כרטיס עסק זה של דודי יעקבי מוקפא כרגע באתר ואינו זמין לעבודה. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג דודי שמש וחשמל או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

דודי יעקבי

9.5
אהרון יעקבי
דודי שמש וחשמל
אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: יפו 153, ירושלים

  99%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  83%

מחיר הוגן

27 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2018

לאהרון מחברת "דודי יעקבי" מגיע רק תשבחות! מנהל החברה אהרון בעל-מקצוע דייקן ואחראי עם צוות מקצועי ומילה שלו זה מילה. אהרון הגיע לביתי בעקבות פיצוץ באחד הצינורות בדוד שמש וניסה לתקן את הבעיה, לאחר שהוא ראה שאין מה להציל והדוד והצינורות אכולים מחלודה הוא המליץ לי על רכישה והתקנת דוד שמש חדש, המחיר היה זול לעומת שאר המחירים שביררתי לפני והחלטתי שאני מחליפה את הדוד הישן. אהרון הגיע למחרת עם עובד נוסף, הם פירקו את הדוד הישן ואת כל הצינורות האכולים, פינו את הפסולת ורק אז החלו בהתקנת הדוד החדש. הם ביצעו עבודה מקצועית ולאחר התקנת הדוד אהרון ביצע בדיקה לצנרת ולמים שהכל עובד כראוי. אני מאוד מרוצה ומאז ועד היום אהרון התקין למשפחתי דוד שמש נוסף בביתם.
קרן, ירושלים.

, דצמבר 2018

אהרון מ"דודי יעקובי" פשוט קסם של בחור, הגעתי אליו בעקבות המלצה של חברים ויצרתי איתו קשר להזמינו להתקין דוד שמש חדש. אהרון הגיע במועד שקבענו והיה פשוט מדהים מתחילת הפגישה ועד סופה, הוא נתן הצעת מחיר הוגנת לרכישה והתקנה של דוד שמש וסגרנו את העסקה. אהרון הגיע למחרת עם הדוד החדש ועלה לגג הבניין, פירק את הדוד הישן, התקין את החדש ווידא שהכל עובד כראוי. אין ספק שזכיתי להכיר בעל מקצוע אחראי ומקצועי, מומלץ.
יוסף, מעלה אדומים.

, ינואר 2018

לאהרון מחברת "דודי יעקבי" יש ידיים זהב! בעל מקצוע מצויין שמבצע עבודה מקצועית ונהדרת! הזמנתי אותו פעמיים - פעם ראשונה להחלפת קולטים ובפעם השניה להחלפת דוד שהתפוצץ ובשתי הפעמים הייתי מרוצה מעל ומעבר למצופה! הוא מגיע בזמן שקובעים איתו, החומרים שהוא משתמש בהם הם איכותיים, הוא מקצועי ורואים שיש לו ידיים טובות. מעבר למקצועיות, הוא בחור מקסים, נעים לעבוד איתו, הוא נותן יחס טוב ללקוח וגובה מחירים הוגנים. נדיר למצוא בעלי מקצוע כאלה בארץ. ממליץ מכל הלב.
שמעון, ירושלים.

, ינואר 2018

על אהרון מחברת "דודי יעקבי" יש לי רק דברים טובים להגיד - מדובר בבחור מקסים וטוב לב, מקצועי שיודע את העבודה על בוריה. אני עובדת איתו כבר תקופה ארוכה שבה ביצע התקנת דוד שמש וגם תיקונים שונים והייתי מרוצה בכל פעם מחדש! הוא עומד בזמנים, מסביר פנים, אדיב ונחמד, הוא מסביר בדיוק מה התקלה ולאחר שמבצע את התיקון מוודא שהכל עובד כשורה. גם המחירים שהוא גובה הם סבירים ביותר, הוא אמין וישר ואני סומכת עליו בעיניים עצומות. בכל מה שקשור לדודים אני פונה רק אליו. מומלץ ללא ספק.
חני, ירושלים.

, ספטמבר 2016

אהרון הגיע לביתנו לבדוק את העבודה המדוברת ולתת הצעת מחיר, הוא הרשים אותנו הן באופיו הנעים והאדיב והן ברושם האמין שהוא עשה, המחיר עצמו גם היה נוח והוגן וסגרנו על ביצוע העבודה כמה ימים אחר כך.
הוא הגיע בדיוק בזמן, ביום ובשעה שקבענו. עשה עבודת התקנה זריזה ואיכותית, בסיום העבודה הוא ניקה אחריו כל פסולת שנשארה והעניק לנו חשבונית ואחריות על עבודתו, הוא השאיר גם כרטיס ביקור וביקש שנתקשר בכל מקרה של תקלה או בעיה. עד היום לא נמצאה בעיה אחת, הדוד עובד מצוין. ממליצה בחום.
מיכל.

