כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג חברות ניקיון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

יוניק ניקיון

9.4
תומר ירושלמי
חברות ניקיון
אזור המרכז, אזור השפלה
כתובת העסק: ראשון לציון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

1 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2012

זו כבר פעם שנייה שאני מזמינה את תומר והצוות שלו מיוניק ניקיון לביצוע הברקה תקופתית של המרצפות בבית ובהתאם לתוצאות המצוינות אני מתכוונת לשוב ולפנות אליו גם בעתיד.
הניקיון שהזמנתי מתומר הוא הברקה קריסטלית לרצפת הבית שלנו, דירה מרוהטת בת ארבעה חדרים. כמו בפעם הקודמת לפני כמה שנים תומר עמד בכל מילה שלו, הגיע בדיוק בזמן שנקבע עם כל הציוד הנדרש, עבד בזריזות ובמרץ יחד עם עובד נוסף, לא מרחו זמן, לא עיגלו פינות, התאמצו לנקות כמו שצריך בדפנות ובזוויות ובסמוך לרהיטים, ביצעו קרצוף יסודי של כל רצפת הבית ולאחריו הברקה קריסטלית. גם עכשיו, שבועיים אחרי ביצוע העבודה הרצפה נשארה מבריקה.
אני מרוצה מאוד מעבודתם, כיף לראות את הבית מבריק בצורה כזו אחת לכמה זמן. ממליצה.

זמירה, פתח תקווה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השפלה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

תאור העסק

חברת יוניק, בהנהלתו של תומר, מבטיחה ללקוחותיה שירות אמין ואיכותי לפני הכל. במהלך השנים צברה "יוניק" לקוחות מרוצים כמו מוסדות ציבוריים, בתי עסק שבניהם בתי מלון ובתי ספר, לקוחות פרטיים וכד'. בעלי המקצוע נבחרו בקפידה ונבדקו כאשר הם מבצעים את העבודה על הצד הטוב ביותר.

יוניק ניקיון

יוניק ניקיון

תומר ירושלמי


9.4

052-4580021
 

יוניק ניקיון

תומר ירושלמי

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-4580021 חייג