כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג איטום גגות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

ש.א איטום וזיפות

9.4
אפי שמואל
איטום גגות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה
כתובת העסק: ראשון לציון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

1 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2012

בחור אמין, זריז, עבודה חבל על הזמן. הגעתי אליו בעקבות המלצה מבעל המקצוע הקודם שעשה אצלנו איטום בזפת לפני יותר מחמש שנים. בחורף האחרון התחילו אצלנו שוב בעיות של נזילות ורטיביות והחלטנו ללכת הפעם על איטום ביריעות שאמור לספק מענה איכותי יותר ולטווח ארוך יותר.
אפי הגיע אליי כבר ביום בו פניתי אליו, בדק את השטח, מדובר בגג שבחלקו הוא רעפים ובחלקו גג רגיל שטוח, בשטח מצטבר של כ60 מ"ר, אפי נתן הצעת מחיר נוחה וסגרנו על תחילת העבודה מיד כשייפסק הגשם.
אפי עמד בכל מילה שלו, סגרנו בטלפון יום ושעה והוא התייצב בדיוק בזמן עם צוות של שני עובדים נוספים ועשו עבודה איכותית מעל ומעבר לכל מה ששמעתי וציפיתי בתיאוריה. הם התחילו בניקוי יסודי של הגג, פתיחת המרזבים ושטיפה של הלכלוך מהגג תוך כדי שהם מוודאים שהמרזבים מנקזים היטב, אטם את הגג ביריעות ביטומניות מולחמות ומרח שכבת גומי גג לציפוי בכל החיבורים והדפנות של הגג. על העבודה קיבלנו אחריות לשבע שנים ובסיום אפי ביצע ניקוי וסדר בכל הגג.
ממראה עיניי אני יכול להמליץ בחום על איכות העבודה, היסודיות, המקצועיות שאפי והצוות שלו גילו בביצוע העבודה. ניכר היה שהם לא מחפפים, לא באו כדי ללכת, עשו עבודה כמו שצריך ביסודיות וברצינות ונתנו שירות מעולה מעל ומעבר, כל הכבוד להם.

נוח, באר שבע

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

תאור העסק

ש.א איטום וזיפות

ש.א איטום וזיפות

אפי שמואל


9.4

053-2300157
 

ש.א איטום וזיפות

אפי שמואל

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

053-2300157 חייג