, ספטמבר 2016

צוות "דודי יעקבי" היו עשר, נחמדים ואדיבים, הם עלו לגג ועשו עבודה מהירה ויעילה, הם התקינו דוד חדש במקום הישן, הם פינו את כל הפסולת והציוד הישן של הדוד והוקלטים ועשו יופי של עבודה. אני מרוצה מאוד מהתפקוד של הדוד, הם שלחו לי כמו שהבטיחו חשבונית ואחריות לעשר שנים ואני ממליץ עליהם בחום.
אדי.

, מרץ 2016

אהרון מחברת "דודי יעקבי" עשה אצלנו התקנת דוד שמש, ההתקנה הייתה מצוינת ואנחנו מאוד מרוצים מהשירות. לפני מספר שבועות חיפשנו חברת דוודים לשם רכישת דוד שמש, לאהרון הגענו דרך האתר שלכם (התרשמנו מההמלצות החיוביות), פנינו אליו ולכמה חברות במקביל, דיברנו בטלפון ואהרון עשה עליי רושם ממש טוב, הוא נתן לנו הצעת מחיר על דוד חדש, המחיר שהוא רצה על הדוד היה מחיר הוגן לשוק והחלטנו לסגור איתו את העבודה.
קבענו עם אהרון יום ושעה, הוא עמד בכל מה שסוכם, הגיע עם איש צוות נוסף וכל הציוד הנדרש, העלה לגג את הדוד החדש, פירק את הדוד הישן ובתוך מספר שעות הכל כבר היה מותקן על הגג.
אומנם לא הספקתי עדיין לעלות לגג אבל אני משער שהכול בסדר מאחר והדוד עובד מצוין. מבחינת המחיר שילמנו לאהרון בדיוק את המחיר שסוכם, קיבלנו תעודת אחריות כמו שצריך והיינו מרוצים מאוד מהשירות והמקצועיות ולכן אני ממליצה בחום.
חגית.

, מרץ 2016

חברת "דודי יעקבי" החליפו לי דוד שמש שהתקלקל, אהרון היה מאד אדיב, הקפיד על עמידה בזמנים וגם נתן שירות מקצועי. לפני כמה שבועות הבחנתי שדוד השמש אצלי בבית מתחיל לעשות לי בעיות. בעיקר ברמת החימום - לא עשה עבודה יעילה, כמו שהייתי רגיל. הדוד הוא מאד ישן והחלטתי להחליף אותו בדוד חדש.
חיפשתי באינטרנט חברת דודי שמש והגעתי לאתר שלכם - טוב תודה. באתר בחרתי לפנות לחברת "דודי יעקבי", גם בגלל ההמלצות וגם בגלל המחירים הסבירים. שוחחתי עם אהרון יעקבי בטלפון, הוא נתן לי הצעת מחיר על דוד שמש וקולטים, ההצעה הייתה סבירה למחירי השוק וסגרתי איתו את העבודה.
אהרון הגיע כמתואם כמו שקבענו. הוא פירק את הדוד הישן והתקין במקומו את הדוד החדש, הקפיד לעשות את העבודה בצורה נקייה, ובלי יותר מדי לבלגן או ללכלך את הגג. הוא לקח את הדוד הישן איתו לפינוי, וגם המחיר היה בדיוק כמו שסיכמתי איתו טלפונית. עד עכשיו הדוד עובד מצוין, התרשמתי שמדובר בבעל-מקצוע רציני והוגן ולכן אני ממליץ עליו בחום!
יהודה.

