כהן אינסטלציה ושיפוצים

תחומי פעילות
 • אינסטלטורים
עלות ביקור
180
דרוג הגולשים
9.3

11 חוות דעת

9.3 11 חוות דעת
9.3

11 חוות דעת

073-2721446

כרטיס עסק זה של כהן אינסטלציה ושיפוצים אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג אינסטלטורים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

פרטים כלליים

איש קשר

שנות ותק

איזור פעילות

כתובת

צורי

24

אזור חדרה והסביבה

ת.ד 55182 חדרה

תאור העסק

צורי כהן עוסק בכל עבודות האינסטלציה והשיפוצים במוניטין של למעלה מ-20 שנה. צורי עוסק בכל סוגי עבודות האינסטלציה במכשור המתקדם ביותר, עבודות גבס וצבע, ריצוף וחשמל. צורי ידוע כבעל מקצוע אמין ומקצועי בקרב קהל לקוחותיו.

שעות פעילות

א’-ה’08:00-20:00

ו’08:00-14:00

שבת18:00-21:00

סוגי התמחות

המלצות הגולשים

ציון 9.3
מתוך 11 חוות דעת
 • עמידה בזמנים
 • רמת שירות

כל ההמלצות על כהן אינסטלציה ושיפוצים נאספו ע"י צוות האתר מלקוחות שהזמינו את שירותיו.

ספטמבר 2016

ציון 9.7

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 9

הגעתי לצורי "כהן אינסטלציה ושיפוצים" דרך האתר שלכם, חיפשתי אינסטלטור לפתיחת סתימה, העבודה הייתה דחופה ורציתי למצוא מישהו שיכול להגיע עוד היום. לשמחתי צורי היה פנוי להגיע בשעה שהייתה נוחה לי. הגיע בדיוק בזמן, הוא הביא איתו ציוד מקצועי לפתיחת סתימות, ביצע פתיחה מלאה של הסתימה ובדק שאכן המים זורמים כמו שצריך והמעבר חלק.
רחל.

שירות: פתיחת סתימה

ספטמבר 2016

ציון 10

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 10

צורי סיפק לי מענה מיידי ובתוך כמה שעות הוא כבר היה אצלי, בדיוק בשעה שקבענו מראש. למעשה ידעתי מראש מה התקלה, מאחר והדוד היה ישן ומצב הגוף חימום שלו היה גרוע. הוא בדק זאת ואכן מצא שהוא הרוס לחלוטין, לאחר מכן הוא התקין את גוף החימום החדש, בדק שהדוד פועל בצורה תקינה ולאחר מכן ערך פעולות ניקיון יסודיות מאוד. בתום העבודה צורי הסביר לי על כל הפעולות שעשה, הוא היה סופר מקצועי ואני מרוצה מאוד מהמקצועיות וזמן התגובה!
עודד.

שירות: החלפת גוף חימום לדוד שמש

פברואר 2016

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

צורי נתן לנו שירות מקצועי, עשה עבודה איכותית, מבינת לו"ז היו קצת עיכובים אבל העבודה נעשתה באופן משביע רצון. לצורי "כהן אינסטלציה ושיפוצים" הגעתי דרך הביטוח שלי, הרמתי אליו טלפון לקבל הצעת מחיר כללית לגבי תיקון פיצוץ צינור מים - טווח המחירים היה הוגן והזמנתי אותו להגיע לראות במה מדובר.
מדובר בצינור מים שהתפוצץ באופן דיי רציני אצלנו בחצר הבית מתחת לאדמה והמים יצאו החוצה והייתי חייב לטפל בבעיה באופן דחוף, צורי אומנם אמר שיגיע, אבל דחה את העבודה לסוף השבוע מכיוון שהיה עסוק. בכל אופן את העבודה עצמה, כפי שציינתי הוא ביצע באופן מאוד מקצועי, מדובר בפיצוץ צינור מים במיקום שהיה קשה להגיע אליו, לצערי הקבלן שתכנן את הצנרת לא היה חכם במיוחד, והציב את הצינור הראשי מתחת לבורות הביוב, את פתחו המרכזי עיצב בדיוק מתחת לבור והגישה הייתה קשה מאוד, צורי היה צריך לבצע חפירה מאוד רצינית של שני בורות מהצדדים של הצינור בכדי להגיע אל המיקום באופן עקיף. הוא עבד מאוד רציני, יש לו ציוד מקצועי, רואים שהוא יודע את העבודה ויש לו גישה נכונה ובאמת העבודה כפי שציינתי בוצעה באופן מקצועי, הנקודה שבה היה פיצוץ הוחלפה בצנרת חדשה, צורי סגר הכל (מלבד בור ביוב שאח"כ הייתי צריך לסגור בעצמי) ובאמת הבעיה נפתרה.
לגבי המחיר, צורי רצה יותר מהמחיר שסוכם מכיוון שהיה לטענתו צורך בחפירת שני בורות בגלל המיקום של הפיצוץ, הביטוח מצידו לא רצה לכסות הכל, כך שקיבלתי רק החזר חלקי על חפירת הבור השני. בכל אופן התיקון בוצע לשביעות רצוני.
מיכאל.

