כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תיקון מכונות כביסה או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אלי שירות מרכזי למכונות כביסה

9.4
אלי מרציאנו
תיקון מכונות כביסה, תיקון מייבש כביסה, תיקון מדיחי כלים
אזור ירושלים
כתובת העסק: אליעזר קשני 20 ד' 4, ירושלים

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

11 חוות דעת מהימנות

, ספטמבר 2014

אלי מקסים, יסודי, ואיש שירות מעולה.
פניתי אל אלי אתמול דרך האתר, בעקבות תקלה שפקדה את מכשיר מייבש הכביסה שלי (המייבש עבד על "ריק" ולא הצליח להוציא אוויר חם כמו שהיה רגיל להוציא בד"כ). התקשרתי אל אלי, אמרתי לו מה הבעיה, הוא הבטיח שיגיע בשעתיים הקרובות, ואכן כך גם היה.
כשאלי הגיע ובדק את המכשיר, הסביר לי שמדובר בגוף חימום ש"הלך". בנוסף הוא גם המליץ לי להחליף רכיב נוסף של המייבש (משהו שמקשר בין התוף למכונה ומשפיע על סיבוב התוף במכשיר) - כי לטענתו אותו רכיב כבר היה ממש על סף מוות...
את התיקון הוא לא ביצע לי באותו יום, כיוון שהיה לו צורך לנסוע במיוחד ולקנות את החלקים הדרושים... אבל ביום שאחרי הוא כבר הגיע דבר ראשון על הבוקר, הרכיב לי אותם, והשיב את המכונה לחיים!
אלי נתן באמת שירות אקספרס! גם המחירים - למרות שלא היה מדובר בתיקון הכי זול, נראו לי סבירים. בכל זאת מדובר היה בשני רכיבים שהוא החליף, ומעבר לזה - הוא גם ידע לתת לי עצה ולהקדים תרופה למכה, בכך שהמליץ לי להחליף רכיב נוסף במכונה ולא לחכות עם זה לרגע האחרון - עד שגם הוא יתקלקל.
כמו שציינתי בהתחלה - טכנאי אמין, שירותי ומקצועי - לכן אני ממליצה עליו בחום.
דר.

, ספטמבר 2014

נכנסתי לאינטרנט בשביל לחפש טכנאי למכונת כביסה של קריסטל והגעתי לאתר טוב תודה. קראתי המלצות על כמה בעלי מקצוע וההמלצות על אלי שירות מרכזי למכונות כביסה מצאו חן בעיני.
שוחחתי עם אלי, הסברתי לו שיש לי נזילת מים מהמכונה, שאלתי אותו מה עלות הביקור והתיקון והוא נתן לי פירוט של מחירים בהתאם לאיתור התקלה וקבענו מועד שבו הוא יגיע לתקן.
אלי הגיע בזמן שקבענו עם ארגז כלים, הוא הזיז את המכונה ובדק אותה, כשאיתר את הבעיה הסביר לי כי מדובר בסה"כ בסתימה בצינור המים, הוא שיחרר את הסתימה ובסיום העבודה הוא ניקה וסידר אחריו ולא עזב את המקום עד אשר בדק יחד איתי שהמכונה סוחטת ומוציאה את המים בצורה תקינה.
אלי איתר את הבעיה בזריזות וטיפל בה באופן מקצועי. הוא איש נעים, מכבד את הלקוח, אדיב ואמין. המחיר לא השתנה וקיבלתי חשבונית עבור התשלום, מעבר לשירות המצוין.
רונית מירושלים.