, מרץ 2016

אהרון מחברת "דודי יעקבי" העניק לנו שירות מהיר ומצוין. פניתי לאהרון לשם תיקון דוד השמש הישן שלנו שעשה בעיות בחימום, הגעתי לאהרון לאחר שקראתי עליו המלצות כאן בטוב תודה ובנוסף בררתי איתו לגבי התקנת דוד חדש במקרה הצורך והמחיר שלו היה אטרקטיבי מאוד.
שוחחתי עם אהרון בטלפון, הוא הסביר לי על דודי השמש שהוא עובד איתם ונתן לי הצעת מחיר משתלמת. סיכמנו שהוא יגיע עם דוד חדש למקרה שבאמת נצטרך להחליף את הדוד הישן, הוא הגיע בשעה שקבענו עלינו יחד לגג והוא הראה לי שהדוד מפוצץ באבנית שאוכלת כבר את הברזל ואין דרך לבצע תיקון אלא להחליף לחדש כמו שחשבתי מראש. נתתי לו אישור לבצע את ההתקנה של הדוד החדש, אהרון והצוות פירקו ופינו את הדוד הישן, העלו את הדוד החדש לגג והתקינו את הדוד בצורה מקצועית ובטיחותית ובסיום העבודה השאירו אחריהם גג מסודר ונקי. השירות והיחס גם היו מעולים והדוד עצמו כבר התחיל לפעול אצלנו והכל תקין ועובד כמו שצריך.
אהרון עמד בכל ההתחייבויות שלו כלפינו, הגיע בזמן, התקין את הדוד באופן מקצועי, פינה את הדוד הישן, השאיר אחריו סביבת עבודה נקייה, נתן לנו תעודת אחריות כתובה וחשבונית ועמד במחיר שסוכם!
ממליץ בחום - ג'וני.

, נובמבר 2015

אני מאוד מרוצה מחברת "דודי יעקבי" הם נתנו לי שירות מהיר אדיב ומקצועי - ממליץ בחום! לפני כמה שבועות הזמנתי את אהרון יעקבי לבצע אצלנו התקנת דוד שמש חדש. הגעתי אליהם דרך האתר שלכם והשירות שקיבלתי מהם היה אדיב ומקצועי מראשית ועד סיום.
כבר בטלפון - ענה לי אהרון באדיבות, כשהסברתי לו את הבעיה - ענה לי בצורה עניינית ולא מתחכמת - בדיוק מה אני צריך וכמה זה יעלה לי. בזכות הגישה המקצועית - גם החלטתי להזמין אותם לבצע התקנה של דוד שמש וקולטים. יום למחרת, כבר התייצבו אצלי בבוקר אהרון ואיש צוות נוסף עם דוד שמש חדש וקולטים. עשה את ההרכבה, וגם דאג להוריד את הישן והקולטים ולפנות אותם מהגג.
הרגשתי שאהרון באמת עושה הכל כדי לבוא לקראתי גם מבחינת המחיר. קיבלתי מטעמו גם אחריות על הדוד, והבטחה מצידו להגיע ולתקן אם משהו אינו לשביעות רצוני.
ממליץ בחום - שימי.

, נובמבר 2015

הייתי מאוד מרוצה מאהרון "דודי יעקבי", מדובר בבן אדם מדהים ובבעל מקצוע אמין חבל על הזמן! שירות מצוין, יחס אישי, עונה לטלפונים, שעה זאת שעה ומילה זאת מילה, המחירים סבירים ורמת האינטליגנציה שלו גבוהה וזה נדיר לפגוש בעלי מקצוע עם ראש על הכתפיים - נהניתי לקבל ממנו שירות ואני ממליץ בחום!
הגעתי לאהרון דרך ההמלצות פה באתר, הבנתי שאהרון עושה עבודה מקצועית ושהמחירים שלו נורמליים ושפויים. חיפשתי בעל מקצוע להתקנת דוד שמש חדש מאחר והדוד הישן היה כבר "גמור". שוחחתי עם אהרון בטלפון והוא נתן לי הצעת מחיר הוגנת, המחיר היה ממש אטרקטיבי וסיכמתי אתו על תאריך לעבודה. זה לא היה הכי דחוף בעולם אבל אהרון נתן לי תאריך קרוב. ביום של ההתקנה אהרון הגיע עם הצוות שלו, יחד העלו את הדוד לגג והתקינו את הכל במהירות ובמקצועיות תוך פיקוח מתמיד של אהרון על הנעשה.
הודיתי לאהרון על השירות, התרשמתי ממנו ומההתנהלות שלו, הייתי מרוצה מאוד מהשירות ואפילו המלצתי עליו לחברים. אני ממליץ מאוד על אהרון, הוא עובד נורא טוב, מהיר ויעיל והמחירים שלו מצוינים.
גדעון לוי.

