כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג אינסטלטורים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אשר אינסטלציה

9.6
אבי כהן
אינסטלטורים
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: הרצליה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, יוני 2012

אשתי חיפשה באינטרנט אינסטלטורים שיטפלו בסתימה שגרמה למים לעלות בכיור המטבח והאמבטיה. מצאנו את אבי מ"אשר אינסטלציה" ושוחחנו איתו, הוא הציע להגיע תוך חצי שעה - ארבעים דקות ולטפל בזה. שאלתי את אבי מה יהיה מחיר העבודה והוא אמר שהוא יכול לתת לי מחיר אבל הוא לא יכול להבטיח מבלי לראות במה מדובר. אבי הגיע תוך 30 דקות עם פועל וכל הציוד הנחוץ והם ניגשו ישר לעבודה.
הם החלו לחצוב בקיר, מאחר והצנרת סמויה שם, אחרי 20 דקות בערך הם איתרו את הבעיה ואבי הסביר לי שישנה סתימה בכל קו הצנרת מהכיור במטבח ועד השירותים והמקלחת. הם פתחו את הסתימה באמצעות לחץ אוויר ושטפו את כל הצנרת עד שהסתימה נפתחה. לאחר שעתיים של עבודה, הסתימה נפתחה ואבי והפועל ביצעו בדיקה שהמים יורדים כמו שצריך וגם זרם המים התחזק, אבי ביקש ממני לעמוד לידו ולראות שאכן כך הדבר.
לאחר מכן הם סידרו והפעל ניקה את הלכלוך השחור שהיה מתחת לכיור המטבח. אבי שיתף אותי בכל התהליך והסביר לי בסבלנות בעיה ופיתרון. אבי התחשב בנו והוריד לנו קצת את המחיר שנאמר באיתור התקלה כך ששילמנו בסוף פחות ממה שנדרשנו, קיבלנו חשבונית ואחריות ל- 4 חודשים. השרות היה מעולה, אבי דאג לתת הרגשה טובה וכך, בנוסף לעבודה איכותית ומקצועית - הוא הצדיק כל שקל ששילמנו! אינסטלטור מומלץ בהחלט!

שמעון מבית שמש.

, יוני 2012

בחדר האמבטיה שלי הייתה סתימה, מים החלו לעלות מהכיור ומהאמבטיה עצמה וחיפשתי אינסטלטורים. פניתי ל - 3 ואבי היה הכי זמין ו20 דק'' לאחר השיחה הוא כבר הגיע עם כל הציוד לפתיחת הסתימה. אבי אמר לי מחיר ביקור ושאם מדובר בעבודה קטנה מה יהיה המחיר ואם יותר זה יהיה בהתאם לעבודה. הוא ניגש לעבודה ותחילה ניסה לפתוח את הסתימה עם לחץ אוויר, הוא לא הצליח ואז ניסה עם ספירלה חשמלית. אבי פתח את הסתימה והראה לי את כל הלכלוך שהוציא משם, לאחר מכן ניקה את הלכלוך מסביב, שטף את הצנרת ובדק שהמים יורדים חלק. למרות שהשעה הייתה שעת לילה מאוחרת והעבודה לא הייתה פשוטה הוא דרש את המחיר המינימלי ולא יותר מזה, הוא נתן לי חשבונית ואחריות לשלושה חודשים.
השירות היה אדיב וסבלני ומה שבאמת חשוב, לדעתי, בשטח הוא עשה עבודה יסודית, זריזה והוכיח אמינות. יש לי מס'' יחידות באזור ואבי הרוויח אותי כלקוח!

שאולי מאזור.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

התמחויות

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

תאור העסק

בס"ד מתמחים בכל עבודות האינסטלציה: סתימות נזילות, לחץ מים על י,די מכשור מתקדם. נבדקו בהמלצת אמנת שהשירות בישראל. כל סוגי האיטום פתרונות לכל בעיית הנזילות. מתמחים בדודי שמש וחשמל, החלפה ותיקון של דודי שמש וחשמל. שירות 24 שעות ללא שבתות וחגים.

אשר אינסטלציה

אשר אינסטלציה

אבי כהן


9.6

052-6777717
 

אשר אינסטלציה

אבי כהן

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-6777717 חייג