כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג איטום גגות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

יריבל איטום וזיפות

9.6
שלום חיון
איטום גגות
אזור הדרום, אזור הנגב
כתובת העסק: חוות אבנר 44/42, באר שבע

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

4 חוות דעת מהימנות

, מרץ 2013

שמי רוני ואני עובדת במשרד תיווך שמטפל בהמון נכסים באזור הדרום. אנחנו אחראים ומטפלים בכל הנושא של תחזוקת הנכסים. כבר הרבה שנים שאנחנו עובדים עם שלום בכל מה שקשור לאיטום וזיפות והלקוחות שלנו מאוד מרוצים מהעבודה שלו ומרמת המחיר והשירות. שלום בחור מאוד מקצועי נחמד ולבבי הוא מתייחס ללקוחות בצורה מאוד יפה ומכבדת יודע לסגור את הפרטים לשביעות רצונם של כל הצדדים. הוא ממש ותיק בתחום ובר סמכא. אני חושבת שבעל מקצוע כזה שמתנהל כל כך נכון עם לקוחות ויודע לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר זה דבר שלא מוצאים כל יום ולכן חשוב לי שאנשים יידעו שהם יכולים לקחת אותו ושהכל יהיה בסדר גמור ועל הצד הטוב ביותר.
רוני מבאר שבע.

, מרץ 2013

יש לי דירה בבאר שבע, דירה להשקעה בבניין רכבת שיכון כזה. הייתה בעיה בבניין שהיה לו איטום של זפת שמישהו עשה אבל לא מספיק טוב ומה שקרה שפשוט נכנסו מים. היינו לחוצים למצוא מישהו שיטפל בבעיה באופן מיידי והיה קשה למצוא מישהו שיעשה זאת בדחיפות. בסוף אני הגעתי לשלום דרך המלצה של חבר דיברנו בטלפון הוא בא לראות במה מדובר וסיכמנו על מחיר ממש טוב. הוא עשה עבודה מצויינת, שם לנו שכבת זפת חדשה ותיקן את הבעיה במהירות מבחינתי הוא ממש עמד במבחן הזמן. לסיכום אני ממליץ עליו בחום ורוצה להגיד שצריך להיזהר בבחירת איש מקצוע. הפעם פגעתי בול. לא כמו בפעם הקודמת שלקחנו מישהו שעשה עבודה לא רצינית ולא מקצועית.
גולן מבאר שבע

, אוקטובר 2012

לפני שלוש שנים עבדתי עם שלום בפעם הראשונה, מאז המלצתי עליו להרבה מכרים ואנשים שיצא לי לעבוד איתם כמתווך דירות, ולפני חודשיים מצאתי את עצמי שוב פונה אליו. כרגיל שלום תמיד עושה עבודה מקצועית ומסודרת ונותן יחס נהדר ושירות מצויין.
העבודה הראשונה ששלום עשה אצלי הייתה איטום גג חדש לתוספת בנייה חדשה שבניתי. חיפשתי בעל מקצוע שבאמת מבין בתחום עם וותק וניסיון. שמעתי מכמה כיוונים, חברים ומוסדות שעבדתי איתם, המלצות על שלום והמומחיות שלו ופניתי אליו.
שלום הגיע בזמן וסיים את העבודות לפני הזמן, הוא יצק שיפוע מבטון קל למרזבים, עשה פריימר, יצק רולקוט בטון מסביב לגג והלחים יריעות ביטומניות, אפשר היה לראות שזו עבודה מוקפדת שנעשתה ביסודיות בלי לחפף אף פרט.
לאחרונה הגג של הבית הישן הגיע למצב בלוי מאוד וכמובן ששוב הזמנתי את שלום, שוב הוא עשה עבודה יסודית לחידוש הגג ואיטום ביריעות, הוא השאיר אחריו גג נקי מסודר ואחיד שניכר שנאטם על ידי מקצוען.
אין אצל שלום עיגול פינות, כל דבר מבוצע ברצינות ובאחריות, הוא האריך את היריעות שיגיעו גם לפינות ולקירות של הגג, אטם כמו שצריך ובלי לחסוך בשטח היריעות. על הגג הזה עוד לא ירדו גשמים אבל אני בטוח שכמו כל העבודות האחרות של שלום העבודה המקצועית והיסודית שלו תחזיק מעמד שנים ארוכות. על כל עבודות האיטום בירעות שלום נתן לי אחריות לעשר שנים ואני בהחלט שקט ורגוע, אפשר לראות על העבודה שלו שהיא מקצועית וברמה גבוהה.

איציק, באר שבע

, אוקטובר 2012

עבודה ממש מיוחדת, אדם מיוחד, מאוד אמין, מחיר טוב. הגעתי ליריבל זיפות בעקבות המלצה מחבר בעקבות רטיבות שחזרה על עצמה מידי חורף, ענה לי בחור בשם שלום שהתגלה לי כאדם טוב יוצא מהכלל ובעל מקצוע אמין ומקצועי מאוד.
נתתי לשלום את מידות הגג שלנו טלפונית ולפי זה הוא בנה לי הצעת מחיר פר מטר רבוע. חשבתי שמדובר בגג בעל שטח של 70 מטר אך כששלום הגיע ובדק הוא מצא כי הגג בעל שטח קטן יותר. לא רק ששלום לא הסתיר ממני את העובדה הזו, הוא גם לא העלה את המחיר פר מטר אפילו שהמחיר שסוכם למטר היה לפי חישוב של עבודה גדולה יותר. וזה למרות ששלום הגיע אליי מעיר אחרת וברור שעבודה קטנה יותר פחות השתלמה לו. אני בטוח שלא רבים היו נוהגים כמוהו, אבל אצלו זה היה אחרת או כמו שהוא אמר, מילה שלי זה מילה! למרות שהייתי מקבל העלאה יחסית במחיר למטר, הוא עמד בסיכום המקורי בצורה ראויה לשבח.
שלום ערך ניקוי יסודי לגג, פינה את הפסולת, קילף פוליגג ותיקונים ישנים שנעשו בגג בכדי להניח את היריעות בצורה אחידה, מרח פריימר והלחים בברנר יריעות ביטומניות חדשות בעובי 4 ממ עם תקן של מכון התקנים ונתן לי על כך אחריות לעשר שנים. התרשמתי לא רק מאופיו של שלום כאיש ישר והגון אלא גם מהמקצועיות שבה עבודתו התבצעה, בצורה מושלמת, זריזה ויעילה.

יחיאל, קרית גת

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הדרום, אזור הנגב

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

תאור העסק

שלום חיון מנהל את חברת יריבל זיפות ואיטום גגות. בעל וותק של כ 30 שנה, מקצועיות, אמינות ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

יריבל איטום וזיפות

יריבל איטום וזיפות

שלום חיון


9.6

054-2269941
 

יריבל איטום וזיפות

שלום חיון

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-2269941 חייג