, יולי 2015

הגעתי לאהרון מחברת ״דודי יעקבי״ לאחר שהדוד שמש אצלנו הפסיק לעבוד.
עשיתי חיפוש באתר טוב תודה, ראיתי שהוא בעל מקצוע מומלץ ופניתי אליו ישירות, אהרון סיפק לי מענה מיידי ובתוך כמה שעות הוא כבר היה אצלי, בדיוק בשעה שקבענו מראש.
למעשה ידעתי מראש מה התקלה, מאחר והדוד היה ישן ומצב הגוף חימום שלו היה גרוע. הוא בדק זאת ואכן מצא שהוא הרוס לחלוטין, הוא פירק את הפלאנצ' הישן של הדוד, רוקן את הדוד ועשה אחר כך עבודה יסודית מאוד של ניקוי הדוד מבפנים ולאחר מכן הוא התקין את גוף החימום החדש, בדק שהדוד פועל בצורה תקינה ולאחר מכן ערך פעולות ניקיון יסודיות מאוד, היה הרבה מה לנקות בגלל כמות האבנית והחלודה שיצאה והוא עשה זאת ביסודיות ובמרץ.
אהרון הסביר לי על כל הפעולות שעשה, הוא היה סופר מקצועי ואני מרוצה מאוד מהמקצועיות וגם מהמחיר ההוגן שנגבה ממני.
ממליץ בחום - דניאל.

, יולי 2015

מעולים מכל הבחינות החל מהמחיר, השירות, היחס וכלה במקצועיות! ממליץ ממש בחום! התרשמתי לטובה!
לפני מספר ימים גיליתי שיש לנו נזילה מכיוון הקולטים שעל הגג. חיפשתי חברת דוודים מקצועית שתגיע לראות במה מדובר, חיפשתי באינטרנט ובמקרה הגעתי לאתר שלכם, חיפשתי מישהו מאזור מגוריי. התחלתי לקרוא חוות דעת שונות ועשיתי טלפונים לראות מה המחירים במקרה שמדובר בהחלפת קולטים.
התקשרתי לחברת "דודי יעקבי", ביררתי מול אהרון מחירים והוא הציע להגיע לביקור תוך שעתיים. הסברתי לו שיגיע עם קולטים למקרה הצורך וכך היה, הם הגיעו כמו שסיכמנו - בדיוק על הדקה.
הצוות היה מקצועי ומיומן, הם עלו על הגג בדקו את הבעיה ואמרו לי שאין צורך בהחלפת קולטים ותיקנו את הנזילה בלבד. מאוד אמין בעיניי, מסרו מידע אמין וטיפלו בבעיה באופן מקצועי. המחיר היה הוגן ואני בהחלט ממליץ בחום!
פרדי.

, יולי 2015

אנחנו מאוד מרוצים מדודי יעקבי, אהרון הגיע אלינו מהר, היה ממש ענייני, חביב ועשה את העבודה באופן מהיר ומקצועי!
לאהרון הגעתי דרך המלצה מפה לאוזן, הרמתי אליו טלפון לקבל הצעת מחיר כללית לגבי תיקון דוד שמש - הצעת המחיר הייתה הוגנת והחלטתי לקחת אותו בלי היסוס.
אהרון הגיע, בחן את הדוד ביסודיות והתברר שהבעיה קשורה לאיזושהי נזילה פנימית, אהרון הסביר לי במה מדובר, המחיר נשאר כמו שהבטיח והוא החל בתיקון.
תוך כדי עבודה אהרון הסביר לי מה הוא עושה, היה מאוד נחמד ומקצועי וכשסיים ניקה אחריו וסגר את המקום.
על התיקון הוא לקח לי סכום שעמד בטווח המחירים שהציג לי מראש, הייתי מרוצה מאוד מהעבודה שלו, כמו שאמרתי הוא הצליח לטפל בבעיה שאף אחד לפניו לא הצליח, הדוד עכשיו עובד מצוין וכמובן שאם בעתיד תהיה לנו איזושהי בעיה עם הדוד, נשמח לקרוא לו בשנית.
אמיר.

, ינואר 2015

אהרון יעקבי היה בסדר גמור, עשה עבודה טובה, זריזה וסיים בזמן!
הייתה לי בעיה עם הדוד שמש לאחר הסופה האחרונה וחיפשתי טכנאי דודי שמש שיגיע לראות במה מדובר. לאהרון הגעתי דרך המלצה מפה לאוזן, שוחחנו וקבענו שעה.
אהרון הגיע אלי הביתה בכדי לתת הצעת מחיר ולראות מה בדיוק הבעיה. הבנתי ממנו שיש צורך להחליף אישזהו חלק שעף ברוח וגרם לנזילה מהדוד.
סמכתי עליו שהוא דובר אמת, הוא היה נראה לי מאוד מאוד אמין, פשוט בחור ישר והוגן. סיכמנו על תעריף, אהרון התחיל לעבוד, הוא פתח את דוד השמש ופירק את הדוד, הרכיב את החלק החלופי והחזיר את כל החלקים למקום ובסיום העבודה הוא חיבר את זרם המים ובדק שאין נזילה ושכל החלקים יושבים במקומם. הוא נתן לי חשבונית ואמר לי שאם תהיה בעיה כלשהי, הוא אחראי על העבודה הזאת, ושאתקשר אליו בלי להסס. אהרון היה נהדר, הלוואי שכל בעלי-המקצוע יהיו כמוהו!
יפה.

