כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג חברות ניקיון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

ירין קריסטל

9.0
יניב שי
חברות ניקיון, צביעה וסיוד
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: פ"ת. ראש העיין .

  91%

הגעה בזמן

  96%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

20 חוות דעת מהימנות

, מאי 2011

עבודת ניקיון נהדרת ! ממליץ בעיניים עצומות על חברת הניקיון של ירין !!
ירין קריסטל, הוזמנו לנקות אצלנו דירת חמישה חדרים ברעננה שסיימה לעבור שיפוץ. העבודה כללה ניקיון של הרצפה וכל תכולת הדירה (כמו תריסים, חלונות, כלים סניטריים וכיו"ב), בתוספת ריסוס. את הריסוס נתן לנו ירין על חשבונו כחלק מעסקת החבילה.
עבודה כמו שאמרתי מאד יסודית ובהחלט ראויה לשמה! לירין מגיעות כל המחמאות וכל ההמלצות!
בראש ובראשונה הוא הרשים בגישה הרצינית שלו, כאשר בא לפני הכל לראות את הדירה, לתת לנו אבחון מדויק שלה, לתת לנו הצעת מחיר מסודרת ופירוט של איך העבודה תיעשה ומה היא תכלול.
ביום העבודה - הגיע ירין ועוד צוות של שני אנשים, ובעזרת מכונות מיוחדות רצפו והבריקו הכל מאל"ף עד ת"ו.
ביקשתי מהם, היות ויש לי שני ילדים קטנים בבית, שלא יעשו שימוש בחומרים רעילים מדי. אכן כך היה, ובסיום עבודות הניקיון, יכולנו אני ומשפחתי להיכנס לדירה ללא שום חשש.
גם המחיר היה מוצלח וסביר. לא עשיתי יותר מדי בירורי שוק, לפני שהזמנתי את ירין... יאמר אבל לזכותו שהמחיר שהציע לנו בהתחלה - זה גם המחיר שלקח. הוא לא ניסה לעשות עלינו כל מיני מניפולציות בנוסח "העבודה קשה" או "צריך כל מיני חומרים מיוחדים"... מה שאמר לנו בהתחלה - זה באמת היה המחיר שלקח!!
כייף לפגוש בעלי מקצוע כמו ירין שלוקחים ברצינות את המקצוע ואת העבודה! אנשים כמותו עוד נותנים לאנשים כמוני תקווה, שיש גם בעלי מקצוע שאפשר לסמוך עליהם - למרות כל מה שאומרים ומה ששומעים על חברות ניקיון בענף.

בתודה,
גיל מרעננה

, פברואר 2011

האמת היא שכשפניתי לירין קריסטל - לא היו לי ציפיות בשמיים... הדירה שלי בדיוק סיימה לעבור תהליך ארוך של שיפוצים, אני ומשפחתי בדיוק נכנסנו אליה (כך שהדירה הייתה מרוהטת חלקית וגם הכילה המון ארגזים של תכולה שעדיין לא הספקנו לפרוק). הזהירו אותי עוד מלפני שיש הרבה חברות ניקיון שרלטניות, שעושות עבודה חפיף ולא עומדות במילה, ולכן הייתי קצת בדילמה איזה חברה לקחת, ומה נותן לי את הערבון שהיא באמת תעשה עבודה טובה.
נכנסתי לאתר, ומצאתי את הטלפון של ירין. קראתי את ההמלצות אבל עדיין הייתי קצת סקפטית. אחרי שנציג מהאתר חזר אליי והסביר לי שכל ההמלצות נבדקות, ושהחברה של ירין היא באמת חברה אמינה באחריות - קצת יותר נרגעתי, והחלטתי לקחת אותם.
ההתנהלות של ירין - במילה אחת - הייתה מופתית. ליום העבודה לא רק שהגיע בזמן, אפילו הקדים והגיע לפנינו. הוא ביחד עם עוד פועל שחבר אליו, עבדו במשך יום שלם משעה שמונה בבוקר ועד לחמש וחצי אחה"צ. ניקו כל מה שהתחייבו ואפילו נשארו עוד אקסטרה זמן כדי לעבור ביחד איתנו על כל חלק של הדירה, כדי שנאשר להם, שהכל באמת עומד בציפיות שלנו.
אציין שהדירה הייתה במצב די מבולגן אחרי השיפוצים. כמו שאמרתי גם היו פריטים של ריהוט וארגזים שהקשו טיפה את העבודה - אבל הם התמודד עם כך בכבוד. בנוסף הם גם היו צריכים להתמודד עם כל השאריות של השיפוצים כמו אבק שהיה על החלונות, סיליקון שהיה מודבק על הקרמיקות (וגם על הכלים הסניטריים), רובה שנשארה מעבודות הריצוף וכדו'. הכל הם פשוט ניקו עד המ"מ האחרון ואפילו דברים שלא נתבקשו - ירין והעוזר ניקו גם.
המחיר היה כפי שהוסכם. זאת פעם ראשונה, שאני יכולה להגיד שאפילו די שמחתי לשלם לבעל מקצוע, כי פשוט הייתי מרוצה מעל ומעבר מהעבודה שהם עשו.
ללא ספק שאמליץ עליהם לכל מי שאני מכירה, וגם באתר, אני ממליצה לדרג אותם גבוה - כי הם פשוט מספר אחד במתן שירות.

