כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג דודי שמש וחשמל או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

ליאם דודי שמש

9.4
אור גולץ
דודי שמש וחשמל
אזור חדרה והסביבה, אזור הגליל והעמקים, אזור חיפה והקריות
כתובת העסק: ת.ד 31, בת שלמה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  81%

מחיר הוגן

18 חוות דעת מהימנות

, פברואר 2016

אני מרוצה ממנו מאוד, אור ביצע אצל ההורים שלי התקנה של דוד שמש, הוא היה משתלם מכל אלו שבדקתי, עשה עבודה נקייה - בתום העבודה ניקה אחריו. התרשמתי מאוד, הוא היה סופר מקצועי! עבדתי בעבר עם טכנאים אחרים ואני יודעת איך זה, יש כאלה שלא נעים לשהות במחיצתם ועם אור זה שונה! כבר משיחת הטלפון התרשמתי שמדובר בבן אדם נעים וגם לאחר העבודה אני יכול להעיד שמדובר בבחור מאוד נחמד, נעים לשהות במחיצתו וזה לא פחות חשוב!
לפני מספר ימים, דוד השמש אצל ההורים שלי הפסיק לחמם את המים וחיפשנו טכנאי שיגיע לראות במה מדובר, לאור "ליאם דודי שמש" הגענו דרך האתר שלכם, פנינו אליו ולכמה חברות במקביל, דיברנו בטלפון ואור עשה עליי רושם ממש טוב, האינטואיציה שלי אמרה לי שאור יעשה עבודה טובה ובאמת לא התאכזבתי. קבענו שעה ואור הגיע בדיוק בשעה שקבענו, בדיוק בזמן. הוא ראה במה מדובר ולאחר בדיקה שערך הודיע לנו שמאחר ומדובר בדוד שמש ישן והכל כבר מלא בחלודה הוא לא בר תיקון ויש צורך להחליף את הדוד בחדש. אור הציע לנו מס' דוודים ובחרנו כראות עינינו ולפי הצורך שלנו, הצעת המחיר על הדוד הייתה הוגנת ביחס לשוק וסגרנו עניין.
אור הלך להביא את דוד השמש המתאים וחזר לבצע את ההתקנה. הוא עמד בכל מה שסוכם, פירק את הישן והתקין את החדש והדוד עובד יוצא מן הכלל. מבחינת המחיר שילמנו לו בדיוק את המחיר שסוכם, היינו מרוצים מאוד וכמו שציינתי, גם ההורים שלי מרוצים ומודים לו על השירות.
ולדימיר, קריות.

, אוקטובר 2015

אחרי שהבחנתי כי דוד השמש אינו עובד כראוי וראיתי את המצב למעלה, הנחתי שמדובר בבעיה באחד הקולטים. חיפשתי באינטרנט מחירים עבור החלפת קולטי שמש וכך הגעתי לאתר "טוב תודה". באתר נחשפתי להשוואת מחירים בין בעלי מקצוע, ולכן לאחר שקיבלתי תמונה רחבה של טווח מחירים החלטתי להתקשר לאור מחברת "ליאם דודי שמש".
אור היה מאוד סימפטי ונעים, הסברתי לו במה מדובר והוא הציע להגיע לראות אם אכן מדובר בקולטים. אור היה זמין להגיע באופן מידי, הוא הגיע בשעה שקבענו, ערך בדיקה יסודית והודיע שאכן מדובר באחד מהקולטים ש"הלך".הצעת המחיר על התקנת קולט חדש הייתה סבירה ביותר וסגרנו איתו על התקנת קולט חדש.
אור ביצע התקנה מאוד מקצועית, היום הדוד עובד מעולה והמים חמים מאוד! הייתי מאוד מרוצה מההתנהלות של אור ומהפתרון לבעיה - המלצתי חמה מאוד!
יורם דיקמן