שירות: תיקון פיצוץ צינור מים מתחת לאדמה

פברואר 2016

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

התרשמתי לטובה מהשירות של צורי, אומנם לא יצא לי להזמין אותו לבצע את התיקון, אבל הוא נתן לי ייעוץ מפורט ואפילו עזר לי למצוא בעל-מקצוע מתאים שיגיע אלי ולכן אני חושבת שמגיעה לו המלצה טובה.
לפני מספר שבועות ראיתי שיש נזילה של מים, חשבתי שהנזילה מגיעה מתוך צינור מים בקיר מכיוון שראיתי רטיבות בקיר החיצוני וחיפשתי אינסטלטור מקצועי שיגיע לראות במה מדובר. מכיוון שלא היה בהישג ידי מספר של אינסטלטור ספציפי, החלטתי לנסות ולהיעזר באחד מהאתרים של בעלי-המקצוע הקיימים בשוק. נכנסתי לאינטרנט, רשמתי המלצות על אינסטלטור מקצועי, האתר שלכם עלה בין התוצאות, התרשמתי מאיכות הממלצות והפירוט וחיפשתי אינסטלטור באזור המגורים שלי.
עלו מספר דפי עסק אופציונליים, קראתי המלצות והתרשמתי לטובה מהנאמר על צורי "כהן אינסטלציה שיפוצים", החלטתי להרים אליו טלפון, שוחחתי איתו, הוא ביקש ממני לתאר את מיקום הנזילה ועל-פי הדיווח שנתתי לו הוא ידע להגיד לי (מבלי לראות את הדברים) שבכלל אני לא צריכה שירות של אינסטלטור אלא של איש דוודים, שכנראה מדובר בנזילה מדוד השמש. התרשמתי מאוד לטובה, הרי הוא יכל להגיד לי עלות ביקור ולבוא, להגיד את אותם דברים ולקחת את הכסף, אבל הוא לא ניצל אותי, היה אמין הוגן ואפילו עזר לי ושלח אלי איש דוודים שהוא מכיר. מסתבר שצורי באמת צדק, הנזילה היייתה מהדוד, היא טופלה באופן מקצועי ע"י בעל-המקצוע שצורי שלח לי, כמובן שהודיתי אח"כ לצורי על האמינות והעזרה, אני ממליצה פה בדף העסק שלו על השירות המעולה שניתן לי!
טלי.

שירות: ייעוץ לגבי נזילת מים

פברואר 2016

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

היינו מאוד מרוצים מצורי, בעל מקצוע מאוד רציני, פתר את הבעיה, לקח מחיר הוגן עבור התיקון וביצע עבודה מעולה - ממליץ בחום! לצורי "כהן אינסטלציה ושיפוצים" הגעתי דרך האינטרנט, הרמתי אליו טלפון לקבל הצעת מחיר כללית לגבי איתור נזילה של צינור מים בתוך הקיר וכמובן לאחר מכן לבצע תיקון פיצוץ צינור מים - הצעת המחיר הייתה הוגנת והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
מדובר בצינור מים שנמצא בתוך הקיר ונזל והייתי חייב לסדר את זה במהירות, צורי הבין שהעניין דחוף, הוא הגיע בשעה שסיכמנו עם ציוד מקצועי, בעזרת חושים בריאים ועבודת כפיים, הוא גילה איפה הנזילה המדויקת ומיד ניגש לבצע את התיקון, הסביר לי תוך כדי עבודה מה הוא עושה: פתח את הקרמיקות ברצפה (שתי חתיכות לא עשה בלאגן), הנזילה הייתה בדיוק בנקודה הזאת, הוא חתך את המקטע התקול וביצע חיבור של מקטע חדש, היה מאוד נחמד ומקצועי וכשסיים ניקה אחריו וסגר את המקום.
על התיקון הוא לקח לי סכום שעמד בטווח המחירים שהציג לי מראש, הייתי מרוצה מאוד מהעבודה שלו וכמובן שאם בעתיד תהיה לנו איזושהי בעיית אינסטלציה, נשמח לקרוא לו בשנית.
אבי.