מיכל,
מגבעתיים

, ינואר 2011

ממליצה מאד על חברת הניקיון של "ירין קריסטל"!
ברמה האישית - על ירין, אני יכולה להגיד, שמדובר באיש מקסים, נעים ולבבי - שפשוט היה לי תענוג גדול לעבוד איתו.
ברמה המקצועית - ירין והצוות שלו, עשו פשוט עבודה שחבל על הזמן: פדנטית ויסודית - הרבה מעבר אפילו למה שציפיתי.
ירין והצוות שלו, הגיעו לנקות חנות בבעולתנו (חנות לבגדי תינוקות וילדים) שנמצאת בראשון-לציון ושסיימה בדיוק לעבור שיפוץ.
הניקיון נעשה בדיוק כמו שהבטיחו: את הרצפה הם קירצפו באמצעות מכונות מיוחדות, ולאחר מכן עשו עליה פוליש קריסטל. הם ניקו מאבק את כל המדפים החדשים שהתקנו בחנות, וגם כן את הויטרינת זכוכית הגדולה שהייתה לנו בחזית - ניקו בצורה מאד יסודית.
לגבי המחיר שלקחו - לא בדקתי מול חברות אחרות, כיוון שמרגע השיחה הראשונה עם ירין, הוא נשמע כל-כך אמין ונחמד, שפשוט לא רציתי לקחת במקומו מישהו אחר. בשורה התחתונה - אפילו אם יצא לי במעט יותר יקר - אני הכי מרוצה בעולם מהתוצאה. בזכות ירין והצוות שהביא איתו - הכניסה לחנות והחזרה לשגרה הייתה נוחה וחלקה. באמת יופי של עבודה!

תודה מקרב לב,
נאווה

, ינואר 2011

יניב עשה עלי רושם חיובי ואמין כבר משיחת הטלפון. הגיע בזמן, ואפילו היה מוכן להקדים טיפה. המחיר היה בדיוק כמו המחיר שסוכם עליו בטלפון (נתנו טיפ - אבל רק כי אנחנו רצינו...). בשורה התחתונה - יניב עשה עבודה טובה ומקצועית, והכל עם חיוך וסבלנות, כולל אפילו דברים נוספים שלא נתבקש (אלא רק מרצון אישי וטוב שלו). יצאנו מרוצים, ואנחנו שמחים להמליץ עליו.
העבודה שעשה הייתה ניקיון של רצפת שיש שמותקנת לנו בסלון (לא היינו צריכים ניקיון של רצפות בשאר החדרים - כיוון שהם היו מרוהטים עם פרקט). הרצפה - בעקבות השיפוץ - הייתה כולה מלאה סימנים של מלט, צבע ואבק וגם בגוון שלה, נראתה מעט עמומה...
בשלב הראשוני - יניב קודם הגיע כדי לראות את העבודה. הסביר לנו בצורה מפורטת, מהם שלבי העבודה ואיך היא תתבצע, וגם סיכם איתנו על מחיר שעמד בעינו גם ברגע התשלום.
כשעבד על הרצפה - ביצע קודם הכנה להברקה, ע"י קירצוף של הריצפה באמצעות מכונה מיוחדת שהביא. לאחר ההכנה עשה הברקה קריסטלית של ארבע שכבות - כולל ווקס בסיום שנתן את הברק הסופי.
בזמן שהווקס התייבש, עשה לנו מחווה אישית, וניקה מיוזמתו את הרצפה של המרפסת - למרות שלא ביקשנו זאת ממנו, ומבלי לקחת על זה עוד כסף - פשוט מטוב לב אישי שלו...
סה"כ עלות העבודה: 1200 שקלים.