, ינואר 2015

אני גרה בדירה עם שותפה ולאחר הסופה האחרונה התגלתה בעיה שבכל פעם שניסינו להדליק את הדוד הפקק שלו היה קופץ ולא אפשר את פעולתו. שוחחנו עם בעל הדירה וחיפשנו טכנאי דוודים אמין.
לאחר שראיתי המלצות באתר וקראתי עליו המלצות טובות באתר, שוחחתי עם אהרון יעקבי וקבענו שעה.
אהרון כבר בטלפון נתן לי טווח מחירים לפי מה ששיער שהבעיה, המחירים היו הוגנים וסגרתי איתו שעה. אהרון עלה למעלה לגג ובדק מה הייתה הבעיה, הוא עלה על זה שמשהו בדוד השתחרר בגלל הרוחות וזה גרם לנזילה ולקפיצה של הפקק.
אהרון היה מאוד נחמד, הוא הסביר לי בדיוק מה גרם לבעיה, מה הפתרון ותיזכר לגבי המחיר שתאם למחיר שקבענו בטלפון
אהרון פירק מספר חלקים והרכיב אותם שוב והידק טוב טוב, לאחר חצי שעה הוא סיים והמתין עוד חצי שעה לוודא שהדוד לא מקפיץ את הפקק ומחמם את המים.
השירות היה הרבה מעל המצופה, המחיר סביר וגם בעל הדירה היה מרוצה ממנו.
רעות.

, ינואר 2015

מדובר בתיקון של דוד שמש בדירה שאני משכיר לשותפים, התקשרו ליידע אותי שיש בעיה וחיפשתי טכנאי דוודים אמין שלא "יתקע" מחיר מופרז. חיפשתי באינטרנט טכנאים מומלצים, קראתי חוות דעת על מספר בעלי מקצוע ומבין כולם התרשמתי מההמלצות על אהרון יעקבי, הרמתי אליו טלפון וסיפרתי לו על בעיה שיש בדוד שמש, הוא אמר לי טווח מחירים מראש, לפי מה שבדקתי המחירים סבירים וביקשתי ממנו שיתאם הגעה עם השותפים.
אהרון סיפק זמן תגובה מהיר מאוד, הוא הגיע לדירה בזמן, עלה על הבעיה במהירות והתקשר לעדכן אותי במה מדובר, הצעת המחיר עמדה בטווח שסוכם מראש וכמובן שנתתי את הסכמתי והוא טיפל בנזילה צ'יק צ'ק, לא עשה עניין, לא נסחף בסיפורים ולא המציא המצאות. היה ישר ולעניין!!!
בסיום העבודה, אהרון השאיר אחריו נקי ומסודר, נתן קבלה על העבודה והתנהל בצורה שירותית מאוד, אין הרבה בעלי מקצוע כמוהו ומגיע לו פרגון על זה. ממליץ בחום!
אבי רובין.

, דצמבר 2014

היה לנו דוד שמש מאוד ישן, הוא משרת אותנו קרוב לחמש עשרה שנה, בעבר היו כבר מספר תיקונים שביצענו בו ולאחרונה הוא שוב עשה בעיות, לקח לו המון זמן לחמם ובעצם הוא כבר לא היה מוציא מים חמים באמת וזה רק הלך והתדרדר, פנינו דרך אתר טוב תודה ל"דודי יעקבי" בבקשה שיבוא לבדוק את מצב הדוד, ענה לנו בחור נחמד והוא תיאם איתנו פגישה בשעה נוחה עוד באותו יום.
איש צוות מטעמם הגיע לבצע בדיקה, הוא היה מאוד אדיב ומנומס, בדק את מצב הדוד והסביר שניתן אולי לתקן את הדוד בצורה זמנית אך מאחר והדוד כבר רקוב לגמרי מבפנים רצוי להחליפו בדוד חדש. בעלי עלה לגג ונוכח גם הוא לראות שהדוד אכול מבפנים והחלטנו להזמין דוד חדש.
למחרת כבר היו אצלנו מתקינים שהתקינו את הדוד החדש במקומו, הם עשו עבודה זריזה ושקטה, קיבלנו גם פריסת תשלומים נוחה ואת אחריות החברה עבור הדוד החדש ומאז המים החמים שבו לזרום אצלנו כמו בימים הטובים. את הדוד הישן ואת שאר הפסולת המתקינים פינו איתם. זמן התגובה המהיר של "דודי יעקבי" הרשים אותי מאוד וככה גם הדייקנות בכל הנוגע לזמנים שהובטחו לנו. ממליצה בחום!
רותם.