, אוקטובר 2015

לפני כמה שבועות הזמנתי את חברת "ליאם דודי שמש" לבצע אצלנו התקנת דוד שמש חדש. הגעתי אליהם דרך פרסום מפה לאוזן והשירות שקיבלתי מהם היה אדיב ומקצועי מראשית ועד סיום. כבר בטלפון - כשהסברתי להם את הבעיה - הם ענו לי בצורה עניינית ולא מתחכמת - בדיוק מה אני צריך וכמה זה יעלה לי. בזכות הגישה המקצועית - גם החלטתי להזמין אותם (סגרנו על דוד שמש בנפח 150 ליטר).
יום למחרת, כבר התייצבו אצלי בבוקר צוות של שני מתקינים עם דוד שמש חדש. עשו את ההרכבה, וגם דאגו להוריד את הישן ולפנות. הרגשתי שהם באמת עושים הכל כדי לבוא לקראתי גם מבחינת המחיר. קיבלתי מטעמם גם אחריות של מספר שנים על הדוד וכמובן חשבונית מפורטת. נהניתי לעבוד מולם, מדובר בחברה רצינית אמינה ומקצועית, אחלה של אנשי צוות!
דניאל

, ינואר 2015

דוד השמש אצלנו התקלקל והפסיק לחמם כשהיו מדליקים את הבוילר, עשיתי חיפוש קצר באינטרנט לטכנאי דודי שמש, הגעתי לאתר טוב תודה, על הדרך גם קראתי על אור מחברת "ליאם אינסטלציה ודודים" המלצות והחלטתי לפנות אליו.
אור ענה לי, הסברתי לו מה הבעיה והוא נתן הצעת מחיר סבירה לביקור והסביר שאם יהיה מדובר בתיקון מסוג אחר, המחיר ישתנה בהתאם. אור נשמע אמין ומקצועי והזמנתי אותו להגיע לראות במה מדובר.
אור הגיע אלי עוד באותו היום וניגש לבדוק את מצב הדוד - הוא הסביר לי שכמו שחשב, הפלאנג' מלא באבנית והוא יצטרך להעביר אותו ניקוי ושיש צורך להחליף את גוף החימום בחדש. המחיר שהוא רצה היה ריאלי והוגן ובתוך זמן קצר הכל היה מאחוריי. מאז הדוד עובד כמו שצריך ללא תקלות. השירות והיחס של אור היו מצוינים, הוא העניק לי שירות מאוד מהיר ויעיל עם יחס נהדר ועבודה שמדברת בעד עצמה. אני מרוצה וממליץ!
זוהר.

, דצמבר 2014

דוד השמש שלי היה מאוד ישן והפסיק לחמם כמו שצריך, החלטתי לרכוש דוד שמש חדש ובנוסף גם קולטים. נכנסתי לאינטרנט לראות מה המחירים והגעתי לאתר שלכם. קראתי חוות דעת טובות על אור מחברת "ליאם אינסטלציה ודודים" ובדקתי איתו מה המחיר שהוא לוקח על החלפת דוד שמש וקולטים. אור אמר לי את סוגי הדוודים והקולטים הקיימים, נתן לי מחירים והחלטתי לסגור איתו את העבודה - עשיתי סקר מחירים וזה ברמת הסביר.
הכי חשוב שתוך זמן קצר העניין הסתיים בטוב, אור סיפק את הדוד ואת הקולטים והגיע לבצע את ההתקנה בלי תקלות ובלי בעיות, הכל עבר חלק, הוא פירק את הדוד והקולטים הישנים, ביצע התקנה איכותית של הקולטים והדוד החדש ובסיום ההתקנה פינה את הדוד והקולטים הישנים מהגג והשאיר אחריו הכל נקי ומסודר.
אור היה הגון, מאוד נחמד והעיקר שהוא בעל מקצוע מעולה שעובד במהירות וביעילות. ממליץ בחום!
יוגב.