, נובמבר 2010

סה"כ עבדו נהדר - מה שסיכמתי איתם בטלפון - אם זה לגבי מה לנקות ואיך, הם ביצעו בצורה מושלמת ובאמת שאין לי תלונות.
לגבי המחיר - היו לנו קצת ויכוחים וחילוקי דעות. התווכחתי איתם מעט בהתחלה לגבי כמה תעלה לי כל העבודה. בסופו של דבר הצלחתי להגיע איתם לעמק השווה ולסגור איתם על סכום של 1000 שקלים עבור העבודה כולה (מדובר היה בדירת שלושה חדרים ישנה ברמה"ש שהיה צורך לנקות אותה בצורה יסודית, לפני המעבר שלי אליה).
ביום העבודה - הגיעו שני פועלים של ירין: יבגני, ועוד בחור נוסף ששכחתי את שמו... הם הגיעו בזמן - בשעה 08:00 בבוקר, כפי שתיאמתי איתם מראש. עבדו קשה ובמרץ, במשך יום שלם עד השעה 16:00 אחה"צ. ניקו בדיוק את מה שהגדרתי להם: מטבח, מקרר, אמבטיות, שירותים, רצפה, תריסים, חלונות, ארונות ועוד. ירין הבוס, אפילו הגיע פעם אחת במהלך היום, כדי לוודא שהכל תקין, שהעבודה אכן מבוצעת, שהיא לשביעות רצוני, ושאין לי תלונות.
לסיכום - חברה יעילה ומקצועית. למעט הויכוח ההתחלתי בנושא של המחיר - אין לי מילה אחת רעה לאמר עליהם, וסה"כ קיבלתי מהם שירות מלא וטוב.

, אוקטובר 2010

ירין קריסטל - פשוט אין כמוהו! הגעתי אליו במקרה, כשחיפשתי בגוגל חברות ניקיון - לנקות לי דירה, שרק עמדתי לעבור אליה. קראתי עליו את ההמלצות, ודי השתכנעתי שהוא אמין. דיברתי איתו, הסברתי לו מה אני צריך, סיכמנו על מחיר שיהיה מקובל על שנינו, ועל תאריך לביצוע של העבודה.
ביום העבודה - ירין הגיע, ביחד עם הצוות שלו (שמנה עוד שני פועלים) לבצע את העבודה. ההתנהלות הכללית שלהם הייתה פשוט למופת - גם הגיעו בזמן (מבלי אפילו לאחר דקה), גם עשו כל מה שהתחייבו וכל מה שביקשתי (אם זה לנקות פינות או מקומות מסובכים, שלא הייתה אליהם כל-כך גישה טובה), ובעיקר היו לחלוטין מרוכזים בעבודה - מבלי להתבטל ומבלי למרוח זמן!
מניסיון שהיה לי עם חברות ניקיון אחרות, וגם מדברים שקצת שמעתי - אני יכול לאמר בביטחון שירין והצוות שלו הם רמה אחת מעל כולם. יש היום בשוק המון חברות ניקיון שכשהן מגיעות עושות תמיד חצי עבודה, ואף פעם לא עושות את כל מה שמבקשים מהם עד הסוף. ירין - לא רק שהבריק וגם צחצח את הדירה במקומות שלא חלמתי עליהם, אלא גם בשלב הסופי - עבר איתי חדר חדר, פינה פינה - לוודא איתי ולבדוק, שאני מרוצה, ושאין לי טענות - לפני שאני נותן לו את התשלום.
בקיצור - שירות עם אחריות, עבודה יסודית... באמת שאין מילים!

