כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג דודי שמש וחשמל או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

הזורם מערכות סולאריות

9.4
מיכאל דליה
דודי שמש וחשמל
אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: חדרה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2012

מיכאל עשה אצלנו עבודה מאוד יפה ואנחנו כולנו מאוד מרוצים. העבודה התבצעה לפני כשנה וחצי ומאז ועד היום אין אחד בבניין שלא מרוצה. הבניין הוא בן שמונה קומות, 2 דירות בקומה, סך הכל 16 דיירים ו16 דודים שהותקנו אצלנו.
כנציג וועד הבית חשבתי שהולך להיות לי הרבה כאבי ראש, בכל זאת לא קל להגיע להסכמה מלאה של כל הדיירים על כל דבר וחששתי שיהיו תלונות וכאלה שייצאו לא מרוצים. לשמחתי מיכאל גרם לכל החששות שלי להתבדות, הרמה המקצועית הגבוהה של העבודות שלו, השירות הלבבי והיחס שהוא העניק לכל דייר שהתעניין ושאל או בדק, הסבלנות שלו, גרמו לכך שכל הדיירים ללא יוצא מהכלל בירכו על ההחלטה לעבוד איתו.
מרדכי והצוות שלו עשו עבודה מאוד יפה ונקייה. הם עמדו בכל מה שסוכם איתם ונתנו לנו שירות מהיר ומקצועי. התייצבו בזמן לביצוע העבודה, תיקתקו אותה במרץ, התקינו את הדודים והקולטים, בנו תעלה מפח לצנרת, עבדו מאוד יפה ועם יחס מאוד נעים ונחמד. על הדודים הוענק לנו אחריות חברה לחמש שנים ואני בטוח שהם ימשיכו לשרת אותנו הרבה אחר כך.

מרדכי, ראשון לציון

, נובמבר 2012

אנו גרים בבניין משותף בן שש קומות, הבניין הוא בן למעלה מעשרים שנה ולאחר שכל הדיירים חוו בעיות עם דודי השמש שפשוט הפסיקו לחמם התאגדנו כולם יחד במטרה לקבל הצעת מחיר טובה להחלפת כל המערכות של דודי השמש לכל דיירי הבניין.
בדקנו מבחר רב של הצעות ומבניהם ההצעה הטובה ביותר שקיבלנו הייתה מאת חברת הזורם מערכות סולאריות, חברה שמצאנו במקרה בפרסום בעיתון מקומי.
לא רק שהמחיר שלהם היה טוב יותר, העבודה שלהם היתה טובה ביותר. הם היו זמינים מיידית לביצוע העבודה, הגיעו בדיוק בשעה שנקבעה איתם ונתנו עבודה מסביב לשעון, הם סילקו את כל המערכת הישנה והדודים הישנים, פינו אותם, והתקינו מערכת חדשה של קולטים ודודים, סך הכל שבע עשרה, ואת כל הצנרת והחיבורים לחשמל. הם עשו עבודה מקצועית ביותר, זריזה מאוד, ואיכותית. בסיום כל העבודות הם ניקו את הגג והשאירו אחריהם סדר וניקיון בכל דבר. את הכל הם עשו באדיבות ובכיף ומאז כבר שלוש שנים שכל דיירי הבניין ללא יוצא מהכלל מרוצים עד הגג וללא שום תלונה אחת. התשלום היה גם הוא נוח מאוד, הם הלכו לקראתנו ופרסו אותו בצורה נוחה, וההרגשה היא שקיבלנו תמורה מלאה ויותר עבור כל שקל ששולם.

כרמית, בת ים

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור חדרה והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

תאור העסק

העסק מתעסק בדודי שמש וחשמל הרכבה ותיקונים

הזורם מערכות סולאריות

הזורם מערכות סולאריות

מיכאל דליה


9.4

057-7420866
 

הזורם מערכות סולאריות

מיכאל דליה

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

057-7420866 חייג