, אוקטובר 2014

לפני כמה שבועות הזמנתי את חברת "ליאם אינסטלציה ודודים" לבצע אצלנו התקנת דוד שמש חדש.
הגעתי אליהם דרך פרסום והשירות שקיבלתי מהם היה אדיב ומקצועי מראשית ועד סיום. כבר בטלפון - ענה לי אור בחביבות, כשהסברתי לו את הבעיה - ענה לי בצורה עניינית ולא מתחכמת - בדיוק מה אני צריך וכמה זה יעלה לי. בזכות הגישה המקצועית - גם החלטתי להזמין אותם (סגרנו על דוד שמש בנפח 120 ליטר).
יום למחרת, כבר התייצבו אצלי בבוקר צוות של שני מתקינים עם דוד שמש חדש. עשה את ההרכבה, וגם דאג להוריד את הישן ולפנות.
והרגשתי גם שהם באמת עושים הכל כדי לבוא לקראתי גם מבחינת המחיר. קיבלתי מטעמם גם אחריות של חמש שנים על הדוד, והבטחה מצידם להגיע ולתקן אם משהו אינו לשביעות רצוני.
אור היה הגון, מאוד נחמד והעיקר שהוא בעל מקצוע מעולה שעובד במהירות וביעילות. מומלץ לכל מי שיש לו בעיה בדוד.
יואב.

, אוקטובר 2014

אור בעל מקצוע מצוין, אינסטלטור מקצועי שיודע את העבודה ולוקח מחירים הוגנים - ממליצה בחום!
הייתה לי בעיה של סתימה במקלחת וחיפשתי אצלכם באתר אינסטלטור מומלץ. קראתי המלצות טובות על אור "ליאם אינסטלציה ודודים" והתקשרתי לקבל הצעת מחיר. אור נתן לי טווח מחירים מראש וקבענו שעה.
אור הגיע בדיוק בשעה שתיאמנו וניגש ישר לעבודה, הוא בדק את מקור הסתימה ובגלל שהיה מדובר בסתימה מורכבת, היה צורך לבצע פתיחה במספר נקודות שונות ואור עשה עבודה מקצועית - רואים שהבחור יודע את העבודה.
בהחלט אני ממליצה עליו - ניכר שהוא בן-אדם שבהחלט מבין עניין, בן-אדם שיודע מה הוא עושה. אהבתי גם את העובדה שהוא לא ניסה לחפף או משהו כזה. הוא איתר את שורש הבעיה והצליח לפתור אותה וגם למנוע ממנה לחזור בעתיד.
ממליצה בחום - סילבי.

, אוקטובר 2014

דוד השמש שלנו עבד מצוין בחודשי הקיץ, אבל כשהגיעו הימים הקרים יותר, שמנו לב שהבוילר לא עושה את העבודה מספיק טוב.
עשיתי חיפוש קצר באינטרנט לטכנאי דודי שמש, הגעתי לאתר טוב תודה, קראתי המלצות טובות על אור והחלטתי לפנות אליו.
הסברתי לאור במה מדובר והוא נתן הצעת מחיר סבירה לביקור והסביר שאם יהיה צורך בהחלפת חלק זה יהיה בהתאם לעלות אותו החלק.
בתוך פחות מחצי שעה הוא כבר היה אצלי, הוא פעל בצורה מהירה, הסביר לי שהפלאנג' בדוד נהרס, הציג לי אותו והביא אחד חדש, הוא הציג לי את החלק החדש לפני ההרכבה שלו ועלה להתקין אותו בדוד.
המחיר שהוא גבה על החלק היה ריאלי והוגן ובתוך זמן קצר הכל היה פיקס והיו מים חמים בשפע. מאז הדוד עובד כמו שצריך ללא תקלות. בקיצור, אור העניק לי שירות מאוד מהיר ויעיל - אני מרוצה וממליץ.
יוני.

