כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תיקון מקררים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

שרותי עזרי

9.4
אליהו עזרי
תיקון מקררים, תיקון מכונות כביסה, טכנאי מזגנים
אזור השפלה
כתובת העסק: דוד פרישמן 1, רחובות

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  82%

מחיר הוגן

6 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2012

אני בדרך כלל נמנעת מלהגיב או להמליץ אבל על אליהו עזרי אני מוכנה לספר הכל. וואו, איזה בעל מקצוע, סוף הדרך! עובד יפה, לא מתעצל, איש ישר שאין עוד רבים כמותו, שנותן שירות מעל ומעבר לכל מה שאפשר לצפות מבעל מקצוע. כל הכבוד לו, כל מילה טובה מגיעה לו.
היה אצלי מקרר שמת, הפסיק לקרר. הבאתי טכנאי מהביטוח של המקרר והוא פשוט לא ידע מה לעשות, לא יכל לאתר מה התקלה ואני נתקעתי במצטבר כשבועיים בלי מקרר, כל מוצרי הבשר שלי וכל מה שהיה במקרר הכל הלך. מדובר במקרר מאוד יקר ומרוב ייאוש כבר חשבתי שלא נותרה לי ברירה אלא לזרוק אותו ולקנות אחד חדש.
אחרי ששמעתי המלצה מחברה טובה על אליהו אמרתי מה יכול להיות, ננסה. הייתי סקפטית למען האמת, כי אם טכנאי של הביטוח של המקרר לא ידע מה לעשות מה הסיכוי שזה ייפתר. הופתעתי מכך שבתוך כשעה מרגע הטלפון אליהו כבר היה אצלי, להבדיל מהטכנאי הקודם שלקח כמה ימים עד שהגיע. אליהו נכנס, איזה בן אדם, איזה גישה, כבר על ההתחלה הוא נתן הרגשה לגמרי אחרת. ראית עליו שהוא יעשה כל מאמץ. ואכן ככה, הוא בדק יסודית את המקרר וגילה שיש דליפה בצנרת הגז מאחורי המקרר, מדובר בצינור מאוד דק וזו הייתה עבודה מאוד מורכבת ועדינה, הוא לא התעצל והחליף שם את כל הצנרת, עשה עבודה יסודית מאוד וזהירה מאוד. להבדיל מטכנאים שברגע שהם מתעסקים במשהו הם מתעלמים ממך כאילו אתה לא קיים ומשאירים אותך בלי מושג מה הם עשו, אליהו הסביר כל דבר, ענה על כל שאלה, חייך, היה סבלני ואדיב ועשה פשוט הרגשה טובה.
לאחר שהמקרר חזר לעבוד הוא גבה תשלום נוח והוגן על עבודתו ואני ככה על הדרך סיפרתי לו על מקרר נוסף, מקרר סטודנטים קטן חלופי שהיה אצלי בבית שהייתה בו בעייה של כניסת אוויר שגרמה לו לייצר קרח כל הזמן ולחסום את הפריג'ידר הקטן, בלי להתבלבל אליהו ניגש לראות מה הבעיה ולסדר אותה, אליהו נשאר במקום עוד עשרים דקות על חשבונו כדי לסדר את הגומי שהתעקם שם וזאת מבלי לגבות על כך שום תשלום נוסף.
וזה עוד לא הסוף, כמה ימים אחר כך שוב חזרה הבעיה במקרר הגדול, הפסיק לקרר כמו שצריך, אליהו בתוך חצי שעה מהרגע שקראתי לו היה אצלי, הגיע עשה עבודה זריזה סידר את הבעיה במהירות ומאז ועד היום המקרר עובד כמו שהוא היה כשהיה חדש, ככה גם למדתי שהוא מעניק אחריות לעבודותיו ולא מהאלה שאחרי שקיבלו את התשלום ימרחו אותך בזמן או בתירוצים אחרים. מקצוען מספר אחת, צדיק מספר אחד!