, ינואר 2014

אהרון עשר של בנאדם, הגעתי אליו בעקבות המלצה של חברים - הגיע אלי בעל מקצוע מעולה, הוא היה פשוט מדהים מתחילת הדרך ועד סופה! אהרון עשה אצלי עבודות שיפוץ מקיפה בשירותים ואמבטיה, אינסטלציה ועבודת ריצוף.
הוא ישב איתי על כל העניין של התכנון והיה מעורב בכל השלבים מההתחלה ועד הסוף. אהרון שלט בצורה מדהימה בכל הפרטים קטנים כגדולים. הרגשתי שהפרויקט תחת שליטה ונמצא בידיים טובות. מדובר בבעל-מקצוע רציני לעילא ולעילא.
הייתי מרוצה מאוד ממה שיצר בסוף, הוא עשה עבודה נפלאה. בעניין של הכסף, מדובר באדם ישר כמו פלס, עמד בכל מילה והתחיבות שלו ולקח את הסכום שסגרנו עליו בתחילת העבודה, אפילו לא שקל מעבר. אהרון הוכיח את את עצמו כאיש מקצוע אמין והגון מאוד.
מומלץ מאוד מאוד!
מרים, ירושלים.

, ינואר 2014

לאחרונה התפוצץ לנו הדוד שמש והבנו שהוא סיים את תפקידו ושהגיע הזמן לרכוש דוד חדש.
הגענו לחברת "דודי יעקבי" דרך מלצה של חבר, התקשרנו אליהם בעקבות ההמלצה החמה שהוא נתן לנו, ולשמחתנו הם היו זמינים לבצע את העבודה.
הם הגיעו אלינו בדיוק בשעה שקבענו, פירקו את הדוד הישן והתקינו את הדוד החדש + שני קולטים, את הכל הם התקינו כמו שצריך על גג הבית, עבדו בזריזות והיו סבלנים, נחמדים, וזמינים לכל שאלה ששאלתי.
בסוף העבודה העניקו לי חשבונית + אחריות והשאירו אחריהם גג נקי ומסודר. אני שמחה שבחרתי לעבוד איתם וכמובן שממליצה עליהם!
פרידה, גבעת זאב.

, ינואר 2014

אנחנו מאוד מרוצים מחברת "דודי יעקבי" מגיעות להם רק מילים טובות! הם עשו אצלי שתי עבודות, בכל פעם שפנינו אליהם והיינו צריכים אותם הם מיד באו, עשו תמיד עבודה מצוינת ונקייה עם שירות מכל הלב, מגיע להם כל הכבוד!
בפעם הראשונה שהגיעו אלי זה היה בעקבות פיצוץ באחד הצינורות שקשורים לדוד ועשו את התיקון צ'יק צ'אק, לקחו מחיר הוגן והכל היה פיקס. הפעם החלטתי לרכוש ולהתקין דוד שמש חדש וכמובן שפניתי שוב אליהם.
כמו תמיד הצוות של דודי יעקבי הגיעו אליי תוך כמה שעות מרגע הפנייה, באו בזמן, נתנו אחלה שירות ואחלה עבודה, השקיעו זמן ומרץ, פירקו את הדוד הישן ופינו אותו ואת הפסולת, התקינו את הדוד החדש והרכיבו את החיבורים לצנרת ולמערכת הסולארית, גבו מחיר בדיוק כפי שסוכם ונתנו לי אחריות חברה על הדוד שמש.
מדובר בחברה אמינה עם צוות מעולה, הם אחראים לעבודתם, גובים מחירים נוחים והוגנים ואני ממליץ עליהם לכל מי שמחפש חברה הוגנת של דודי שמש וחשמל.
אלון, ירושלים