, אוקטובר 2014

הגעתי לאור מחברת ״ליאם אינסטלציה ודוודים״ לאחר שהדוד שמש אצלנו הפסיק לעבוד.
עשיתי חיפוש באתר טוב תודה, ראיתי שהוא בעל מקצוע מומלץ ופניתי אליו ישירות, אור סיפק לי מענה מיידי ובתוך כמה שעות הוא כבר היה אצלי, בדיוק בשעה שקבענו מראש.
למעשה ידעתי מראש מה התקלה, מאחר והדוד היה ישן ומצב הגוף חימום שלו היה גרוע. הוא בדק זאת ואכן מצא שהוא הרוס לחלוטין, הוא פירק את הפלאנצ' הישן של הדוד, רוקן את הדוד ועשה אחר כך עבודה יסודית מאוד של ניקוי הדוד מבפנים, הוא הוציא כמויות של אבנית וחלודה שנשפכו יחד עם כל המים בשעה שהוא רוקן את הדוד. לאחר מכן הוא התקין את גוף החימום החדש, בדק שהדוד פועל בצורה תקינה ולאחר מכן ערך פעולות ניקיון יסודיות מאוד, היה הרבה מה לנקות בגלל כמות האבנית והחלודה שיצאה והוא עשה זאת ביסודיות ובמרץ.
אור הסביר לי על כל הפעולות שעשה, הוא היה סופר מקצועי ואני מרוצה מאוד מהמקצועיות וגם מהמחיר ההוגן שנגבה ממני.
ממליצה בחום - איריס.

, אוקטובר 2014

הזמנתי את אור האינסטלטור, דרך האתר שלכם לפתיחת סתימה שהייתה לי במקלחת. אור הגיע במהירות והיה זמין לעבודה!
מבחינת המחיר הוא היה ממש הוגן ועמד במחיר שהיה כתוב באתר.
הרגשתי שהוא מאד כן איתי, ולא מנסה למרוח, וגם מבירורים שעשיתי אחרי כן - התברר לי שבאמת מדובר במחיר הוגן, ושהרבה מאד אינסטלטורים היו לוקחים הרבה יותר ממנו.
אור נתן לנו שירות מעולה! הגיע במיידי באותו יום חצי שעה אחרי השיחה לעזרה, איתר דיי מהר את מקור הסתימה ופתח אותה באמצעות ספירלה חשמלית ושטיפה של הצנרת. אור פתר את הבעיה והשאיר אחריו נקי ומסודר, והכל בנחמדות ואווירה נעימה. ממליצה בחום! מעכשיו שגיליתי אותו, אני מתכוונת להשתמש בו הרבה, וגם לכל מי שיוצא לי לשמוע שמחפש בעל מקצוע - אני ממליצה עליו בחום.
אורה.

, יולי 2014

אני מאוד מאוד מרוצה מאורי, מדובר בבעל מקצוע עם חברה רצינית ומקצועית בכל הנודע לתחום האינסטלציה, אורי למעשה זה שהיה אחראי על כל האינסטלציה בבית החדש שבנינו, הוא ליווה את התהליך מתחילתו ועד סופו והתוצאות היו לשביעות רצוני המלאה!
כמו שכבר אמרתי בנינו בית חדש ונזקקתי לחברת אינסטלציה מקצועית שתבצע את ההכנות, תשתית והתקנת כלים סניטריים. לאורי הגעתי דרך המלצות אישיות, שמעתי רק דברים טובים וערכנו פגישה באופן מסודר.
אורי שוחח איתנו על כל האפשרויות, נתן לנו מידע מלא על כל התהליך ולאחר מכן הגיש לנו הצעת מחיר מפורטת. כעבור זמן קצר החלטנו לבחור בו לעבודה ולשמחתי זכינו לעבוד עם בעל מקצוע מצוין!
ההתנהלות של אורי הייתה הוגנת וישרה, כל מה שסוכם בוצע אחד לאחד, העבודה כללה: הכנת תשתית אינסטלציה כולל השחלת צינורות, חנוכייה, קו ביוב וכו', מעבר לכך אורי גם זה שהתקין את כל הכלים הסניטריים בבית, מקלחת שירותים ומטבח.
רמת העבודה שקיבלנו הייתה באיכות גבוהה עם דאגה לפינישים הקטנים ביותר וגם מבחינת לוחות זמנים הכל היה עשר! היה תענוג לעבוד איתו ועם הצוות המקצועי שלו - ממליץ עליו בחום!
ניצן, קיבוץ עין-כרמל.