, ספטמבר 2014

התקשרתי לאלי בעקבות ההמלצות מהאתר הזה בנוגע לידית של מכונת כביסה שנשברה לגמרי ולכדה בתוכה את הכביסה. אלי ביעילות הבין במה מדובר, הסביר לי מה תהיה העלות והגיע במהירות.
הוא ניגש למכונה, ניתק אותה מהחשמל, פירק חלק מהדלת בשביל לפתוח אותה, הסביר לי שהבעיה מצויה ברכיב שאחראי על הנעילה של הדלת, החליף את הרכיב, חיבר, הרכיב, סידר ובדק שהדלת נסגרת ונפתח כמו שצריך, הגדיל ועשה כאשר ביקש ממני מס' פעמים לפתוח ולסגור כדי לוודא שאני אכן עושה את זה נכון (מאחר ומדובר במכונה ישנה הוא הדריך אותי לצורה הנכונה לסגור ולפתוח).
המחיר הוגן ובדיוק כפי שסוכם בטלפון - והכל ברוח טובה ובנחמדות. הרגשה של אדם שיודע בדיוק מה לעשות ולא מחפש איפה אפשר להרוויח אלא באמת אדם הגון ונחמד מאוד! הוא השאיר אחריו נקי ומסודר ולא עזב את המקום לפני שווידא שהמכונה אכן עובדת ולא רק הדלת תוקנה. קיבלתי חשבונית ואחריות. מרוצה מאוד.
שיפרה מירושלים.

, פברואר 2014

אני נעזרת בשירותיו של אלי כבר הרבה שנים - למעלה מעשרים שנה!
אלי מטפל ברמה גבוהה בתקלות השונות שמופיעות במכונת הכביסה הביתית שלנו. הוא זמין לכל קריאה, משתדל להגיע כמה שיותר מהר, נותן שירות מהיר ובנועם בכל ביקור הוא נותן שירות מעולה, מקצועי ואדיב! אלי עובד בשקיפות, מסביר את התקלה ונותן מגוון פתרונות מול העלויות והכדאיות שלהן, הוא עובד נקי ומסודר והוא בחור מקסים ואדיב, ישר כמו סרגל והמחירים שלו סבירים - אף פעם לא הרגשתי נעשקת. אני ממליצה עליו בחום רב והמלצתי עליו גם למשפחה ולחברים!
אסטרינה.

, פברואר 2014

את אלי אני מכירה כבר תשע שנים. מאז הפעם הראשונה שנעזרתי בשירותיו הטובים, אלי הגיע עוד מספר פעמים.
אלי תיקן אצלנו בהזדמנויות שונות את מכונת הכביסה והמייבש. בתור אנגלוסכסית שאינה מורגלת בתרבות הישראלית הצעקנית, אלי הוא נותן שירות מהסוג המרענן ויוצא הדופן. אלי מנומס מאוד, עומד בזמן שנקבע, מתחשב מאוד בי כלקוחה, מאוד נחמד ואדיב והכי חשוב הוא טוב מאוד במה שהוא עושה. כבר כמה שנים אני מזמינה אותו בכל פעם שיש בעיה כלשהי במכונות ואף פעם לא הייתה לי שום בעיה אתו, תמיד הוא עשה עבודה טובה מקצועית ומשביעת רצון. גם המחירים שלו סבירים ונוחים ויש לי רק ניסיונות טובים אתו.
מאוד ממליצה, רבקה הרצוג.

, פברואר 2014

אני ממליצה על אלי בחום רב - מדובר בטכנאי מעולה, בקיא בעבודה שלו ועושה עבודתו נאמנה!
לאורך השנים, בכל מה שקשור לתיקון מוצרי חשמל אנחנו קוראים תמיד לאלי שיגיע לסדר את התקלה. הוא עובד איתנו כבר מלא מלא שנים ויש לי רק מילים טובות להגיד עליו!!!
לא קרה לי אפילו מקרה אחד איתו שאלי לא ידע לפתור בעיה - הוא תמיד עולה על התקלות במהירות ובזריזות, יודע לאתר אותם ולתקן אותם על הצד הטוב ביותר, תמיד משתדל לפנות את הזמן שלו, להגיע אלי כמה שיותר מהר בעת תקלה ומבחינת המחירים הוא לוקח סביר בהחלט, בהתאם לשוק, לא יקר מדי ולא זול מדי. אני בהחלט המלצתי וממליצה עליו לכל מי ששואל!
רבקה פרידמן.