שירות: תיקון צינור מים - נזילה

יולי 2015

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

מרוצה ממנו מאוד, דבר ראשון אצלו אמינות ברמה גבוהה, לא בשביל משהו, אבל הוא נחשב לאינסטלטור אחד הטובים בארץ לאיתור נזילה! הוא פותר לנו בעיות באופן מקצועי ביותר, דברים שאחרים לא מצליחים ובכל פעם הוא מפתיע אותי מחדש. שמי יוסי ואני מנהל נכסים, עם צורי אני עובד כבר שנים רבות בכל ענייני האינסטלציה, מדובר בתותח אמיתי, יש לו ניסיון של 30 שנה בתחום, כמו שציינתי, הוא מאתר נזילות קשות באופן מקצועי, פתר לנו במהלך השנים המון בעיות בנכסים שונים ותמיד יצאנו מרוצים. בפעם האחרונה שנעזרתי בצורי, זה היה בשביל נזילה ענקית בבריכת מים פרטית בקיסריה. הייתה שם בעיה רצינית, ראינו שהשעון מים עבד ללא הפסקה ומאחר ומדובר בצינור מים בעומק של מטר וחצי האיתור של הנזילה היה מסובך עד בלתי אפשרי. בהתחלה הבעלים של הנכס הביאו אינסטלטורים מטעם מחברת הביטוח שהגיעו עם ציוד חדיש משוכלל, כל אחד שהגיע הסתבך באיתור למרות הציוד. כל אחד נתן חוות דעת שונה לאיתור הנזילה ובסוף אמרו שאין מה לעשות וצריך לעשות קו חדש.
עלות קו חדש היא עלות מאוד יקרה, החלטתי בשיתוף של בעלי הנכס, להביא אליהם את צורי. צורי הגיע לשטח, לא התרברב ובירבר, אמר מראש שייקח לו מספר ימים לאתר את הנזילה, הוא הסביר שיש צורך לבצע חפירות של ממש. נתנו לו את הזמן ובאמת תוך שלושה ימים ואחרי חפירות בשטח הוא גילה את מקור הפיצוץ. גם הפעם צורי הצליח להפתיע ועשה את הבלתי יאומן, הוא תיקן את הפיצוץ, המחיר הוגן ויצאנו מרוצים מאוד! מבחינת המחירים, צורי תמיד לוקח מחירים סבירים ולמרות שיש לו את היכולת להגזים (מדובר באנשים עם כסף) הוא אף פעם לא מפריז. כשאני קורא לו לעשות עבודה אני יכול להיות בטוח שהכול ייעשה באופן מקצועי, אף פעם לא יצא לי להתווכח איתו לגבי המחיר, אני יודע שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות.
בקיצור צורי בעל מקצוע מעולה, אין אנשים כאלה היום, מי שייקח אותו רק ירוויח גם בתחום האינסטלציה וגם בתחום השיפוצים - תותח אמיתי!
יוסי.