, ינואר 2013

אין לי מילים לתאר את השירות המצוין שקיבלתי. הייתה לי תקלה פתאומית עם דוד שמש שהתחיל לקצר, זה קרה ביום גשם קר ואתה קם בבוקר ומגלה שאין לך מים חמים ואתה מבין שאתה בבעיה שצריכה תיקון דחוף. יצאתי מהבית ובעבודה חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום. הגעתי לאתר טוב תודה, לא הסתכלתי כלכך מי ומה רק ראיתי שיש על דודי יעקבי חוות דעת והמלצות חיוביות ופשוט התקשרתי. הם היו מאוד אדיבים וסימפטיים בטלפון והיו זמינים לביצוע העבודה בתוך שעה שעתיים מהרגע שפניתי אליהם.
אני עצמי לא נכחתי בבית בשעת התיקון אלא הבת שלי, אבל הם הגיעו ועלו לגג תחת גשם שוטף, עשו עבודה מקצועית ויעילה, עדכנו אותי בטלפון שהבעיה היא בגוף חימום שיש להחליפו, הם עשו ניקוי אבנית לפלאנץ'' והתקינו את הגוף החדש ואני בזכותם כבר יכולתי להנות ממים חמים כשחזרתי הביתה עוד באותו יום. אני מאוד מעריך את השירות המהיר והאיכפתי שהם העניקו לי וגם מהמחיר המאוד סביר שהם גבו. ממליץ בחום.

אהוד, מושב בית נקופה

, ינואר 2013

הגעתי לדודי יעקבי דרך האתר טוב תודה אחרי שדוד השמש הישן שלנו התפוצץ ויצא לחלוטין משימוש. דיברתי בטלפון עם כמה מתקינים מהאתר והם עשו עליי רושם אמין ונעים, דיברו איתי מאוד יפה, וגם הכי חשוב היו זמינים לבצע את העבודה עוד באותו יום.
ביום ראשון בבוקר פניתי אליהם ובצהריים הם כבר היו אצלי ואפילו אספו אותי לבית ברכבם כדי שאוכל להגיע בזמן שקבענו ובמקום שאסתבך עם מונית הם פשוט הציעו לבוא ולאסוף אותי על הדרך.
צוות המתקינים היה מאוד נחמד ואדיב, הם עלו לגג ועשו עבודה מהירה ויעילה, הם התקינו דוד חדש פלוס קולטים במקום הקולטים הישנים שהיו בעייתיים בפני עצמם. הם פינו את כל הפסולת והציוד הישן של הדוד והוקלטים ועשו יופי של עבודה. אני מרוצה מאוד מהתפקוד של הדוד, הם שלחו לי כמו שהבטיחו חשבונית ואחריות לעשר שנים ואני ממליצה עליהם בחום.

יונית, ירושלים

, דצמבר 2012

לדודי יעקבי הגעתי לאחר שערכתי סקר שוק מעמיק, מצאתי פרסומת שלהם בעיתון והחלטתי להתקשר לקבל הצעת מחיר להתקנת קולט חדש לדוד שלנו לאחר שהקולט הקודם שהיה ישן מאוד התנפץ ונהרס. כבר מההתחלה אהבתי את העובדה שהוא הציע לבוא למקום ולראות במה מדובר ולא זרק סתם הצעת מחיר באוויר, אהרון הגיע מיידית עוד באותו היום בו פניתי אליו, עלה יחד איתי לגג בדק את מצב הדוד והקולטים ולאחר מכן נתן את הצעתו. סגרנו על מחיר שהיה אטרקטיבי ביחס לכל מה ששמעתי קודם לכן, ומעבר למחיר הבן אדם פשוט עשה עליי רושם מקצועי ואמין וסגרתי איתו עניין בלב שלם.
לשמחתי לא טעיתי. אהרון עשה עבודה אחת לאחת כפי שסכמנו וכפי שרציתי. את הקולט הישן הוא פינה, התקין במקומו קולט חדש ומאז יש לנו זרימה טובה של מים חמים בלי בעיות. הוא עבד זריז ונקי וקרא לי בסיום לעלות לגג ווידא שאני שבע רצון מעבודתו. אהרון יעקבי הוא בעל מקצוע ישר ולעניין, אדם שיודע את מלאכתו ועושה אותה על הצד הטוב והמהיר ביותר, היה לי תענוג לקבל ממנו שירות.

