כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תיקון מכונות כביסה או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

כביסקור

9.4
שבתאי שורבי
תיקון מכונות כביסה, תיקון מקררים, תיקון מייבש כביסה, תיקון מדיחי כלים, תיקון תנורים
אזור חיפה והקריות
כתובת העסק: חלוצי התעשיה 89, חיפה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

9 חוות דעת מהימנות

, אוגוסט 2014

שבתאי עובד מקצועי מאוד, ויודע את העבודה!
הייתה לאמא שלי בעיה במכונת כביסה - המכונה הייתה מפסיקה באמצע עם כל המים בתוכה ומסרבת לנקז את המים החוצה, לפעמים רק כמה הפעלות פתרו את העניין, אבל עדיין הכביסה יצאה מלוכלכת עם שאריות מהאבקה. ניסיתי לנקות את הפילטר של המכונה, אבל זה לא פתר את הבעיה. חיפשתי באינטרנט בעל-מקצוע טוב, וכך הגעתי לשבתאי דרך האתר שלכם.
שבתאי הגיע ובדק את המכונה ואמר לי שמשאבת המים התקלקלה ושצריך להחליף אותה בחדשה. סגרנו על מחיר ושי נסע להביא משאבה שתתאים למכונה שלי, כשהוא חזר הוא פתח את המכונה, הוציא את משאבת המים הישנה והתקין במקומה משאבת מים חדשה והחזיר את כל חלקי המכונה למקום.
שבתאי עשה עבודה מקצועית והשאיר אחריו נקי ומסודר, ואמר לי שאם הבעיה תחזור על עצמה, שאין לי מה לדאוג ושאני יכול להתקשר אליו והוא יגיע במסגרת האחריות על התיקון.
ממליץ בחום - אבי.

, אוגוסט 2014

לפני כמה ימים, פניתי לשבתאי דרך האתר שלכם, לשם תיקון של מכונת כביסה. הבעיה הייתה לא ברורה אבל זה לא אפשר את הפעלת המכונה בשום צורה.
צלצלתי לשבתאי, הסברתי לו את הבעיה, והוא מיד קבע איתי שיגיע. בשיחת הטלפון גם נתן לי תעריפי מחירים לביקור. שבתאי הופיע בביתי בדיוק בשעה שנקבעה! יש לציין שדייקנות אצל טכנאי, זה דבר נדיר, שלא הרבה יצא לי להיתקל בו עד היום.
שבתאי בדק את המכונה ואמר לי שהכרטיס האלקטרוני של המכונה "הלך", הוא נתן לי הצעת מחיר על ההחלפה ואמר לי שינסה להשיג את החלק למכונה. מכיוון שהמכונה מדגם ישן, היה מאוד קשה למצוא את הכרטיס, יש לציין ששבתאי באמת עשה הכל בכדי למצוא את החלק אבל התקשר להודיע שפשוט לא ניתן למצוא את הכרטיס הזה יותר. שאלתי אותו לגבי התשלום, הוא לא רצה לקחת כסף על הביקור.
שבתאי הוכיח את עצמו כבעל-מקצוע הוגן ושירותי.
חנה.

, אוגוסט 2014

פניתי לשבתאי דרך האתר. לאחר שטכנאי אחר לא היה זמין להגיע אליי, פניתי לבא בתור. הסברתי לשבתאי שמדובר במכונת כביסה של "קריסטל" שהמים לא יוצאים והיא עובדת - לא עובדת, לסירוגין.
שבתאי הבהיר לי בטלפון את מחיר הביקור וכשהגיע בדק את המכונה ואיתר את התקלה, בהתאם הוא אמר לי את המחיר והחל במלאכה. הוא החליף לי את התקע של המכונה ופתח סתימה בניקוז וניקה את האזור שם. לאחר חצי שעה שבתאי סיים את עבודתו ויחד איתי בדק את תקינות המכונה וניקה וסידר אחריו.
שבתאי היה נחמד ואדיב, נתן אחלה שירות. מניסיון קודם שלי עם טכנאים, עלות תיקונים שכאלו מוציאים אותי לרוב בנזק כבד, לכן כבר הכנתי את הסכום של עלות הביקור בסכומים די גבוהים, התפלאתי בסוף העבודה כשהוא נקב במחיר. בנוסף לאמינות, הוא היה מקצועי, איתר את התקלה במהירות והיה ענייני.
חזי.