, אוקטובר 2010

היה לי צורך בניקוי יסודי של כל התריסים והחלונות אצלי בדירה. מדובר בדירה ישנה מאד, שלטעמי התריסים לא נוקו בה למעלה מעשר השנים (לא על ידי, ולא ע"י הדייר הקודם שגר בדירה).
פניתי לירין קריסטל לביצוע של המשימה (מהמלצות שקראתי עליו באתר, התקבל עליי הרושם שהוא באמת אחד המומחים בתחום), קבענו ביחד ליום ולשעה שהיו נוחים לשניינו, וכמה ימים אח"כ הוא גם הגיע לביצוע של העבודה.
בד"כ לסוג כזה של עבודה, ממה שהבנתי ממנו, הוא נוטה לשלוח את הפועלים שלו. אליי - הוא הגיע בעצמו (כנראה בגלל גודל העבודה או המורכבות שלה). ירין עבד עצמו לבד פיזית במשך קרוב לארבע שעות. סה"כ היה מדובר להערכתי בשבעה חלונות + תריסים בכל הדירה (חלון ויטרינה אחד גדול שפונה מהסלון למרפסת באורך של חמישה מטרים ועוד שישה חלונות נוספים קטנים, בחדרי שינה בשירותים ובאמבטיה).
תחילה ירין פירק את כל הזגוגיות והתריסים של כל החלונות, שטף וקירצף אותם באמבטיה בצורה יסודית עם חומרי ניקוי מיוחדים שיש לו, שאב את המים באמצעות שואב מיוחד, ייבש אותם, התקין בחזרה, ועבר פעם אחרונה - ל"פיניש" עם סמרטוט וחומר הברקה.
יצאתי מאד מרוצה מרמת העבודה שנעשתה. התריסים עברו מהפך משמעותי הודות לירין, ובאמת נוקו בצורה יסודית כפי שהובטח לי. גם מבחינת המחיר - ירין יצא סופר הגון. המחיר שקבעתי איתו בטלפון - זה המחיר ששילמתי לו בגמר העבודה. הוא לא ניסה לעמוד על המקח, לא ניסה להתחכם או להקפיץ את המחיר - פשוט בא, עשה את העבודה שהתחייב לה בפניי, על הצד הטוב ביותר, סיים, לקח את המחיר שמגיע לו והלך.

, נובמבר 2010

חברת ניקיון שסמכנו עליה, והזמנו כבר מראש - הבריזה לנו ברגע האחרון, ועשתה לנו פאנצ'ר. חיפשנו בדחיפות חברה זמינה, שתוכל לקחת על עצמה את העבודה, וככה בעצם הגענו ל"ירין קריסטל".
ירין והצוות שלו - להבדיל מהחברה הראשונה, התגלו לשמחתנו כאנשים אמינים ואחראיים. הצליחו להגיע כבר ביום שלמחרת, עם כל זה שהיה מדובר בהתראה ממש קצרה, ומצד שני - גם בעבודה שהיא ממש גדולה.
במשך כמעט שמונה שעות משעה 09:00 בבוקר ועד 17:00 בערב, צחצחו לנו את הדירה ועשו כל מה שביקשנו מהם... הניקיון של החלונות יצא פשוט מהמם, בשאר הבית גם כן - אם זה אמבטיות שירותים, פאנלים וארונות - נעשתה עבודה מאד מקצועית.
את הרצפה - שהייתה חדשה, עשויה מגרניט פורצלן - ניקו, לבקשתנו, בצורה ידנית וללא מכונות. עבדו רק על זה אמנם הרבה שעות - אבל התוצאה הייתה שווה את זה ויצאה פשוט מעולה.
חבר'ה יסודיים ומקצועיים. אני שמחה שיצא לנו ככה "ליפול" בסופו של דבר עליהם ולא על החברה השניה. כבר חודש שאנחנו גרים בדירה, ובזכותם הכניסה לדירה, לאחר כל השבועות הארוכים של השיפוצים - עברה לנו חלק ובצורה נינוחה! אני מאד ממליצה!

בברכה,
לנה

, יולי 2010

יניב והעובד שלו הגיעו לדירה אחרי שיפוץ כולל בבית.
מדובר בבחור אמין והוגן שמהשיחה הראשונה בטלפון גילה נועם הליכות ועמד בכל מה שסוכם.
עבד כשש שעות בבית, ניקה אבק, עבד עם מכונת קרצוף מיוחדת, ניקה חלונות מכל לכלוך ושומן. הסכים אפילו לעזור בדברים שאינם קשורים ישירות לעבודתו ובכך גילה השקעה ומסירות.
למעט העובדה שהיה צורך להעיר על ניקוי ושאיבה של אבנים קטנות בתוך כיסי המסילות של החלונות, ביצע עבודה לשביעות רצוננו המלאה כולל הדברה ירוקה, שאותה אבחן בחצי השנה הקרובה ואבחן את יעילותה.
המחיר שדרש היההגון בהחלט.
ממליץ בהחלט!