, יולי 2014

אנחנו עובדים עם אור כבר שנים, הוא האינסטלטור הקבוע שלנו ואנחנו לא מחליפים אותו באף אחד אחר - מדובר בבעל מקצוע מעולה!
אור איש מקצוע יוצא מן הכלל, הוא ביצע אצלנו עבודות ותיקונים גדולים וקטנים, אני יכול להעיד שמילה שלו זאת מילה, זמן זה זמן - אם הוא אומר שעה הוא מגיע בול על הדקה ומבצע את התיקון על הצד הטוב ביותר, יש לו ידיים טובות וזריזות, הוא לא נמרח עם הזמן ומתקתק עבודה.
אור מבצע אצלנו את כל עבודות האינסטלציה שנקרות בדרכנו במהלך השנים, הוא עשה אצלנו עבודות גדולות כמו החלפת קו ביוב ראשי וגם עבודות קטנות יותר כמו החלפת ברזים ופתיחת סתימות - הוא בקיא בתחום ויודע למצוא פתרון לכל בעיה.
מעבר לעבודה המקצועית, המחירים שלו ממש סבירים - לא גבוהים מידי ולא זולים מידי, מדובר בבעל מקצוע יוצא מן הכלל, הלוואי שכולם היו כאלה, אין אחד יותר אמין ממנו - מקצועי בצורה מטורפת!
איתי, בת-שלמה.

, יולי 2014

אורי עשה אצלנו עבודה מהירה יעילה ומקצועית, המחיר שהוא לקח היה הוגן והכי הכי חשוב - מדובר באיש מקצוע אמין, שניתן לסמוך עליו!
הייתה לנו בעיה עם הדוד שמש שלנו (מדובר בדוד שמש ישן) וחיפשנו טכנאי דוודים שיגיע לראות במה מדובר.
לאורי הגענו דרך האתר, התקשרנו אליו בעקבות ההמלצות שקראנו עליו, ולשמחתנו ההמלצות הוכיחו את עצמם! אורי הגיע אלינו כדי לבדוק את המצב וסוג העבודה הנדרשת, הוא עלה לגג ולאחר מספר בדיקות שערך הוא הסביר לי שדוד השמש סיים את תפקידו ונצטרך לרכוש דוד שמש חדש. לגבי הקולטים, אורי אמר לי שאין צורך להחליף אותם והמצב שלהם תקין - התרשמתי מההגינות והיושרה, אני מאמין שאם זה היה בעל מקצוע אחר הוא היה מנסה לדפוק אותי ונותן לי מידע שגוי על-מנת שארכוש גם קולטים.
ביררתי מול אורי מה המחירים לדוד חדש, אחריות וכו'. הוא נתן לי מספר הצעות ובחרתי בהצעה שהכי התאימה לנו, כבר באותו היום אורי הביא את הדוד החדש, הוא פירק את הדוד הישן, התקין את החדש באופן מאוד מקצועי וטרח בסיום העבודה לפנות את הדוד הישן מהגג.
בסוף העבודה ישראל העניק לי חשבונית + אחריות מסודרת על הדוד והשאיר אחריו גג נקי ומסודר.
הדוד שלנו עובד מצוין! יש מים חמים בשפע ואנחנו מאוד מרוצים - ממליץ בחום!!!
יפרח.