, יוני 2014

כשהתעוררה בעיה במדיח הכלים שלי, חיפשתי בעל מקצוע אמין וטוב דרך האתר שלכם, קראתי חוות דעת טובות על שבתאי מחברת "כביסקור" והרמתי אליו טלפון לשמוע במה התיקון כרוך. בהתחלה שבתאי לא היה זמין וניסיתי להרים טלפון לאינסטלטור נוסף ולקחתי הצעת מחיר, כעבור מספר דקות שבתאי טרח וחזר אלי (הופתעתי לטובה)!
הסברתי לשבתאי שהמדיח כלים שלי הפסיק לעבוד, והוא לא מנקה טוב את הכלים. שבתאי אמר שכנראה הדבר קשור לממטרות ונתן לי הערכת מחיר וטווח מחירים אפשרי.
שבתאי הגיע אלי ביום ובשעה שקבענו עם הציוד המקצועי שלו, הוא ערך מספר בדיקות למדיח והמסקנה שלו הייתה שהממטרה העליונה תקולה, שאלתי אם יש צורך להחליף אותה, ושבתאי היה אמין ואמר שאין צורך ומדובר בסה"כ בתיקון שהוא יבצע אותו במקום.
שבתאי תיקן את הבעיה, המדיח חזר לעבודה והכלים נקיים - הוא היה סופר מקצועי ואמין - ממליץ בחום!
אמנון.

, יוני 2014

התרשמנו מאוד לטובה מהשירות של שבתאי, הוא היה אדיב ומקצועי, הסביר את עצמו ועבד בשקיפות מלאה.
הגעתי אל שבתאי, כמובן, דרך האתר שלכם. התרשמתי מכמות ההמלצות ומהדברים הטובים שעליו נכתבו. כשתיארתי לו את הבעיה בטלפון הוא נתן לי אבחון מדויק, שכלל שני תרחישים אפשריים לבעיה: סתימה שתעלה לי כך וכך כסף או החלפת משאבה שתצריך השקעה קצת יותר יקרה.
שבתאי הגיע אלינו הביתה בדיוק בשעה שקבענו עם כל הציוד המקצועי שלו, הוא בדק את המדיח ביסודיות - התקלה מסתבר הסתכמה רק בסתימה, כך שבסופו של דבר המחיר יצא זול משחשבתי. הוא פתח את הסתימה, ניקה את המדיח, והראה לי שהמדיח עובד והכל תקין עכשיו - ועד היום (:
שירות מקצועי במלוא מובן המילה ואני ממליצה עליו בחום!
אורנה.

, יוני 2014

יש לי בבית מייבש כביסה ולפני כחודש התוף הפסיק להסתובב ולכן חיפשתי באינטרנט טכנאי תיקון מכונות כביסה. הגעתי לאתר שלכם, ושם מצאתי את המספר של שבתאי "כביסקור", שהסביר לי בסבלנות ואדיבות שכנראה מקור הבעיה היא ברצועת ההנעה של המייבש, שלאחר שימוש רב הרצועה לעיתים נקרעת ולכן יש צורך להחליפה ברצועה חדשה. סיכמתי עם שבתאי על מחיר לפי ההשוואות מחירים שבאתר. שבתאי הגיע אלי בדיוק בזמן ובשעה שקבענו, הוא פירק את התוף ממקומו, הוציא את הרצועה הישנה והתקין רצועת הנעה חדשה ובסיום החזיר את התוף למקומו.
הוא הראה לי תוך כדי עבודה, שבאמת הרצועה קרועה, ואכן היה צורך בהחלפתה. הוא עשה את התיקון מהר, לא נמרח, והייתי מאוד מרוצה מהשירות. בסיום התיקון שבתאי נשאר לוודא שהמייבש חזר לפעולה. על החלפת הרצועה הוא לקח את המחיר שסיכמנו מראש, השירות שלו היה עשר ואני ממליצה עליו בחום!
אורנית.