, מרץ 2013

הגעתי לאלי דרך חברים שהמליצו לי עליו ואמרו שהוא עושה עבודה מצויינת. אני בדרך כלל סקפטי אבל התברר לי שהם באמת צדקו. הבחור הזה מגיע בדיוק בזמן וזה דבר חשוב מאוד. הוא כבר סידר לי בבית המון מוצרי חשמל שונים לאורך השנים ואני ממשיך לעבוד רק איתו כי איש מקצוע בתחום הזה זה כמו רופא שאתה היית אצלו פעם אחת והיה טוב אתה חוזר אליו שוב ושוב כי הוא הוכיח את עצמו. הוא מדבר לעניין, נותן אינפורמציה מהמנה כמו שצריך שגורם לך להרגיש שהוא לא משחק איתך משחקים אלא בא לטפל בגוף העניין. לגבי המחיר הוא תמיד עומד במחיר שסוכם מראש לא מנסה להוציא עוד כמה שקלים כמו הישראלים המצוי. הוא נהדר! ונותן כמובן חשבונית ואחריות על התיקון ואם צריך קורה משהו הוא חוזר בלי לגבות תשלום נוסף מה שקרה פעם אחת והוא תיקן שוב בלי לעשות בעיות. כמו שצריך.
אהרון מירושלים

, מרץ 2013

אני מאוד מרוצה ממנו, אין לי מילה אחת רעה להגיד עליו. אלי אמין מאוד ומקצועי, שנים רבות אני סומכת רק עליו בכל מה שקשור לתיקון מוצרי חשמל! מה עוד שהוא תמיד לוקח פחות כסף מכל האחרים ואני לא סתם אומרת אני עשיתי סקר מחירים. לאחרונה הייתה בעיה עם המדיח שפשוט המים לא ירדו והוא לא עבד כמו שצריך. אלי בא ותיקן לי את הבעיה ציק צק. הוא החליף את המשאבה והסביר לי בדיוק מה הוא עושה וכמה זה יעלה לי והשאיר את המטבח נקי לגמרי העביר סמרטוט כמו שצריך והכל בסבלנות ואדיבות שאני לא זוכרת בן אדם שעבד אצלי כמו שהוא עבד. עד כדי כך. לסיכום אני ממליצה עליו בעיניים עצומות. מי שיזמין אותו רק ירוויח.
ורדה ממבשרת ציון

, פברואר 2013

אני מאוד מרוצה, הכל היה 100%!! זו פעם שניה שאני פונה לאלי ובשני הפעמים גיליתי שמדובר באחלה בן אדם, נוח לתקשר איתו, מגיע בדיוק בשעה שנקבעה איתו, פותר בעיות במהירות ומעניק שירות מכל הלב.
אלי תיקן אצלי מכונה שהפסיקה לסחוט, הוא הגיע בתוך כמה שעות מהרגע שפניתי, איתר מיד את התקלה, החליף את הציר של התוף של המכונה לאחר שהוא הסביר לי את התקלה ועלות התיקון, ואכן המכונה שבה לעבוד בצורה מלאה. אלי גם הסביר לי איך להמנע מבעיות כאלה בעתיד, מאחר ובעבר תמיד הייתי מעמיסה מאוד את המכונה דבר שגרם כנראה לשחיקה המהירה של הציר. מאוד התרשמתי מהידע והיכולת המקצועית של אלי כמו גם מהשרותיות והיחס האישי הנעים שהוא העניק, שמרתי את המספר שלו לכל מקרה ולא דמיינתי שכלכך מהר אצטרך אותו שוב.
שבוע שבועיים אחרי שהוא היה אצלי הייתה תקלה במדיח, אלי הגיע ולאחר בדיקה קצרה הסביר שיש סתימה קטנה באחת הממטרות שמשפריצות את המים לתוך המדיח, בתוך כמה דקות הוא סידר את זה, סיים את התיקון וגבה מחיר מאוד הוגן אך ורק בעבור הביקור. אני מקווה שלא אצטרך את אלי בקרוב אבל המספר שלו שמור אצלי לכל מקרה בעתיד, בכל תקלה שלא תהיה לי במוצרי חשמל אפנה רק אליו לאחר שהוא הוכיח את אמינותו ואת מקצועיותו מעל ומעבר.