אילנה, ראשון לציון

, נובמבר 2012

אליהו מבצע אצלנו עבודות תיקוני חשמל כבר שלוש שנים ולא קרה פעם אחת שהוא לא עמד במילתו. בן אדם ישר, אמין, עם שירות מקצועי וטוב. אם יש בעיה לא רצינית וקלה לתיקון הוא אפילו לא גובה תשלום. איש ישר כמו פלס.
בפעם האחרונה הייתה אצלנו תקלה במקפיא, כרגיל הוא הגיע במהירות, בדק את המקפיא, נתן הערכה כללית לתיקון הנדרש ולמחיר ואכן עמד לבסוף במחיר. המאוורר במקפיא הפסיק לעבוד והוא החליף אותו במאוורר חדש קומפלט, כרגיל כמו על כל תיקון הוא נתן אחריות בהתאם לסוג התיקון. הפעם זה היה אחריות לשנה ובאופן כללי אף פעם לא קרה שהא גבה מאיתנו תשלום על ביקור שני במידה והיה צורך לשוב לטפל באותה תקלה שהוא כבר סידר.
מבחינתי זה החלק הכי חשוב בשירות שלו, האמון והאחריות, אני יודע שאף פעם הוא לא ימציא תקלה שלא קיימת ושהוא עומד מאחורי כל מילה שלו ומאחורי כל עבודה שלו, לעולם לא מתחמק מאחריות, ותמיד שמח לתת שירות מהיר מקצועי ואדיב.

דורון, רחובות

, נובמבר 2012

המקרר אצלנו הפסיק לקרר לאחר שהוא נשכח בטעות פתוח במשך כמה שעות. את אלי עזרי אני מכירה כבר שנים ובכל תקלה במוצרי החשמל בבית אני יודעת שיש לי אל מי לפנות. בכל הפעמים שפניתי אליו קיבלתי שירות מקצועי ומהיר מאוד, כך היה גם הפעם.
אלי הגיע בתוך חצי שעה מרגע הקריאה, איתר את התקלה במהירות, הקרח שהצטבר במקפיא גרם להרס של התרמוסטט שאחראי לאיזון הקור במקרר, הוא נשאר להמתין מעבר לזמן ביקור רגיל להפשרת הקרח הרב במקפיא, ולאחר ההפשרה התקין תרמוסטט חדש שהציג לנו.
כמו תמיד אלי עם ידי הזהב שלו סידר את הבעיה בקלות ובמהירות, נתן שירות אדיב מאוד וללא עיכובים. עם היכרותי איתו לאורך השנים אני יכולה לומר שמבחינתי הוא מספר אחד בכל תיקוני מוצרי החשמל, הוא לא יקרן, יש לו ידי זהב אמיתיות ואין בעיה שהוא לא יאתר ויפתור במהירות ובמקצועיות.

אילנה, רחובות.

, אוגוסט 2012

אליהו מבחינתי הוא דוקטור למוצרי חשמל ו8 שנים הוא מטפל בכל בעיה שמתעוררת איתם. בביקור האחרון הדוד שלי לא עבד, כלומר לא חימם את המים. התקשרתי לאליהו והסברתי לו, הוא שאל אותי מס'' שאלות כמו למשל של איזה חברה הדוד ומה קורה כשאני מדליקה את הבויילר ואז הוא הגיע אליי.
אליהו מתאים את עצמו לנוחיות הלקוח ומגיע בזמנים שנקבעים.
אליהו מגיע עם "רכב קסמים" יש לו שם את מגוון הכלים והחלקים שהוא זקוק להם אלא אם כן נדשרת הזמנה כמובן. הוא ניגש לדוד שנמצא בחדר המקלחת, ואחרי בדיקה הסביר לי שהגוף חימום נשרף, ציין את המחיר על החלפה והחל במלאכה. כשפירק אליהו את הגוף חימום השרוף הוא הראה לי את הסימנים המעידים על כך וכך גם לגבי החלק החדש - פתח את הקופסה לידי. כשסיים את ההחלפה בדקנו ביחד שהבעיה אכן נפתרה ואז הוא ניקה וסידר אחריו.
חשוב לי לציין שכל המאפיינים של הביקור הספציפי שעליו אני מספרת פה, הם מאפיינים קבועים בקבלת שירות מאליהו. מעבר לזה לבן אדם יש ידע כל כך רחב כנראה מניסיון של שנים שיש לי הרגשה של ביטחון כשהוא מגיע.
הוא עומד במחיר אין כזה דבר הפתעות, יש חשבונית תמיד ואחריות. בכל מקרה, אצלו זה לכל החיים, אם יש בעיה - תתקשרי ונמצא פיתרון. הוא בחור מקסים, שקט וענייני, לא מושך ת'זמן ובא לקראת הלקוח כמה שרק אפשר. הוא אחד ויחיד, זה יותר מ"סתם" להמליץ!!

