כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג הובלות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

ויטלי הובלות

9.4
ויטלי קמינצקי
הובלות
אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: ירושלים

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2012

צוות מדהים שלא ראיתי מימיי דבר כזה! הגעתי אליהם בפעם הראשונה בעקבות המלצה מחברה ומאז העברתי איתם ציודים ודירות לפחות שש או שבע פעמים ואני רוצה לומר שאין דברים כאלה, בטח לא בארץ. ויטלי עצמו הוא בן אדם מדהים, הצוות יוצא מהכלל, עובדים נקי ומסודר, צוות מיומן וזריז, עושים את הכל בריצה, במקצועיות שלא ראיתי כמוה.
אני עוד זוכר שבפעם הראשונה שהם עשו עבורי הובלה לפני כמה שנים טובות עברה שם סתם אשה שבמקרה ראתה איך הם עובדים, באיזו זריזות, באיזו מיומנות, עם איזה סדר, איך כל דבר נרשם, נארז בקפידה, איך הכל מתוכנן כלכך ומתבצע בכזו זריזות והיא פשוט שאלה אותי מאיפה מצאת את הדבר הזה? אמרתי לה שרק הכרתי אותם עכשיו אבל אני מתכוון להמשיך לעבוד איתם עוד הרבה וכך באמת היה.
הם העבירו עבורי ציוד מורכב ומסובך להובלה, כמו עמודי זכוכית בגובה 2.20 מטר שלא ניתנים לפירוק, מחנות שנסגרה בקניון בצפון לחנות בירושלים, הם עשו עבודה שנראתה בלתי אפשרית במיומנות כזאת כאילו זה הדבר הכי קל בעולם. הרמות המקצועיות שלהם כה גבוהות שאני נדהם בכל פעם מחדש איזו השקעה, איזה תכנון וסדר, פשוט מדהים. זה יישמע כאילו אני מפריז בשבחים אבל בעיניי כל שבח וכל סופרלטיב שאנסה לתת להם עדיין לא מתאר כלום.
הם העבירו דירה שלי ושל המשפחה של אשתי, זה מדהים איך שכל דבר חזר בדיוק למקום המדויק שלו, כל רהיט שפורק מורכב במקום שלו איפה שתבקש, איזה סדר מדויק הם עושים בבית החדש, אתה פשוט לא צריך לנקוף אצבע. הכל כולל הכל מועבר קומפלט, כמו שהוא היה מונח ומסודר בדירה הישנה ככה אתה מוצא את זה אחר כך בדירה החדשה, הכל בדיוק במקום. יש להם עבודת צוות מהממת, חריצות שנדיר למצוא במחוזותינו, מוסר עבודה ברמות הגבוהות ביותר, ותאמינו לי עד שלא תיתקלו במו עיניכם בעבודה שלו עוד לא ראיתם הכל.

סמי, ירושלים

, נובמבר 2012

אין מילים! אנשים נחמדים, יעילים, עבדו בסבלנות ועשו יופי של עבודה. עושים את העבודה שלהם באהבה, שומרים על מצב רוח טוב גם כשאנשים סביבם קופצים מלחץ, יותר אני לא אעבור דירה אם לא הם אלה שיעשו לנו את ההובלה.
הכרתי אותם דרך ידיד שהם עשו עבורו הובלה ופניתי גם אני. ויטלי הגיע לבית, בדק את התכולה ונתן הצעת מחיר הוגנת להובלה כולל אריזה ופריקה של כל תכולת הדירה. ויטלי עשה עליי רושם של אדם מאוד רציני וגם מאוד צנוע. האריזה וההובלה נקבעה ליום חמישי וביום חמישי הם התייצבו בשבע בבוקר, על הדקה שקבענו, ארזו את כל תכולת הדירה בזריזות ובזהירות, תמיד עם איזה חיוך על השפתיים, הם הורידו את כל הריהוט והארגזים מהקומה השניה והובילו את התכולה לדופלקס החדש שממוקם בקומת קרקע (עם שמונה מדרגות). הם עשו עבודה כלכך מהירה כשהם הכניסו את הכל שפשוט לא הספקתי לעקב אחריהם, לקלוט מה הם עושים.
הם עשו סדר בסיסי בתוך הדירה, סידרו את הרהיטים במקום שלהם, והתאימו את הדירה החדשה כך שנוכל לישון לילה אחד ולמחרת בשישי בשעה שש בוקר הם חזרו לפרוק את הכל ולעשות סדר סופי. הם עשו פשוט עבודה שלא תיאמן, בתוך כמה שעות לא רק שכל הרהיטים היו מונחים במקומם, כל כלי, כל כוס וכל צלחת היו במקום שלהם במטבח, כל בגד היה מונח במקום שלו בארון, הספרייה של בעלי עם אלפי הספרים שלה עמדו כולם בדיוק במקום שלהם, אין, אין מילים לתאר! במהלך הלילה התחרטתי לגבי מיקום של אחד הארונות, ביקשתי מהם בשישי להעביר אותו מקום ובלי שום מילה אחת, עם חיוך ומצב רוח, הם העבירו אותו למקום שביקשתי. בשישי בערב כבר יכולנו לשבת כל המשפחה בבית נורמאלי ומסודר כאילו תמיד היה הבית שלנו. כשאתה נמצא בתוך כל הלחץ וההיסטריה של מעבר דירה זאת פשוט הצלה לדעת שאתה נמצא בידיים כאלה טובות. אני רוצה גם להודות לויטלי והעובדים שלו על העבודה הנפלאה שלהם וגם להמליץ עליו בחום רב!

אנאליה, ירושלים

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

תאור העסק

הובלות באיזור ירושלים והסביבה.מקצועי ואדיב.

ויטלי הובלות

ויטלי הובלות

ויטלי קמינצקי


9.4

054-5666829
 

ויטלי הובלות

ויטלי קמינצקי

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-5666829 חייג