות אותו) ומה עלות התיקון. מוחמד הסביר לי שזה תלוי בבעיה, ונתן לי טווח מחירים מתיקון חשמלי וכלה בהחלפת מנוע. הוא הגיע אלי עוד באותו היום על לתת הצעת מחיר, בדק את מקור הבעיה וראה שלא מדובר בתיקון חשמלי אלא בהחלפת מנוע חדש. הוא הסביר לי מדוע יש צורך להחליף למנוע חדש, הסכמתי אתו ונתתי אישור לביצוע העבודה.
מוחמד הגיע יום למחרת לבצע את התקנת המנוע, כל העבודה לקחה למוחמד לא יותר משעה. הוא היה מסביר פנים וחביב ועמד במחיר שנקב, (למרות שלטעמי המחיר היה טיפה גבוהה) וסה"כ הייתי מרוצה מהשירות שלו, והתריס עובד מצויין!
שמעון

, אוגוסט 2013

מוחמד הוא בעל מקצוע אמין, שעובד בצורה יעילה ומקצועית.
הגעתי אליו דרך האתר שלכם "טוב תודה", חיפשתי אחר בעל מקצוע שעובדת בתחום החלונות והתריסים באזור מודעין, הגעתי לדף של תריסי אמיר ומאחר שקראתי רק המלצות טובות עליו החלטתי להזמין אותו לביתי לבצע החלפה של תריסים שבורים (מהסוג הישן, הפלסטיקי, שלבים)שהיו לי בסלון לתריסים חדשים גם כן מפלסטיק.
מוחמד הגיע אלי לדירה בדיוק בשעה שקבענו, הוא פירק את מסגרת החלון, הוציא את התריסים הישנים והחליף בחדשים ועשה את העבודה ביעילות ובזריזות, לא מרח את הזמן ובכלליות היה נהדר!
מבחינת המחירים שהוא לוקח, לא עשיתי בדיקה מקיפה, אבל נראה לי שהוא סביר, ולא גובה מחירים מוגזמים. בכל מקרה - אפילו אם הוא במעט יותר יקר ממתקיני תריסים אחרים, הוא עדיין לדעתי שווה כל אגורה, משום, שכמו שאמרתי הוא מקצועי, ואמין, וכשאני מכניסה אלי הביתה בעל מקצוע חשוב לי שהוא יהיה כזה - מוחמד ללא ספק בן אדם הגון וישר!
גיא ממודעין.

, אוגוסט 2013

מחמד עשה אצלי כמה עבודות של אלומיניום. בזמנו הכרתי אותו דרך מקום עבודתי מלפני מס' שנים והתרשמתי ממנו שהוא איש עבודה, כמו שאומרים.
בשלב האלומיניום בבית החדש, זכרתי את מחמד ופניתי אליו. הוא הגיע לראות במה מדובר, מדד ונתן הצעת מחיר שהייתה לרוחי. הוא הגיע בזמן שקבענו עם עוד עובד ויחד הם פירקו מסגרות ישנות לאחר מכן מרחו חומר על הדפנות, חיברו את החלונות עם ברגים וכשסיימו מרחו מסביב חומר איטום והרכיבו מסגרות לפינות. את הדלת רשת התקינו על הדלת הראשית והוסיפו מברשת מתחת לדלת למניעת כניסה של חול ומזיקים. מחמד הוכיח לי ללא כל ספק שהוא אכן מומחה בכל מה שקשור באלומיניום, גם אם מדובר בבעיות הכי קשות. הוא עשה עבודה ישרה, יפה ומקצועי.
גם בעבודה האישית וגם בעבודתי הקודמת ראיתי שמחמד אף פעם לא מאכזב את הלקוחות שלו. הוא דואג לכך שהלקוח יהיה מרוצה ואיתי לדוגמא עבר על כל פינה שבה נגע ובדק שאכן אני מרוצה ואין לי בקשות, הערות או טענות. מחמד בן אדם אמין וישר מאוד ויש לו מחירים נוחים מאוד. הוא תמיד מספק שרות ומגיע שצריך אותו צ'יק צ'ק. מחמד דאג להשאיר את המקום נקי ומסודר, הוא עמד במחיר שקבענו ואף נתן לי חשבונית + אחריות לשנה. השירות היה מכל הלב ועם חיוך ובקיצור, כי יש עוד הרבה מה לכתוב עליו ועל השרות שהוא נותן ואין מקום אז אל תחשבו פעמיים תתקשרו אליו ולא תתאכזבו מבטיחה לכם. מחמד תודה כנה, מכל הלב.
בטי מירושלים.