שירות: אחזקת אינסטלציה בנכסים שונים

יולי 2015

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

צורי איש מקצוע מעולה, עובד מצוין ואמין! הוא פתר לנו בעיה במערכת הביוב ואנחנו הדיירים מרוצים מאוד מהשירות שלו. הבעיה התחילה אצלנו עם בור ביוב שהיו בו בעיות לעתים קרובות של עליית הביוב, חיפשנו מישהו שיבוא לטפל בזה ובחיפוש באינטרנט הגענו לצורי כהן אינסטלציה ושיפוצים, ואחרי שהתנסינו עם העבודה שלו אני יכול לספר רק דברים טובים.
צורי בחור מאוד אדיב ונעים, הקשיב לנו, נתן הצעת מחיר על נקודת ניקוז חדשה שאמורה לפתור את הבעיה. המחיר היה הוגן בעינינו ונתנו לו אישור לבצע את העבודה. צורי ניגש למלאכה עם הציוד המיוחד שלו ובאופן מאוד מקצועי יצר יש מאין נקודת ניקוז חדשה. באופן כללי אני יכול לספר שאחרי כמה חוויות לא טובות שעברנו עם כמה אנשי אינסטלציה גיליתי את צורי שהיה זמין און ליין, הגיע במהירות עם כל הציוד הדרוש ועשה עבודה הכי טובה ויסודית שאפשר. הוא פתר את הבעיה באופן מקצועי, השירות שלו היה איכותי אדיב ומהיר והמחיר שהוא לקח היה הוגן וצודק תמורת עבודתו.
מעבר לכך המידע שנתן לנו היה מקצועי והרעיון לנקודת ניקוז חדשה פתרה לגמרי את הבעיה, צורי עשה עבודה פנטסטית, מדובר במקצוען אמיתי - מומלץ!
אבי.

שירות: נקודת ניקוז חדשה לביוב

יולי 2015

ציון 7.15

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 2.5

 • מחיר השירות

  ציון 8

אני דיי מרוצה מהשירות של צורי כהן, מבחינה מקצועית הוא בסדר, אדם חיובי וישר, אומנם הוא קצת משך בעבודה מבחינת הזמנים. אמר שיסיים תוך שבועיים ובסוף העובדה נמתחה לחודש, אבל מבחינת איכות העבודה והמקצועיות הייתי מאוד מרוצה, התוצאה באיכות גבוהה, יפה ומקצועית - ממליץ בחום!
רציתי לעשות שיפוץ של הדירה, לפרק את חדר האמבטיה והשירותים הקיים ולעשות הכל חדש במקום. לצורי הגעתי דרך המלצה מפה לאוזן. צורי הגיע לתת הצעת מחיר באופן מסודר, נראה שהבן אדם מקצועי, מבין את העבודה ובקיא בה. הצעת המחיר הייתה הוגנת וקבענו שהעבודה תתבצע בתוך שבועיים מיום ההתחלה.
ההתנהלות של צורי הייתה מקצועית למעט בעמידה בזמנים, אני רוצה לציין שהייתה באפשרותי ההזדמנות להיות באתר עצמו ולראות איך העבודה מתבצעת ובאמת צורי דאג שהכול ייעשה ברמה גבוהה. העבודה כללה: פירוק וחיבור צנרת חדשה בשירותים ובאמבטיה, החלפת קו ביוב, התקנת כלים סניטריים, ריצוף וחיפוי (שנעשו ע"י אנשי מקצוע מטעם צורי). העבודה יצאה נורא נורא יפה ובהחלט הייתי מרוצה! צורי מקצוען אמיתי ואיש ישר!
ממליץ בחום - מודי.

שירות: שיפוץ חדר שירותים ואמבטיה

אפריל 2014

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

צורי מ"כהן אינסטלציה ושיפוצים" בעל מקצוע מצוין - אינסטלטור אמין ומקצועי!! זאת כבר פעם שנייה שאנחנו מזמינים אותו אלינו וגם הפעם התקשרתי אליו, כי אני יודעת שעליו אפשר לסמוך, המחירים שלו סבירים והוא עושה עבודה טובה!
בפעם הראשונה שהזמנתי אותו, זה היה באופן פרטי, הייתה לנו נזילה מצינור מים בתוך הדירה וקראתי לו על-מנת לבצע תיקון והחלפת הצינור לחדש. הגעתי אליו דרך המלצה והוא עשה עבודה מקצועית מאוד והרשים אותי לטובה - הגיע בזמן, טיפל בעניין במהירות והשאיר אחריו נקי ומסודר.
הפעם הזמנתי אותו לבצע תיקון שקשור למערכת הביוב הראשית אצלנו בבניין, הוא הגיע מהר מאוד, בדק את מצב העניינים ומיד עלה על המקור של הבעיה, צורי תיקן את הבעיה באופן מאוד מקצועי ומגיע לו כל הכבוד! הוא בקיא מאוד בכל מה שקשור לאינסטלציה, גם בדברים קטנים וגם בדברים גדולים, הוא הרשים אותי לטובה ולקח על הטיפול בשני המקרים מחיר ממש סביר. אני מאמינה שאם יהיו לי בעיות נוספות שקשורות לאינסטלציה, הוא יהיה הראשון שארים אליו טלפון.
גילה, פרדס-חנה.

