כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג אינסטלטורים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

יוסף מערכות

9.4
שאול יוסף
אינסטלטורים, חשמלאים
אזור המרכז, אזור השפלה
כתובת העסק: האלון 11, מושב אחיעזר

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, אפריל 2013

אין מילים בפי! עבודה, יחס, שירות, עמידה בלוח הזמנים, איכות, מקצועיות, עבודה בליגה אחרת, כל השבחים שרק אפשר מגיעות לו רק מילים טובות.
יוסף עובד איתי בשיפוץ מפעל, שנינו אחראים על תחומים שונים ויוסף היה אחראי על החלפה של כל מערכת הצינורות והאינסטלציה כולל עבודות חשמל, התקנת תאורה, חיבורים ושקעים בכל המפעל, בקיצור יוסף עשה את כל תשתית המפעל מחדש מהמסד ועד הטפחות, ואת הכל הוא עשה מצוין! עבודה נהדרת!
מניסיוני כאיש מקצוע, יוסף הוא בעל-מקצוע הגון וישר שגובה מחירים סבירים מאוד, אחד שאפשר לסמוך עליו שיבצע עבודה טובה ובעיקר הוא בעל מקצוע שלוקח אחריות על עבודתו. מומלץ בחום!
ציון, אזור המרכז

, אפריל 2013

לפני כמה חודשים התחילו להיות לנו בעיות חשמל בדירה, בהתחלה נשרפו לנו נורות בחלק מחדרי הבית ולאט לאט נשרפו לנו קווי חשמל ושקעים, כל פעם בחלק אחר של הבית.
החלטנו להזמין חשמלאי מקצועי וקיבלנו המלצה מחברה שלי על יוסף. יוסף הגיע אלינו יום למחרת, בדק את קווי החשמל ואמר לנו שחוטי החשמל נורא נורא ישנים, הם עטופים בחוט בד ולאורך השנים, החוטים נשרפו, ולכן המליץ לנו להחליף את כל חוטי החשמל לחדשים שעשויים מפלסטיק שלא מתכלה והציע לנו להחליף גם את לוח החשמל שמחוץ לדירה. בדקנו אם הצעת המחיר שלו טובה דרך האינטרנט. הבנו שככה המחירים בשוק, והחלטנו שהוא יבצע את העבודה.
יוסף תיקתק את העבודה בתוך יום. הוא עבד במרץ, הוציא את החוטים הישנים, והתקין את חוטי הפלסטיק החדשים כולל היציאות למנורות והארקה חדשה. במקומות שהיה צריך, הוא קדח והעביר חיווט חדש ולסיום החליף את שעון החשמל המרכזי. היינו מרוצים ממנו מאוד, בעיית החשמל נפתרה, יוסף עמד במחיר שסוכם וקבלנו חשבונית ואחריות על העבודה.
טלי

, אפריל 2013

יוסף בן-אדם עשר, יש לו סבלנות חבל"ז, הוא מסביר לפני העבודה מה הוא הולך לעשות ודואג לבצע עבודה מקצועית וזריזה!
יוסף שאול מ"יוסף מערכות", הגיע אלי לדירה בכדי לתת הצעת מחיר מפורטת ובכדי שיוכל להסביר לי מה הוא בדיוק מתכנן לעשות. גיליתי שיוסף איש-מקצוע, רציני, סבלני מאוד, הסביר לי בצורה מדוקדקת מה הצנרת הכי טובה לדירה, ומה היתרונות שלה לעומת צנרות מסוגים אחרים. סגרנו על מחיר שהיה לשביעות רצוני וקבעתי אתו תאריך לתחילת עבודה.
בכל מהלך השיפוץ, יוסף היה נוכח ועבד בעצמו ולפעמים עם פועלים נוספים לפי מידת הצורך. בהתחלה יוסף שבר את הרצפות הקיימות, עקר את הצנרת הישנה, פינה אותה מהבית ועשה תשתית חדשה לגמרי עם צינורות מסוג "פס-גולד" : צינור פלסטי שחור שמונח בתוך צינור פלסטי אחר. העבודה כללה גם מרכזיה למערכת הצינורות. יוסף סיים את העבודה בתוך שבוע, ממש לפי הלו"ז שקבענו. הוא תמיד הגיע בזמן לימי עבודה והקפיד להישאר עד שהעבודה לאותו יום תבוצע, לא עזב באמצע.
נהניתי לעבוד אתו, ולפחות החלק של האינסטלציה בשיפוץ הבית, עבר בצורה חלקה!
יצחק, רמת-השרון

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השפלה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

התמחויות

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

תאור העסק

יוסף שאול קבלן שיפוצים בעל וותק של יותר מ35 שנה. החברה מתעסקת ברוב מקצועות הבניה כגון: עבודות אינסטלציה, עבודות חשמל, צביעה וסיוד. עבודות גבס ,ריצוף, שירותי תיקונים ועוד. מוטיב החברה הוא יחס חם לכל לקוח ושירות אישי עבודה בסטנדרטים גבוהים הן מבחינת חומרי העבודה וביצוע העבודה. רמת גימור גבוהה. ומקצועיות ללא דופי. חברתינו מאמינה ביחס אישי ללקוח עבודה נקייה ואיכות גימור ללא דופי. שירות תקלות 24 שעות לא כולל שבת.

יוסף מערכות

יוסף מערכות

שאול יוסף


9.4

052-3020027
 

יוסף מערכות

שאול יוסף

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-3020027 חייג