, יולי 2014

אורי מחברת "ליאם אינסטלציה ודודי שמש" העניק לנו שירות מהיר ומצוין.
פניתי לאורי לשם התקנת דוד שמש חדש בגג אצלנו. הדוד הקודם כבר היה מקולקל ולא ניתן לתקן אותו. הגעתי לאורי לאחר שקראתי עליו המלצות כאן בטוב תודה ובנוסף המחיר שלו היה אטרקטיבי מאוד.
שוחחתי עם אורי בטלפון, הוא הסביר לי על דודי השמש שהוא עובד איתם ונתן לי הצעת מחיר משתלמת. סיכמנו על ביצוע ההתקנה והוא הגיע מוכן עם כל הציוד של ההתקנה, עלה לגג, פירק ופינה את הדוד הישן, העלה את הדוד החדש לגג והתקין את הדוד בצורה מקצועית ובטיחותית ובסיום העבודה השאיר אחריו גג מסודר ונקי. השירות והיחס גם היו מעולים והדוד עצמו כבר התחיל לפעול אצלנו והכל תקין ועובד כמו שצריך.
אורי עמד בכל ההתחייבויות שלו כלפינו, הגיע בזמן, התקין את הדוד באופן מקצועי, פינה את הדוד הישן, השאיר אחריו סביבת עבודה נקייה, נתן לנו תעודת אחריות כתובה וחשבונית ועמד במחיר שסוכם!
בקיצור אני ממליץ בחום - יבגני.

, מרץ 2013

הגעתי לאור דרך חבר טוב שהמליץ עליו. רציתי לערוך שיפוץ בבית מכיוון שמצב הצנרת היה על-הפנים בריקבון מתקדם וזאת הייתה הזדמנות לחדש גם את מראה השירותים והמקלחת.
שוחחתי עם אור בטלפון לגבי הצעת מחיר, אור קבע איתי לבוא למחרת ולראות את הבית ואת הצנרת ולהגיש הצעת מחיר.
אור הגיע למחרת, בחן את מצב הצנרת ואמר שאני צודק, ועדיף להחליף את כל הצנרת בבית, הוא הראה לי עיצובים של חדרי אמבטיה ושירותים שאוכל לבחור את העיצוב שנכון בשבילי.
סגרנו על מחיר ותאריך תחילת העבודה וסיומה (המחיר היה טוב).
אור הגיע ליום העבודה עם עובד נוסף, הם שברו את הקירות במקומות של הצנרת, הוציאה אותה והרכיבו במקום צנרת חדשה לגמרי. אור בדק שאין נזילות וסגר חזרה את הקירות עם טיח והחזיר את מצב הקיר לקדמותו, כולל החלקה וצביעה מחדש.
לאחר מכן, אור עבד על תשתית הביוב ולסיום הרכיב את הכלים הסניטריים שבחרנו יחד. השיפוץ יצא מוצלח מאוד, יפה ונקי והכי הכי חשוב, שהצנרת הותקנה כהלכה ולא היו לנו מאז בעיות של נזילות ופיצוצים.
מי שיבחר באור לא יתחרט!!!
ניצן, עין-כרמל

, מרץ 2013

אור היה על-הכיאפק, בחור חרוץ מאוד, כיף לעבוד עם בעל-מקצוע כזה!!! הגעתי לאור דרך הקבלן שבנה לי את הבית, הוא המליץ על אור כאינסטלטור מוכשר ואמין.
קבעתי להיפגש עם אור, רציתי לראות אם הוא רציני, מכיוון שהיה חשוב לי לתפוס בעל-מקצוע שיעבוד במקביל עם הקבלן, הטיימינג נורא חשוב כשבונים בית חדש. בעל המקצוע צריך להיות נוכח ביציקות עצמן בכדי להניח את תשתית האינסטלציה. אור עשה רושם מצוין והחלטתי לעבוד אתו.
לכל אורך הבניה, אור עמד בזמנים, לא איחר לבוא. הגיע בזמן היציקות ועבד בשיתוף פעולה מלא עם הקבלן שלי. אור היה אחראי להקמת תשתית האינסטלציה בבית החדש, הוא הניח צנרת כולל דלוחים וניקוזי מים וביוב והתקנת כלים סניטריים. בתום העבודה אור שם ריצוף חדש במטבח ובחדר הרחצה ועשה פינישים סופיים.
הייתי נורא מרוצה, הן מבחינת לוחות הזמנים והן מבחינת רמת הביצוע של העבודה!!!
מאיר,מושב אמץ

