כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג דודי שמש וחשמל או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

יהב דודי שמש וחשמל

9.4
ניסים חיון
דודי שמש וחשמל
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: רעננה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, יוני 2012

דוד החשמל שלי מוקם בתוך המקלחת כמו פעם. לפני מס'' שנים הדוד התפוצץ מה שגרם לשיטפון בתוך ביתי. חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום שיוכלו להגיע אליי בזריזות, בתוך הסקר שוק פניתי גם לחברת "יהב דודי שמש וחשמל", הם לא הסכימו לתת לי הצעת מחיר בטלפון אך היו זמינים להגיע אליי ביום שלמחרת. מה שתפס אותי אצלם זה היחס המופלא, למרות שלא יכלו להגיע לתיקון באותו היום הם הגיעו לסגור את ברז המים כדי שהם לא ימשיכו לזרום. ביום שלמחרת ניסים הגיע בזמן שקבענו יחד עם עובד נוסף וניגש לעבודה, מכיוון שאני לא אוהבת שדברים מתבצעים ללא הבנתי ניסים הסביר לי בצורה מדוייקת ומאוד סבלנית מה הפעולות ואיך ניתן לשפר להבא. הוא הציע לי להחליף לדוד שמש על הגג אך מאחר וזו דירה שכורה, לא הייתה לי אפשרות. הם החליפו את הדוד וניקו אחריהם כולל פינוי הדוד הישן. כשהלכו לא נשאר לי דבר לעשות אחריהם. ניסים בדק שהדוד עובד בצורה תקינה וביקש ממני להיווכח בכך.
עד היום מלבד פעם אחת שבה הזמנתי אותם לניקוי אבנית שצריך לבצע פעם בכמה שנים, הדוד עובד תקין ובאותה הפעם הם גם הוציאו לי את הדוד כמו שהוא החוצה. מעבר לאותה הפעם בה בדקו שהכל תקין הם גם טרחו להתקשר מס' ימים אחרי כם לוודא בשנית שהכל בסדר וליידע אותי שאני מוזמנת לפנות אליהם בכל עת לכל צורך.
תענוג לקבל שירות בחיוך בנוסף לעבודה מקצועית ואיכותית. קיבלתי חשבונית ואחריות ל - 5 שנים והסכום שנקבע לא זע.

ורד מהרצליה.

, יוני 2012

ניסים והצוות שלו נותנים לי שירות בתחום הדודים כבר כמה שנים. הוא טיפל לי פעם אחת בקצר שהדוד שמש יצר ופעם אחרת הדוד לא סיפק מים חמים.
ניסים הגיע עם עובד נוסף, הוא בגיע בזמן, חשוב לו מאוד לכבד את זמן הלקוח וזה הדבר הראשון שהתרשמתי ממנו. כל הציוד, הכלים, הסולם הכל היה בהישג יד והם ניגשו ישר לעבודה. הם עלו לגג שטוח מכיוון ששם ממוקם הדוד, לאחר בדיקה במקרה ה"מקצר", ניסים הראה לי את המנגנון החשמלי של הדום שהוא אכן פגום וביצע החלפה בינו לבין אחד חדש, לא לפני שהוא מיידע אותי את המחיר הסופי (לרוב ניסים נותן לי מחיר אומדני בטלפון) ומראה לי את התקלה בויזואלי. במקרה השני, כשהמים לא התחממו, הוא בדק את הדוד ואז את הקולט והסביר לי שהקולט ישן וסתום, באישור שלי ולאחר סיכום המחיר הוחלף הקולט. בשני המקרים ניסים לא זז מהמקום לפני שווידא שהבעיה אכן נפתרה. גם בשירות הם לא מפספסים, נחמדים, מנומסים ואמינים. הסכום נאמר לפני ביצוע התיקון ונשאר זהה גם בסופו. חשבונית ואחריות מוגשת (לקולט קיבלתי 5 שנים ועל מנגנון החשמל - שנה).
אני מרוצה תליתי את מס'' הטלפון שלהם אצלינו בבניין כדי שכל הדיירים יכירו אותם ובמידת הצורך ישתמשו בשירותיהם.
כדאי ומשתלם.
תמי מרמת השרון

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

תאור העסק

שירות תיקונים התקנה ומכירה של דודי שמש וחשמל. אנשי מקצוע איכותיים בעלי ותק וניסיון רב. מחירים ללא תחרות!!

יהב דודי שמש וחשמל

יהב דודי שמש וחשמל

ניסים חיון


9.4

054-8151881
 

יהב דודי שמש וחשמל

ניסים חיון

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-8151881 חייג