כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג איטום גגות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

איטום ארז

9.4
ארז ליפשיץ
איטום גגות
אזור מודיעין והסביבה, אזור הדרום
כתובת העסק: ת.ד 3142, הרצליה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, אוקטובר 2012

עבודה טובה, בן אדם אמין, מקצועי, ישר. הגענו אליו דרך האינטרנט ולאחר שבדקנו כמה אופציות בחרנו בו בגלל הרושם המקצועי והאמין שהוא עשה עלינו כשנפגשנו.
כבר כמה חורפים שהייתה אצלנו בעיה של רטיבות שהלכה והחמירה מחורף לחורף. שלום הגיע בזמן שנקבע, עשה ניקוי רציני לגג, כולל קילוף של הזפת הקיימת והטיח מדפנות הגג, אחר כך הוא מרח שכבת פריימר ונתן לה להתייבש יום אחד. למחרת הוא הגיע הניח יריעות ביטומניות חדשות על כל שטח הגג, בנוסף שם חתיכות לחיפוי על 15 ס"מ נוספים בדפנות של הגג (רולקוט) ונתן לנו אחריות לעשר שנים על העבודה. שלום לא זז מהמקום עד שהגעתי לראות את העבודה בעצמי. אין מה לומר, העבודה מרשימה ומקצועית והבנאדם עצמו אדיב ונותן שירות מעל ומעבר.

יניב, תל אביב

, אוקטובר 2012

חיפשתי אחרי מקצוען שיעשה איטום לגג הבניין המשותף שלנו לאחר שהאיטום הקיים התבלה לחלוטין והתחילו נזילות ברחבי הבניין, קיבלתי טיפ מחבר על העבודות של ארז והזמנתי אותו לביקור. ארז הגיע עוד באותו היום, בדק, הסתכל, נתן הצעת מחיר סבירה ולא יקרה.
החלטתי לבחור בו למרות שהיו כאלה שהגיעו לפניו והציעו מחירים טיפה זולים יותר, סמכתי על האינטואיציה שלי, ארז היה נראה לי גם מקצועי מאוד וגם אמין מאוד, ולשמחתי הרבה לא טעיתי בכלל.
מהרגע שנתנו לו אוקיי ארז היה זמין לעבודה אך היא נדחתה בשל כמה ימים גשומים, בכל מקרה הוא קבע איתנו בהמשך לו"ז שהיה מאוד נוח לנו והתאים את עצמו אלינו. ארז פינה את כל הפסולת מהגג וסילק את שכבות הזפת הישנות. למרבה התדהמה התברר שאלו שעשו את האיטומים לפניו מרחו את הזפת על שכבות של פסולת בלי לעשות שום ניקוי וארז הוציא מתחת לזפת לא מעט פסולת. לאחר שפינה את הפסולת ארז התחיל בעבודה תוך כדי שאני מקבל עדכונים שוטפים אונליין באסאמסים ועם תמנות על התקדמות העבודה. חייב לציין שהופתעתי מאוד, מהשקיפות, מהאמינות, ומהמקצועיות. ארז מרח פריימר ועליו הניח את היריעות הביטומניות ואף ביקש ממני בסוף עבודתו שאבוא לראות את העבודה בכדי לוודא שאני שבע רצון. מאחר שלא יכולתי להגיע ארז הגיע במיוחד בלילה ויחד עלינו לגג עם תאורת חרום כדי להראות לי את העבודה. ארז עשה הכל, פשוט הכל, כדי שנצא מרוצים.
במהלך העבודה ארז פירק והרכיב מחדש את רוב הדודים על הגג, מדובר בבניין עם ארבעים משפחות! למעט שלושה דודים שהיו שקועים עמוק מידי בעבודות האיטום והזפת הקודמות ולא ניתן היה לפרק אותם, שסביבם ארז הלחים יריעות עם טלאים כדי להדק אותם, את כל שאר הדודים הוא פירק והתקין מחדש מעל בלטות כדי שיוכל להניח את היריעות בצורה הטובה ביותר. הוא לא חסך בעבודה ועשה כל מאמץ כדי לעשות את עבודתו בצורה מושלמת.
כמה שבועות לאחר האיטום אחד הדיירים הזמין טכנאים להחלפת הדוד שלו, במהלך פירוק הדוד הם פגעו ביריעות ואחת מהם נקרעה, למרות שהנזק לא נגרם כתוצאה ממנו ארז התייצב מיד כשקראתי לו, הלחים שוב יריעות חדשות ווידא יחד איתי שאני מרוצה והכל בסדר.
נדירים בעלי מקצוע כמו ארז, גם באמינות ובמקצועיות וגם בשירות היוצא מהכלל שהוא נותן ללקוחותיו, אין לי מספיק מילים כדי לשבח אותו על העבודה המסורה שעשה לנו, יוצא מהכלל!

בני, רעננה

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור מודיעין והסביבה, אזור הדרום

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

תאור העסק

שמי ארז ליפשיץ, בעל חברת איטום ארז. עוסק 20 שנה באיטום גגות ובעל נסיון רב בתחום. במרוצת השנים רכשתי קהל גדול של לקוחות מרוצים שקיבלו ממני שירות אמין ואחראי. פנייתך תתקבל במקצועיות ובהכנת דו"ח מפורט למצב הגג וכן שירות מהיר לאחר ביצוע האיטום במשך תקופת האחריות. לכל גג שיטת האיטום שלו בהתאם למבנה הגג במגוון אפשרויות: איטום בביטומן חם 75/25 (זפת), איטום ביריעות ביטומניות, איטום ביריעות pvc, איטום באמצעות חומרים פולימריים ועוד.

איטום ארז

איטום ארז

ארז ליפשיץ


9.4

052-8278858
 

איטום ארז

ארז ליפשיץ

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-8278858 חייג