, פברואר 2013

לפני חודש התפוצץ אצלי בדירה צינור והמים החלו לצוץ דרך הבלטות. זה היה ממש מקרה חירום, כל הבית התחיל להיות מוצף מים, לא ידעתי מה לעשות, הייתי צריכה בעל מקצוע זמין ומהיר, שיבוא לטפל מידית בבעיה. הרמתי טלפון לבת שלי, והיא נתנה לי את הטלפון של אור, למזלי הוא היה זמין, לא עשה בעיות, שמע שאני ממש בהיסטריה, ובא מיד תוך חצי שעה לתקן לי את הבעיה. אור הגיע עם עוד איש צוות, הם היו פשוט מקסימים, הרגיעו אותי, ואמרו שהם לא יעזבו עד שהבעיה תטופל.
אור סגר את הברז הראשי, פירק את המרצפות שמעל הצינור שהתפוצץ, חתך אותו ושם חלק חדש שיחבר, בין שני קצוות הצינור. ואח"כ בדק את הזרימה מחדש לראות שאין נזילה. ובסוף סגר את המרצפות והחזיר הכול לקדמותו.
אור פשוט הציל אותי!
קיבלתי ממנו אחריות על העבודה, על כל בעיה שלא תהיה. נתן לי חשבונית ומחיר טוב, הייתי בשוק, כי בעלי מקצוע אחרים, רק מחכים להזדמנות כזאת בכדי להפציץ במחיר. אבל אור פשוט בן אדם אמין,הוגן ולא תאב בצע כמו כולם!
אני ממש ממליצה עליו!

מאירה מקיסריה

, פברואר 2013

הגעתי לאור( ליאם אינסטלציה ודוודים) דרך חבר טוב, שהמליץ עליו.
רציתי לשפץ את חדר השירותים והאמבטיה ולהתקין מחדש כיור, אסלה, ואמבטיה מעוצבים יותר. התקשרתי לאור בכדי לקבל הצעת מחיר, אור התעקש לבוא לראות את השטח, בכדי לתת לי הצעת מחיר הוגנת, ולא סתם לדבר באוויר.
יום אחרי הוא הגיע, ונתן לי הצעת מחיר נמוכה מכל שאר בעלי המקצוע שבדקתי. סגרתי איתו על יום ושעה, אור הגיע בזמן ללא עיכובים עם איש צוות נוסף. אין מה להגיד, הם ממש מקצועיים ומנוסים, יודעים את העבודה!!!
אור פירק את הכלים הסניטריים הישנים, והרכיב את החדשים ולאחר מכן סגר את כל הפינות עם סיליקון, בכדי למנוע נזילות. אני ממש מרוצה מהעבודה שהם עשו!!! הייתה לנו נזילה קטנה מהכיור יום אחרי, אבל אור ישר בא ושם שם עוד סיליקון חדש.
הם עבדו נקי ומסודר, והיו אמינים מאוד! זרימת המים לאחר העובדה היתה פשוט נהדרת, אפילו יותר טוב ממה שהיה לפני!!
קיבלתי מאור חשבונית ואחריות לכל מקרה שתהיה בעיה.

מאיר, בת שלמה

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור חדרה והסביבה, אזור הגליל והעמקים, אזור חיפה והקריות

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

תאור העסק

קבלן אינסטלציה, מבצע את כל עבודות האינסטלציה: תיקון והתקנת דודים וקולטים, פתיחת סתימות, תיקון והחלפת צנרת,איתור ותיקון נזילות גם באמצעות מצלמת אינפרא , שיפוץ מקלחות רחצה, שיפוץ כל סוגי המשאבות והמנועים החשמליים, שיפוץ מפוחים ומגדלי מים. עבודה איכותית ומקצועית שימוש בציוד ואביזרים תיקניים. מחירים נוחים וניתן לשלם גם בכרטיס אשראי.

ליאם דודי שמש

ליאם דודי שמש

אור גולץ


9.4

054-3347439
 

ליאם דודי שמש

אור גולץ

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-3347439 חייג