שירות: החלפת צינור ותיקון בעיה במערכת הביוב - בניין מגורים

אפריל 2014

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

לפני כמה חודשים עשינו אצלנו בבית שיפוץ דיי גדול, שכלל בתוכו שיפוץ מאלף עד תף של השירותים והמקלחת בביתנו. מעבר לכך התבצעו עבודות שונות. על עבודת האינסטלציה צורי היה אחראי. במהלך השיפוץ ללא קשר לצורי, התפוצצה לנו צנרת המים, לאחר בדיקה של צורי ולאחר שהוא מסר לנו את תוצאות הבדיקה, החלטנו שבגלל שמדובר בצנרת מאוד ישנה, להחליף אותה בצנרת חדשה לגמרי.
צורי מאוד הלך לקראתנו ובגלל שהעניין עם הצנרת לא היה בתכנון, הוא הרגיע אותי בכל הקשור לתשלומים ואפילו הסכים לקחת כמה צ'קים דחויים.
צורי היה עשר גם בשאר ההיבטים - הוא הגיע באופן רציף בבקרים, עבד כל יום עד מאוחר בכדי לסיים את החלק שלו כמה שיותר מהר ולא לעכב את העבודה. העבודה כללה - תשתית חדשה של כל האינסטלציה, שיפוץ השירותים והמקלחת כולל החלפת ריצוף וקרמיקה, פירוק כלים סניטרים ישנים והתקנת חדשים, טיח צבע ועוד.
צורי עשה עבודה ברמה מאוד גבוהה, את התשתית הוא ביצע מעולה, המים זורמים פיקס ולאחר השיפוץ לא התגלו בעיות והכל הלך פיקס. גם את השירותים והמקלחת הוא שיפץ ממש ממש יפה ודאג אפילו לפינישים הקטנים ביותר.
מבחינת התשלום כבר אמרתי, הוא הלך לקראתנו מעל ומעבר למצופה ועמד במחירים שסוכמו. יש לי רק מילים טובות לומר עליו וכמובן שאני ממליצה עליו בחום ומכל הלב!
אתי, נתניה

שירות: תשתית חדשה של מערכת האינסלציה ושיפוץ חדר השירותים והמקלחת

אפריל 2014

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

את צורי כהן אני מכיר כבר שנים רבות ויש לי רק מילים טובות להגיד עליו - בעל מקצוע ישר הוגן ומנומס!
צורי מטפל ברמה גבוהה מאוד בתקלות השונות של מערכת האינסטלציה אצלנו בבית, מדובר בעבודות קטנות וגדולות - פתיחת סתימות, תיקון נזילות, החלפת כלים סניטרים ובמידת הצורך אפילו התקנת צנרת חדשה בכל הבית (עשה עבודה נהדרת).
השירות שלו מעולה, מקצועי ואדיב, הוא תמיד זמין לקריאות שלנו, מגיע מהר ככל האפשר, עובד בשקיפות, מסביר את התקלה ונותן מגוון פתרונות מול העלויות והכדאיות שלהן, הוא עובד נקי ומסודר, תמיד מגיע בזמן שקובעים איתו ומשתדל לבוא כמה שיותר מהר, המחירים שהוא לוקח הם ממש סבירים ומעבר לזה הוא מאוד מקצועי - בקיא בכל הקשור לאינסטלציה ותמיד אחרי שהוא מסיים את התיקון, אני יכול להיות שקט ובטוח. מדובר באיש מקצוע במלוא מובן המילה, אדם אמין שיודע לבצע את עבודתו באופן מעולה - מילה שלו זו מילה והוא עומד במה שסוכם מראש.
אבי.

שירות: תיקוני אינסטלציה