, דצמבר 2013

המקרר שלנו הפסיק לקרר ולכן פניתי שבתאי. הוא הגיע בשעה שקבענו, ניגש למקרר, ניתק מהחשמל, פירק את הפלסטיקה בתוך המקפיא והסביר לי שהמאוורר "הלך". שבתאי הגיע עם מה שצריך בין אם זה כלי עבודה ובין אם זה חלק להחלפה. הוא הלך להביא מאוורר חדש, לא לפני שהוא אמר לי את עלות כל הסיפור. שבתאי פירק את המאוורר הישן והתקין את החדש במקום הישן. אחרי שהוא סיים את הפירוק והרכבה, הוא חיבר את המקרר בחזרה וחיכינו לראות ביחד שהוא עובד ושהכל בסדר. שבתאי השאיר את המקום מסודר ונקי,
לקח לי על התיקון 600 ש"ח, איתר את התקלה בזריזות וכך גם פתר אותה.
עמריה מעצט.

, דצמבר 2013

יש לי מכונת כביסה שעובדת בד"כ טוב אבל לפני כשבוע היא התחילה לעשות קצר מידי פעם כשהפעלתי אותה.
הרמתי טלפון לשבתאי, הוא חזר אלי עוד באותו היום והגיע לראות במה מדובר. לאחר בדיקה, קבע שגוף החימום הוא שמקצר ויש להחליפו. כמובן, ששאל אותי אם אני מוכנה להחליף את החלק ובהסכמתי הוא ביצע את ההחלפה.
את אזור העבודה הוא השאיר נקי ומסודר אחריו וסה"כ נתן שירות טוב. הוא לקח ממני את המחיר על העבודה - מחיר הוגן. כמו כן הוא היה מאוד מקצועי ומכונת הכביסה עובדת כמו שצריך.
רונית, חיפה.

, דצמבר 2013

ההמלצה שלי על שבתאי "כביסקור" מאוד חיובית. מדובר בבעל מקצוע מאוד הוגן וישר ולכן אני ממליצה עליו בחום. הגעתי לשבתאי מפה לאוזן, הייתה לי בעיה במכונת הכביסה שלא הצליחה לנקז את המים בעת הפעלתה.
התקשרתי לשבתאי, הוא נתן לי את עלות הביקור וטווח מחירם וסגרנו שעה. שוחחתי איתו בצהריים והוא הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו. שבתאי ניגש למכונה ובדק אותה טוב. הוא גילה שצינור הניקוז שלה סתום ובגלל זה המים לא מתנקזים. הוא ביצע את פתיחת הסתימה של הצינור ועשה בדיקה שהמכונה חזרה לבצע את הפעולה ורק לאחר מכן גבה את התשלום - המחיר היה סביר בהחלט!
אם אצטרך בעתיד שירותי תיקון אקרא לו בשנית, ממליצה.
יפית, קרית מוצקין.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור חיפה והקריות

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תאור העסק

תיקון מוצרי חשמל ביתיים - מכונות כביסה, מקררים, מדיחים, מייבשים ותנורים. בעל ותק של מעל 35 שנים, כאשר ממשך כל השנים איכות ושירות אמין היו מצרך בסיסי במתן השירות ללקוח.

כביסקור

כביסקור

שבתאי שורבי


9.4

052-3755294
 

כביסקור

שבתאי שורבי

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-3755294 חייג