שרון מרחובות

, אוגוסט 2012

המזגן הפסיק לקרר, מדובר במזגן של תדיראן, 3 כ"ס. אליהו מפורסם במגנטים ושמענו עליו הרבה דברים טובים אז זה היה ברור לי שהוא הטכנאי שאזמין.
אליהו הגיע אליי בזמן עם ארגז כלים וסולם וניגש למלאכה. הוא פתח את המזגן, בדק ואיתר את התקלה בקבל המחובר למזגן, לאחר שהסביר לי ואמר את מחיר ההחלפה הוא ביצע זאת. אליהו הראה את החלק שהחליף ואחר כך מילא גז, סך הכל כל העניין הזה לקח חצי שעה וכשסיים הפעלנו את המזגן וביחד ראינו שהמזגן תקין, מקרר ואין שום תקלות נוספות.
אליהו סידר אחריו וכשהגיע רגע התשלום הוא הבין שאני בחור צעיר ושקצת קשה לי כלכלית אז הוא הוריד לי מעט מהסכום. באמת שאין לי מילים! גם נחמד, גם מקצועי וגם אמין. אני בטוח שכל החברים שלי עוד יכירו אותו ובכלל כל מי שאני מכיר. בנוסף להנחה קיבלתי חשבונית ואחריות לחצי שנה. הוא מס'' 1 וכדאי לכם!

אושרי מרחובות.

, אוגוסט 2012

המקרר מסוג "תדיראן" הפסיק לקרר, חיפשתי טכנאי ונתקלתי במודעה בה פורסם אליהו.
אליהו הגיע בזמן שקבענו, הבהיר מלכתחילה שהמחיר שיגבה הוא עבור תיקון בלבד מאחר והביקור בחינם. לאחר בדיקה הסביר לי שצריך להחליף מדחס וקבע את עלות ההחלפה, כשקיבל את אישורי ביצע זאת. אליהו בדר לאחר החיבור שהמקרר עובד בצורה תקינה והראה לי שבאמת התקלה נפתרה. גם בהחלפת החלקים הוא הציג בפניי את הישן והחדש.
הוא לא ניקה וסידר כי הוא לא לכלך מלכתחילה. המחיר שולם כפי שנקבע, קיבלתי חשבונית ואחריות לשנה על המדחס. השירות היה מצויין, הוא היה אחראי והביא איתו את כל הכלים שהוא הזדקק אליהם מעבר למקצועיות והדיוק בזמנים. אין לי ספק שבעתיד אשתמש בו בשנית במיוחד כאשר הוא אמר לי שהוא מתקן מכשירים חשמליים נוספים מעבר למקררים. כדאי מאוד.

טלי מרחובות

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השפלה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תאור העסק

אליהו עזרי מומחה בתיקון מכונות כביסה ומזגנים ומקררים ביתיים ומסחריים' בעל ניסיון ומוניטין של מעל 20 שנה. בעל רישיון מס' 049311 , שרות אמין ואדיב.

שרותי עזרי

שרותי עזרי

אליהו עזרי


9.4

052-2233493
 

שרותי עזרי

אליהו עזרי

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-2233493 חייג