כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג הובלות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

לאקי הובלות

9.4
הובלות
אזור הגליל והעמקים, מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות

הגעה בזמן

100%

מקצועיות

100%

מחיר הוגן

80%

 2 חוות דעת

כשעברנו מכפר ביאליק לקרית אתא חיפשנו חברת הובלה מומלצת ושמענו על לאקי הובלות. דוד הגיע אליי לראות את התכולה (בית של שמונה חדרים) וסיכמנו שהוא יספק לי קרטונים, אותם הוא דאג להביא לי במס'' הזדמנויות שהוא בא אליי.
ביום ההובלה דוד הגיע בזמן עם צוות של עוד שלושה אנשים נחמדים מאוד. הם עטפו דברים שבירים כמו טלויזיה, מראות, תמונות וכד''. ההובלה בוצעה מקומה ראשונה בכפר ביאליק לקומה שניה בבניין ללא מעלית בקריית אתא. הם שמרו מאוד על החפצים ושום דבר לא נפגע, לא ניזוק ולא נשרט, ההעמסה נעשתה במקצועיות ובצורה הזריזה ביותר והם השאירו אחריהם נקי ומסודר.
הצוות עבד מאוד קשה והיה נחמד ומנומס לאורך כל הזמן שהם עבדו והם לא ביקשו טיפ. בזכות העבודה הקשה והיחס המצויין נתנו להם טיפ. אנחנו ממליצים עליהם בחום, אנחנו מאוד מרוצים ואפשר לסמוך עליהם להשאיר את הבית לבד ולא יחסר ולו בורג בודד. המחיר נשאר כפי שסוכם וקיבלנו חשבונית.

פריסיה מקרית אתא.

ספטמבר 2012

עברנו דירה בתוך קרית ביאליק: מדירת ארבעה חדרים, קומה שניה לדירת ארבעה חדרים קומה ראשונה כשבאף אחד מהבניינים לא קיימת מעלית.
חיפשתי באינטרנט חברות הובלה וכך הגעתי לדוד, בשיחה עם דוד קבענו שהוא יגיע לראות את תכולת הדירה ואז יקבע הצעת מחיר עבור ההובלה (אגב הייתה זולה ב1000 ש"ח מ2 הובלות קודמות שעשיתי). ביום ההובלה דוד הגיע בזמן שקבענו עם שני אנשים נוספים, הם החלו תחילה לעטוף: 2 מראות, פלזמות וכד'' בפצפצים ושמיכות לאחר מכן פירקו ארונות והעמיסו את כל התכולה למשאית.
כשהגענו לדירה החדשה, התברר שאת הסלון לא ניתן להכניס דרך הדלת הראשית ובאילתור של הרגע, הצוות העלה את הסלון דרך המרפסת בעזרת חבלים. הצוות עבד בזריזות והשאיר אחריו נקי ומסודר, הם היו מאוד קשובים להדרכה שלי לגבי מיקום כל דבר ולבקשות שלי. כשסיימו את העבודה, אחרי 8 שעות בערך, דוד בדק איתי שהכל בסדר ושאין לי בקשות נוספות.
שילמנו לו את הסכום המדוייק כמו שקבענו וקיבלנו חשבונית. הצוות היה נהדר, אדיב, סבלני ושקט. אני מאחלת להם שיצליחו ויאמר לזכותם באמת כל הכבוד.

ציפורה מקרית ביאליק

ספטמבר 2012

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הגליל והעמקים, מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

תאור העסק

לאקי הובלות


9.4

054-5402939

לאקי הובלות

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-5402939 חייג