, אפריל 2010

שמי ורד מאזור עמק האלה , הזמנתי את ירין בעקבות ההמלצות באתר ,ורציתי להגיד תודה לך ירין ולמשה "הזמיר "
על העבודה המיקצועית שלכם, ואמן יירבו עוד בעלי מקצוע כמוכם עם שירות ואדיבות מכל הלב ,ירין יצאת מלך עם ההדברה ,תודה תודה ורד

, אפריל 2010

שמי יניב, אני ממרכז הארץ, וברצוני לשבח את חברת "ירין קריסטל" על השירות הטוב שניתן לי. ירין והצוות שלו הם בחורים מקצועיים ואדיבים, שנותנים שירות מכל הלב. הם באו וניקו לי דירה אחרי שיפוץ בצורה יסודית שאין לתאר!! פשוט הבריקו אותה!!
גם מבחינת העמידות שלהם בזמנים, הם היו מאד זמינים וגמישים (דיברתי איתם ביום חמישי, וביום ראשון הם כבר באו לבצע את העבודה). עבור כל העבודה, הם גבו ממני סכום של 800 ש"ח.
באמת כל הכבוד! יופי של חברת ניקיון! הייתה לי חווית שירות טובה גם מאתר טוב תודה, וגם מהשירות ניקיון שבוצע אצלי.

, אפריל 2010

הזמנתי את חברת ירין קריסטל, בכדי לבצע עבודה של ניקיון תריסים בדירתי. המחיר שסוכם לפני העבודה היה 650 ש"ח, וזה גם באמת המחיר שנגבה בפועל.
העבודה היתה יחסית קשה ומסובכת מכיוון שהתריסים בדירה לא נוקו הרבה זמן, והדירה גם כן היתה לאחר שיפוץ - כך שהיה המון אבק ולכלוך בדירה. למרות שאדון ירין קריסטל והעוזר שלו עבדו קשה, היו לדעתי כמה פינות שפוספסו במהלך העבודה (אחרי שהלכו, עברתי אני לנקות עוד כמה חלונות קטנים שלא נוקו כמו שצריך בדירה).
סה"כ הייתי מרוצה, השירות היה אדיב. אפילו כיבדתי אותם בטיפ!

, פברואר 2010

ירין בחור מקצועי ואמין, ניקה והבריק לנו את הדירה שהיתה מכרעה
עם לכלוך קשה.. תודה לך על הנקיון......

, ינואר 2010

תודה רבה , קיבלתי דירה מצוחצחת ונקיה עם ריח של אלונים נישאר רק לעשות הובלה. עבודה מעל ומעבר.תודה רבה

, נובמבר 2009

תודה ענקית ירין קריסטל, יצאת צדיק

, אוקטובר 2009

ירין תודה רבא על הכל . אני מפתיח לך שהמליץ עלייך בחום.
עבודה טובה עשיתם. תודה רבה וחג שמח שיהיה לך.

, אוגוסט 2009

בעל המקצוע היה נחמד מאד

, אוגוסט 2009

ירין יש לציין.עבודה ברמת גימור מאוד גבוהה. המליץ בחום .ישר כוח . ושוב תודה .

, ינואר 2009

אין מילים עבודה ברמה גבוהה . לא ציפיתי לתוצאה כזאת

, דצמבר 2008

מחיר הגון וזול.שירות מקצועי ואמין.
הבית כבר שנה לאחר הברקת פוליש קריסטל ועדיין מבריק.
מומלץ בחום.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

תאור העסק

פוליש וניקיון לדירות ישנות/ חדשות+ מחלקת צבע אמינות. אחריות מקצועיות. מחירים בריצפה. הדברה מתנה. {מבצע-דירה3 חדרים+ווקס רק 1200שקל}

ירין קריסטל

ירין קריסטל

יניב שי


9.0

073-2721349
 

ירין קריסטל

יניב שי

9.0

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721349 חייג