, אפריל 2013

מוחמד בחור אמין במיוחד, איכות העבודה שלו מעולה ובמקרה של תקלה - מגיע מהר! בניתי באזור ירושלים שבע יחידות דיור חדשות לצורכי השקעה, והייתי צריך בעל-מקצוע שבקיא בהתקנת חלונות אלומיניום בלגיים.
מישהו תיווך ביני לבין מוחמד, על ההתחלה הוא מצא חן בעיני, ראיתי שהבן-אדם מקצועי ושהוא יודע, על מה הוא מדבר. סגרתי אתו מראש את המחיר על הפרויקט והוא עבד במקביל לקבלן שבנה את יחידות הדיור. ממה ששמעתי ממנו, הוא עמד בלוח הזמנים והיה גמיש מאוד.
בכל אופן, מוחמד סיפק את כל החומרים לחלונות, עבד עם צוות פועלים ממושמע ומקצועי, התקין בכל היחידות חלונות בלגיים מעוצבים, משהו באמת יפה ומושקע עם אטימה טובה וזכוכית איכותית!
מוטי, ירושלים

, אפריל 2013

הכרתי את מוחמד במקרה דרך עבודה בקיבוץ רמת רחל. מוחמד ואני עבדנו באותו זמן על פרויקט, ראיתי שהוא בעל-מקצוע רציני ומאז לקחתי אותו להיות קבלן משנה שלי.
אנחנו עושים המון אתרים ביחד, מוחמד מבצע את כל עבודות האלומיניום. דבר ראשון, וחשוב - מוחמד מספק את החומרים לחלונות וזה יתרון מצוין לכל מי ששוקל לקחת בעל מקצוע מתחום האלומיניום (זה מוזיל את העלויות בצורה משמעותית).
דבר שני- מוחמד מבצע את ההתקנות בצורה מושלמת, מקפיד על כל מ"מ ואטימה טובה של הדלתות והחלונות והוא מומחה במנגנוני גלילה חשמליים. אני מרוצה ממנו מאוד, אין לי תלונות עליו, הוא עומד בלוחות הזמנים ואם יש איזושהי בעיה, מוחמד מגיע ישר ומתקן, לא צריך לרדוף אחריו.
ישראל, ירושלים

, מרץ 2013

שמי יהודה, אני קבלן שיפוצים, מכיר המון המון בעלי-מקצוע במסגרת העבודה שלי ועדיין לא נתקלתי במישהו מקצועי ואמין כמו מוחמד.
הפרויקטים שמבוצעים על-ידי מוחמד, תמיד מוקפדים, אין עליו תלונות מאנשים, הוא מגיע בזמן שקובעים איתו, מתקתק עבודה, גימורים מקצועיים, נראה טוב ועמיד. הוא פשוט תותח בעבודות אלומיניום, זאת המומחיות שלו.
המחירים שלו סבירים ביותר, הוא עומד במחירים שסוכמו, ולא מנסה לחלוב מאנשים עוד קצת כסף. השירות שלו כולל חשבונית ואחריות על כל עבודה, הוא פשוט מצויין!
יהודה, בית-שמש

, מרץ 2013

אני מכירה את מוחמד כבר חמש עשרה שנים, ואף פעם לא התאכזבתי ממנו. הוא בעל-המקצוע האידאלי!!
מוחמד מומחה בכל מה שקשור לעבודות אלומיניום, באמת שאין אף אחד בשוק, שבקיא בסוגי התריסים והחלונות כמו מוחמד, הוא בקיא גם בסוגים הרגילים וגם בטכנולוגיות המתקדמות ביותר!!!
המחירים של מוחמד נוחים במיוחד, אין לו עיניים גדולות והוא לא תאב-בצע כמו בעלי-מקצוע אחרים. ההתקנות שלו איכותיות ביותר הוא נותן חשבוניות ומצרף אחריות על כל מקרה שתהיה בעייה, למרות שיש לציין שכמעט ולא נתקלתי בתקלות.
כל פעם שהייתי צריכה את מוחמד, הוא היה משתדל להגיע כמה שיותר מהר, ולבצע את העבודה בזמן מהיר ובאיכות טובה!
אנחנו באמת מרוצים ממנו.
קורנליה, רמת רחל

, מרץ 2013

מוחמד עובד אצלנו כבר כמה שנים בקיבוץ רמת-רחל. כל חברי הקיבוץ מרוצים ממנו מאוד!!!
מוחמד עושה את כל העבודות הקשורות לאלומיניום : דלתות הזזה, חלונות תריסים חשמליים וכו''..
המחירים שלו תמיד פחות מהשוק, והפלוס אצל מוחמד, שיש לו גם מפעל אלומיניום, לכן הוא מספק את החומרים ביותר זול.
גם בכל מה שקשור לחידושים, אין על מוחמד!! הוא עושה דברים משוכללים מאוד, תריסים חשמליים עם שלט, תריסי גלילה, הוא בקיא מאוד בתחום, יודע להתקין אותם בצורה טובה, ותמיד אם יש בעיה הוא ישר מגיע! לגבי הזמנים שלו, מוחמד מגיע בזמן לעבודה רמת הזמינות שלו גבוהה מאוד, הוא פשוט שם, בשביל הלקוח.
אין מה להגיד, הוא מעולה!!!
יניב, רמת-רחל

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תריסים וחלונות

התקנת תריסים
תיקון תריסים
התקנת חלונות אלומיניום
התקנת חלונות
תיקון חלונות

התמחויות

תריסים וחלונות

התקנת תריסים
תיקון תריסים
התקנת חלונות אלומיניום
התקנת חלונות
תיקון חלונות

תאור העסק

מבצעים את כל סוגי עבודות האלומניום כבר מעל כ15 שנים. עבודה איכותית, יסודית ומוצלחת שמבוצעת על ידי בעלי מקצוע שנבחרו בקפידה. מחירים נוחים.

תריסי אמיר

תריסי אמיר

מוחמד דבולסי


9.5

052-8039934
 

תריסי אמיר

מוחמד דבולסי

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-8039934 חייג