אריק, מעלה אדומים

, ינואר 2013

אני מתעסקת באחזקה של נכסים של חוצניקים שבאים לגור בארץ לתקופות קצרות בדירות שבעלותם, מדובר בקהל איכותי שרגיל לרמת שירות שכאן בארץ לא תמיד קל לקבל, אבל בכל פעם שאני שולחת את "אלי שירות מרכזי למכונות כביסה" לבצע איזשהוא תיקון אנשים חוזרים אליי עם מילה אחת, וואו! לכולם ללא יוצא מהכלל היו רק מילים טובות לספר עליו וזו הסיבה שאני מתעקשת לעבוד אך ורק איתו בידיעה שמובטחת לי רמת שירות ואמינות מהגבוהות ביותר שניתן להשיג.
אלי הוא קודם כל בחור מקסים, בכל זאת אנשים מכניסים את הבעל מקצוע לבית שלהם וגם זה חשוב מבחינתי, שיהיה אדם נעים ותקשורתי, אחד כזה שנעים להכניס אצלך בבית. מעבר לזה הוא תמיד עונה, תמיד מגיע בזמן, עובד בצורה מהירה מאוד ויעילה, אם זה מכונת כביסה ואם זה מוצרי חשמל אחרים לאלי יש ידע מקצועי נרחב מאוד עם המון וותק וניסיון, הוא מודיע מראש על טווח השעות שבהם הוא יגיע וכשהוא כבר בדרך הוא מתקשר לעדכן שעוד מעט יגיע, אף פעם הוא לא יבטיח משהו לפני שהוא בטוח במאה אחוז מה התקלה והעבודה שצריכה להיעשות, וכשהוא פותר תקלה זה פתרון יסודי שמחזיק מעמד לזמן רב.

אילנה, ירושלים

, ינואר 2013

בין המשפחה שלנו לאלי יש רומן עבודות שנמשך כבר למעלה מעשרים שנה! אני, האחים שלי, המשפחה של בעלי, הוא עובר ביננו מפה לאוזן וברגע שמישהו פונה אליו אנחנו כבר יודעים שהוא הצטרף למועדון ויעבוד רק עם אלי מעכשיו.. ככה זה כשאתה בעל מקצוע אמין מקצועי והוגן כמו אלי.
כל תקלה שהייתה לי במשך כל הזמן הזה אלי מיד היה מגיע ופותר אותה במקום במהירות וביעילות, למעט פעם אחת שהוא היה צריך לנסוע להביא חלק מיוחד מתל אביב, שזה לקח יומיים וזה היה זמן השיא שלקח הכי הרבה זמן כי זו באמת הייתה תקלה מסובכת, אלי תיקן אצלי מכונות כביסה, מדיח כלים, מייבש ועוד דברים שאני בטח כבר לא זוכרת. השירות שלו אדיב מאוד, הוא מקצועי, אמין, עומד בזמנים ובחור הוגן מאוד.
באחת הפעמים שהייתי צריכה תיקון למכונה הוא הגיע ובסוף שיחרר שם משהו למטה, סידר את זה בכמה רגעים, הסביר לי איך פותרים כזה דבר בפעם הבאה, אמר תודה על הקפה והלך. בלי לגבות שקל אחד. זה מקרה אחד אבל הוא מעיד על ההתנהלות ההוגנת של אלי, מדובר במקצוען שהוא קודם כל בן אדם הוגן וזה מבחינתי הכי חשוב.

ניבה, מבשרת ציון

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

תאור העסק

טכנאי מוצרי חשמל עם נסיון וותק רב שנים, מתקן מכביסה, מייבשים ומדיחי כלים, שרות אדיב ואמין

אלי שירות מרכזי למכונות כביסה

אלי שירות מרכזי למכונות כביסה

אלי מרציאנו


9.4

050-5367744
 

אלי שירות מרכזי למכונות כביסה

אלי מרציאנו

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-5367744 חייג