קרמון, מוצא

, דצמבר 2012

ליעקבי הגעתי במקרה לגמרי באמצעות פרסום מגנטי שהוא הפיץ אצלנו. היה לנו דוד חשמלי ישן שככל שחלף הזמן היה לוקח לו יותר ויותר זמן כדי לספק מים חמים עד שהחלטנו להיפתר ממנו ולהתקין דוד שמש חדש על הגג.
התקשרנו לדודי יעקבי, אהרון ענה לנו מאוד בנחמדות והיה זמין לביצוע העבודה עוד באותו יום. הוא נתן לנו הצעת מחיר וסגרנו על שעה. הוא הגיע בדיוק בשעה שקבענו, עם כל הציוד להתקנה וכמובן הדוד והקולטים, יחד עם עובד נוסף. הם עשו עבודה זריזה נקייה ויפה. פירקו את הדוד החשמלי בבית ופינו אותו, חיברו צנרת וחשמל לגג, התקינו את הקולטים והדוד החדש במקום, עשו ניקיון בבית ובגג, פינו את כל השאריות מהעבודה וסיימו את הכל בתוך כשעה. הם גבו מחיר בדיוק כפי שסוכם שמבירורים שערכתי אחר כך היה גם הוא אטרקטיבי מאוד. אחלה שירות באחלה מחיר.
אני ממליצה בחום.

דניאל, ירושלים

, נובמבר 2012

ב2005 עברנו לבית חדש שהיתה בו מערכת סולארית שסיפקה מים חמים לכמה בתים, כתוצאה מכך הייתי צריכה להקדים בכל פעם להגיע הבית כדי להספיק להתקלח במים החמים לפני שהשכנים הנוספים יגמרו אותם. הסידור הזה לא מצא חן בעיניי והחלטתי לרכוש דוד שמש חדש שישמש אותנו בנפרד מהמערכת המשותפת.
חברה המליצה לי על בחור בשם אהרון יעקבי שביצע אצלה התקנת דוד שמש לשביעות רצונה והחלטתי גם אני לפנות אליו. יעקבי הגיע לביתנו לבדוק את העבודה המדוברת ולתת הצעת מחיר, הוא הרשים אותנו הן באופיו הנעים והאדיב והן ברושם האמין שהוא עשה, המחיר עצמו גם היה נוח והוגן וסגרנו על ביצוע העבודה כמה ימים אחר כך.
הוא הגיע בדיוק בזמן, ביום ובשעה שקבענו. עשה עבודת התקנה זריזה ואיכותית, העבודה כללה גם התקנה של צינורות במרפסת שיובילו אל הדוד בגג ובנוסף התקנה של חיבורי חשמל מהבית לדוד, בסיום העבודה הוא ניקה אחריו כל פסולת שנשארה והעניק לנו חשבונית ואחריות על עבודתו, הוא השאיר גם כרטיס ביקור וביקש שנתקשר בכל מקרה של תקלה או בעיה.
מאז ההתקנה ועד היום עברו כבר כמה שנים ולא התעוררה אפילו בעיה אחת, יש לנו מים חמים באופן קבוע כאשר יש שמש, וגם בימים מעוננים וקרירים גוף החימום של הדוד עושה עבודה מהירה מאוד ולנו יש מים חמים במהירות ובקלות.

רונית, ירושלים

, נובמבר 2012

אני עובד עם דודי יעקבי כבר שנים במסגרת עבודתי בחברת בנייה, מאז שהכרנו אותו בחברה אנו מקפידים לעבוד רק בצמוד אליו בידיעה שמדודי יעקב נקבל תמיד שירות מהיר אמין וטוב.
כבר כמה שנים שהוא מבצע עבורונו את כל עבודות ההתקנה של דודי שמש חדשים על גגות הבתים שאנו בונים, העבודות שלו מקצועיות מאוד ואמינות, זמן אצלו זה זמן, תמיד מגיע בזמן שנקבע ומסיים בזמן שנקבע, אם יש עבודה דחופה בשעה לא סבירה הוא יעשה כל מאמץ כדי להגיע, האחריות שהוא מעניק לעבודותיו תמיד עובדת, אם מתעוררת בעיה הכי קטנה הוא זמין תמיד ומגיע בעצמו ובאופן מיידי כדי לפתור אותה.
על כל דוד שהוא מתקין הוא מעניק אחריות בין שלוש לשמונה שנים בהתאם לסוג הדוד והחברה ואנחנו יודעים שיש לנו ולדיירים שאנו אחראים להם כתובת אמינה לאן לפנות בכל מקרה של תקלה.
אהרן יעקבי, מנסיוני, הוא איש מקצוע ישר הגובה מחירים הוגנים ועומד במילתו. השירות שלו מקסים ונעים ואני ממליץ עליו בהחלט.

שלום, ירושלים

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

תאור העסק

מתקינים דודי שמש מכל הסוגים, מכירה ותיקונים.

דודי יעקבי

דודי יעקבי

אהרון יעקבי


9.5

073-2721582
 

דודי יעקבי

אהרון יעקבי

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721582 חייג